|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.5.2009 14:14:26   
veeseelaa
vozila sam tokom cijele trudnoce, kad sam se došla poroditi u bolnicu došla sam vozećiuser posted image  mislim zašto ne? stomak mi nije uopće smetao

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
8.5.2009 9:48:17   
sanjarka
Vozim jos uvijek

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
8.5.2009 11:40:59   
delly
vozim bez muke user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
8.5.2009 12:01:52   
budućamama
Ja otprilike mjesečno vozim relaciju od 320 km u jednom pravcu i ne pada mi to nimalo teže nego ranije kad nisam bila trudna....
Dnevno vozim regulara bez problema user posted image manje relacije

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
8.5.2009 12:38:52   
Gigana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vozila sam tokom cijele trudnoce, kad sam se došla poroditi u bolnicu došla sam vozećiuser posted image  mislim zašto ne? stomak mi nije uopće smetao


identično !!!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
8.5.2009 13:45:37   
NANICA
IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vozila sam tokom cijele trudnoce, kad sam se došla poroditi u bolnicu došla sam vozećiuser posted image  mislim zašto ne? stomak mi nije uopće smetao


identično !!!




Isto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
10.5.2009 23:54:28   
Anoniman
I ja još uvijek vozim svaki dan. Ne vežem se user posted image , smeta mi pojas pravo, a inače sam i prije trudnoće, i sada negdje do 7-og mj., prije paljenja auta, stavljala pojas, sad mi smeta...

(odgovor članu NANICA)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
10.5.2009 23:58:25   
mila81
Vozim kad dodjem do auta posto jos nemam licno svoje, a posto mi je tek treci mjesec to ide bez problema, a nesto mi se ne da da se vezem, jer nemam obicaj, a trebalo biuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
11.5.2009 0:00:17   
mu be da
kada vec pricamo o dojenju ....moze li mi neko reci kakve  grudnjake koristite (pamucne ili neke druge ) i dali se mogu  nositi oni sa zica ma i korpicama  jer ja sam jos uvijek na  dobrim starim pamucnim??????

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
11.5.2009 0:00:51   
Rina26
Ja sam vozila do zadnjeg dana

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
11.5.2009 0:03:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mu be da

kada vec pricamo o dojenju ....moze li mi neko reci kakve  grudnjake koristite (pamucne ili neke druge ) i dali se mogu  nositi oni sa zica ma i korpicama  jer ja sam jos uvijek na  dobrim starim pamucnim??????



user posted image user posted image user posted image user posted image  fulila si temu user posted image

(odgovor članu mu be da)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
11.5.2009 0:10:53   
mu be da
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upssssssss soryyyyyy

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
11.5.2009 12:45:43   
muby
Ja sam u sedmom mjesecu i povremeno vozim ali ne bas rado. Primjetila sam da mi smeta ubacivanje u trecu i petu brzinu jer inace moram izbjegavati bilo kakve napore. Izbjegavam voznju po gradu bas zbog tog cestog saltanja brzina,a mislim da bi mi lakse pala voznja na duge relacije kad se uglavnom vozi u jednoj brzini i samo upravlja.

(odgovor članu mu be da)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.5.2009 23:00:13   
Modesty
Samo da se prijavim da jos vozim (termin 30.05). Moja dr. se pravo iznenadila kada sam joj to danas spomenula, onako malo je zavrtila glavom i rekla da se cuvam. Sta cu kad sam nervozna pa stalno negdje hodam.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
25.5.2009 15:41:33   
mami ami
hehe.. bravo mamice user posted image bas ste me nasmijale svojim postovima user posted image samo da se i ja prijavim i kazem svoje iskustvo. Moja bebana sada ima 7 mjeseci i ne znam kako bismo bez auta. Ona, ja i nas mali maruti user posted image U trudnoci sam vozila gotovo do zadnjeg dana jer mi je posao takav da sam morala voziti iz Zenice do Sarajeva, Breze, Olova, Maglaja, Doboja pa cak i do Brckog ili Gracanice. Stomo mi nije smetao, nekako se cov.. zena naviknena sve user posted image

Pozdrav iz Zenice za hrabre mamice!


_____________________________

Mamino majo sunce
Asja, 16.10. 2008.

(odgovor članu Modesty)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
25.5.2009 15:44:06   
mamma mumi
ja sam vozila  do zadnjeg dana, umalo se i na porod neodvezoh. Auto mi je bilo spas, jer sam bila hiperaktivna trudi, a i sada moj bebac i ja smo non-stop na tockovima

(odgovor članu mami ami)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
25.5.2009 16:33:18   
Ex Yu
meni je termin za 14 dana tek sad od danas na bolovanju, na poso sam cjelo vrijeme vozila i jos uvijek vozim, evo bas idemo do cika doktora da uzmemo nalaz za otvaranje bolovanja ... i idemo bibijem da se malo trucka preko policajaca user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
26.5.2009 11:11:37   
emma.L
Ja sam već bila na bolovanju i vozila se na vježbe za trudnice. Nisam imala potrebe svaki dan voziti negdje, ali mi zaista nije bilo jasno to pitanje 'tko će te odvesti'- isto kao da ti s trudnoćom neko uradi lobotomiju pa si nesposoban kupiti kruh i mlijeko i odvesti se negdje. Svaka čast ako nekome predstavlja problem zbog grčeva, napora, bolova u leđima... Recimo upravo zbog tih grčeva koje sam imala cijelu trudnoću nisam mogla voziti dulje relacije. Ali svejedno me je to pitanje nerviralo, jednako kao sad kad je MM išao na put a ljudi me pitali tko će s nama spavati user posted image , kao da su me odjednom shrvali svi strahovi svijeta jer imam bebu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
26.5.2009 11:30:39   
mamma mumi
e upravu si emma, bas ko da si haman debil postala,a ne sto je fiziolosko stanje

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
27.5.2009 10:36:45   
Pretty mamma
Termin mi je za 14 dana i još uvijek vozim...pa treba do doktora, pa u trgovinu, pa vježbice...tko će me voziti? I na kraju krajeva zašto??? Muž i ja imamo 2 autića, svatko svoj i nema potrebe da me negdje vozi...
Lijepo polako, pojas i kroz gužvu :)


_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
28.5.2009 20:48:06   
Nadja08
i sama sam vozila skoro do termina poroda, iako sam negdje procitala da je zadnje tromjesecje pametno staviti jastucic ispod kaisa na donjem dijelu stomaka. ovo iz razloga da, ako dodje do udesa, kais ne stegne previse stomak i tako ugrozi bebu, nego upravo taj jastuk, cija je svrha da ublazi udar u stomak. cini mi se pametnim, iako ni sama nisam uvijek imala vremena za to, a mislim da sam trebala.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
28.5.2009 22:08:26   
HINDA
dva puta sam vozila do zadnjeg dana, a i sada sam u 30-toj sedmici i ako ovako ostane bit ce kao u prve dvije trudnoce.

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.5.2009 2:02:14   
triplemama
Vozila sam do zadnjeg dana. I uvijek sam se vezala ali donji dio pojasa obavezno ispod stomaka. U rikverc vozim na retrovizore tako da mi to nije bio problem user posted image .

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
2.6.2009 0:42:09   
Anoniman
Danas nam je 8 dana prije termina..... i vozim još uvijek user posted image . Uopšte mi nije problem, mada vidim da me ljudi gledaju čudno, user posted image user posted image  al ne dam se hahahaha, neka gledaju user posted image

(odgovor članu triplemama)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.6.2009 17:45:38   
amarilis
Enisa_sara, lavica si... Znam da si se porodila i da je sve prošlo hB ok, možda i zato što si bila tako pokretna pa čak i vozila...
Ja ne vozim od početka trudnoće, od mučnina i povraćanja nisam bila u stanju, a sada u 23 tjednu pijem 2x dnevno apaurin i ne pomišljam da sjedem za volan jer sam vazda pospana. Grozno mi je bez auta, ovisim o mužu a on nema strpljenja...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *