|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
26.2.2009 11:33:32   
MADRID
Minče i ja sam u 6 sedmici i imam iste simptome stomak me pomalo bolucka pri dnu imam osjecaj kao da cu dobiti a krsta mi se raspadaju svi kazu da je to normalno jer se kao maternica siri i privikava ali ja se prepadnem i najradije bi u tom trenutku legla a radim po 8 sati na poslu i nemam priliku
sve najljepše od srca da nam sve prođe najbolje

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
26.2.2009 11:34:52   
MADRID
i jos nesto mince zasto je tebi dao dabrosten meni nista samo pijem folnu kiselinu nadam se da nista ne propustam u utorak idem na kontrolu pa se nadam da ce ako Bog da biti sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
26.2.2009 11:38:51   
bebana27
ja ti dabroston pijem od prvog dana trudnoce rekla mi je da cu je piti do 16 sedmice
kad idem na kontolu?
i ja ti imam bolove u ledjima ne mogu dugo da sjedim pa onda hodam a sad kako je poledice nesto me strah izaci vani da setam

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu MADRID)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
19.5.2009 18:31:27   
mamin_zivot
drage zene sta je ovo, ledja bole ne daju mi sjediti....u 37.sedmici sam..od pola pa na dole, skroz do dna trticne...

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
19.5.2009 18:57:08   
veeseelaa
mene su tako boljela ledja u 5-6 mjesecu valjda dok se nije kičma navikla na težinu trbe, znam da su me razvaljivala, stalno je mm masirao

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
19.5.2009 19:02:39   
manuela RR
Mene su leđa boljela čitavu trudnoću,tokom porođaja a i 6 mjeseci nakon poroda.
Tek su me prije par dana prestala boliti.
Cijelu trudnoću a i poslije poroda mi je moj dragi masirao leđa  meni je to pomagalo...user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 19.5.2009 19:04:06 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 10:43:38   
Lady26
Ne znam da li sam na pravoj temi user posted image ....Trudna sam 14 nedjelja ali vec dugo (znaci i prije trudnoce a sad jos vise) me bole ledja, ali skroz nisko gdje guza pocinje (ne znam imenovati hihihi dio), bol mi udari u noge pa nekad jedva hodam...ne smijem spavati na ledjima jer mi se taj dio ukoci i ne mogu se onda ni pomjeriti...Ne znam sta da radim i kojem doktoru da odem...Hvata me strah jer sam na pocetku trudnoce, sta ce biti kad dobijem kile i kako ce porod proci...user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 11:26:38   
tanja30
drage mame,molim vas,da li je netko radio ranu amniocentezu? Meni je preporučena radi testa probira koji nije baš najbolji

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 13:57:14   
anamaria_at
Pozdrav svima!! Citam vas i razmisljam kako je kod svake trudnice razlicito...
Ja sam u 27oj sedmici...i ledja jos nisu pocela da bole. Mada me doktor na svaki pregled pita..kako ledja?...Mozda ce kasniej poceti kad se jos malo vise ugojim...

(odgovor članu tanja30)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 14:06:16   
Skvo RR
Super sto te ne bole...Uzivaj u tome!user posted image
Dobrodosla na forum!
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu anamaria_at)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 14:18:23   
Lady26
Niko mi nijeeeeeeeee odgovorioooooo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 14:32:20   
Skvo RR
Lady...Izvini nisam ranije procitala...
Obrati se svom ginekologu. On ce ti dati najbolji savjet..Mislim da te boli mozda trtica..Mene je npr. na pocetku trudnoce bolila lijeva noga...Pogledali mi na Vaskularnoj klinici i rekli da je to ukocenost, tj bol...od nervoze...i prestalo me boliti...
Iako za ukocenost nogu, grceve i slicno pila sam Magnezij 300 od Dietpharma...
Ipak posavjetuj se sa ginekologom.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 14:39:03   
tea lana
ja sam imala slicne probleme kao sto je skvo navela s tim da sam imala i jake grceve u nogama,pored magnezi tableta moj ginekolog mi je rekao da pijem Donat mg svaki dan po casu ali ne vise,jer imam prirodno nizak pritisak pa da ga tim ne bi jos vise snizila.U svakom slucaju posavjetuj se sa ginekologom a on ce te dalje uputiti.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
4.6.2009 14:43:53   
Lady26
Sorry, user posted image nisam htjela nikoga napasti user posted image .... Pa rekla sam prvoj doktorici (promijenila sam doktoricu) kod koje sam isla, i sve sto mi je rekla je da se ne umaram puno i da se manje krecem user posted image . Al meni je to od prije trudnoce, samo sto je sad izrazajnije tj. dok usisam ne mogu se ispraviti i jedva poslije hodam 2 dana...Nista onda kad budem isla na kontrolu iduci mjesec pa cu pitati... Skvo izvinjavam se user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
6.6.2009 14:40:25   
amarilis
Blago tebi anamaria_at, ja sam 23 tjedan i već me bole tako da ne mogu 1 km pješice preći, suđe oprati. Uživaj kada ti je Bog već daouser posted image

(odgovor članu anamaria_at)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
6.6.2009 21:31:34   
poetesa
kod mene je ovako sa leđima: kočila sam se i prije trudnoće a sada, kad je beba nogicama "dole" ništa me nije bolilo i mogla sam pješačiti koliko hoćeš! Ali kada se okrene glavicom, počinje me pritiskati i čim duže stojim ili hodam, sve me boli i ukočim se... A očekujem da se sve to i pogorša user posted image  

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
6.6.2009 22:41:27   
amarilis
Poetesa, upravo si mi dala objašnjenje ovim mojim bolovima, moja bebica je glavom na dole od 17/18 tjedan i od tada me leđa i bole, do tada je bila okrenuta glavicom na gore. Sada na kontroli u 22 tjednu opet je bila glavicom na dole, ne znam kako joj ne dojadi visiti na glavačke cijelo vrijemeuser posted image

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
7.6.2009 16:16:47   
haidy
IZVORNA PORUKA: Lady26

Ne znam da li sam na pravoj temi user posted image ....Trudna sam 14 nedjelja ali vec dugo (znaci i prije trudnoce a sad jos vise) me bole ledja, ali skroz nisko gdje guza pocinje (ne znam imenovati hihihi dio), bol mi udari u noge pa nekad jedva hodam...ne smijem spavati na ledjima jer mi se taj dio ukoci i ne mogu se onda ni pomjeriti...Ne znam sta da radim i kojem doktoru da odem...Hvata me strah jer sam na pocetku trudnoce, sta ce biti kad dobijem kile i kako ce porod proci...user posted image


Hej sad tek procitah tvoj problem. da nisu mozda bubrezi, mozda imas neki kamencic. a mene su slicno boljela ledja pa se ispostavilo da imam kamen u zuci. mada moze biti da ce te proci samo ode sebe. uglavnom pitaj doktora i najbolje izvaditi nalaze.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
8.6.2009 9:54:57   
Lady26
Ne bih rekla da su bubrezi, jer me boli bas donji dio ledja i to traje vec sigurno godinu dana...znam od cega je, od sjedenja na poslu i rad za racunarom po 8h dnevno + tvrd krevet za spavanje (koji sam promijenila prije 2 mjeseca hihihihihi user posted image , ali su bolovi ostali...). a svakako cu na sljedecoj kontroli pitati doktoricu sta da radim i da li mogu i gdje mogu otici na pregled, jer je nepodnosljivo a trudnoca tek pocela...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
17.6.2009 15:11:58   
Lady26
Ledja ne bole vise..pocela sam ici sa mm skoro svaku noc u setnju, po otprilike 1,5-2 h i sad je sve ok, jedino ako se bas zadrzimo osjecam pritisak pri dnu stomaka...ali ledja super user posted image hB

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
17.6.2009 15:14:09   
Lulu_
kako su mene bolila ledja...to je bilo za ne izdrzati
znala sam na  pola puta stati i stojati koliko me bole , ne mogu da hodam a nisam kmeza

meni je pomogao trudnicki pojas koji mi je kupila svekrva u njemackoj
i nisam ga onda nikad vise ni skidala...super je user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
17.6.2009 15:18:36   
Lady26
O kakvom je pojasu rijec? Ja sam imala bolna ledja i prije trudnoce, od stolice na poslu i onda sam se ulijenila pa mi se pogorsalo...ali otkako sam pocela setati bolovi su prosli..i nadam se da se nece vratiti

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
18.6.2009 15:13:11   
naia
Upravo sam pročitala ovaj forum,i shvatila da u suštini imamo svi iste problemčiće,ja sam u 9. sedmici i slično kao i kod ostalih,kada hodam i sjedim dugo zabole me krsta užasno,a nekad imam osjećaj kao da kamen imam u stomaku,možda je to za to što nosim blizance,user posted image ,na prošlome pregledu je bilo sve ok.hvala Bogu,sad čekam da mi se doktor vrati sa godišnjeg,pa da odem ponovo na kontrolu.Pošto mi je ovo prva trudnoća malo sam zbunjena,ako me šta zaboli,i uplašim seuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
18.6.2009 15:17:51   
dana3
IZVORNA PORUKA: Lady26

O kakvom je pojasu rijec? Ja sam imala bolna ledja i prije trudnoce, od stolice na poslu i onda sam se ulijenila pa mi se pogorsalo...ali otkako sam pocela setati bolovi su prosli..i nadam se da se nece vratiti




radi s eo elasticnom pojasu koji je meni nudjen zbog bolov au kukovima a ima i siri koji s evez eoko stomaka tako da ne visi na kicmi.podupire kicmu a drzi stomak.mani nije odgovaralo jer kad skinem pojas boljelo me vise.nije stetan ali samo ako se osjecas ugodno u tome

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
26.10.2010 11:30:44   
veeseelaa
imam pitanjce
Trudnicu, 7 mjesec bole ledja i stomak nisko, nekad više, nekad manje, ima li razloga za paniku????
nekad s enoću probudi od bola
Danas ide kod dr

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *