|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 1:06:01   
Visnja RR
 
aaa kako slatko bebana pajki user posted image
user posted image

to je to... mrvicu drugacije

banan jastuk sam vidjela kod drugarice...nije neka sminka al sluzi svrsi :)

PS jos kad bih znala kako mi sad uspjeva ubacivanje fotkica a po danu nece user posted image

draga Eminice kakvo tusenje pa bas lijepo mahalamo user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 11:36:43   
makana
pozdrav drage
kako ste vi superrrrrrrrrrrrr
user posted image user posted image user posted image user posted image
vaše bebe akbgd neće imati one plosnate glavice hihihi imamo ih i moj muž puž i ja jer su naše mame nas stavljale isključivo na leđa
ja nisam dala tako za almedinu nego sam je u prvim mjesecima okretala na bok, kasnije se ona sama kako joj je pasalo
jastuče ni sada ne koristi, ima ono malo za novorođenče isto malo deblja dekica ma dva cm debljine tek da ima nešto pod glavom,
lijepo je te duguljaste stvarčice mislim na jastuke imati sa strane uz krevetić da bebaća pri okretanju ne udara u ogradicu ali to će da se desi tek kasnije jer kad su male isto su ćupovi gdje ih stavite tu ih i nađete user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 11:43:12   
Emina*
hahaah
Ko ćupovi...  Sta ima ćup?? user posted image user posted image user posted image
Porast će Almedina ako Bog da, reci cu ja njoj kako je nju mama njena nazivala...
hihih, znaci vrijedi kupiti ovo za bebu sto spava na strani... ?????
Posto mi Visnja rece da ima u Rajlovcu da se kupi, a ja sam mislila da ima samo u Srbiji...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 11:44:39   
adja
Pa Eminice draga gdje si ti nama citavo jutro?

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 11:46:53   
Emina*
Adja, ma tu sam.. Kuca mi bila ko da je ko bombu bacio, pa citavo jutro sredjujem nesto...
Evo sada se spremam, moram do grada, imam nekih obaveza, pa sev dok se spremam, malo, malo pa virnem dok jos nisam otisla..  Sta ima kod tebe???

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 11:47:04   
hanabanana
Ja sam slično postizala zarolanim peškirom iza bebinih ledja. To je dakako jeftinija varijanta, ali efekat je isti.

Svako spavanje na drugoj strani.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 12:07:16   
makana
ja to i danas koristim jer nikad nisam kupila onu ogradicu a eto pokaže se kasnije da to treba
uglavnom zarolam tako neki veći peškir ili dekicu i stavim okolo
a mama mi je napravila jedan duguljasti jastučić kojeg joj stavljam iznad glave jer se tako izvrće dok spava da počne da upire glavom u krevetac
ustavri kad čovjek razmisli za sve postoji alternativa a naravno sve su do sada ljudi fino lijepo izmislili a naše je da koristimo i sebi olakšamo

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 12:28:09   
Blue rose RR
Drage moje, lično mi se pokazala kao korisna ogradica za bebin krevetić, upravo iz razloga, što kroz drvenu ogradicu, beba ne može u kasnijim mjesecima života da zaglavi svoju nogicu, ili rukicu , ne daj Bože.

A  strahovito je zanimljivo i smiješno, kada počnu da izviruju ispod ogradice, i onako nevino vam se smiješe, kao da su otkrili sviejt ( a jesu).

Takođe napominjem da sam ja zajedno sa ogradicom dobila i neku, ja sam je zvala baby-kifla, kao smotak koji sam koristila za podipiranje bebe da spava na strani, jer sam stalno je stavljala da spava u drugom položaju...

A postavila sam na albumu sličice svoje kikice i njenog malog krevetića sa ogradicom, pa bujrum-pogledati...


(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
5.2.2008 12:31:45   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: Adana

A ja sam cula da valja i kada beba spava na stomacicu... Manje su sanse da se zagrcne i slicno, a i lijepo se glavica oblikuje. AS to cudo ima li ime?


Hej draga Adana!!
Nije bas preporucljivo da novorodjence spava na stomacicu jer osim toga sto se moze ugusiti postoji jos jedan rizik a to je da bebe svojom tezinom pritisne grudni kos i nedaj boze lako moze doci do zastoja rada srca.
Takodje vodite racuna kod tek rodjenih beba u prvim danima da ih ne toplite puno i da nemaju nista na licu ono u stilu da im ne improvizirate kao da su jos uvijek u stomaku jer ispitivanja su pokazala da u prvim danima zivota neke bebe zaborave disati i nastupi iznenadna smrt.

Mali savjetcica i upozorenja nije na odmet!!!
Pusica tebi i majom stvorenju u stomacicu!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
6.2.2008 11:54:58   
hanabanana
Alma Ras ima dječiji donji veš, a ja sam nekada kod njih uzimala i body-je za Hanu, 100 % su pamuk. Isto tako imaju i pidžame.

Imaš njihovu radnju u Papagajki.

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
6.2.2008 12:00:50   
Blue rose RR
Znam da skrećem sa teme, ali jbg...

Ja kada sam čula kako izrabljuju svoje radnike u onoj "fabrici" u Olovu, počela sam da bojkotujem njihove proizvode, i ne želim da imam išta na sebi od tog krvavog rada radnika koji:

rade u dvije smjene, ni petka ni sveca, za...80 km-ova...
Živa istina...


Fuj...
još jednom sorry

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
6.2.2008 12:39:46   
mirjana
Na pocetku smo kupili robu u apoteci, skupa ko djavo, a slabog kvaliteta. Kasnije smo kupovali na dobrinji, imaju dvije radnje sa robom-pcelica maja, nisu skupi a jako su kvalitetni. Ima finih i jeftinih stvari u novom robotu, zatimu merkatoru u supermarketu, na socijalnom. A takodje mi je mama kupila par bodija u interexu na stupu, za nevjerovatnih 2-3 km. Super su kvalitetni, cisti pamuk i malo deblji. Vjerovatno ima i u onom drugom interexu, kod hitne (isto u supermarketu, ne u buticima).

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
6.2.2008 12:46:36   
hanabanana
I ja sam za vikend kupila te body-je u Interexu na Stupu, nisam mogla odoljeti.
Koštaju upravo tri marke, made in Turkay. Meni je bitno da nije Kinesko.

A ima i na Siranu...dva štanda drže super pamučne stvari za bebe. Ja sam tu dosta body-ja Hani kupovala.

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
6.2.2008 12:57:21   
makana
ima
kupila dva almedini, mekani pravi pamučni, dugih rukava baš za ovog vremena
i super su se pokazali nakon pranja

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
6.2.2008 15:21:42   
Nadi
Ja za Kiki kupim često stvari u jednoj radnji na Baščaršiji. Mislim da se zove cici-ban preko puta Galeba. A super sam bodije kupovala u Azelu na Grbavici 3  kom 10 km i sad ih više nema a pravo su mi se sviđali: oni što ih je prerasla aBd drugoj user posted image . Nisu se ofucali ništa.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
14.5.2009 19:51:23   
tetka iz Sa
E ovako da nebih otvarala novu temu svoje pitanje cu postaviti ovdje,,, Nedavno sam postala tetka, male princeze Ene... Ona sada ima 4 mjeseca , a mene zanima gdje u Sarajevu mogu kupiti neku moderniju odjcu za bebe... ne benkice, spilozne, pape i te stvari... to vec ima... al me zanima neke suknjice, majce, tene .,....

Ako neko zna bila bih mu zahvalna da kaze... Ljubac za sve mame...user posted image user posted image

(odgovor članu slatka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
14.5.2009 22:01:09   
Visnja RR
tu "sminka" odjecu imas preslatku u Bimbus u Wisi...al su cjene "slatke" user posted image
Imas i BBI nekoliko djecijih radnjica za tu neku extra odjecu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tetka iz Sa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
14.5.2009 22:10:43   
tea lana
ima i ona radnja u BBI centru odmah do Jane zaboravila sam kako se zove tu ima super modernih stvari i za male bebe kao i za vece.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
24.5.2009 14:17:52   
škorpija
Joj bila sam u onoj radnji Wenice u robotu na socijalnom i stvarno ima super stvari, je ekstra pamuk kvalitetan, ali brojevi da te bog sačuva. Ima stvari 56 broj veličine iste ka i oni što piše za godinu dana. Kupila sam dvoje slatke ljetne gegice broj 62-68, ali bogami sam fulala za dva-tri mjeseca tek će mu moći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
24.5.2009 20:28:44   
poetesa
kad smo već kod brojeva ( malo šveram s teme), ja sam već uzela par stvarčica, i npr. jedna majičica je 56 br. a meni izgleda dosta velika za "tek rodjeno" kako mi je prodavačica rekla. A broj 62, za koji je mjesec, je li treći?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
24.5.2009 20:40:35   
Anoniman
zaboravi  na brojeve, vjeruj mi samo odokativna metoda je pouzdana metoda...kupi par 56-ca ostalo kupi 62 jer rastu k'o gljive...nemozes vjerovati

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: PAMUCNA odjeca za bebe
31.5.2009 0:30:55   
Golubica
Molim forumasice sa relacije ZE - DO kanton i iz Doboja, da mi preporuce radnju sa djecijom odjecom. Ja u Maglaju ni bodica u zadnje vrijeme ne mogu naci da kupim. user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Golubica -- 31.5.2009 0:32:41 >


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *