|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 10:58:06   
babina beba
I meni treba teta. Ako znate nekog pouzdanog za pustiti u kuci saljite pp. Hvala

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 11:00:04   
mamana
Oa nije valjda niko ne zna nikakvu tetu u Sarajevu? I meni treba teta.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 11:11:20   
hanabanana
Znam ja, firmu.
Njihove žene mi čiste dvije godine, i zadovoljna sam.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 12:13:12   
mamana
Napiši nam koja je firma,neki kontakt telefon, koliko košra sat i koliko ranije se treba ugovoriti termin?

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 12:56:03   
mamana
Izgleda ništa od tete,

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:05:33   
hanabanana
pp user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:08:03   
mamana
Dobila sam pp.
Hvala puno

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:12:09   
babina beba
Hanabanana, posalji i meni na pp, please. hvala

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:29:35   
hanabanana
poslala sam. user posted image

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:38:14   
Anoniman
Mogu li i ja doboti te brojeve, haman najtrazenije zanimanje..

I cijenu ako je moguce

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:43:37   
hanabanana
trebala sam ugovoriti proviziju. user posted image

poslala sam maida

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:46:14   
Skvo RR
I meni....user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:52:06   
mamana
Idem ja odma zvati,ako budem čekala ko zna kad ću dobiti termin, puno nas je zaintetesovanihuser posted image .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 13:54:17   
Anoniman
Ljudi zovite dok hanabanana nije trazila proviziju, inace ce poskupit :)))))))user posted image user posted image

(odgovor članu mamana)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 14:12:09   
Aki Sa
Koliko placate satnicu


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 20:29:36   
juni
Nisam ni znala da ovoliko zena ima zenu za ciscenje user posted image Ja sam tek od nedavno odlucila da mi neko pomogne oko ciscenja. Imala sam srecu sto sam upoznala divnu osobu preko preporuke koja je jako vrijedna. Iskreno, ja nikad ne bih sredila stan kao sto ga ona uglanca.
Ne placam je po satnici nego ostane koliko joj vremena treba da sve uradi i uvijek joj dam 50 km sto je po meni ok, nekad joj jos malo nadodam. Dolazi mi 2 puta mjesecno.
Zena je prebukirana poslom, nema ni dana slobodno. Kad je neko pouzdan i vrijedan onda je i trazen user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Teta za čišćenje ?
25.5.2010 21:06:33   
Hanady RR
vidiš ti koliko žena pomoć uzimauser posted image
a ja nedam ni mami da mi  pomogne...koja sam lujka kontam i od ja to bolje o svom istilahu...a moj istilah ima glave da me dođe garant. poeču intenzivno sebi da držim psihološka predavanja...pa kad uspijem to da prevaziđem javim vam se da mi neku tetu preporučiteuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 7:59:13   
taurus
Ja uvijek zovem ženu da mi pomogne kada radim "veliko" spremanje, ali ne zato što mi je mrsko raditi već da za jedan dan uspijem odraditi što više posla.
Prošli mjesec mi je dolazila žena da odradimo proljetno čišćenje, jer ove godine neću krečiti. Ja radim rame uz rame sa ženom s tim što njoj dajem poslove koje ne volim i koji su malo teži (pranje prozira, vrata, pločica itd) a ja završavam "fine" poslove (ormare unutra, pranje lustera, zavjesa i slično).
Mislim da nije loše sebi platiti pomoć bar ponekad jer time ipak sačuvam sebe, manje se umorim i automatski imam više vremena za dijete i mm.
Prije sam imala svoju stalnu ženu koja mi je redovno dolazila ali se razbolilauser posted image i sad ganjam druge žene što nije ni malo lako.
Baš je teško naći dobru ženu. user posted image user posted image user posted image



P.S. Hanady nadam se da ćeš i ti što prije naći ženu da ti pomogne jer ti si meni pojam vrijedne žene ali ipak mislim da je to previše za tebe i bojim se do kada ćeš moći izdržati tako. Moraš sačuvati malo i sebe jer svojim djevojčicama si najpotrebnija a kuća ti neće reči hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 9:35:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vidiš ti koliko žena pomoć uzimauser posted image
a ja nedam ni mami da mi  pomogne...koja sam lujka kontam i od ja to bolje o svom istilahu...a moj istilah ima glave da me dođe garant. poeču intenzivno sebi da držim psihološka predavanja...pa kad uspijem to da prevaziđem javim vam se da mi neku tetu preporučiteuser posted image




ista sam sad za sad

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 9:38:11   
Nedi
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vidiš ti koliko žena pomoć uzimauser posted image
a ja nedam ni mami da mi  pomogne...koja sam lujka kontam i od ja to bolje o svom istilahu...a moj istilah ima glave da me dođe garant. poeču intenzivno sebi da držim psihološka predavanja...pa kad uspijem to da prevaziđem javim vam se da mi neku tetu preporučiteuser posted image



Hanady imam i ja isti problem, niko ne sredi i očisti kao ja ali ipak uzmem ženu da opere prozore, vrata, radijatore (radijatori bi mi oduzeli nekoliko sati), podove, postavi zavjese i onda ja za njom popravim po svom i dovršim ostatak. Nije da žena ne očisti dobro nego jednostavno nije to onako kako ja to radim. Ostane mi duplo više vremena za muža i dijete i leđa me manje bole.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 9:59:02   
Aki Sa
Ja sam skroz pojeftinilauser posted image i teta zlata vrijedi, dodje jednom mjesecno odradi 10 sati i sve grube radove odradi do najsitnijih detalja

Drage mame ako sebi nismo na prvom mjestu necemo ni njima biti ( nece se muz sjetiti pa reci daj nadji zenu da ti pomogne)

ZAto uvjek kazem Ja to zasluzujem


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 10:04:53   
Alisa.
naravno drage moje,da trebamo pomoc.Ne mozemo biti super zene.Meni zena dodje po potrebi,kada je pozovem.Radi 8 sati,30km.I naravno dorucak,rucak.Tad jede kod mene.

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 10:09:07   
w.pooh
I ja imam tetu koja mi dođe svakih mjesec-mjesec i po i uradi sve od do i uopšte ne žalim svaki dinar što joj dam..imam potpuno povjerenje u nju, ona radi kada sam ja na poslu user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 10:41:02   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vidiš ti koliko žena pomoć uzimauser posted image
a ja nedam ni mami da mi  pomogne...koja sam lujka kontam i od ja to bolje o svom istilahu...a moj istilah ima glave da me dođe garant. poeču intenzivno sebi da držim psihološka predavanja...


Rekla sam ti davno, ali na drugoj temi.
Mijenjaj se.
I ja još uvijek kontam da bi ja to uradila bolje.
Ali mi je mama dala jedan savjet:
" Nije bitno jel sve prebrisano onako kako si ti zamislila, niti redom koji ti čistiš, niti na način na koji ti radiš. Najbitnije je da nisi ti čistila! "
user posted image
I da znaš da je upravu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Teta za čišćenje ?
26.5.2010 23:26:46   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  Hanady se više ne javlja na ovu temu, možda nas je poslušala i našla ženu

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *