|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen/Clomid
29.11.2014 13:39:42   
Lisy
Ja nisam nikakvu inekciju dobila, ustvari ona mi nije ni predlozila niti rekla da moram da je dobijem.
Danas mi je 12 dan od posljednjeg menzesa, od kako sam ustala spava mi se i stomak me bolucka kao da cu svaki cas da dobijem menzes.
mozda su posljedice od uzimanja klomifena ma ko zna

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 2551
   RE: Klomifen/Clomid
2.12.2014 10:48:13   
idaa90
Zdravo cure ja sam nova na Forumu pa me zanima vase iskustvo o Klomifenu,,,ja sam pocela da ga pijem danas 3 dan po dvije tablete...u braku sam 5 god iza sebe imam jednu trudnocu koja se zavrsila u 30 nedelji..imala sam problema i sa prvom trudnocom zatrudnila posle 3,5 god sada od tad ima 1,5 i nista jos pozzz svima i nadam se da cemo ugledati uskoro user posted image user posted image

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 2552
   RE: Klomifen/Clomid
2.12.2014 11:11:07   
idaa90
Zdravo cure ja sam nova na Forumu pa me zanima vase iskustvo o Klomifenu,,,ja sam pocela da ga pijem danas 3 dan po dvije tablete...u braku sam 5 god iza sebe imam jednu trudnocu koja se zavrsila u 30 nedelji..imala sam problema i sa prvom trudnocom zatrudnila posle 3,5 god sada od tad ima 1,5 i nista jos pozzz svima i nadam se da cemo ugledati uskoro

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2553
   RE: Klomifen/Clomid
2.12.2014 11:29:22   
kokouli
Idaa90 da li si radila neke pretrage prije nego su ti dali Klomifen ,vidim to je bila visoka trudnoca koju si izgubila ,zao mi je zbog toga ,da li si saznala razlog ikada,svakako iscitaj unazad temu o Klomifenu ,iskreno ti zelim srecu da sto prije zabebis .user posted image

(odgovor članu idaa90)
Neposredna veza do poruke: 2554
   RE: Klomifen/Clomid
4.12.2014 19:50:15   
Lisy
Ida90 dobrodosla user posted image ja ti zelim da ugledas user posted image ,ja sam 2,5 g. u braku i svaki mjesec cekam da ne dobijem ali nazalost uvijek menzes dodje
ovaj mjesec sam koristila klomifen od treceg dana po dvije tablete i sad cekam Regulation user posted image
Grudi su mi nekakko punije,okolo bradavica su crvene-crne,ponekad me neka vrucina oblije ,imam stalno zuto na vesu (valjda sekret ili sta vec znam)...To mi je sve od klomifena,nadam se da ima jos neko da podijeli iskustva sa nama kada je rijec o simptomima klomifena

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2555
   RE: Klomifen/Clomid
4.12.2014 19:51:46   
Lisy
Cekam rezultat (ma kakav Regulation ) teblet sam ubacuje rijeci user posted image

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2556
   RE: Klomifen/Clomid
5.12.2014 10:01:54   
mama3333
jutro od mene i na ovoj temi,ja sam u par navrata pila klomifen i nisam imala nikakvih simptoma,
i ovaj ciklus sam pila i isla na folikulometriju i 11dc primila pregnil,nakon dva dana kontrola i ovulacija potvrđena,u svakom slucaju zelim nam puno srece i da sto prije ugledamo +

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2557
   RE: Klomifen/Clomid
5.12.2014 10:23:30   
Lisy
mama3333 jutro,mene bas zanima zasto svi imamo razlicite terapije sa klomifenom, recimo ja nisam imala nista osim pregleda 12-ti dan i rekla mi je da imam odnose svaki drugi dan,a ja imam svaki dan bojim se da jedan propustim user posted image .Moram da cekam do 20-tog Decembra pa vidjet cemo sta ce biti, daliuser posted image ili user posted image

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 2558
   RE: Klomifen/Clomid
5.12.2014 10:42:06   
mama3333
lisy,kod mene ide ovako 1dc odem na uz da vidi situaciju da li uopste da uzimam klomifen,znaci moraju jajnici biti cisti,onda pijem klomifen,kad zavrsim odem na folikulometriju 11dc da se vidi koliko je folikula i koliki je endometrij,ako je dobra situacija primim pregnil za sigurno pucanje folikula,a onda za dva dana ponovo uz da se vidi jesu li pukli i ima li zutog tijela, i onda naravno najgore..cekanje,
oprosti na ovako dugom postu al htjela sam ti rec kako je kod mene islo..
al izgleda nije kod svakog dr isto..u svakom slucaju zelim ti puno srece

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2559
   RE: Klomifen/Clomid
6.12.2014 8:58:51   
Lisy
Jel imao neko iskustva sa clearblue digitalnim testom, ja sam ga uradila i ima cudan plus, nije kao u uputstvu user posted image

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 2560
   RE: Klomifen/Clomid
6.12.2014 9:37:53   
9months
Lisy, koji ti je danas dan ciklusa, dpo?

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2561
   RE: Klomifen/Clomid
6.12.2014 10:08:46   
Lisy
Ja se ne razumijem u to dpo? ,,ali danas mi je 16 dan od koristenja klomifena (od treceg dana po 2 tablete (10 tableta)..Nestrpljiva sam i imam povremene mantavice zato sam uradila clearblue test

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 2562
   RE: Klomifen/Clomid
6.12.2014 11:04:29   
mama3333
lisy ti si znaci pocela piti klomifen 19,a ja 20-tog, ja sam primila pregnil 11dc ustvari 26.11. potom sam bila na kontroli 28.11 i rekla mi je da je bila O,pa eto nek je bila 27.11. znaci meni je danas 9 ili 10 dpo a i ti si onda tu negdje +-2,ipak mislim da si rano uradila test,samo ti je mozda mogla beta pokazati mislim da je za ove testove rano...u svakom slucaju drzim ti fige,jer znaci i ti ne ocekujes oko 12-13.12

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2563
   RE: Klomifen/Clomid
6.12.2014 19:31:21   
Lisy
Ma neznam vise ni sama ovo iscekivanje me ubija,radila sam clearblue test digitalni imao je cudan plus, onda sam ga otvorila imao je jednu debelu plavu liniju a jednu slabo plava (iste debljine su, samo slabije plava).Ipak cu sacekati jos par dana user posted image

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 2564
   RE: Klomifen/Clomid
6.12.2014 21:50:57   
kokouli
IZVORNA PORUKA: Lisy

Ma neznam vise ni sama ovo iscekivanje me ubija,radila sam clearblue test digitalni imao je cudan plus, onda sam ga otvorila imao je jednu debelu plavu liniju a jednu slabo plava (iste debljine su, samo slabije plava).Ipak cu sacekati jos par dana user posted image

Ako si pila klomifen i dobila inekciju stopericu ona sadrzi beta hcg i taj test ti moze tako rano biti od nje lazno pozitivan .Strpi se do dana ocekivane menstruavcije .Sretno .Meni je bio pozitivan 2 dana prije ocekivane menstruacije ...mozda si ipak trudna ,ja ti to zelim ,ali opet uradi za 2 dana taj digitalni .user posted image

< Poruku je uredio kokouli -- 6.12.2014 21:52:36 >

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2565
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 10:43:24   
Lisy
Nisam nikakve inekcije dobila osim tableta user posted image a dali je moguce da mi se vec 3 dana od klomifena manta ,toliko mi je lose bilo sinoc da sam se jedva u krevetu smirila i zaspala .I ja se nadamuser posted image i zelim nam svima user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2566
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 12:56:01   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Lisy

Nisam nikakve inekcije dobila osim tableta user posted image a dali je moguce da mi se vec 3 dana od klomifena manta ,toliko mi je lose bilo sinoc da sam se jedva u krevetu smirila i zaspala .I ja se nadamuser posted image i zelim nam svima user posted image

Pa ne pijes i dalje Klomifen ...to je bilo par dana si ih pila ...mozda si trudna ,uradi za 2 dana test.user posted image

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2567
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 16:23:17   
Lisy
Neznam sta je, ali vec 2 sedmice ne pijem klmifen i imala sam tri dana mucnine uglavnom u podne od 14h.,danas mi nije lose bolje sam. Mada cu sutra kontaktirati doktoricu pa cemo vidjeti sta kaze imam i zuti sekret danima

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2568
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 16:57:22   
kokouli
Sacekaj dan ocekivane menstruacije i radi test .

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2569
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 17:29:59   
araj
meni od klomifena je bila muka i glava me uzasno bolila. Isla sam na 4 ciljana odnosa sa klomifenom i svaki put su mi isti simptomi bili. To je moje iskustvo

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 2570
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 17:43:44   
Lisy

IZVORNA PORUKA: araj

meni od klomifena je bila muka i glava me uzasno bolila. Isla sam na 4 ciljana odnosa sa klomifenom i svaki put su mi isti simptomi bili. To je moje iskustvo

Meni je 3 dana uzastopno bilo muka i imala sam strasne vrtiglavice a danas nije tako,ipak cu ja sutra sa doktorkom da se cujem da vidim sta ce reci,jer ipak vec 2 sedmice ga ne koristim

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 2571
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 20:36:09   
kokouli
Koji ti je danas dan ciklusa ,kojeg datuma trebas da dobijes ...user posted image nema greske s tim digitalnim koji si radila ,tako poslusaj sta ti govorim .

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2572
   RE: Klomifen/Clomid
7.12.2014 20:54:01   
Tanja2
Pozdrav cure moje.ja sam podavno bila na forumu,ali evo me opet sa vama.Krenula sam u treci postupak VTO i u toku su folikometrije,u sredu bi trebala biti aspiracija pa cemo da vidimo sta ce da bude,nadam se dobrim rezultatima,naravno i vama svima zelim puno uspjeha za malog user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.12.2014 13:28:58 >

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 2573
   RE: Klomifen/Clomid
8.12.2014 8:42:07   
Lisy
Kokuliuser posted image hvala ti,tako je lijepo kad nam neko ulijeva nadu ali vidjet cemo i ja svoju bebu cekam vec 2,5 godine. Zvala sam doktora imam termin danas pa vidjecemo sta ce biti, ja se nadam pozitivnim nekim rezultatima user posted image

Tanja2 dobrodoslauser posted image I zelim da sto prije sve koje pokusavamo da ugledamo user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.12.2014 13:29:46 >

(odgovor članu Tanja2)
Neposredna veza do poruke: 2574
   RE: Klomifen/Clomid
8.12.2014 9:51:12   
mama3333
jutro,Lisy sretno javi se sa dobrim rezultatom,drzimo fige..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 8.12.2014 13:29:29 >

(odgovor članu Lisy)
Neposredna veza do poruke: 2575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *