|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.6.2009 17:55:18   
Anoniman
nevozim ni ja auto nepada mi na pamet jos povrh toga mirujem cuvamuser posted image nebi mogla ni kad bi htjela,user posted image user posted image neki dan mm uzeo skuter pa se vozikao a ja setala malo kaze on ajde sjedi samnom nece ti nista bit da se provozamo  ma dajj reko jesil normalan user posted image user posted image rado bi ja vozikala se al nesmijem........
amarilisa nebrini,znam da nije lako neki stvari se odreci al sta se mora nije tesko meni je 31tjedanuser posted image i mirujem od pocetka trudnoce,nemoj se sikirat naviknut ces se vec.........

(odgovor članu amarilis)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.6.2009 17:58:30   
dojbinica
ja sam vozila auto cijelo vrije,e. malo falilo da se i sama odvezem u bolnicu, pred porod

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
6.6.2009 18:09:40   
amarilis
Felix, hvala na podršci, ti si Boga mi dobro, kada će meni 31... Navikavam se evo, šta ću, ništa mi nije vrijednije od mog bebača... Živim na selu, pa sam baš ovisna o tom autu a i vozim već 13 godina i pravo mi neobično... Uvijek moram moliti i neke kombinacije praviti da moja mama ide sa mnom jer je mm stvarno nestrpljiv... Kako kažu, izdržao je Mujo i gore izdržati će i ovouser posted image

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
8.6.2009 11:08:42   
Pretty mamma
Evo da se prijevim, termin mi je za 2 dana i još vozim. Kako izgleda, vozit ću i na sami porod user posted image

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
21.6.2009 23:43:57   
muby
U 35-oj sedmici sam i redovno vozim. Stomak mi nije ni blizu volana tako da vjerujem da cu moci voziti do poroda.
Naravno uvjek se vezem.

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
21.6.2009 23:48:34   
Lulu_
nije mi dao mm...a sto se mene licno tice ja bih bila vozila
al eto on zavrooo pa hajd...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
21.6.2009 23:49:41   
meme27
IZVORNA PORUKA: dojbinica

ja sam vozila auto cijelo vrije,e. malo falilo da se i sama odvezem u bolnicu, pred porod


user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
21.6.2009 23:57:41   
milenium
Zašto nebi vozila,ta nisam bez nogeuser posted image druga stvar ako se mora čuvat trudnoćauser posted image

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 9:58:21   
delly
na bolovanju sam od 3 mj trudnoce ali ipak vozim i dalje auto user posted image i nemislim ga nevozit...vozit cu bome dokle god mogu... user posted image ... malo teze ic u rikverc ali dobro da se parkiram samo po retrovizorima user posted image user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 9:59:19   
delly
u 36 sam sedmici,stomacic nesmeta a imam i pojas za trudnice tako da je super user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 10:02:09   
Lady26
I ja isto vozim naravno, doduse trudnoca je jos relativno mala pa mi ne smeta ali sve dok se budem osjecala udobno za volan vozit cu...Uzivam u voznji!!!!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 10:06:21   
Amela83
Dok sam bila user posted image maksimalno sam izbjegavala da vozim! Pa pomislite samo šta bi se dogodilo kod malo jačeg kočenja. Mi žene (bar većina) se moramo više približiti volanu jer imamo kraće noge. Ne znam, mene je bilo strah za bebanu. Uvijek sam sjedila na mjestu suvozača, i najčešće se nisam vezala (ili sam rukom držala pojas da ne bi pritisnuo stomak) i mm je vozio dosta opreznije nego inače.

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 10:11:08   
anamaria_at
Danas sam usla u 30-oj sedmici. Vozim auto i vozicu dok budem mogla. Samo sa duplim oprezom...Mada sam pre neki dan isla do trgovine...i sedam u auto polako...i polazim..i gledam ..levo ..desno..nigde nikog. I odjednom se neka baba stvori ispred mene i za dlaku da me nije lupila. Izasla ja iz auta ..a ona..ima jedno 80..ako ne i vise. Ja onako uzrujana i jos sa ludim hormonima. Reko ti starka treba da predas dozvolu....ona me gleda..kaze..sad cu ja tebe da prijavim da trudna vozis auto..ma reko izvoli. Usput sretnem policajca i pitam ga...on kaze..jos nema zakona za trudnice za volanom....

_____________________________

15.09.2009....Stigla nasa Anamarija....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 10:11:36   
delly
pa zar nemate za kupiti pojas za trudnice user posted image user posted image on naime kais vodi skroz ispod stomaka i nema nikakvih problema... a kako mislis blizu volana?? pa necu se zaljepiti za volan dok vozim ... uvjek se odmakne ili spusti malo sic prema dolje... postoje razl. mogucnosti...
ali taj pojas morate da kupite
ovo je pojas -
http://www.flust.no/ImageStore/081115_1_kv.jpg

a ovako izgleda kad se stavi -
http://babyshop.no/babyshop/frontend/files/CATEGORY/Pregnant_in_car1-v04.jpg

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 10:33:34   
Lady26
Ja posto uzivam u voznji, vozim "kao musko" da se tako izrazim (ne mislim da divljam i to), malo zavaljeno sjediste i prilicno daleko od volana...tako da stvarno zasad nemam problema i stoma ne smeta

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 11:02:11   
Amela83
IZVORNA PORUKA: delilah

pa zar nemate za kupiti pojas za trudnice user posted image user posted image on naime kais vodi skroz ispod stomaka i nema nikakvih problema... a kako mislis blizu volana?? pa necu se zaljepiti za volan dok vozim ...


Ma znam za taj pojas, ali nije u tome bio problem. Ja pripadam skupini niskih osoba, visoka sam samo 157 cm, pa i noge nemam baš nešto dugačke. Zbog toga sam primorana da se više pomjerim naprijed i tako mi je stomak bio samo par cm od volana. I to nije uopšte problem, mene je bilo strah kočenja jer tad tijelo samo ide naprijed. U tom slučaju ne bih mogla izbjeći dodir s volanom. Eto, jel me sada razumijete?user posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 15:04:34   
anamaria_at
Amela razuem te...a ja sam suprotna...Ja sam 1,80...tako da je meni sediste uvek udaljeno....tako da sada nemam uopste problema....

_____________________________

15.09.2009....Stigla nasa Anamarija....

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
22.6.2009 15:07:07   
Amela83
user posted image Blago tebi! user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu anamaria_at)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 12:50:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Hanumice moje,zanima me vozite li vi u trudnoci? Da li ste vozile dok ste bile trudne? Do kojeg mjeseca?
Ja sam sada skoro pa u 7. mjesecu i juce sam primjetila da mi je bas tesko kada moram voziti u rikverc... user posted image user posted image
Malo mi je tesko,zateze me i zapinje mi stomo moj. user posted image I vec sad se ne vezem,malo me steze pojas.
Ne vozim nikakve duge relacije,samo po gradu... ali me zanima vase iskustvo sa kracim ili duzim vozenjem auta sa vasim stomacicima.

Ako tema postoji ja se izvinjavam,ja je nisam nasla. user posted image


Ja polozila vozacki u trudnociuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 12:52:41   
klemzi
Ja sam mogla samu sebe odvesti da se porodim,da je bilo potrebe,naravnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 12:56:22   
Medić*
ja sam vozila u trudnoci ali samo neke kratke relacije na duzim relacijama bila suvozac user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 12:58:46   
marny
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah



Ja polozila vozacki u trudnociuser posted image user posted image user posted image




volim ovako neustrašive ženeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 13:03:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marny

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah



Ja polozila vozacki u trudnociuser posted image user posted image user posted image




volim ovako neustrašive ženeuser posted image

Hvalauser posted image


(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 13:06:45   
Anoniman
Meni je od samog početka trudnoće bilo neugodno voziti, tako da sam uvijek bila suvozač : ))

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Vozite li auto u trudnoci?
29.6.2010 15:34:29   
ladyblue RR
Ja vozim. Ne izlazim iz auta. Ne znam zašto nebi vozila?! Jedino što me zeza je ako idem negdje malo dalje, moram stajati jer moram u wcuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *