|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 14:37:03   
bebaa
http://www.24sata.info/magazin/zanimljivosti/155052-zakljucao-glavu-u-kavez-kako-bi-prestao-pusiti.html

samo čvrst karakter može pomoći...nikakvi kavezi......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 15:10:44   
chantal

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Nije tačno, duhan sadrži mnoge otrovne alkaloide, među njima i NIKOTIN koji u većim količinama može ubiti. To što pride dodaju arome i šta već je dodatno trovanje.
Ontopic, prestala sam pušiti prije dvije i nešto godine nakon devet godina pušenja i to vrlo lako...pročitala sam knjigu "Lako je prestati pušiti" od Allena Carra. Jednostavno se nakon čitanja desi neki klik u glavi, znam mnoge ljude koji su tako prestali. Ako je neko zainteresovan, neka mi se javi na pp da pošaljem pa se uvjerite i same. Jedina mana je što je knjiga u elektronskoj formi, ali lako je isprintati user posted image



Knjiga je super,i ja je preporučujem user posted image

Prije 7 mj sam prestala pušiti,i sad se super osjećam,prvi 1-1.5 mj su bili onako kritični,ali rekla bih da sam u međuvremenu ubila Allenovo "malo zeleno čudovište" user posted image

Sad još samo da mi je kako muža nagovoriti da prestane,jer sve teže podnosim miris,odn.smrad duhana na njemu (odjeća,kosa) user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 15:30:03   
prskalica
ima li neko link od ove knjige u pdf da mi posalje u pp?

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 16:07:38   
Buba.B
Da dam pozitivan glas za knjigu..moja mama je prestala da pusi zahvaljujuci njoj...
A imas na y.t. video, skracena varijanta knjige.... naravno da je knjiga opsirnija ali za prvu pomoc dobro dodje....

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 16:18:45   
chantal
Prskalice,poslala sam ti pp

(odgovor članu Buba.B)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 16:29:13   
zumbulcica
Ja dajem plus za knjigu ali jos veci plus za električnu cigaruuser posted image ja i mm prestali diminjati zahvaljujući električnoj cigari.Usteda zagarantovana, kad samo pomislim da sam nekad svakodnevno kupovala cigareuser posted image i bacala brdo para na njihuser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 16:49:46   
chantal
Gdje ima volje,ima i načina user posted image

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 19:40:31   
prskalica
hvala chantal user posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 20:21:57   
visnjica1
Ja prestala u trudnoci pusiti i piti kafu za jedan dan zaboravila na svoje poroke hahah ie vo sad ce godina kako ne pusim i sad mi bukvalno dim cigarete smeta muz pusi i ne zeli da prestane ali ni ja ne uticem na njega njegova stvar slabo u stnau pusi jer ga preko dana nikada nema,
Samo volja jaka

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu prskalica)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 22:28:09   
madam x
Ja prestala prije mjesec dana...super se držim user posted image

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 22:29:51   
madam x

IZVORNA PORUKA: Buba.B

Da dam pozitivan glas za knjigu..moja mama je prestala da pusi zahvaljujuci njoj...
A imas na y.t. video, skracena varijanta knjige.... naravno da je knjiga opsirnija ali za prvu pomoc dobro dodje....


Može li link za taj video, zanima me ...a i knjigu bih voljela pročitati.

(odgovor članu Buba.B)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 22:33:13   
chantal
user posted image Oooo,čestitam Zino,samo naprijed :) Poslaću ti ja link za knjigu,a za video ne znam...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 22:37:55   
madam x

IZVORNA PORUKA: chantal

user posted image Oooo,čestitam Zino,samo naprijed :) Poslaću ti ja link za knjigu,a za video ne znam...



Hajde de...hvalauser posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 22:55:40   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja prestala prije mjesec dana...super se držim user posted image


ja prije 2, nakon 21 godine pušenja

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 22:57:37   
Marija13

IZVORNA PORUKA: bebaa

http://www.24sata.info/magazin/zanimljivosti/155052-zakljucao-glavu-u-kavez-kako-bi-prestao-pusiti.html

samo čvrst karakter može pomoći...nikakvi kavezi......user posted image


user posted image user posted image user posted image
odlična ideja, uz prestanak pušenja si i na prisilnoj dijeti!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 23:12:51   
madam x

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja prestala prije mjesec dana...super se držim user posted image


ja prije 2, nakon 21 godine pušenja


Znam da si prije 2 mjeseca prestala, rekoh kad može Lady, mogu i jauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 23:22:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: Buba.B

Da dam pozitivan glas za knjigu..moja mama je prestala da pusi zahvaljujuci njoj...
A imas na y.t. video, skracena varijanta knjige.... naravno da je knjiga opsirnija ali za prvu pomoc dobro dodje....


Može li link za taj video, zanima me ...a i knjigu bih voljela pročitati.

http://www.uho.hr/media/carr_allen_-_lako_je_prestati_pusiti.pdf

al meni nije pomoglauser posted image
meni nema pomoćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 23:23:32   
madam x
Hvala Hanady, dobila sam link na PP.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 23:53:28   
Hanady RR
http://www.infobar.ba/mag/zakljucao-glavu-u-kavez-kako-bi-prestao-pusiti/#.UdXmC2ZF4o4.facebookuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kako prestati pušiti ?
4.7.2013 23:58:09   
tajra26
imam ja isprintanu ni meni nije pomogla user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.7.2013 0:27:55   
SREĆNA

Kupiš cigare koje nikad ne bi zapalila, najgore i najodvratnije, zapališ , zgade ti se, povraća ti se od njih, ali kad ti dođe da zapališ onda ne možeš cijelu ispušit, baciš i tako dva tri dana, zgadiće se nećeš moći zapaliti ni onu koju si dotada pušila.Probajte.

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.7.2013 12:07:03   
almondray
Joj jeste smiješne , pa ne može vama niko pomoći ako to stvarno ne želite.Taman da vas hipnotišu user posted image
Ja sam prestala kad sam prvi put ostala trudna i počela na porođajnom ponovouser posted image
Drugi put kad sam ostala trudna (mart 2012) ponovo prestajem i nikad više mi nije pala na pamet.Sad mi smrdi svaki pušač.I da napomenem i mm je sa mnom prestao pušit.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.7.2013 12:19:18   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: zinanina


IZVORNA PORUKA: Buba.B

Da dam pozitivan glas za knjigu..moja mama je prestala da pusi zahvaljujuci njoj...
A imas na y.t. video, skracena varijanta knjige.... naravno da je knjiga opsirnija ali za prvu pomoc dobro dodje....


Može li link za taj video, zanima me ...a i knjigu bih voljela pročitati.


Video je bio na youtube-u i iz nekog razloga je uklonjen... srećom skinuo ga je mm na vrijeme te ga imam na kompu. Ako hoćete mogu ga probati uploadovati negdje pa staviti link za skidanje (tipa na rapidshare) ako budem imala živaca da čekam, povelik je pa će to potrajati, oko 108 minuta traje. A nije mi mrsko i "spržiti" pa proslijediti. user posted image

Mm nije pomagala knjiga, ali je on imao tako jaku želju za prestajanjem da ju je pročitao jedno 3x, a film je pregledao min 10x user posted image sve dok ipak nije uspio, evo ne puši preko 2 mjeseca.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.7.2013 21:12:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: almondray

Joj jeste smiješne , pa ne može vama niko pomoći ako to stvarno ne želite.Taman da vas hipnotišu user posted image
Ja sam prestala kad sam prvi put ostala trudna i počela na porođajnom ponovouser posted image
Drugi put kad sam ostala trudna (mart 2012) ponovo prestajem i nikad više mi nije pala na pamet.Sad mi smrdi svaki pušač.I da napomenem i mm je sa mnom prestao pušit.


ja bi i nakon toga završila kao Izet Fazlinović...zapalila da se smirim jer me neko hipnotisouser posted image

trudnoća bi bila rješenje u mom slučaju...
a ostalo i ne trudim se iskreno...nije mi još kliknulouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kako prestati pušiti ?
5.7.2013 22:26:25   
chantal
a ostalo i ne trudim se iskreno...nije mi još kliknulo


upravo to...volja je najbitnija,a ova knjiga,električna cigareta ili ovaj fazon s najodvratnijim cigaretama su samo olakšice,pomagala...i sve je individualno,meni ovo zadnje nikad ne bi pomoglo,jer su mi SVE cigarete mogle proći,a pušila sam "svašta" user posted image čak sam i Moravu,Ronson i sl.koji put zapalila user posted image Drina mi je bila gadna ali nikad nisam odbila,baš sam bila strastven pušač i naprosto sam uživala u onom osjećaju kad npr. gladna ili te neke odvratne zapalim pa mi se lagano zamanta user posted image ali sve do jednom :) hB


Dz3ni,ako uspiješ stavi nam link ovdje,baš bih voljela naći taj video da jednoj osobi proslijedim,ja sam našla na youtube ali na njemačkom

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

8 mart
joni

da li volite ovaj praznik

volim (60%)

ne volim (40%)


Broj svih glasova: 92

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *