|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 21:58:08   
minie
Iskrene cestitke i sve najbolje djecaku i mami user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 22:05:32   
rerica
iskrene cestitke klemzi,zajedno slavimo rodjkasuser posted image user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 22:07:33   
Crnkica
Čestitam klemzi i želim ti brz oporavak,a malenom dug i sretan život...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 22:14:04   
senka27
cestitke od srcauser posted image user posted image

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 22:26:16   
IceRose
CESTITAM MILA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 22:29:55   
Adria
Draga Klemzi, drugarice, dobrice, majčice, da vas dragi Allah sačuva u životu i zdravlju i sreći što duže! Da ti u srcu više nikad ne bude ni straha ni tuge, da te poštedi brige, sekiracije, suza... da ti sinčina odraste u zdravog lijepog i dobrog čovjeka kakva mu je majčica! Da bude dobrog zdravlja i on i vi, ma jojjj ne znam šta pišeeeemm.. mogu samo da zamislim tvoju sreću danaas!!!

Ljubim te od sveg srca! I puno puno toplih i iskrenih želja šaljem!!!

evo jedan velikiiii bukeeetiiić za mamuuuu user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i jedno kolence naravno se moralo zaigrati user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
8.11.2013 22:40:39   
hatepsut
Draga moja Klemzika,rasplakala sam se :( al od radosti user posted image user posted image user posted image

Zelim ti sve najljepse ,da se sto prije oporavis !Momku zelimo sretno djetinjstvo i dug zivot ! Ljubi ga tetka user posted image

< Poruku je uredio hatepsut -- 8.11.2013 22:43:04 >


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Adria)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 0:54:27   
Super Beba
Divnih li vijesti! user posted image

Draga Klemzi, želim vam svu sreću ovog svijeta! Malom paši dug i sretan život!
Ti nam se brzo oporavi!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 1:13:50   
Carobno jutro
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo i ovdje da napisem i pritefterim...cestitke od srca...i da nam pasa bude sretan, zdrav i uvijek nasmijanuser posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 3:18:54   
Bebica11
MasaAllah moja Klemzi...da ti bude ziv I zdrav I da se brzo oporavis aBd pa se druzimo skupa I na tema o bebama aBduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 7:56:22   
kupina
Masallah user posted image neka vam je živ i zdravuser posted image
Brz oporavak ti želimuser posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 10:01:03   
Ninushka
Iskrene čestitke Klemzi!!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 10:27:16   
Cenzura83
Drug moj čestitam od srca, nek vam bude zdrav i živ insallahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 10:43:45   
Medi_87
Klemzi dusice draga od srac ti cestitam na rodjenju sincica evo i ovdje, Allah Mubarek Olsun da vam je zdrav i ziv puno puno godina i da vas sreca uvijek prati u zivotu, ljubimo vas puno moji djecaci i ja user posted image user posted image

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 10:56:07   
Miimy
cestitke od <3 da ste mi uvijek nasmijani,veseli zdravi i da Vas cuva dragi Bog pusa Velika

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 11:07:48   
idana_85
Cestitam mila, neka je sa srecom, da ste zivi i zdravi,sve najbolje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 11:14:27   
brzamala
Klemzika draga, cestitam od srcauser posted image Zelim ti sto brzi oporavak a bebac da bude ziv, zdrav i sretan svojoj mamiuser posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 11:38:01   
Zelimo_bebu
Samo cu jedno kolce oplest...toliko sam sretna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image grlite se, mazite, ljubite,....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 11:45:46   
vila_7
Klemzi suncice nasa draga srca punog radosti ti cestitam na rodjenju sina prelijepog imema. Da ga u zivotu prate samo zdravlje sreca i veselja i da dugo pozivi sa svojim roditeljima.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 12:08:02   
SdZ
Aaaaa...
Kako lijepa vijest. user posted image user posted image

Dragi roditelji, iskrene cestitke i najljepse zelje, da duuugooo budete veseli i zdravi uz svog bebaca.

A ti, bebice, budi duuugoo, duuugooo veseo, zdrav i ponos svojih roditeljima.

Klemzi draga, brz oporavak. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 18:58:30   
mamaajna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 19:44:12   
palma
Čestitke roditeljima. I sve najbolje i njima i dječaku, prelijepo ime za dječaka, nešto mi poznatouser posted image user posted image .

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 20:10:43   
scarlett
Najljepše čestitke klemzi user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu palma)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 21:18:29   
aazra
Divna vijest...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Klemzi sve najbolje ti zelim i tebi i djecaku i sretnom babi naravno, uzivajte u dugoocekivanoj sreci user posted image user posted image



_____________________________








(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Nasa klemzi rodila svog djecaka!!!
9.11.2013 21:42:00   
salmy
Čestitkama se pridruzujemo i mi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *