|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Torta" od pelena :)
26.4.2011 15:11:46   
10 mart 2009
Breskva, stvarno imaš smisla za dekoracije, svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: "Torta" od pelena :)
26.4.2011 22:30:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

au Breskva imas 5 godina da se jos ispraksašuser posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bjež' tam napravit ću ti avion od pelena do taduser posted image user posted image user posted image

10 mart hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 277
   RE: "Torta" od pelena :)
26.4.2011 22:32:38   
myb@by
Bravo breskva user posted image user posted image user posted image user posted image . Torte su napravljene bas sa ukusom.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:09:16   
Nunichi
Breskva, ajde za svoju skolsku brzinski kako ti pravis ove torte. user posted image
Nemam vremena da setam po temi.
Zanima me jel ih stavljas na neku podlogu, kao tacnu ili ne?
I cime ih ucvrstis da ne spadaju jedna sa druge? Mislim spratovi da su cvrsti?
I naravno gdje uzimas dekoracije, gdje je najveci izbor?

Ljub, ljub! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:18:54   
Anoniman
Ne stavljam na podlogu imam ove neke trake koje sam kupila u Bingu na Šićkom odjel za cvijeće džidže midže...eh tu se zarovi ima svega samo ubacujem pelene u to čak ih ne vežem gumicama.
također spratove samo stavim jedan na drugi ne uvezujem ih jer na kraju ide celofan tako da ti on sve to drži...zentaš

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 280
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:21:39   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ne stavljam na podlogu imam ove neke trake koje sam kupila u Bingu na Šićkom odjel za cvijeće džidže midže...eh tu se zarovi ima svega samo ubacujem pelene u to čak ih ne vežem gumicama.
također spratove samo stavim jedan na drugi ne uvezujem ih jer na kraju ide celofan tako da ti on sve to drži...zentaš



Ok, hvala. Mrsko mi vala na Sicki ici, valjda ima i na Sjenjaku tih  djidja.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:23:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ne stavljam na podlogu imam ove neke trake koje sam kupila u Bingu na Šićkom odjel za cvijeće džidže midže...eh tu se zarovi ima svega samo ubacujem pelene u to čak ih ne vežem gumicama.
također spratove samo stavim jedan na drugi ne uvezujem ih jer na kraju ide celofan tako da ti on sve to drži...zentaš



Ok, hvala. Mrsko mi vala na Sicki ici, valjda ima i na Sjenjaku tih  djidja.



slabo ...ali imaš ovih sitnih igračkica, u dm-u imaš sitne šampončiće, kupke, kremice

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 282
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:26:49   
Anoniman
uuuuuuuuuuuu teta breskva...i ti bi mogla biznis razvitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mrak su user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 283
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:28:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

uuuuuuuuuuuu teta breskva...i ti bi mogla biznis razvitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mrak su user posted image user posted image user posted image user posted image

ma stisla mi se ova prva mušterija Nunichiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 284
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:28:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

uuuuuuuuuuuu teta breskva...i ti bi mogla biznis razvitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mrak su user posted image user posted image user posted image user posted image

ma stisla mi se ova prva mušterija Nunichiuser posted image user posted image user posted image

hos da je ja nagovorimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 285
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:29:42   
Nunichi
Mislila sam na DM, zbog onih silnih patkica, glodalica i ostalog u ponudi.
A ja cu ovaj put sa gumicama i stapicima za raznjice pokusati. Pa valjda ce stojati. user posted image
Ako ne odem dole po ovaj tvoj patent. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:30:55   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: dadada

uuuuuuuuuuuu teta breskva...i ti bi mogla biznis razvitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...mrak su user posted image user posted image user posted image user posted image

ma stisla mi se ova prva mušterija Nunichiuser posted image user posted image user posted image

hos da je ja nagovorimuser posted image user posted image user posted image



Odmah one protiv mene...samo jos ona noa da bane i gotova sam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:35:30   
iv@ncica
breskvouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: "Torta" od pelena :)
8.5.2011 15:46:41   
Nunichi
user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene hocete da navucete. user posted image user posted image Ko ce koga nego svoj svoga.
Kad budem imala 2-3 djece i imala babine uposlicu je, a do tad, mogu ja to. user posted image

Salim se ba, ovo mi je vrrrrrrlo bitna beba i mama, tako da mi je gust praviti je.
Ali svakako mislim da bi trebala malo razglasiti Breskva o ovim tortama, napravi grupu na fb, profil na piku, sta znas mozda i krene.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: "Torta" od pelena :)
12.5.2011 11:10:07   
babina beba
Vidjela sam na pik.ba da zena pravi i prodaje ove torte, kostaju 60 km.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: "Torta" od pelena :)
18.5.2011 20:07:42   
Sonja
to je sigurno breskvauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: "Torta" od pelena :)
18.5.2011 21:12:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sonja

to je sigurno breskvauser posted image user posted image user posted image user posted image

Nisam svega miuser posted image
Nagovaraju me, pa morat ću nešto pokrenuti i ja user posted image
Kad se ja budem oglašavala nećete ostat živeuser posted image

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 292
   RE: "Torta" od pelena :)
20.5.2011 15:02:22   
Koalinka
Pozdrav, evo i malo mojih "tortica"

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

P.S. Nunichi, baš sam te poželila!!!
Vidimo se u vrtiću :)))



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: "Torta" od pelena :)
20.5.2011 19:54:42   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Koalinka





user posted image
user posted image

P.S. Nunichi, baš sam te poželila!!!
Vidimo se u vrtiću :)))





Jao u ovu sam se zaljubila! user posted image user posted image user posted image user posted image
I ja sam pozelila starih druzenja, ali dobro je i ono jutarnje u vrticu. Kratko, al slatko. user posted image

(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: "Torta" od pelena :)
21.5.2011 14:57:57   
iv@ncica
fino  finouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: "Torta" od pelena :)
22.5.2011 8:16:50   
Koalinka
Nunichi, drago mi je da ti se sviđa!!!
Imaš li sliku svoje?


(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: "Torta" od pelena :)
22.5.2011 11:48:28   
Anoniman
Koalinka i meni se ova roza sviđa (zadnja slika)-preslatka je...

a fakat Nunichi nije ti fer gdje je slika tvoje torteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koalinka)
  Neposredna veza do poruke: 297
   RE: "Torta" od pelena :)
13.6.2011 14:04:44   
Coma
Pregledala sam sve stranice ove teme... i fakat je ova gore, roza, najljepša tortauser posted image
Meni se dobra frendica porodila baš u subotu...
Jučer sam kratko navratila da vidim bebaču user posted image , pa sam usput i pronjuškala da vidim šta još nema, koje proizvode koristi,  itd., da znam čime ću napuniti tortu...
Već je neko vrijeme kontam napraviti... danas poslije posla idem da uzmem sve potrebne stvarčice user posted image user posted image user posted image

Čak sam razmišljala da napravim i veliku zvečku od balona...
To sam vidjela na youtube... baš je simpa, i nije komplikovano...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: "Torta" od pelena :)
19.6.2011 16:37:10   
Anoniman
Evo moje nove tortice za jednu malenu bebicu, jedva čekam da ga vidimuser posted image ...
user posted image

user posted image

(odgovor članu Coma)
  Neposredna veza do poruke: 299
   RE: "Torta" od pelena :)
19.6.2011 20:35:36   
Anoniman
user posted image breskva...aj lajk it veri macuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *