|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Missed ab
24.3.2014 18:49:35   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Pozz svima, nisam se javljala preko godinu dana jer mi je nekako bilo prebolno uopste posjecivati forum. Sad razmisljam ponovo o trudnoci ali nekako ne smijem...Naime, imalla sam missed u 9. sedmici, u februaru prosle godine. To mi je bila prva trudnoca. Inace imam 27. godina. Doktori su mi rekli da se ne rade nikakvi nalazi ali sam ja insistirala. Uradila sam bris, papa-test, one testove u Dip-u na Hlamidiju, i jos nesto .. :) Sve je bilo ok, osim sto je bia upala koju je poksazao papa- test... Zadnje 3 mestruacije su mi neredovne. Inace dobijem 29,30-ti dan ali u janurau sam dobila 36-ti pa nakon toga 14-ti pa onda 29 stim da mi je sedam dala bilo samo "ono smedje" pa tek menstruacija koja je trajala standarrdno 7 dana. Inace mi je 3 dana smedje pa 5 crvenih :) pa opet 3 smedja. Je li to ok? Doktori nisu plaho poletni da objasnjavaju, njima je sve to ok ali ja se nekako plasim posebno zbog tog missed-a. Negdje sam procitala da to ima veze sa manjkom progesterona? Papa test radim za par dana pa cu zamoliti dr. da mi da uputnicu da prekontrolisem malo hormone. Jeste li vi imale slicna iskustva?



Draga moja sjecam te se i zao mi je da ti se dogodilo to sto ti se dogodilo...... Naime taj smedji iscjedak nije bas dobar, ja mislim da svako krvarenje koje nije menstruacija nije dobro :-( pa moj savjet da pronadjes drugo misljenje.

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Missed ab
26.3.2014 8:01:53   
Bambina.
Hvala na podrsci draga. Sutra cu na papa test pa cu pitati za uputnicu za vadjenje hormona... To smedje me bas nervira, onda kad saberes i oduzmes menstruaciju dodje 12 dana (3 dana smedjeg+5-6 menstruacije+3 smedjeg) pa niakd da prodje. Hvala jos jednom na savjetu. Pozz

_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Missed ab
26.3.2014 13:21:16   
kokouli
Bambina ,izvadi hormone na 3 ,8 i 21 dan ciklusa i taj Papa test ,moguce da ima veze s progesteronom ,nije to nista opasno .Ja sam u januaru ove godine imala mised abort.i takođe me svega sad strah iako nalazi koje polako vadim pokazuju da sam ok .hvala bogu ,desilo se ,znam kako je tesko ,razumijem te sasvim.Zelimti da uskoro to rijesis i da zatrudnis i sve bude savrseno .Pozdrav .

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Missed ab
27.3.2014 16:03:39   
Bambina.
Hvala i tebi draga kokouli. Jako mi je zao sto se i tebi to desilo. Razumijem kako ti je. Meni se to desilo 23 februara prosle godine, tad sam radila kiretazu. Neopisiva je to bol. Ogromna praznina i hiljadu pitanja zasto...Ne treba gubiti nadu, nekome se desava i vise puta pa ponovo pokusava. Znam zenu koja je nakon dva misseda dobila bebicu a jedna nakon cak 3. Ne razumijem zasto se to desava...Valjda je tako sudjeno...
Bila sam na ultrazvuku, sve hvala Bogu ok, nemam cak ni policisticne jajnike tako da dr. ne razumije moje obimne menstruacije a ni to sto su zadnja 2-3 mejseca neredovne ali ce mi ipak dati uputnicu za hormone, kaze da se javim 5-8 dan menstruacije da mi da uputnice. Ja ne znam zasto mi nije dala odmah pa da uradim 5 ili 8 dan. :) Nije mogla papa test uraditi od obilnog bijelog pranja, dobila sam vaginalete. Ne znam stvarno kako cu dobiti termin, sve i da doktorica radi kad meni budu ti odredjeni dani...kako bas da se dr. potrefi tad a ja da dobijem termin u Skerlicevoj. :D

< Poruku je uredio Bambina. -- 27.3.2014 16:04:11 >


_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Missed ab
27.3.2014 18:49:47   
kokouli
Ne sekiraj se,pij dosta jogurta ,potrosi te vaginalete i brisove obavezno ponovi .Na koncu ,na toj uputnici sama dopisi hormonski status i dane koje trebas .Sretno .user posted image .Bice sve ok .Desava se da se ciklus promijeni ,da hormoni prolupaju ,sve je rjesivo hvala bogu .Drzi se .

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Missed ab
27.3.2014 18:50:46   
kokouli
Uostalom javi se prije dr.za uputnicu slazi da ti je 4 dan na primjer ,snađi se ,ne ocajavaj .

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Missed ab
27.3.2014 19:31:00   
Bambina.
Hvala puno draga, snaci cu se. Skontacu nesto. Nego, jesi li ti puno prije kasnjenja mjesecnice nekako znala da si trudna? Ja imam neki osjecas. Mozda i grijesim. Mozda su se simptomi kandidijaza pomijesali. user posted image Umorna sam, pospana, smetaju mi neki mirisi, bole me ovremeno ledja u donjem dijelu, jako cesto obavljam malu nuzdu i grudi su mi nekako vece, mada nisu bas osjetljive. A mozda je ono "sta je babi milo, to joj se i snilo" hhhh

_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Missed ab
27.3.2014 19:35:08   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Hvala puno draga, snaci cu se. Skontacu nesto. Nego, jesi li ti puno prije kasnjenja mjesecnice nekako znala da si trudna? Ja imam neki osjecas. Mozda i grijesim. Mozda su se simptomi kandidijaza pomijesali. user posted image Umorna sam, pospana, smetaju mi neki mirisi, bole me ovremeno ledja u donjem dijelu, jako cesto obavljam malu nuzdu i grudi su mi nekako vece, mada nisu bas osjetljive. A mozda je ono "sta je babi milo, to joj se i snilo" hhhh


Ako ides cesce u wc mozda je to to...meni je to bio prvi simptom,javio mi se 6 dana prije ocekivane user posted image ja sam odmah tada znala da sam trudna,u obje trudnoce mi je bilo tako...pokusaj da uradis najosjetljiviji test...nikad se ne zna...drzim fige da si user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Missed ab
27.3.2014 20:15:15   
kokouli
Zdravo Vanne .Bambina ,ja sam prije menzesa kad sam ostala trudna imala neko smeđkasto krvarenje dan i po ,i neko kruljenje u donjem dijelu stomaka ,nisam upratila to piskenje cesce dok nisam uradila test kad mi je kasnilo 3 dana .Moze biti i to i to ,sto ti Vanne kaze uradi 1 test i bices mirnija .A kad trebas dobiti ili ne dobiti .

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Missed ab
27.3.2014 21:12:02   
Bambina.
Hvala draga, mozda je i upala neka, isti su simptovi. Vidjet cemo. Neka bude ono što je bolje u ovom trenutku za mene. Pozz
IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Hvala puno draga, snaci cu se. Skontacu nesto. Nego, jesi li ti puno prije kasnjenja mjesecnice nekako znala da si trudna? Ja imam neki osjecas. Mozda i grijesim. Mozda su se simptomi kandidijaza pomijesali. user posted image Umorna sam, pospana, smetaju mi neki mirisi, bole me ovremeno ledja u donjem dijelu, jako cesto obavljam malu nuzdu i grudi su mi nekako vece, mada nisu bas osjetljive. A mozda je ono "sta je babi milo, to joj se i snilo" hhhh


Ako ides cesce u wc mozda je to to...meni je to bio prvi simptom,javio mi se 6 dana prije ocekivane user posted image ja sam odmah tada znala da sam trudna,u obje trudnoce mi je bilo tako...pokusaj da uradis najosjetljiviji test...nikad se ne zna...drzim fige da si user posted image



_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Missed ab
27.3.2014 21:46:16   
Bambina.
Prehodni posta prazan. Izvinjavam se, ne mogu bas da se snadjem, da izbrisem. :) Moguce, mozda je i upala mokracne besice, kad boli pri dnu stomaka ili ej ejdno ili je drugo. Vidjet cemo.Hvala Vanne na odgovoru. user posted image Kad trebam dobiti ne znam ni sama zbog ovih neredovnih ciklusa. Prsli mejsec od 5-og do 11 bilo smedje pa tek onda 11 menstruacija... Sad ne znam da li trebam dobiti 3-4 ili 9-og. Ma ludnica :D

< Poruku je uredio Bambina. -- 27.3.2014 21:49:07 >


_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Missed ab
27.3.2014 23:05:00   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Prehodni posta prazan. Izvinjavam se, ne mogu bas da se snadjem, da izbrisem. :) Moguce, mozda je i upala mokracne besice, kad boli pri dnu stomaka ili ej ejdno ili je drugo. Vidjet cemo.Hvala Vanne na odgovoru. user posted image Kad trebam dobiti ne znam ni sama zbog ovih neredovnih ciklusa. Prsli mejsec od 5-og do 11 bilo smedje pa tek onda 11 menstruacija... Sad ne znam da li trebam dobiti 3-4 ili 9-og. Ma ludnica :D


Ja bi prije rekla da trebas dobiti 3-4og....nema veze sto tie smedje brljalo...to se pika kao pocetak menstruacije...
A sad je vec vrijeme za simptome tako da je vrlo vjerovatno da si trudna user posted image
Kad uradis test javi nam...

kokouli user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Missed ab
28.3.2014 21:33:58   
Bambina.
Ne znam mogu li da radim test u vrijeme dok koristim vaginalete? Znate li vi?...Javim cim uradim. Pozz

< Poruku je uredio Bambina. -- 28.3.2014 21:36:41 >


_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Missed ab
29.3.2014 19:19:34   
kokouli
Mozes samo ga uradi s prvim jutarnjim urinom .Sretno .Za tu kandidiazu bih ti preporucila Lactogin kapsule ima u apotekama ,mnogo su dobre da se popravi vaginalna flora .user posted image

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Missed ab
29.3.2014 19:56:13   
Bambina.
Hvala ti draga kokuoli, sutra je nedjelja pa mi se ne ide do dezurne apoteke. Cekat cu ponedjeljak pa onda s jutarnjim urninom uraditi. Smijem li te kapsule i pored Rojazola (vaginaleta)? pretpostavljam da ne idu na recept nego se kupuju?
IZVORNA PORUKA: kokouli

Mozes samo ga uradi s prvim jutarnjim urinom .Sretno .Za tu kandidiazu bih ti preporucila Lactogin kapsule ima u apotekama ,mnogo su dobre da se popravi vaginalna flora .user posted image



_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Missed ab
30.3.2014 19:41:29   
kokouli
Kupuju se oko 17 km kostaju ,i smijes s vaginaletama .Sretno kad budes test radila .

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Missed ab
30.3.2014 20:05:50   
Bambina.
Test sam vec kupila neki lady 9.80km. Trebao bi biti osjetljiv po cijeni, bas cu da procitam koju kolicinu hcg-a moze da ocita. Sutra ujutro radim aBd.

_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Missed ab
31.3.2014 11:59:04   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Test sam vec kupila neki lady 9.80km. Trebao bi biti osjetljiv po cijeni, bas cu da procitam koju kolicinu hcg-a moze da ocita. Sutra ujutro radim aBd.


Mila jesi li radila test? Ako i bude negativan nemoj se razocarati,nemoj klonuti...ima novi mjesec,nova nada...
Pridruzi nam se u cekaonici u martu...ima dosta zena koje pokusavaju da zatrudne,mozete razmjenjivati iskustva medjusobno...
Ja se ipak nadam da ces sad pravac na trudnicke teme user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Missed ab
31.3.2014 16:29:58   
Bambina.
Draga Vanne negativan. :( Uradila sam ga 3-4 dana prije ocekivane menstruacije. Mozda zato... Uglavnom, ja s eosjecam trudno. :) Inace nisam sklona mucninama. Povratila sam u zivotu samo 3-4 puta a sad mi je muka cim sam imalo gladna, idem cesto u wc, grudi su mi nekako baas vece, zamanta mi se, ponekad me ledja zabole u donjem dijelu, osjecam se nekako pospano, iscrpljeno kao da imam ututrasnju temperaturu i 7 dana unazad me boli (pulsirajuce boli) lijevi jajnik, kao da cu da dobijem... Znam da trudnice u silnoj zelji znaju da umisle simptome kojih nema ali ja ih zaista objektivno imam. Ljubim te
IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Test sam vec kupila neki lady 9.80km. Trebao bi biti osjetljiv po cijeni, bas cu da procitam koju kolicinu hcg-a moze da ocita. Sutra ujutro radim aBd.


Mila jesi li radila test? Ako i bude negativan nemoj se razocarati,nemoj klonuti...ima novi mjesec,nova nada...
Pridruzi nam se u cekaonici u martu...ima dosta zena koje pokusavaju da zatrudne,mozete razmjenjivati iskustva medjusobno...
Ja se ipak nadam da ces sad pravac na trudnicke teme user posted image



_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Missed ab
31.3.2014 17:27:41   
Vanne

IZVORNA PORUKA: Bambina.

Draga Vanne negativan. :( Uradila sam ga 3-4 dana prije ocekivane menstruacije. Mozda zato... Uglavnom, ja s eosjecam trudno. :) Inace nisam sklona mucninama. Povratila sam u zivotu samo 3-4 puta a sad mi je muka cim sam imalo gladna, idem cesto u wc, grudi su mi nekako baas vece, zamanta mi se, ponekad me ledja zabole u donjem dijelu, osjecam se nekako pospano, iscrpljeno kao da imam ututrasnju temperaturu i 7 dana unazad me boli (pulsirajuce boli) lijevi jajnik, kao da cu da dobijem... Znam da trudnice u silnoj zelji znaju da umisle simptome kojih nema ali ja ih zaista objektivno imam. Ljubim te
IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Test sam vec kupila neki lady 9.80km. Trebao bi biti osjetljiv po cijeni, bas cu da procitam koju kolicinu hcg-a moze da ocita. Sutra ujutro radim aBd.


Mila jesi li radila test? Ako i bude negativan nemoj se razocarati,nemoj klonuti...ima novi mjesec,nova nada...
Pridruzi nam se u cekaonici u martu...ima dosta zena koje pokusavaju da zatrudne,mozete razmjenjivati iskustva medjusobno...
Ja se ipak nadam da ces sad pravac na trudnicke teme user posted image




Ponovi test za dva tri dana...ja se najiskrenije nadam da si trudna...mozda je bilo rano da ga radis...uzmi gravignost ultra,on je bas osjetljiv...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Missed ab
31.3.2014 18:07:57   
Bambina.
Cekat cu da mi menstruacija zakasni pa cu onda raditi test. Nadam se da ce biti ok. Hvala na savjetu.
IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Draga Vanne negativan. :( Uradila sam ga 3-4 dana prije ocekivane menstruacije. Mozda zato... Uglavnom, ja s eosjecam trudno. :) Inace nisam sklona mucninama. Povratila sam u zivotu samo 3-4 puta a sad mi je muka cim sam imalo gladna, idem cesto u wc, grudi su mi nekako baas vece, zamanta mi se, ponekad me ledja zabole u donjem dijelu, osjecam se nekako pospano, iscrpljeno kao da imam ututrasnju temperaturu i 7 dana unazad me boli (pulsirajuce boli) lijevi jajnik, kao da cu da dobijem... Znam da trudnice u silnoj zelji znaju da umisle simptome kojih nema ali ja ih zaista objektivno imam. Ljubim te
IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: Bambina.

Test sam vec kupila neki lady 9.80km. Trebao bi biti osjetljiv po cijeni, bas cu da procitam koju kolicinu hcg-a moze da ocita. Sutra ujutro radim aBd.


Mila jesi li radila test? Ako i bude negativan nemoj se razocarati,nemoj klonuti...ima novi mjesec,nova nada...
Pridruzi nam se u cekaonici u martu...ima dosta zena koje pokusavaju da zatrudne,mozete razmjenjivati iskustva medjusobno...
Ja se ipak nadam da ces sad pravac na trudnicke teme user posted image




Ponovi test za dva tri dana...ja se najiskrenije nadam da si trudna...mozda je bilo rano da ga radis...uzmi gravignost ultra,on je bas osjetljiv...



_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Missed ab
31.3.2014 20:17:42   
kokouli
Cuj mozda si se prehladila ,mozda imas neku upalu ,sacekaj termin menstruacije mozes na taj dan raditi test ,i obavezno brisove da uradis .Sretno user posted image .

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Missed ab
31.3.2014 23:12:31   
Bambina.
Imam kandidijazu jedino. Na ultrazvuku radjenom prije deset dana sve ok. Nisam se prehladila...

_____________________________

Bio sam svima simpatičan oko jedne sekunde. Već sljedeće mnogima nisam bio simpatičan baš zato što sam svima simpatičan... Đorđe Balašević

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Missed ab
6.4.2014 18:35:50   
kokouli
Pa znaci da je pao imunitet cim je kandidiaza aktivna ,uradi ti test kad bude vrijeme ,pa brisove i papa test pa ces znati sve sta je i kako je .Uzmi Canesten 3 vaginalete i gotovo 3 noci i ododse gljivice .

(odgovor članu Bambina.)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Missed ab
10.4.2014 9:22:30   
miks
Drage ja sam opet na zalost i na ovoj temi.
Imam dijete od 3 godine ali u zadnjih 5-6 mjeseci 2 missed a. Jedan u 13 sedmici drugi u 15 sedmici prije 7 dana.
Nakon prvog uradjena kiretaza...u januaru ostala trudna. Prije 7 dana uradjen vakum i opet oonovljeni juce...ostslo puno krvi....svacsam ko ranjena.
Sra dalje?! uradili sve nalaze od torcha do trombofilije mutacija briseva kariotipa itd poslije orvog....sve bilo ok osim mutacije na fii gen i bila sam na terapiji u ovoj zadnjoj trudnocu.
Doktor kaze da kariotip u SA nije ok....gdje raditi bolji??

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *