|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
29.10.2010 22:25:20   
marny
nikada se ne bih voljela baviti nekim estradnim zanimanjem ; pjevačica, glumica.....ne volim biti pod lupom javnosti, da se o meni razglaba, da me prate paparazzi, to mi je horor....ne sviđa mi se biti spiker na tv-u, ne bih mogla biti novinar, zanimanja koja zahtjevaju veliku preciznost kao npr. arhitekt, ne bi voljela biti pravnik, predosadno...
hB radim ono šta volim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
29.10.2010 22:41:56   
malena.
bilo sta u vezi ekonomije... najradije samostalni racunovodja...ali ne bih odbila ni neki poslic u banci,sekretarica,menadzer...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 14:26:26   
DobraVila
Ja sam medicinska sestra i vooolim moj pozivuser posted image ,a ne bih mogla raditi u trgovini na kasi,u Zooloskom vrtu user posted image ,volim zivotinje ali mi je to dosadan posao,ili u poljoprivrednoj apoteci user posted image ...to bi me ubilo.

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 15:16:42   
teacher75
ne bih nikad mogla "glumiti" u filmovima za odrasleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 15:19:05   
DobraVila

IZVORNA PORUKA: teacher75

ne bih nikad mogla "glumiti" u filmovima za odrasleuser posted image user posted image user posted image



joooj to sam zaboravila spomenuti user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 15:51:46   
veeseelaa
mogla bi raditi sve i svašta, zlu ne trebalo, e sad neka volim više neka manje al se uvijek prijatno iznenadim kad se "udubim" u nečiji posao i skontam da je u biti jakooo zanimljiv
Sve mi je ok i kuhar, konobar, recepcionar, ofis žena, čišćenje, vozač busa.... ma sve ima neku draž....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 15:57:37   
veeseelaa
a sam medicinska sestra i vooolim moj poziv


joooj i ja bi da budem medicinska sestra, Bože kakva bi ja dobrica bila, ja bi za svakog našla lijepu i utješnu riječ, ophodila bi se tako lijepo s bolesnicima, javljala bi njihovim najbližim kako su, nikada ne bi bila drska

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 17:50:19   
Galicia
Medicinarka in the house.....user posted image
 
Al' da nisam ovo sto jesam, opet ne bih mogla raditi bilo sta sa zivotinjama. Volim zivotinje, al da radim sa njima iz ljubavi, za zivota, nema sanse. Isto tako ni u kuhinji ne bih mogla. A sad kancelarije, radila sam to dosta dugo, nije lose bilo, noga preko nogice, telefon u rukice, stiklice, kompletici, sebi sam bila smjesna koliko sam glumila da sam glavna. Al neka fino je i to.
 
A u medicini sam, ali dzaba ti sve, al ja zivaca nemam za starije ljude. To je nesto jace od mene, ali za to ja nisam stvorena. Dovedi mi i narkomana, i trudnicu, i alzheimera, ali stare ljude, nix.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 18:12:21   
DobraVila

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a sam medicinska sestra i vooolim moj poziv


joooj i ja bi da budem medicinska sestra, Bože kakva bi ja dobrica bila, ja bi za svakog našla lijepu i utješnu riječ, ophodila bi se tako lijepo s bolesnicima, javljala bi njihovim najbližim kako su, nikada ne bi bila drska


Ni ja nikada nisam bila drska (dok sam radila,sada sam na porodiljnom user posted image ),najljepse je kad ujutro dolazis u sobe pacijentima nasmijan,i oni kazu da se osjecaju kao da ih je obasjalo sunce user posted image .I lijepo poslije posla otici kuci sa divnim osjecajem da si taj dan nekome pomogao,olakasao bol,uljepsao dan...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 18:38:13   
jasmin
Ne vidim se u bilo kakvom zanimanju koje je u suprotnosti s mojim vjerskim uvjerenjima i pravilima(plesacica,pjevacica,glumica,konobarica i sl).Uzivala bih pomagati i starcima i bolesnicima.Predivan je osjecaj pomoci nekome,znati da si mu uljepsao minut,sat,dan,mjesec...a pogotovo kada to pruzis starici koja je svakako izgubila nadu da ce lijepo zivjeti.Voljela bih raditi u humanitarnim sluzbama i pomagati ljudima na razne nacine.

< Poruku je uredio jasmin -- 30.10.2010 18:39:57 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 18:41:49   
Anoniman
kako se kaze zena kamiondzija...kamiondzijicauser posted image ...kamiondzijkauser posted image ...elem, ne bih mogla biti  vozacica kamiona, patolog...ustvari nista vezano sa mrtvacima, cistacica javnih wc-a (samo bih rigala...imam jako osjetljiv zeludac...na sam pogled ja povracamuser posted image ), policajka... odmah bi uzimala pravdu u svoje ruke...a samim tim ni sudija...kod mene bi svi dozivotnu imali...vjerovatno bi jako brzo "nestala s lica zemlje"

(odgovor članu DobraVila)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 19:33:27   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ne vidim se u bilo kakvom zanimanju koje je u suprotnosti s mojim vjerskim uvjerenjima i pravilima(plesacica,pjevacica,glumica,konobarica i sl).Uzivala bih pomagati i starcima i bolesnicima.Predivan je osjecaj pomoci nekome,znati da si mu uljepsao minut,sat,dan,mjesec...a pogotovo kada to pruzis starici koja je svakako izgubila nadu da ce lijepo zivjeti.Voljela bih raditi u humanitarnim sluzbama i pomagati ljudima na razne nacine.

e ovo sam i ja htjela napisatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
30.10.2010 20:06:46   
Medić*
 S obzirom da sam diplomirani psiholog najvise i time volim baviti, ne vidim sebe u zanimanjima vezanim za matematiku, ekonomiju i pravo, nekako se ne bih mogla naci u svemu tome, sve ostalo bih mogla raditi odlicno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
19.11.2010 22:44:54   
dafri
ne bih voljela raditi poslove koji se obavljaju na  visini ili još gore ispod zemlje kao rudari,
ni  kuhar jer mislim da to muškarcima više leži user posted image ,pogledajmo samo Olivera ili  Vjeku,
bila bih u  crnjaku da radim bilo kakve poslove gdje bi mi se konstantno  nametalo  i naturalo  drugačije mišljenje i viđenje stvari
a da sam rođenja davno,davno,sigurno   bih odabrala  zanimanje mislioca,vazdan bih čučala na kamenu i valjda smislila neštouser posted image user posted image pa makar...


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
19.11.2010 22:46:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dafri

ne bih voljela raditi poslove koji se obavljaju na  visini ili još gore ispod zemlje kao rudari,
ni  kuhar jer mislim da to muškarcima više leži user posted image ,pogledajmo samo Olivera ili  Vjeku,
bila bih u  crnjaku da radim bilo kakve poslove gdje bi mi se konstantno  nametalo  i naturalo  drugačije mišljenje i viđenje stvari
a da sam rođenja davno,davno,sigurno   bih odabrala  zanimanje mislioca,vazdan bih čučala na kamenu i valjda smislila neštouser posted image user posted image pa makar...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kraljicauser posted image user posted image

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
19.11.2010 22:56:31   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

kako se kaze zena kamiondzija...kamiondzijicauser posted image ...kamiondzijkauser posted image ...elem, ne bih mogla biti  vozacica kamiona, patolog...ustvari nista vezano sa mrtvacima, cistacica javnih wc-a (samo bih rigala...imam jako osjetljiv zeludac...na sam pogled ja povracamuser posted image ), policajka... odmah bi uzimala pravdu u svoje ruke...a samim tim ni sudija...kod mene bi svi dozivotnu imali...vjerovatno bi jako brzo "nestala s lica zemlje"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
19.11.2010 23:37:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: medic slatki

 S obzirom da sam diplomirani psiholog najvise i time volim baviti, ne vidim sebe u zanimanjima vezanim za matematiku, ekonomiju i pravo, nekako se ne bih mogla naci u svemu tome, sve ostalo bih mogla raditi odlicno user posted image


uh mene sad tebe strah, bojim se provalićeš me user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
20.11.2010 11:17:00   
Apotekarka
Nikad ne bi mogla biti mađioničaruser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
15.2.2011 22:54:20   
Dina_1405
Ne bih mogla biti kondukterka,urolog,prodavati voce i povrce na pijaci ili tasne na nekom mostu, ili naplacivati "parking mjesto". user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nije zanimljivo ono što vam žene kažu, zanimljivo je ono što presute...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
15.2.2011 22:56:49   
Skvo RR
Trenutno se nikako ne vidim u zanimanju pedagoga, ucitelja, nastavnika i slicno.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dina_1405)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
15.2.2011 22:59:37   
shejla
ne bih mogla biti babica...mislim da nema "goreg" i poganijeg posla (za koji se jos moras skolovati user posted image )
Mislim...svaka im cast i hvala im do nebaaaaa...ali ne bih hvala

user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
16.2.2011 9:12:13   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: shejla

ne bih mogla biti babica...mislim da nema "goreg" i poganijeg posla (za koji se jos moras skolovati user posted image )
Mislim...svaka im cast i hvala im do nebaaaaa...ali ne bih hvala

user posted image
S ovim se slažem u potpunosti

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
16.2.2011 9:27:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

kako se kaze zena kamiondzija...kamiondzijicauser posted image ...kamiondzijkauser posted image ...elem, ne bih mogla biti  vozacica kamiona, policajka... odmah bi uzimala pravdu u svoje ruke...a samim tim ni sudija...kod mene bi svi dozivotnu imali...vjerovatno bi jako brzo "nestala s lica zemlje"


Nije lose biti kamiondzija ja sam obisla evropu sa drugom, jes da se guza spljosne user posted image user posted image user posted image  zezam se nije lose samo covjek mora da bude tj da se navikne da bude vuk samotnjak....
A da je meni u Bosni biti policajac ne bi pendreka uvlacila u futrolu user posted image user posted image
 
Ja ne bih mogla biti psihijatar , dolaze svakakve lujke pricaju ti o letecim tanjirima, odmah poprimis njihove simptome user posted image user posted image
 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
16.2.2011 9:30:06   
anidla
nekad nemas mogucnost da radis ono sto volis....ja sam sasvim slucajno zavoljela svoj posao, a da su me prije 5 godina pitali, rekla bih no way....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: U kojem zanimanju se ne vidite?
16.2.2011 9:32:10   
taurus
mogla bih raditi svaki pošten posao, jer svaki posao ima svoje pluseve i minuse
važno je da se može zaraditi i od toga pristojno živjeti
svi znamo šta su sve naši ljudi u izbjeglištvu morali raditi da bi preživjeli, pa zato nikad ne reci nikad

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *