|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kisobran kolica
5.8.2012 19:43:06   
mala_sa
Jesi li gledala na pik.ba ili neka slicna ovima al da su druga "marka" (npr. chipolino) ???

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: Kisobran kolica
5.8.2012 19:53:43   
mamichy

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Jesi li gledala na pik.ba ili neka slicna ovima al da su druga "marka" (npr. chipolino) ???


gledala sam, nema :(
a chipolino mi se ne svidjaju jer su sarena...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: Kisobran kolica
5.8.2012 20:08:14   
mala_sa
Sta mislis o kolicima sto je postavila forumasica Precious na temi "Koja kolica su dobra"?? Meni izgledaju jako slicna ovima bubu.

A imas i marku Moon (oni prave bas ovaj model trokolice); bilo ih je u baby centru u bbi, a mozda ima i na piku??

< Poruku je uredio mala_sa -- 5.8.2012 20:09:27 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: Kisobran kolica
5.8.2012 20:29:01   
mamichy

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Sta mislis o kolicima sto je postavila forumasica Precious na temi "Koja kolica su dobra"?? Meni izgledaju jako slicna ovima bubu.

A imas i marku Moon (oni prave bas ovaj model trokolice); bilo ih je u baby centru u bbi, a mozda ima i na piku??


da, vrlo su slicna. upravo sam je pitala gdje ih je vidjela. bas dobro izgledaju...
a za marku Moon, da budem iskrena, nisam nikad cula. sad cu malo proguglati...hvala ti!
btw visim u baby centru i nisam ih nikad primjetila :)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: Kisobran kolica
5.8.2012 20:34:10   
milenium
ako ima netko kišobran kolica loco ili bertone neka napiše iskustva,meni se jako sviđaju.tek sam trudna ali gledam ih odavnouser posted image

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: Kisobran kolica
5.8.2012 22:37:22   
smajli80

IZVORNA PORUKA: milenium

ako ima netko kišobran kolica loco ili bertone neka napiše iskustva,meni se jako sviđaju.tek sam trudna ali gledam ih odavnouser posted image


Lično nemam iskustva sa Bertonee kišobran ali imam sa njihovim velikim-jako je kvalitetna marka evo ti link pa pogledaj imaš sve specifikacije a cjene su u srbijanskim dinarima pa se snalaziuser posted image user posted image

http://www.justclick.rs/catalog/index.php?cPath=41&sort=1a&filter_id=50&page=2




_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: Kisobran kolica
6.8.2012 0:29:45   
milenium
ne znam u ove cijene ali ima opis,to mi je bitno.za ova kišobran piše da ima samo 2 položaja za leđa.što to znači? jel to sjedeći i spušteni ili su oba sjedeča samo u nekoj maloj razlici?

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: Kisobran kolica
13.8.2012 22:11:13   
milenium
ova kišobran kolica 6 kg teška.je li to malo previše za kišobran kolica?! neki dan sam naišla na neka teška samo 4 kg a to mi se učinilo kao premalo sve mislim rasklapat će se,da se dijete malo nagne pašće skupa s kolicimauser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: Kisobran kolica
5.9.2012 15:25:57   
milenium
koliki je maximalan broj kila bebe koje vaša kolica mogu podnijeti? kupila sam kišobran kolica ali sve mislim da beba u tome neće moć kad otežauser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: Kisobran kolica
5.9.2012 15:57:24   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: milenium

koliki je maximalan broj kila bebe koje vaša kolica mogu podnijeti? kupila sam kišobran kolica ali sve mislim da beba u tome neće moć kad otežauser posted image


Ja mislim da je 15 kg maximumuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: Kisobran kolica
5.9.2012 16:27:44   
milenium
i vozite li bebe onda baš do onoliko kila dokle i piše?

i još jedno pitanje,naslon je podesiv ali ne znam kako se podešava tj zaustavlja,vidim miče se naprijed nazad ,kako da ga zakočim i namjestim na položaj koji hoću?nazad imaju one željezo na iks ide.ako me kontate šta pitamuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: Kisobran kolica
5.9.2012 16:29:32   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: milenium

i vozite li bebe onda baš do onoliko kila dokle i piše?

i još jedno pitanje,naslon je podesiv ali ne znam kako se podešava tj zaustavlja,vidim miče se naprijed nazad ,kako da ga zakočim i namjestim na položaj koji hoću?nazad imaju one željezo na iks ide.ako me kontate šta pitamuser posted image



Ja ponekad vozam sina,tj muzuser posted image ga voza,on ima skoro 3 godine,tu je negdje sa kilazom

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: Kisobran kolica
6.9.2012 16:29:06   
Cickolini
Evo da se ja pohvalim nasim kolicama. Trebaju da stignu svaki dan. Za ovu marku niste sigurno culi. I ja prvi put cujem jer je u VB popularna, a u EU manje vise. S obzirom da ce se moja princeza dugo vozati u kolicima mi smo odlucili da kupimo posebana.... Samo da mi odusevljenje potraje i da budem zadovoljna i kad stignu...

http://img525.imageshack.us/img525/4933/cosattoyo.jpg

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: Kisobran kolica
6.9.2012 16:36:24   
selebriti
Cickolini baš su lijepa.

Koliko koštaju?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: Kisobran kolica
6.9.2012 16:41:00   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: selebriti

Cickolini baš su lijepa.

Koliko koštaju?


Hvala user posted image Previse za kisobran kolica... 280 eurica user posted image ali u principu mogu od 6 mj (mada pise od rodjenja, ali ja do 6 mj vjerujem samo u korpu) pa do 4 god.

Moja djevojcica ce morati u njima provesti puuuno vremena pa smo se odlucili da odvojimo malo vise. Imaju ovakva i normalna kolica i skoro isto kostaju, malo vise.

O ovoj marki mozes pogledati na http://www.cosatto.com/products/pushchairs

< Poruku je uredio Cickolini -- 6.9.2012 16:43:44 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: Kisobran kolica
6.9.2012 16:44:37   
animagical
cickolini,bas su lijepauser posted image

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: Kisobran kolica
6.9.2012 18:43:54   
canim
Cickolini bas su lijepa, a gledala sam na stranici i kolica za blizance, kako su slatka user posted image ... imaju lijep izbor kolica.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: Kisobran kolica
16.9.2012 21:04:09   
milenium

IZVORNA PORUKA: sarayka

Naša kolica tačno ovako izgledaju, rekla sam da su kupljena u TL. I mi također živimo na 4 spratu i ja relativno lako se popnem sa sklopljenim kolicima (koja imaju ručku) , kesama (naravno ako ih nije 10) i malenom.
Imate ista ovakva bez polozaja i tendice oko 40-50 KM.
PS: ja bih savjetovala mamama da ne kupuju skupa kolica jer djete cim prohoda nece dugo da se vozi pa se neisplati jedino ako ih dobijete na poklon, pogotovo ako vec imate velika kolica koja su i sto tako poskupa ako imalo valjaju al eto svako ima svoj izbor user posted image
user posted image


ah naručim ja za poklona kolica slična su ovima i dijete kad u njima sjedi noge se vucaju po točkovimauser posted image ili su kolica mala ili šta li.djetetu godina dana.vise mu noge pa udaraju i stružu od točkove ako me kontateuser posted image jel to tako kod svih kišobran kolica ili?

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: Kisobran kolica
2.6.2013 8:32:36   
bambika
moze mi neko preporuciti kisobran kolica koja imaju potpuno lezeci polozaj i mogu se sklopiti jednom rukom dok u drugoj drzim bebu. i da nisu puno teska jer stanujem na 4. a nemamo lift.

_____________________________

ADIAN 15.09.2012.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: Kisobran kolica
5.6.2013 9:19:10   
bambika
odlucila sam se za cam flip kolica, pliiiz nek se neko javi ko ih ima i opise mi svoja iskustva, nedostatke itd. mogu li se sklopiti i rasklopiti dok drzim dijete tj jednom rukom? nisam jos kupila.

_____________________________

ADIAN 15.09.2012.

(odgovor članu bambika)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: Kisobran kolica
5.6.2013 9:55:03   
mala_sa
Odi na temu Koja kolica su dobra, cini mi se da na predzadnjoj i zadnjos strani se bas prica o tim kolicima!

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu bambika)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: Kisobran kolica
5.6.2013 10:37:38   
bambika
hvala tiiii user posted image

_____________________________

ADIAN 15.09.2012.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: Kisobran kolica
17.6.2013 10:03:34   
elmaL
Mi imamo Prenatal kolica, i bas smo zadovoljni, bila su na akciji platili smo ih oko 120 KM ja mislim, mozda i manje malo, mi smo uzeli crvena-bordo. Gumeni su tockovi, moze se spustati za lezanje, dosla nam je i kabanica uz njih, te vreca u koju se stave kad se sklope. Cvrsta su, i meni se bas svidjaju, E smo negdje poslije godinu poceli vozati u njima.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bambika)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: Kisobran kolica
10.4.2014 14:48:27   
mala_sa
Da li je iko koristio Chicco Lite Way, i kakva su se pokazala????

< Poruku je uredio mala_sa -- 10.4.2014 14:49:24 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: Kisobran kolica
11.4.2014 9:59:51   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Da li je iko koristio Chicco Lite Way, i kakva su se pokazala????

Evo i ovdje copy/paste s one druge teme:

Mi smo ih koristili i fenomenalna su. Lagana su, super se s njima upravlja, imaju raspon polozaja od sjedeceg do skroz lezeceg.
Jedina mana (po meni) su kaisevi za vezanje, koji su malo dugi (pa smo ih mi sami skratili). Ja osim toga nisam nikakvu zamjerku nasla.

I mehanizam za otvaranje/zatvaranje je super, doslovno ide jednom rukom. :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 32 33 [34]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *