|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 9:09:14   
malenaa
joj znam to iscekivanje...pa nikaddddddddddd :)))
meni prosli mjesec nije uspjelo, evo jucer sam pocela po dvije tablete piti (od 5.dana ciklusa piti dvije tablete na dani tako 5 dana) 11,12. dan se javiti ginekologu) .... pa eto opet cekanje. ja odmah popijem dvije tablete, valjda tako treba ??? ne treba praviti razmak?
i jos nesto... ima li neko glavobolje od klomifena? ja crkoh.... zaista nesnosljivo. i jako sam umorna i troma...
e sad jel to do mene ili neke nus pojave ne znam, ako ko ima kakvo iskustvo say to me..
kissses


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 13:01:22   
mo girl
ja sam jutros radila test i naravno negativan je.ja ti pijem klomifen 1 ujutro a 1 navece meni je tako receno i na mene isto grozno djeluje:muka mi je glava mi puca i strasno mi se manta od njega i imam one valove vrucine uglavnom sve moguce nus pojave imam.i onda sam ljuta ovako kad mi ne uspije pa pomislim pa koliko sam trpila one nuspojave al uzalud.uh bas sam danas i tuzna i bjesna iako jos nisam dobila vec razmisljam da odem po novi recept jer ce mi ocito trebati opet

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 13:12:13   
gerberka
IZVORNA PORUKA: malenaa

, evo jucer sam pocela po dvije tablete piti (od 5.dana ciklusa piti dvije tablete na dani tako 5 dana) 11,12. dan se javiti ginekologu) .... pa eto opet cekanje. ja odmah popijem dvije tablete, valjda tako treba ??? ne treba praviti razmak?
i jos nesto... ima li neko glavobolje od klomifena? ja crkoh.... zaista nesnosljivo. i jako sam umorna i troma...
e sad jel to do mene ili neke nus pojave ne znam, ako ko ima kakvo iskustvo say to me..
kissses



provjeri ti sa ginekologom..ja sam pila ujutro i nevecer...sretno


< Poruku je uredio malena27 RR -- 17.1.2012 19:39:15 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 14:01:14   
malenaa
jojjjjjjjj zene ja vec dva dana odjednom dvije popijem hehehehe nije ni cudo sto me glava drma

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 19:06:50   
adna 83
Drage moje hvala vam puno... sad trenutno idem na vaginalno ispiranje i poslije toga ponovo brisevi da vidim jesmo li uspjeli. moja doktorica je rekla da mogu sljedeci mjesec uzeti klomifen bez obzira na to kakav ce biti nalaz, pa tako da sam jako sretna zbog toga...ko zna mozda ovaj put uspijeuser posted image pusa svima

(odgovor članu Pikova_dama)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 19:11:51   
adna 83
mo girl bas mi je zao sto nije uspjelo, ali glavu gore sljedeci put mozda uspije, drzim ti fige da uspijeuser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: Klomifen/Clomid
6.1.2012 19:16:05   
adna 83
malenaa i ja sam imala sve te nus pojave koje si navela, valjda tako i treba biti. ja sam pila 2 tablete dnevno, ujutro i navece, tako mi je doktorica rekla, zar ti nisi dobila uputstva?

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: Klomifen/Clomid
11.1.2012 20:05:19   
b 1977
hallo,zelim da dam podrsku svim curama koje su na klomifenu,ja sam evo od cetvrte terapije uspjela da zatrudnimuser posted image user posted image user posted image ,danas sam bila kod doktorice 8 sedmica mi je a nemogu da vjerujem,isla sam samo 13 dan na ultrazvuk i primila stopericu a pila sam ga od 5 do 10 dana ciklusa,meni je pomoglo a nadam se i vama ostalima,sve najbolje.

(odgovor članu adna 83)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: Klomifen/Clomid
11.1.2012 20:10:05   
pepika
b 1977 user posted image user posted image user posted image cestitam!user posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu b 1977)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: Klomifen/Clomid
11.1.2012 20:55:08   
mo girl
b 1977 cestitam na uspjehu.meni ce sad 2 put biti da pijem pa valjda ce uspjet

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: Klomifen/Clomid
12.1.2012 10:12:09   
adna 83
b 1977 cestitamuser posted image user posted image i od srca ti zelim urednu trudnocuuser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: Klomifen/Clomid
13.1.2012 19:57:49   
mo girl
ja sam danas krenula sa 2 ciklusom klomifena uh vec me glava boli od njega koce 5 dana pregurat

(odgovor članu adna 83)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: Klomifen/Clomid
14.1.2012 8:59:35   
adna 83
mo girl sretno i da ovaj put urodi plodomuser posted image ja sam od sljedeceg ciklusa na klomifenu i jedva cekamuser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: Klomifen/Clomid
14.1.2012 17:01:06   
adna 83
pozdrav drage moje, juče sam bila kod doktorice jer mi radi vaginalno ispiranja, posto mi je sredina ciklusa ja sam trazila da mi uradi i folikulometriju, posto sam primjetila da mi se pojavila "plodna sluz", vidjela je na desnom jajniku 1 folikul od 15mm, a na lijevom nista, ali mi je rekla da po endometriju ovulacija jos ne bi trebala nastupiti, ali da mi ipak imamo odnose, eh, danas poslije odnosa sam primjetila slabo (svijetlo) krvarenje ali samo na papiru poslije brisanja, citala sam da to moze biti ovulacisko krvarenje, da li ono nastupa prije ili poslije ovulacije, nikada ga do sada nisam imala, znaci li to da nesto nije u redu ja jajnom celijom( i to sam negdje procitala) ili sa mojom ovulacijom koju jedva da mogu bez uz i prepoznati.... zbunjena i zabrinuta, plizz vasa iskustva o tome ako imate.....

(odgovor članu adna 83)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 8:36:59   
mo girl
meni se to 2 puta desilo.jednom mi je bilo samo malo a drugi put sam izgleda dobila bas kad sam imala ovulaciju jer redovno idem na folikulometrije i dan nakon nje sam dobila.meni su rekli ovako:da ima ovulacijsko krvarenje i tako je slabo moze trajati 2-3 dana ič ako folikul pukne isto moze biti malo krvi.nekome je to redovno al eto meni samo ta 2 puta.dakle ako ne potraje vise dana nemoj se brinuti jer da ti je nesto vidila bi na ultrazvuku

(odgovor članu adna 83)
Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 11:44:35   
adna 83
hvala mo girl, meni je to juče bilo samo malo, a danas nema nista. sad sam više zbunjena nego zabrinuta, šta mi se desilo i da li je bila ovulacijauser posted image

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 12:43:11   
AAvalon
Drage zene, takvo oskudno krvarenje moze biti i posljedica blagog ostecenja sluznice prilikom odnosa ili pregleda... ne mora odmah znaciti da je ovulacijsko. Meni se to desilo par puta kad sam prilikom odnosa ostetila medjicu...

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu adna 83)
Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 12:55:09   
vanchi88
cure ja imam jedno pitanje
ja sam uzimala klomifen prosli april,maj i juni...3mj na dozi od 50mg moj bvisi Dr mi je prepisao bez ikakvih pretraga,nalaza...samo eto, uzimaj ga i dodji ako ne uspije za 3mj....ja tada nisam bila toliko upucena u njega i posledice...imala sam Ovulacije prirodno ali eto da ubraz proces.....
nisam zatrudnila od 3doze, jer sam tada imala problema s stitnjacom a nisam znala i valjda zbog toga nije uspilo..
ali posle ta 3mj ja sam pocela da dobijam vanredno krvarenje - kad trebam dobiti 7 8 cak i 10 dana pred menstruaciju, javlja mi se sukrvica... ocekujem da svaki cas dodje a ono opet na vrijeme dobijem....(28-29-30 DC)... da li neka od vas to ima iskljucivo od klomifena i da li je mozda pad hormona....jel to nije ok pogotovo za zene koje zele trudnocu i rade na tome...strasi me u jednu ruku a u drugu pomislim da je implantacijsko a ja na kraju dobijem.........
:*

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 13:38:07   
mo girl
vanchi ja to imam evo skoro god dana i to bas otkad sam prvi put pila klomifen.rekla saam nekoliko doktora kod kojih sam isla na pregled niko mi nije dao odgovor na to.meni uvjek traje tacno 5 dana i onda dobijem strasno me nervira jer ionako mi traje 5 dana kad dobijem pa onda dodam i to 5 pa 10 dana mjesecno moram nosit uloske stvarno bezveze.neznam ni ja sta je to

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 13:49:26   
vanchi88
mo girl, koliko ti radis na bebi.......jel ima od vas neki prob ili?
ja sam to spomenula svom sadasnjem Dr, i reko mi je da je pad hormona sigurno...ali to stvarno nije ok...kako da dodje do implantacije ako je pad hormona,pogotovo ako je progesteron u pitanju,jel on ako je nizak dodje do pred menstrualnoj krvarenja...on treba da odrzi trudnocu u pocetku, a kako ako je nizak.....ccc ne znam, ja sad trebam u feb ici na kontrolu stitne pa pitacu i endokrinologa...

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 15:06:05   
mo girl
ma kad bolje saberem ima oko 2 god da se necuvamo al tek ljetos smo krenuli po doktorima.pa zasad su nalazi ok i kod njega i kod mene ja stvarno neznam vise sta je.ovo su doktorove rijeci:po ovome ti mozes rodit 10 djece samo strpljenja.ma koda meni to nesto znaci al eto kad vidim kko je kod nekih los nalaz ja se odmah tjesim.ma neznam ti za te hormone uvjek slusam istu pricu pa eto oni se mjenjaju moze bit od stresa il bilo cega neznam zasto ti je to itd.nema doktora u gradu kod kojeg nisam isla ja nemam vise u koga otici

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 15:08:57   
Almira86
vanchi88 kod mene isti slucaj kao kod tebe,samo sto sam ja tek prosli mjesec pocela koristit klomifen,prva terapija,dobila 10 dana ranije nesto kao sukrvica koja je trajala jedan dan.Sutra idem doktoru pa cu da vidim.

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: Klomifen/Clomid
15.1.2012 15:37:25   
vanchi88
amra, tebi samo 1 dan to trajalo? pa nije nista strasno, koji dan ciklusa ti je?
mozda moguce da je implantacijsko ono traje samo 1 dan....
meni bude po 10 dana pred menstruaciju, ja kazem da je to od njega mozda nagli pad hormona.......vidjecu kad budem isla dr.
choir girl... jel planirate neki postupak... jesi hormone radila i to sve

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Almira86)
Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: Klomifen/Clomid
17.1.2012 19:37:06   
malena27 RR
Molim vas da se drzite teme.
Svi postovi OT ce biti pobrisani.

Lp, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: Klomifen/Clomid
22.1.2012 9:48:09   
adna 83
Curke moje, ima li kod koga šta novo? Nešto se ne javljate? Pusa

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *