|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Torta" od pelena :)
19.6.2011 22:41:24   
mala86
a gdje uzmete ove trake od papira cini mi se,ovo da se ne vide pelene user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: "Torta" od pelena :)
19.6.2011 22:52:43   
Anoniman
dadada ljepša je uživo nešto sam je baš ružno slikalauser posted image ...

mala ja sam to jednom uzela kod nas u bingu, dođe mnogo tih traka u jednom pakovanju i skontala sam da bi ih mogla iskoristiti za ove pelene a inače ne znam za šta suuser posted image , ništa čak ni ne piše na njima, u običnoj su najlonskoj vrećici

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 302
   RE: "Torta" od pelena :)
30.6.2011 23:36:28   
N_N
Evo i naše prve torte user posted image  Budući da sam je na brzaka napravila, a i slikala (nisam je slikala sa svih strana) po mom mišljenju solidna je. Na vrhu je žirafa (da, da tirkizno narandžasta user posted image , koja svira onu bebansku melodiju kad joj se izvuče vrat, čarapice, siperak, cucla, privjesak za cuclu, još neka narandžasta životinjka user posted image , dvije zvečke, toplomjer za vodu i krema za njegu bradavica user posted image  za mamu).

user posted image

user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: "Torta" od pelena :)
30.6.2011 23:38:36   
Honey3
N_N super tortica,svasta si ti ovdje umjesilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: "Torta" od pelena :)
30.6.2011 23:45:06   
N_N
Hvala ti zaha user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: "Torta" od pelena :)
30.6.2011 23:47:51   
klemzi
N_N svaka čast user posted image user posted image user posted image
Breskva, meni će u oktobru trebati jedna torta, akobogda, pa valjda bude prilike da je kupim od tebe user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: "Torta" od pelena :)
1.7.2011 11:57:52   
Anoniman
N_N lijepa ti je torticauser posted image , sviđaju mi se trakice...

klemzi ako bude prilike i put te nanese u Tz prvo ćemo mi kaficu jednu popiti, al ono da oćejfimo... ne brzinski kao prošli put pa ćemo onda napraviti najljepšu tortuuser posted image user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 307
   RE: "Torta" od pelena :)
1.7.2011 12:06:33   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo moje nove tortice za jednu malenu bebicu, jedva čekam da ga vidimuser posted image ...
user posted image

user posted image



Kakve ste mi nadarene ti i Ivana,svaka sa svojim torticama, svaka cast. user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: "Torta" od pelena :)
1.7.2011 12:11:55   
Coma
Hanady RR - srce si!!! Hvala!!! user posted image user posted image user posted image

Evo i moje :

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: "Torta" od pelena :)
3.7.2011 1:15:55   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Breskva

N_N lijepa ti je torticauser posted image , sviđaju mi se trakice...

klemzi ako bude prilike i put te nanese u Tz prvo ćemo mi kaficu jednu popiti, al ono da oćejfimo... ne brzinski kao prošli put pa ćemo onda napraviti najljepšu tortuuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image bilo bi divno user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: "Torta" od pelena :)
7.7.2011 22:31:53   
Anoniman
evo i moje prve prodane torte user posted image
user posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: "Torta" od pelena :)
7.7.2011 22:37:07   
dinciii
IZVORNA PORUKA: Breskva

evo i moje prve prodane torte user posted image
user posted image


Wow svaka cast draga moja!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: "Torta" od pelena :)
7.7.2011 22:40:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

evo i moje prve prodane torte user posted image
user posted image

o pa biznis krenouser posted image user posted image user posted image

neka je s asrećom...da bude puno bebara i lijepih tortica tvojih ruku djelouser posted image

nego daj nam neki fb porfil...reklamicu i tome slično...da malo parimo okeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: "Torta" od pelena :)
7.7.2011 22:46:38   
Anoniman
Hvala
Hanady sve sam objavila i ovdje, nema puno mojih kreacija a nadam se da će bitiuser posted image ... imam ideja more samo et da ih i realizujemuser posted image

http://www.facebook.com/groups/216883184999986?ap=1

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 314
   RE: "Torta" od pelena :)
7.7.2011 22:57:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Breskva

Hvala
Hanady sve sam objavila i ovdje, nema puno mojih kreacija a nadam se da će bitiuser posted image ... imam ideja more samo et da ih i realizujemuser posted image

http://www.facebook.com/groups/216883184999986?ap=1


user posted image user posted image user posted image

neka se ima grupa na Fb...relame za lijepo i nadareno nikada dosta...
baš ti želim razvijen biznis da sve ideje sporvedeš u djelo jer grehota bi bila d aostaneno ukraćeni za te ljepote.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: "Torta" od pelena :)
7.7.2011 23:03:48   
N_N
breskvaaaaaaa, majstoreeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Krasno!!!!!!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 15:50:14   
mamine oci
user posted image



user posted image





user posted image





user posted image




user posted image




user posted image







_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 18:15:18   
Hanady RR
mamine oči....baš je slatkauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 18:29:01   
mala86
super su tortice user posted image user posted image user posted image


ja imam 2 babine u 9 mjesecu (blizanci aBd) i jedva cekam!planiram im pravit tortice,mama jos ne zna sta nosi,a ja navijam za user posted image i user posted image user posted image da mogu rozu i plavu napravit,a kontam mami blizanaca pelene super dodju user posted image ,i sve sitnice uz njih

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 21:51:00   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mamine oči....baš je slatkauser posted image

hvala draga ovo sve pocetnicki dok se malo ispraksam nadam se i bolim dekoracijama:)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 22:22:41   
Hanady RR
meni je baš sa ukusom urađena...sviđa mi se ovo motanje u papir da se ne vide pelene...a siperakuser posted image znam to ''''logu'''' kupila ja i Samiju i sari smao rozi više komada...šteta nema Volim tetku il dajdžinicuuser posted image
i nešto sad kontam ovo uopšte nije loš poklon za svaku mamu koja ima bebu u pelenamauser posted image
ha bajram ha 8.mart obradujemo kolegice...ma pelene su ludilo...mislim da stavrno svakome s eozari lice kad ga počatiš jendim pakovanjem...kokad dozlogrdiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 23:37:58   
R&T@
Sta mislite koliko je primjereno pokloniti ovakvu tortu za prvi rodjendan?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: "Torta" od pelena :)
17.7.2011 23:51:15   
N_N
mamine oči, super, bravooooo user posted image user posted image

tajra, što da ne? Mene bi obradovalo da mi je neko poklonio bilo za rođenje, 1. ili 2. rođendan a vala i onako user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: "Torta" od pelena :)
18.7.2011 1:03:34   
Hanady RR
e tajra vjeruj...ozbiljno razmišljam kolegicinom djetetu tortu ili napravim ili naručim za prvi rođkas...ma mislim i lijepo a i korisno...
ja se ne bih bunila da mi je ko ikada kupio paket pelena ...a nije vjerujuser posted image

tako da sam svoj prethodni post u skladu sa ovom idejom i napislauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 18.7.2011 1:05:23 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: "Torta" od pelena :)
19.7.2011 2:14:27   
scarlett
Mislim da nema mame koja se ne bi obradovala ovakvom poklonu, ovo je jako korisno i praktično, a osim toga izražava na neki način i posvećenost ako sami izradite ovakav poklon.
Ja sam svojoj kumi sama napravila bebinu knjigu, a kada sam je ukoričila na koricama je pisalo ime njene bebe, ona je bila oduševljena, naročito što je znala koliko je truda i vremena u to uloženo, ali meni nije bilo mrsko jer u pitanju je velika user posted image , tako da mislim da se ovakvi pokloni jako cijene, jer su nekako individualni i posebni i pokazuju koliko nam je do nekog stalo - ne mislim naravno na materijalnu vrijednost poklona , nego na vrijeme i strpljenje koje sm uložili.
Ipak ko nije baš vješt s ovim tortama (kao ja npr.) mislim da je super što imamo kontakt naših forumašica koje su profesionalne u ovome da odrade ovaj posao za nas, Breskva torte na tvom profilu su stvarno super, a Mamine oči i tvoja mi se dopada, bila bi sigurno još bolja da je oštrija slika, da aBd budete imale pune ruke posla, a mi što više prilika user posted image u našim porodicama i među prijateljima da kupujemo torte od pelena.
Puno sreće i puno naruđbi svim ženicama koje su se odlučile baviti kreiranjem torti od pelena user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *