|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
6.7.2013 0:37:53   
madam x

IZVORNA PORUKA: chantal

a ostalo i ne trudim se iskreno...nije mi još kliknulo


upravo to...volja je najbitnija,a ova knjiga,električna cigareta ili ovaj fazon s najodvratnijim cigaretama su samo olakšice,pomagala...i sve je individualno,meni ovo zadnje nikad ne bi pomoglo,jer su mi SVE cigarete mogle proći,a pušila sam "svašta" user posted image čak sam i Moravu,Ronson i sl.koji put zapalila user posted image Drina mi je bila gadna ali nikad nisam odbila,baš sam bila strastven pušač i naprosto sam uživala u onom osjećaju kad npr. gladna ili te neke odvratne zapalim pa mi se lagano zamanta user posted image ali sve do jednom :) hB


Dz3ni,ako uspiješ stavi nam link ovdje,baš bih voljela naći taj video da jednoj osobi proslijedim,ja sam našla na youtube ali na njemačkom



Ja sam 15 godina pušila 3-5 cigareta dnevno, znam, smiješno za vas prave pušače.

Nikad nisam pušila u toku dana, nisam htjela zbog djece, nego samo navečer, kad sve završim , djeca legnu, ja onda oćejfim.

I eventualno negdje na kafi.

A i to mi je bilo bez veze, jer radim u prosvjeti i nisam željela da budem loš primjer učenicima, koji bi me vidjeli, prolazeći npr. pored bašte nekog kafića.

Sve je to, hajde donekle OK, ali to je počelo uzimati maha, sve češće sam razmišljala o cigaretama i naveče bivala dobro nervozna, dok ne zapalim.

I onda jedan moj kolega prestao ( u takvim momentima sam se uvijek potajno stidjela svoje slabosti, kako neko može, a ja ne), zatim pročitam Ladyblue prestala, i onda ja odlučim, još ovo što imam ispušiti i prestala. I gotovo.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.7.2013 12:23:36   
Buba.B
Video sa y.t. je izgleda uklonjen... jeste bio na nemackom ali je imao prevod, sada sam bas trazila a gledala sam ga par puta sa mm koji ima samo zelju da ostavi cigarete a nikako volju... cak mu je mama moja kupila knjigu... ali procitao je samo prvu stranicu i nikako da se namoli da krene dalje.. user posted image


(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.7.2013 12:27:30   
D_K

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja sam 15 godina pušila 3-5 cigareta dnevno, znam, smiješno za vas prave pušače.

Nikad nisam pušila u toku dana, nisam htjela zbog djece, nego samo navečer, kad sve završim , djeca legnu, ja onda oćejfim.

I eventualno negdje na kafi.

A i to mi je bilo bez veze, jer radim u prosvjeti i nisam željela da budem loš primjer učenicima, koji bi me vidjeli, prolazeći npr. pored bašte nekog kafića.

Sve je to, hajde donekle OK, ali to je počelo uzimati maha, sve češće sam razmišljala o cigaretama i naveče bivala dobro nervozna, dok ne zapalim.

I onda jedan moj kolega prestao ( u takvim momentima sam se uvijek potajno stidjela svoje slabosti, kako neko može, a ja ne), zatim pročitam Ladyblue prestala, i onda ja odlučim, još ovo što imam ispušiti i prestala. I gotovo.


ja sam prestala ima nekih 15 godina.. to je bilo onako tinejdzerski, sa rajom ali da ne prestadoh zaglajzala bih.
nego, meni od petka nesto ceif za zapalim, ali fakat. u petak nesto u labosu, sama, mjerkam i prahnu mi da zapalim. sama sebi se zacudih. zamisljam one tanke, damske i ja la-cici kako diminjam. jutros opet u autu. kuku reko, sta me snadje. mozda je to neka metafora, ta zelja da zapalim user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Kako prestati pušiti ?
8.7.2013 17:58:31   
madam x

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja sam 15 godina pušila 3-5 cigareta dnevno, znam, smiješno za vas prave pušače.

Nikad nisam pušila u toku dana, nisam htjela zbog djece, nego samo navečer, kad sve završim , djeca legnu, ja onda oćejfim.

I eventualno negdje na kafi.

A i to mi je bilo bez veze, jer radim u prosvjeti i nisam željela da budem loš primjer učenicima, koji bi me vidjeli, prolazeći npr. pored bašte nekog kafića.

Sve je to, hajde donekle OK, ali to je počelo uzimati maha, sve češće sam razmišljala o cigaretama i naveče bivala dobro nervozna, dok ne zapalim.

I onda jedan moj kolega prestao ( u takvim momentima sam se uvijek potajno stidjela svoje slabosti, kako neko može, a ja ne), zatim pročitam Ladyblue prestala, i onda ja odlučim, još ovo što imam ispušiti i prestala. I gotovo.


ja sam prestala ima nekih 15 godina.. to je bilo onako tinejdzerski, sa rajom ali da ne prestadoh zaglajzala bih.
nego, meni od petka nesto ceif za zapalim, ali fakat. u petak nesto u labosu, sama, mjerkam i prahnu mi da zapalim. sama sebi se zacudih. zamisljam one tanke, damske i ja la-cici kako diminjam. jutros opet u autu. kuku reko, sta me snadje. mozda je to neka metafora, ta zelja da zapalim user posted image user posted image


Da nisi trudnauser posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 254
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Podvezivanje jajnika!
Tidzi

Imamo dijece onoliko koliko smo zeljeli i ja bih sada da podvezem jajnike. Vasa misljenja za i protiv podvezivanja i objasnjenja. Hvala puno! I molim Vas nemojte mijesati vjeru u ovo.

Podvezati. (37%)

Ne podvezivati. (56%)

Cula sam losa iskustva u vezi toga. (6%)

Cula sam sve najbolje o podvezivanju. (1%)


Broj svih glasova: 107

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *