|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
20.4.2010 10:16:12   
taurus
Draga vjestice ti stvarno imaš super sposobnost da čovjeku ogadiša cigare user posted image user posted image
Sve si u pravu user posted image user posted image nadam se da ću se što prije odlučiti da ih bacim.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako prestati pušiti ?
20.4.2010 10:17:53   
taurus
I još nešto čitajući sve ovo od jutros sam zapalila par komada al nekako imam osjećaj da one puše mene a ne ja njih.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako prestati pušiti ?
20.4.2010 10:18:42   
vjestica
IZVORNA PORUKA: taurus

Draga vjestice ti stvarno imaš super sposobnost da čovjeku ogadiša cigare user posted image user posted image
Sve si u pravu user posted image user posted image nadam se da ću se što prije odlučiti da ih bacim.

tako je i moja sestra user posted image user posted image user posted image user posted image
svojoj drugarici je toliko zvocala o crnim plućima i sl, da je cura nakon nekog vremena samo bacila cigare i prestala pušiti samo da je ona više ne gnjavi user posted image user posted image user posted image
sretno i da što bezbolnije i brže prestaneš pušiti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako prestati pušiti ?
20.4.2010 21:51:58   
bebbe RR
Mišljenja sam da okorjelom pušaču, kakav sam bila i sama, može pričati ko šta hoće, ali dok sam u sebi i sa sobom ne donese odluku - neće prestati pušiti ni iz kojeg razloga. Pušenje je teška ovisnost i teško je se riješiti. Jako, jako sam sretna da mi je uspjelo, i ne mogu da vjerujem da sam se godinama svakodnevno trovala i vjerovala da drugačije niti mogu niti hoću.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako prestati pušiti ?
22.4.2010 11:29:35   
mamaajna
potpisujem.prije kad su mi govorili da smrdim na cigare govorila sam ma daj sta ti znas.sad,ne da pusaci smrde,ma na ulici ga mogu poznati po smradu a tek lice,pa koza je tamna i suha kod pusaca.pogledajte malo oko sebe,svaki pusac ima pravo grub i hrapav glas.a tek kuca ili stanovi da povratis kad udzes u kucu pusaca.ja kad odem kod svojih jos mama lafo uzme osvjezivac vazduha pa to je da umres.bivsi sam pusac,pusila po 2 kutije dnevno,jos mi nos reaguje na cigare,jos bi poslje rucka zapalila pa otvorim ulazna vrata a smrad od komsije se siri hodnjikom i stanem....HVALA TI KOMSIJA.cure samo naprijed,jest tesko al se isplati a da i kafa se krace pije sadauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako prestati pušiti ?
22.4.2010 11:40:40   
mamina princeza
mamaajna jesi li ti to prestala pusiti..... pa kad... svaka cast. izvinisto se cudim al cini mi seda si i u trudnoci pusila pomalo , da nis i bas prestala pa me sad iznenadi. heheh

ja prestadoh na pocetku trudnoce hB, sad zapalim jednu ili nijednu uz popdnevnu kafu i eto.....


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako prestati pušiti ?
22.4.2010 11:44:22   
taurus
Uh ja sam zadnjih par dana imala mnogo stresa na poslu pa sam još više pušila.
Stvarno grozno ali se i ja osječam očajno pa valjda sam zato toliko i pušilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako prestati pušiti ?
22.4.2010 11:49:25   
mamaajna
ko ja sam s Iman mogla je jesti,samo je bilo da mi je zapaliti....jest da me udebljalo al se isplati,kako DZ ?

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako prestati pušiti ?
22.4.2010 13:30:31   
Dinkica
Ja sam prestala pusiti prije nekih 5-6 godina dok sam bila na faxu, ucila cijeli dan sa drugaricama i samo smo pile kafe i pusile na pauzama i posla kuci i u  tramvaju se onesvjestim. Kad sam bila na pretragama doktor mi u nalazu napisao "prepušila se" user posted image . To mi je bilo tako ofirno i stid me bilo pokazati roditeljima nalaz i tad sam prestala. Moja mama cesto ima obicaj reci " nije za svakog cigara " i stvarno meni vise ne gode, lose mi bude, manta mi se ali eto bila mi je furka koju sam na srecu isfurala.
Znaci zdravlje je bilo razlog da prestanem.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2010 21:08:11   
gerberka
pozdrav drage moje!!!

ja...voljela sam cigaretu odmah poslije sebe user posted image bila je tu u socijalnoj, emotivnoj i fizickoj karici moje malenkosti....user posted image uvijek sam pronalazila razlog da je zapalim / tuzna, sretna, pod stresom sam, danas mi je loš dan, danas sam uspjela, kad nalakiram nokte i 1000  slicnih situacija / Smanjivala, brojala, odbrojavala...ništaaaaaaa.
Neko je spomenuo da samo ne govvorimo da jednostavo bacite cigaretu...ŽAO MI JE, ALI TO JE JEDINI MOJ ISKRENI ODGOVOR...baciti cigaretu!!!! danas mi kosa miriše po 7 dana!!! koža blista!!! super spavam!!! ne kašljem!!! pozitivne vibre!!!! ko ima krize neka pomiriše pepeljaru!!

NIKADA NISAM SANJALA DA CU POSTATI NEPUŠAĆ I KADA SAM USPJELA JA MOZE SVAKO!!! VOLIM VAS PUNO I CUVAM FIGE DA PRESTANETE!!! Da mi je neko rekao da cu ikada napisati ovaj tekst nekada bih mu se grohotom smijala..ali uspjela sam hvala Bogu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2010 21:11:15   
gerberka
još nesto da napomenem...najcesce je strah glavni pokretac...u pozadini moje odluke bio je umor i posjećaj otrovanosti cigaretama. kutija do kutija i po...znam da neko i više ispuši, ali bas kao sto neko ovdje rece..pušile su one mene, a ne ja njih...muž je prestao prije mene, pa sam imala dodatni motiv - mirisne zavjese i prozracan stan user posted image ..ali kad imam goste ne pada mi na pamet da pricam niti da branim..neka puši kome se puši, jer znam kako je touser posted image cmmmoook

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2010 22:29:14   
nella
user posted image user posted image user posted image user posted image  Gerberka, svaka cast na istrajnosti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2010 23:06:59   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  gerberka samo nam još daj svoj recept kako si prestala i prevazišla krize

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako prestati pušiti ?
19.6.2010 8:02:20   
veda
Interesuje me dali je neka trosila one nicorete zvakace gume,i dali to sta pomaze?
Ja sam jucer kupila pa eto da isprobam. Neznam dali sta pomaze ali moram reci da bas osjetim nesto kada zvacem-mislim na to da jedino osjetim da me pluca zabole i  mucninu osjetim,to me podsjeti kao kada sam prvi put u zivotu zapalila cigaretu pa se osjetila lose.Bar da mi je tako zlo kada zapalim,i da me probada-mislim da tek tada nebi pusila nikada.
Inace,ja sam sebi zacrtala datum 24.06. i kao da bi od tada prestala pusiti.Niti znam kako cu,samo znam da tada bas moram prestati.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako prestati pušiti ?
19.6.2010 8:05:23   
Mirkica
ma nepada mi napamet da ne pusim :)) ja je volim zapaliti vis eneg ista hahhahah nemora se pretjerati :)))) sada sma trudna pa ne pusim , i necu dok budem dojila ali posle cu odmah nastaviti naravno ako mi se bude trazilo :)))) BLAGO ONoME KO NE PUSI 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.6.2010 12:21:24   
veda
IZVORNA PORUKA: gerberka

pozdrav drage moje!!!

ja...voljela sam cigaretu odmah poslije sebe user posted image bila je tu u socijalnoj, emotivnoj i fizickoj karici moje malenkosti....user posted image uvijek sam pronalazila razlog da je zapalim / tuzna, sretna, pod stresom sam, danas mi je loš dan, danas sam uspjela, kad nalakiram nokte i 1000  slicnih situacija / Smanjivala, brojala, odbrojavala...ništaaaaaaa.
Neko je spomenuo da samo ne govvorimo da jednostavo bacite cigaretu...ŽAO MI JE, ALI TO JE JEDINI MOJ ISKRENI ODGOVOR...baciti cigaretu!!!! danas mi kosa miriše po 7 dana!!! koža blista!!! super spavam!!! ne kašljem!!! pozitivne vibre!!!! ko ima krize neka pomiriše pepeljaru!!

NIKADA NISAM SANJALA DA CU POSTATI NEPUŠAĆ I KADA SAM USPJELA JA MOZE SVAKO!!! VOLIM VAS PUNO I CUVAM FIGE DA PRESTANETE!!! Da mi je neko rekao da cu ikada napisati ovaj tekst nekada bih mu se grohotom smijala..ali uspjela sam hvala Bogu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Gerberka-svaka cast.
Ja samo da napisem da prekjucer kada sam objavila poruku od tada nisam zapalila ni jednu.Uzela sam par tih niccoreta.Sta ja znam meni je od njih bilo lose.Pa sam i to bacila.Uglavnom,jucer mi je bilo tesko,kako psihicki tako i fizicki,danas mi je puno lakse. Ako mi bude ovako i dalje-mislim da cu uspjeti.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.6.2010 12:26:15   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image  Veda samo tako i nastavi
Vidim da si čvrsto odlučila da prestaneš pušiti i blago tebi
ja mjesecima razmišljam o tome a nikako da se definitivno odlučim. Baš sam sama sebi fuj zbog toga.

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.6.2010 12:36:04   
veda
A sta cu draga,imam dobar razlog da prestanem.
Nego,ja to ovako razmisljam-niko nije od krize za cigarama umrouser posted image .
Ako se ovisnici mogu uspjesno "skinuti" od heroina,tako i ja mogu od nikotina.Nije ono jace od mene-ja sam jaca. Jeste da nije bas lako ali nece mi se nista lose desiti,desiti se moze-da nastavim.Pusa...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 20:56:32   
frenkoza
danas sam dosla do sokantnog otkrica.... mislim znala sam ja to vec, al danas sam sama sebi u facu tresnula.... naime vec dugo zelim kupiti sebi masinu za sudje.... fakat mi je zelja.... al nikako da odvojim.... i gledam u novinama prodaje se na rate.... 45 km mjesecno, godinu dana.... bas povoljno.... i kontam da iskljucim internet i dodam jos i eto mi rata..... i onako razgledam po stolu i ugledam cigare.... i skontam da ja  za godinu dana ISPUSIM svoju masinu za sudje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i onda odlucim da probam prestati pusiti.... al nekako bih volila kad bi neko samnom skupa presto pa da se pomazemo user posted image user posted image user posted image

hajde pomozite mi da prestanem plzzz user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:08:47   
Visnja RR
Prestanak pusenja

ja evo ne pusim 2, 5 mjeseca user posted image

jednostavno odlucis...kazes necu i ne pusis user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:09:40   
Visnja RR
i odlucila isto da kupim perilicu za sudje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:19:39   
Aldyy
Ja bih podijelila svoje sramno iskustvoo s Vama , kada su u pitanju cigarete....prije nego sam ostala u drugom stanju pilila sam dva pakla na dan, bila sam trudna 2,5 mjeseca i počela sam da povraćam ko luda....sve mi se gadilo od svega mi je bila muka:(:( i ono umjesto da se ugojiš ja sam do 4 mjeseca trudnoće smršala 10 kilograma i završila u bolnici..Hvala Bogu s bebcem je sve uvijek bilo OK...tako sam ja batalila cigarete..ZGADILE MI SE...i sve je to bilo super, ja prestala pušiti lakše ne mere...
Prije mjesec dana prestala sam dojiti Mahira jer imam namjeru da se vratim na posao, i belaj, valjda hormoni jer ga ne dojim,živci, ili samo glupi izgovori, jedna po jedna , i tako Vam se ja opet propušim....mada to niko ne zna...diminjam krijući ko ćiro...

Istina je da mi sada kutija traje 5 dana, i na to sam ponosna..mada i nije neki izgovor....da Bogdo mogu nikako ...al eto...dok se nakanim da i ja sebi kupim perilicu za suđe....


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:22:22   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Aldyy

Ja bih podijelila svoje sramno iskustvoo s Vama , kada su u pitanju cigarete....prije nego sam ostala u drugom stanju pilila sam dva pakla na dan, bila sam trudna 2,5 mjeseca i počela sam da povraćam ko luda....sve mi se gadilo od svega mi je bila muka:(:( i ono umjesto da se ugojiš ja sam do 4 mjeseca trudnoće smršala 10 kilograma i završila u bolnici..Hvala Bogu s bebcem je sve uvijek bilo OK...tako sam ja batalila cigarete..ZGADILE MI SE...i sve je to bilo super, ja prestala pušiti lakše ne mere...
Prije mjesec dana prestala sam dojiti Mahira jer imam namjeru da se vratim na posao, i belaj, valjda hormoni jer ga ne dojim,živci, ili samo glupi izgovori, jedna po jedna , i tako Vam se ja opet propušim....mada to niko ne zna...diminjam krijući ko ćiro...

Istina je da mi sada kutija traje 5 dana, i na to sam ponosna..mada i nije neki izgovor....da Bogdo mogu nikako ...al eto...dok se nakanim da i ja sebi kupim perilicu za suđe....


nisi ti ciro cim ti kutija toliko dugo traje user posted image
ciro smo ja i acudesa a mensecini i Hanady user posted image ..hu huuuuuuuu

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:24:23   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

nisi ti ciro cim ti kutija toliko dugo traje user posted image
ciro smo ja i acudesa a mensecini i Hanady user posted image ..hu huuuuuuuu


al acudesa puse one tanke user posted image  damski ciro user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako prestati pušiti ?
14.9.2010 21:27:01   
Aldyy
Ja se zezam s konama iz sela...ako vide da mi iz kupatila ide dim da se ne prepasnu i ne dižu frku...to sam samo ja...popenjem se na kadu otvorim mali prozor i pušim:):) tako mi je slatko ne mogu Vam opisati:):)ta jedna cigarica:):)


Dok negdje ne bude s ceste ili gori štala ili puši krava:):):)


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

pomoć
marny

dobila sam mens. dva puta u mjesec dana, cca nakon 15 dana? što može biti uzrrok :-(

?! (96%)

?! (4%)


Broj svih glasova: 55

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *