|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 104 [105] 106   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2015 12:25:26   
Pozitivna
Može Vaše iskustvo vezano za simptome, ne znam da li je normalno da i nakon klomifena imam tupi bol u donjem stomaku, muku na povraćanje, čak i bol u leđima (više s desne strane). Dok sam ga uzimala i vid mi je malo bio pomućen :( ... Danas mi je 15 DC i još me drži... (Trenutno uzimam i dabroston)... Ovo mi je prvi put da uzimam klomifen, a duže od godinu radimo na user posted image ali bez uspjeha. :(

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.1.2015 7:29:30 >

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 2601
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2015 21:09:56   
mykica
Klomifen ima dejstvo djelovanja i do 3 mjeseca nakon uzimanja. Tako da možeš osjetiti njegovo djelovanje i poslije uzimanja. A ti simptomi ti mogu biti i od dobrostona jer je njegov glavni sastojak progesteron (hormon trudnoće). Ja dobroston pijem radi čuvanja trudnoće i baš mi teško pada.
Sretno i da što prije ugledaš user posted image

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2602
   RE: Klomifen/Clomid
16.1.2015 10:44:45   
Pozitivna
Hvala mykica, odmah mi lakše kada još neko ima iste simptome jer sam se već zabrinula da nešto nije kako treba. Najgore što jedan dan sam super, drugi dan ne mogu na noge od bola...

I ja se nadam da će aBd uskoro bitiuser posted image i user posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 2603
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 4:28:14   
crniandjeo
Ja sam pila klomifen prosli ciklus i ako je.bilo sve uredu sa mnom reko hajd da pokusam..Nisam ostala trudna,ali sam zato zaeadila gustu cistu,dobila dvije menstruacije u ciklusu i ovulacija mi je izostala..To je moj rezultat klomifena doktorica hoce ponovo da ga ukljuci ali ja ne bih..Da li je cista i poremecaj od klomifena ne znam ali pazljivo snjim i nikako ne uzimati na svoju ruku kao ja..

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2604
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 11:59:54   
Twinkies04
100% od klomifena...taj ti folikul ustvari nije ni pukao uopste....da nisi uzimala na svoju ruku mozda bi ti doktorica dala stopericu pa da imas finu ovulacija...i na kraju da ne dodje do te ciste...
Nemoj se igrat vise s lijekovima,,dobro si prosla ovaj put...user posted image



_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2605
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 12:06:46   
malena27 RR
klomifen nije bezazlen lijek, ne treba ga uzimati na svoju ruku.
ja bih, da sam na tvom mjestu, rekla dr. da sam ga uzela...
ocigledno je da folikul nije prsnuo i da je od toga nastala cista.
mogla si samo jos na vrijeme primiti stopericu i sve bi bilo ok.
razumijem ja nestrpljenje, sama sam prosla kroz neplodnost, ali lijekovi na svoju ruku i bez preporuke ginekologa, jok...
zene drage, ne igrajte se doktora....

< Poruku je uredio malena27 RR -- 23.1.2015 12:07:17 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2606
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 12:33:28   
crniandjeo
Zene moje najzalosnije je to sto sam bila na pregledu ovulacija bila,folikul puko..Ne radi se o vodenoj cisti,vec nekoj"gustoj".Evo vec 2 put u ciklusu krvarim.. ma uzas a billa sam potpuno zdrava

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2607
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 12:43:20   
Twinkies04
Kod tebe je ustvari cista corpus luteuma...nista to nije....imala sam je i ja isto tako...jest da naraste velika,jest da boli,al se povuce spontano kroz 2-3 ciklusa...
Zdrava si ti i sad,nista ti ne fali..ta cista ti se mogla stvorit i u prirodnom ciklusu,nista se ne brini otici ce ona sama...

_____________________________

''I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu''.

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2608
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 13:53:38   
Pozitivna
Draga crniandjeo, ja ga nisam uzela na svoju ruku gin mi preporucila, ali prije nego sam počela piti detaljno sam prosurfala o njemu...vidim da ni u kojem slučaju se nebi smio uzeti na svoju ruku, niti kod upala, polic jajnika...jer moze da izazove komplikacije :(

Srećom sve mi je u redu , stalno idem na preglede čak po x puta mjesecno, od klom mi se razvile 4 jc valjda će jedna uspjeti s user posted image ..
Sada cekamo s nstrpljenjem user posted image valjda budu aBd ...
..

(odgovor članu Twinkies04)
Neposredna veza do poruke: 2609
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 14:36:54   
crniandjeo
Mila ja ti od srxa zelim da ugledas dvije crtice :) Svakako da ne treba uzimati klomifen na svoju ruku zato sam vas i upozorila..Ako sam ja napravila gresku nemojte vii..Nije klomifen ni malo naivan..Ali opet razmisljam o doktoricinom prijedlogu da ga nastavim uzimati sl.ciklus.. Vidjet cu..

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2610
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 14:42:56   
Pozitivna
Hvala od <3 i ja tebi naravno želim puno sreće i uskoro user posted image i user posted image
Ja bih ti preporučila da uzmeš klomifen slijedeći ciklus jer dosta žena uspije s klomifenom u roku 3 mjeseca, toliko se u principu i preporucuje 3mj/godisnje... Treba se nadati i pokušavati...

user posted image

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2611
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 14:57:08   
crniandjeo
Valjda cu ugledati i ja dvije crtice aBd..Pokusat cu opet s klomicma pa sta bude..Javi da li si uspjela,ja se iskreno nadam da jesi <3

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2612
   RE: Klomifen/Clomid
23.1.2015 15:07:49   
Pozitivna
Hoćeš naravno treba se nadati, bez odustajanja i sa što manje psihe - ona je najjači faktor neuspjeha:(
Naravno da ću javiti, vještica bi trebala doći za par dana i molim Boga da me zaobiđe...

Sretno ti od <3

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2613
   RE: Klomifen/Clomid
31.1.2015 18:55:21   
Pozitivna

IZVORNA PORUKA: crniandjeo

Valjda cu ugledati i ja dvije crtice aBd..Pokusat cu opet s klomicma pa sta bude..Javi da li si uspjela,ja se iskreno nadam da jesi <3

Ovaj ciklus nisam, user posted image došla vjesticauser posted image , 4 dana kasnila, čini mi se to su mi bila najsretnija 4 dana do sada... Al eto dodje i razočarenje, prokleta vjxtica... Nema veze idemo dalje pokušavati, valjda ce stići user posted image user posted image ...

_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2614
   RE: Klomifen/Clomid
1.2.2015 10:21:04   
crniandjeo
Joj bas mi je zaooo :( ne brini,pokusaj opet iduci ciklus ja nazalost radi ciste nemam ni ovulacija dobila sam 2 puta u 20 dana i.evo opet nema O :( :( Mila samo pokusavaj i trudi se znam koliko zelis,bit ce 100% :*

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2615
   RE: Klomifen/Clomid
2.2.2015 14:17:39   
Pozitivna
I ja cu da pauziram ovaj mjesec, ne mogu sve po nekom protokolu, pa šta Bog da...

_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2616
   RE: Klomifen/Clomid
2.2.2015 16:59:08   
crniandjeo
Kazu da se desi kad se najmanje nadas valjda ce Bog dati.Bar znas da nisi jedina :-) isto mi je vjeruj

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2617
   RE: Klomifen/Clomid
3.2.2015 9:50:54   
Pozitivna

IZVORNA PORUKA: crniandjeo

Kazu da se desi kad se najmanje nadas valjda ce Bog dati.Bar znas da nisi jedina :-) isto mi je vjeruj

user posted image

_____________________________

Svakog dana ponesi kanticu zemlje na jedno mjesto
i sagradit ćeš planinu.

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2618
   RE: Klomifen/Clomid
8.2.2015 13:08:32   
crniandjeo
Draga izgleda da smo mi uboli :) Imam neki feeling

(odgovor članu Pozitivna)
Neposredna veza do poruke: 2619
   RE: Klomifen/Clomid
8.2.2015 13:12:39   
mama3333
da vas pozdravim i ovdje,i ja sam ovaj mjesec pila klomifen,11dc primila stopericu,od 15dc rekli da uzimam dabroston sto i radim naravno,sada ocekujem M 11.02.,mada iskreno receno ne nadam se nimalo jer vec imam sve simptome vjestice,svim klomifenkama puno puno srece,jer ja izgleda i nemam bas srece s klomifenom.....

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2620
   RE: Klomifen/Clomid
8.2.2015 16:56:10   
crniandjeo
Dobro dosla nam :) Jeli ti to prvi ciklus klomifenom? Ne mora odma uspjeti iz prve ne gubi nadu,a i ti simptomi mogu znaciti i trudnocu.Ja sam sad posumnjala jer ne osjecam nista a trebam dobiti za 7 dana obicno imam jak pms a sad nista.

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 2621
   RE: Klomifen/Clomid
8.2.2015 23:53:41   
mama3333
Hvala ...nije prva tura mozda treca sa pauzama..rezultat nula

(odgovor članu crniandjeo)
Neposredna veza do poruke: 2622
   RE: Klomifen/Clomid
9.2.2015 13:42:45   
amela_M
pozz i od mene.Nemogu da nadjem temu o inseminaciji pa evo pitam dali je neka imala pcos i anovulatorne cikluse,pa da je uspjela sa klomifenom i poslije inseminacija?meni ce trebati uz klomifen i menopuri da naraste folikul,posto sam nece dalje od 12mm.pa nakon toga inseminacija.I da,dali ima neko iz Sarajeva a da prodaje menopure,trebace mi sada?hvala..user posted image user posted image

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 2623
   RE: Klomifen/Clomid
2.3.2015 2:06:24   
Lilly
Amela, evo imam ja. Zatrudnila ali je trebalo malo duze, naravno uz klomifen

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu amela_M)
Neposredna veza do poruke: 2624
   RE: Klomifen/Clomid
2.3.2015 2:10:19   
Lilly
Tema insem. je u izdvojenim temam iznad ovih. Ja sam je otvorila kada sam radila svoje insem. koje su bile bezuspjesne. Dok sam cekala red na trecu, zatrdunila sam a naravno i taj sam mj. bila pod klomifenom...Menopur imas u apoteci Delfin!

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 2625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  102 103 104 [105] 106   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 104 [105] 106   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *