|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 9:07:22   
ElmaB
Kao što sam i obećala, evo prvih sličica:
http://www.dodaj.rs/f/1m/OP/2EwdmdjB/rr-014.jpg
http://www.dodaj.rs/f/45/uB/47T8AcHa/rr-015.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3d/qE/hfgKSVg/rr-017.jpg

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 9:28:19   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Kao što sam i obećala, evo prvih sličica:
http://www.dodaj.rs/f/1m/OP/2EwdmdjB/rr-014.jpg
http://www.dodaj.rs/f/45/uB/47T8AcHa/rr-015.jpg
http://www.dodaj.rs/f/3d/qE/hfgKSVg/rr-017.jpg


Svaka cast. izgledaju user posted image


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 13:43:12   
sunce27
Bili na druzenju, divno nam je bilo,svaka cast zene.Djecica su divna a posebno mali Omar .

_____________________________

Ti si srebro, ti si zlato i bogatstvo kojeg nema
mog života smisao si moja bebo malena
02.03.2011. Emina

Rijad nam stigao 11.10. 2012 .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 13:56:39   
teki
Super je bilo, pohvale organizatorima user posted image

_____________________________

Velika maza 19.01.2010
Mala maza 29.08.2013

(odgovor članu sunce27)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:33:53   
Dunje i Kolaci
Nadam se da ste mi se lijepo proveli,ocekujem slike!!user posted image

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:36:18   
selebriti
Ja imam zelju da pohvalim Deda Mraza. Bio je super.
Naime, moja E. Se boji haman svega, pa tako i deduke. Ja sam ustala da odem po paketic ona je cekala, medjutim on je bio toliko uporan (ja sam kontala koji mu je klinacuser posted image ono daj paketic i da idem, mucimo dijete), ali ispostavilo se da je imao dobar pristup, pa je on njoj prisao i dijete se stvarno nisje prepali, dala je i peticu i sve je bilo super.

Eto user posted image

Hvala za paketic, nama je bilo bas lijepo.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:39:03   
Hanady RR
Ja toliko toga bih napisala...
međutim, slažem sve u sebi...
radosti i tuge pomješale su se al osmjeha je bilo...a on je najvažniji...
Hvala Elmi i dunje i kolači ...djeca su otišla sa puno divnih kolača...user posted image
i sa mnogo toga...napisat će Višnja sigurno...user posted image osobito odgovor drage mame naše Emi user posted image
vidjela sma naše drage i mile...i setan i ponosna što sma dio ove rigngeraja...ova ringeraja je ono što me drži godinama...jer toliko želje za podjeliti svoje dobor sa durgim smao sam ovdje našlauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dunje i Kolaci)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:43:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ja imam zelju da pohvalim Deda Mraza. Bio je super.
Naime, moja E. Se boji haman svega, pa tako i deduke. Ja sam ustala da odem po paketic ona je cekala, medjutim on je bio toliko uporan (ja sam kontala koji mu je klinacuser posted image ono daj paketic i da idem, mucimo dijete), ali ispostavilo se da je imao dobar pristup, pa je on njoj prisao i dijete se stvarno nisje prepali, dala je i peticu i sve je bilo super.

Eto user posted image

Hvala za paketic, nama je bilo bas lijepo.

jesi teškauser posted image

cura je meduser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:50:35   
rose
hvala ringeraji na druzenju user posted image jes da sam provela pola vremena moleci svoje dijete da ostavi silne skakaonice, tobogane i ostala cuda i da se pridruzi djeci kod deda mraza al je na kraju ipak uspjela dobiti svoj paketic user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:51:00   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ja imam zelju da pohvalim Deda Mraza. Bio je super.
Naime, moja E. Se boji haman svega, pa tako i deduke. Ja sam ustala da odem po paketic ona je cekala, medjutim on je bio toliko uporan (ja sam kontala koji mu je klinacuser posted image ono daj paketic i da idem, mucimo dijete), ali ispostavilo se da je imao dobar pristup, pa je on njoj prisao i dijete se stvarno nisje prepali, dala je i peticu i sve je bilo super.

Eto user posted image

Hvala za paketic, nama je bilo bas lijepo.

jesi teškauser posted image

cura je meduser posted image user posted image


Smlata moja user posted image

Hvalauser posted image

I tvoje su lutke, posebno F. Mojoj E.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:56:56   
senka27
Eh da i ja pohvalim cijeli ovaj dogadjaj...i organizatore i pomagace...sve je super bilo..ali najvise sam sretna zbog malisana iz doma...medici slatki...
I moji djecaci su bas uzivali ...hvala opet

_____________________________

Sve ce to o mili moj prekriti
Snjegovi,ruzmarin i sas

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 14:57:31   
sara09
evo i mi da zahvalimo na paketicuuser posted image Organizacija je za 10user posted image al su me djeca iz doma ostavila porazenu,mrvice maleuser posted image da sam kako mogla barem bih ih petero povela sa sobomuser posted image

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:03:29   
salmy
Visnja jos jednom hvala za organizaciju i paketice..Odlicni su...djecak tablet ne popustauser posted image

Lijepo je vidjeti radost i srecu na licu djece iz Doma ... Toliko parova bi jedva cekalo da ih usvoji i pruzi sve sto bi pozeljeli..ali zakoni ne dozvoljavu...Tuga brate dragiuser posted image
Omar je bio med medeniuser posted image

ps.Hanady kad si preuzela stvar u svoje ruke sve je brze krenulouser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 21.12.2013 15:04:12 >

(odgovor članu sara09)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:06:42   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Ja toliko toga bih napisala...
međutim, slažem sve u sebi...
radosti i tuge pomješale su se al osmjeha je bilo...a on je najvažniji...
Hvala Elmi i dunje i kolači ...djeca su otišla sa puno divnih kolača...user posted image
i sa mnogo toga...napisat će Višnja sigurno...user posted image osobito odgovor drage mame naše Emi user posted image
vidjela sma naše drage i mile...i setan i ponosna što sma dio ove rigngeraja...ova ringeraja je ono što me drži godinama...jer toliko želje za podjeliti svoje dobor sa durgim smao sam ovdje našlauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ,...neznam kako drugaije da opisem

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:09:54   
AnLu
Evo i nas... RR hvala, Visnja hvala... Deda Mraz je bio predivan... Djecica iz doma su posebna,jedva sam izdrzala da ne zaplacem kad je onaj maleni menipobjegao u krilo, bjezeci od deda mraza, ali isto tako vise puta sam pomislila da vaspitacice njihove mogu bar malo vise razumjevanja imati prema toj djeci...
Omar user posted image , zagrlio me je i poljubio i ponjela ga ja da se igra sa djecom, ali on meni kaze necu ja, bicu dobar da dobijem opet paketic, pitam ga ja je li ti ono volis majstor boba, kaze on meni ma ja volim sve, bas sve volim, volim toma, rorija, volim sve crtane, volim svu djecu, volim i tebeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:11:50   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: AnLu

Omar user posted image , zagrlio me je i poljubio i ponjela ga ja da se igra sa djecom, ali on meni kaze necu ja, bicu dobar da dobijem opet paketic, pitam ga ja je li ti ono volis majstor boba, kaze on meni ma ja volim sve, bas sve volim, volim toma, rorija, volim sve crtane, volim svu djecu, volim i tebeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:11:57   
rose

IZVORNA PORUKA: AnLu

Evo i nas... RR hvala, Visnja hvala... Deda Mraz je bio predivan... Djecica iz doma su posebna,jedva sam izdrzala da ne zaplacem kad je onaj maleni menipobjegao u krilo, bjezeci od deda mraza, ali isto tako vise puta sam pomislila da vaspitacice njihove mogu bar malo vise razumjevanja imati prema toj djeci...
Omar user posted image , zagrlio me je i poljubio i ponjela ga ja da se igra sa djecom, ali on meni kaze necu ja, bicu dobar da dobijem opet paketic, pitam ga ja je li ti ono volis majstor boba, kaze on meni ma ja volim sve, bas sve volim, volim toma, rorija, volim sve crtane, volim svu djecu, volim i tebeuser posted image user posted image user posted image



lutka draga user posted image ...a sav je njezan s onom plavom kosom

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:13:55   
AnLu
Svaka cast tati Omarovomuser posted image na tako divno odgojenom djetetu, tesko je biti danas roditelj, djecu odgojiti i kad su oba roditelja uz djete, a ne on kao samohrani otac...

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:15:47   
ljubi_1985
HVALA HVALA HVALA posebno RRtetama na trudu,strpljenju i prije svega ljudskosti!!!!! ovo je bio prvi Eldarov susret s Djeda mrazom a bit ce i jos naravno ali odlicno je osmisljen i ambijent Djedica je takodjer za pohvalu stvarno je bio strpljiv i srdacan!!!!
jos jednom jedno ljudsko hvala
djeca iz Doma Bjelave su bili preslatki user posted image user posted image user posted image
za tete za djedicu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:17:44   
muaaa

IZVORNA PORUKA: AnLu

Evo i nas... RR hvala, Visnja hvala... Deda Mraz je bio predivan... Djecica iz doma su posebna,jedva sam izdrzala da ne zaplacem kad je onaj maleni menipobjegao u krilo, bjezeci od deda mraza, ali isto tako vise puta sam pomislila da vaspitacice njihove mogu bar malo vise razumjevanja imati prema toj djeci...
Omar user posted image , zagrlio me je i poljubio i ponjela ga ja da se igra sa djecom, ali on meni kaze necu ja, bicu dobar da dobijem opet paketic, pitam ga ja je li ti ono volis majstor boba, kaze on meni ma ja volim sve, bas sve volim, volim toma, rorija, volim sve crtane, volim svu djecu, volim i tebeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:19:23   
HAHA
Nama je bilo divno,Harun je baš slušao i jedva je čekao da dobije paketić.Nakon pregleda sadržaja istog,negdje je odjurio,tražim ga i nađem u toaletu.Kaže:¨ žurim prati ruke da jedem smoki¨user posted image .
Hvala RRuser posted image

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:20:10   
ljubi_1985
seka mi rece ko i sta je slatki Omar stvarno me dirnula njegova pricauser posted image user posted image tuzno a presladak jeuser posted image user posted image

_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:20:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: AnLu

Svaka cast tati Omarovomuser posted image na tako divno odgojenom djetetu, tesko je biti danas roditelj, djecu odgojiti i kad su oba roditelja uz djete, a ne on kao samohrani otac...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:21:30   
Leena
Hvala na organizaciji, divnom druzenju i paketicu user posted image

Djecica iz doma su bila divna... Bas sto neko rece, toliko ljudi bi ih usvojilo i pruzilo im sve, steta sto to nije moguceuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Djeda Mraz i dječica Doma Bjelave i RR!
21.12.2013 15:33:53   
lepetetka
Sve pohvale za organizatore, sponzore, Deda Mraza ..user posted image user posted image user posted image
Nama je bilo divno, sretna sam što vidjeh mnoge mame i dječicu, a nisam odavno user posted image user posted image
Sretna što sam vidjela malog Omara, srce slatko i pametno user posted image
I sretna sam što se puno djece iz doma usrećilo bar na jedan dan, i što imaju jednu više lijepu uspomenu iz djetinjstva zahvaljujući predivnim ljudima user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *