|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
16.3.2011 14:59:46   
Gucci
uh sensia vjerujem da ti je jos teze posto radisuser posted image opet je drugacije kad si kuci, al eto iskreno se nadam da ce ti ova vjezba koliko toliko pomoci, nek ti muz pomogne dici noge, meni je moj morao pomagati jer nisam bila u stanju sama da ih dignem...
isto je bilo i samnom, smrsala sam 2 kg jer sam imala mucnine i nisam mogla jesti pa sam se pitala jel normalno da me tako ledja bole... doktor mi je rekao ti si sad trudna i nemoj nista da te iznenadi, sve je to normalnouser posted image

a ziki jel ti sad bar lakse sto se tice bolova u ledjima? meni se zna desiti da jos uvijek nekad osjetim laganu bol u donjem dijelu ledja.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
16.3.2011 15:03:51   
ziki
Eto to sam zaboravila da kažem do neke 13-14 sedmice su bolovi pestali, sad je lakše 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
21.3.2011 9:40:39   
Sensia
Bila sam u petak na kontroli, dok me narucila za svaki slucaj jer u cetvrtak nisam bila u stanju otici na posao. rekla je da je razlog bolovima zavaljena maternica koja trazi svoje mjesto, a ja kako sam sitna.....user posted image

Inace sa trudnoćom je sve ok ali mi je ukljucila utrogestan vaginalno, kaze da mi pomogne da se maternica omeksa jer zbog tog stresa od bolova u leđima mogu imati grčeve što u svakom slucaju nije dobor....
E sad ja kako sam malo surfala, ovaj hormon se daje kod krvarenja koja se javlaju i kod ocuvanja trudnoće pa sam se bas prepala i nista mi nije jasno..... Jos sam citala da uzasno deblja i nadima user posted image

Ja ga koristim naravno jer zelim najbolje svojoj bebuski

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
21.3.2011 10:14:08   
enči80
Pozdravuser posted image

SensiaVjerovatno si kao i ja dobila utrogestan radi neke sigurnosti a ti bolovi u leđima su i meni na samom početku dok još nisam znala
bili nesnošljivi a sada ih hvala Bogu nemam.Da li je do tebleta ili se samo povuklo to ti ne znam reći.Znam neke trudnice koje nije ništa boljelo pa su opet pile te iste tablete.
Meni je pomogao i trudnički pojas koji ne skidam a lagan je pravo za nositi pa pošto radiš možda bi njega trebala nabaviti(chico prodavnice ili apoteka)
a vjećžbanje ne bih ti preporučila bez konsultacije sa ginekologom .Meni je zabranila iako sam redovno vježbala prije trudoće,mada je svaka trudnica priča za sebe .user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
21.3.2011 10:41:08   
Sensia
Hvala Enci na odgovoru,

Ma bolovi su manji, iako jos nisu prosli, ali sam se bas zabrinula da ne postoji neka opasnost cim mi je dala te tabletice user posted image

Uh ma privse se opterecavam samo glava gore i pozitivne misli user posted image

Kad us tebe bolovi prestali? u kojoj nedelji, ja sam sad u 8 i tad su mi i krenuli

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
21.3.2011 20:56:18   
enči80
Nema na čemuuser posted image
Dok sam zatrudnila mene je bolio stomak i leđa tj.krsta kako mi kažemo i to je bio bol sličan kada
se porađaš ili kao kad imaš bolne menstruacije.U početku nisam znala da je od trudnoće jer je neplanski bilo već sam mislila nahladila
pa me zato boli.Međutim,nakon utvrđivanja trudnoće mislim da je bilo 5.sedmica trudnoće ,od tada pa do jedno 9.ili 10.sdmice skroz su mi bolovi nestali
ali sam mirovala koliko sam mogla.Pila sam prije dabroston ali ga povukli sa tržišta pa sam sad na utrogestanu.

Najbolje od svega ti je ako možeš da miruješ,a pošto radiš da se onda max odmoriš kada dođeš kući i da se ne sekiraš jer time samo gore
stvaraš.Znam da je to teško ali se vrijedi potruditi zbog malenih u našim pupamauser posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
22.3.2011 15:39:23   
Sensia
Ma posao mi je naporan jedino mi je problem sjediti jer me tad leđa i bole. kad dodjem kuci odmaram ali najvise mi godi lagana setnja......

Ako Bog da bice sve ok, ulazim u 9. sedmicu pa se nadam da ce bolovi prestati user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
22.3.2011 15:43:12   
sporty mamaa
Ja sam u prosloj trudnoci imala boleove u ledima, a evo i sada ih imam, posebno dole pri dnu leda. I jako mi je nezgodno kad recimo ustajem i sjedam, tada kao osjecam neki pritisak na leda i dno stomaka. Isto imam bolove u kuku. Cak sam isla i kod fizioterapeuta ali nista mi nije dao, jer ne smiju valjda u trudnoci, ja bi najradije negdje otisla i samo plivala, to mi je najvise godilo......

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
22.3.2011 15:45:44   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Sensia

Bila sam u petak na kontroli, dok me narucila za svaki slucaj jer u cetvrtak nisam bila u stanju otici na posao. rekla je da je razlog bolovima zavaljena maternica koja trazi svoje mjesto, a ja kako sam sitna.....user posted image

Inace sa trudnoćom je sve ok ali mi je ukljucila utrogestan vaginalno, kaze da mi pomogne da se maternica omeksa jer zbog tog stresa od bolova u leđima mogu imati grčeve što u svakom slucaju nije dobor....
E sad ja kako sam malo surfala, ovaj hormon se daje kod krvarenja koja se javlaju i kod ocuvanja trudnoće pa sam se bas prepala i nista mi nije jasno..... Jos sam citala da uzasno deblja i nadima user posted image

Ja ga koristim naravno jer zelim najbolje svojoj bebuski


Sensia neboj se za utrogestan ,enci ti je lijepo rekla, i ja sam ga pila, meni je gore bilo od dabrostona nego od njega. A i pise ti na njemu da nus pojave vecinom se javljaju kod oralne upotrebe, a ne vaginalne. Zato samo polako, jedino sto ces imati kao. sirkasti iscjedak od njega. Bar meni je tako bilo..

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
13.4.2011 9:13:20   
palachinken
Ovako žene moje,
mene je, bez nekog posebog povoda, presjekla jaka bol u donjem dijelu leđa, bila sam na poslu, gdje uglavnom sjedim, znači nikakav poseban napor. Bol je bila jezivo strašna i nije puštala neko vrijeme ni sekunde, da se meni pomračilo pred očima i svu sam energiju usjemrila da ne padnem u nesvijest. Kolege su me umivale hladnom vodom i kad sam došla sebi, muž me odnio u hitnu.
U hitnoj od trudne žene bježe kao od kuge, pa su me poslali nekoj dežurnoj ginekologici (a njoj sam došla u pola tri, pobogu pred kraj radnog vremena) pa mi je naltene s vrata samo dala recepte za Deep Relief gel (ibuprofen+mentol) i apaurin 2mg.
Gelom se nisam mazala, popila sam par apaurina prvi dan, kad su bolovi bili najgori i kad mi se desna noga oduzela skroz. Naveče je mama (koja i sama kuburi s išijasom) radila s mojom nogom neke vježbice, savijala je u koljenu i mrdala lijevo-desno i to me je toliko popravilo. Znači, noge privlačiti prsima do granice boli a onda ih mrdati lijevo-desno. Također sam se borila da ustajem i radim neku vrstu fizičke aktivnosti, negu blagu, blagu varijantu razgibavanja donjeg dijela leđa, jer mi je najgore bilo kad samo ležim i ne mrdam. Jesu bolovi za onesvijestiti se, ali vrijedi - brže prođe i tačno osjetim kako se neki dio lakše pokreće. Pomogli su i apaurini da se mišići malo opuste, ali nikakav pain killer nisam koristila. Moj doktor kaže, nijedan lijek nije 100% siguran u trudnoći, jer ništa to nije dovoljno dobro ispitano, tako da ih treba izbjegavati dokle god se može. Također mi je pomogla masaža, i to malo grublja, da podstakne cirkulaciju u tom dijelu kičme i noge, vuneni šal oko krsta i vruć termofor.
Znam da dosta trudnjača pati od išijasa, da li sto se beba nasloni na živac ili zbog težine na kičmi, zato sam htjela napisati šta je meni pomoglo user posted image
Ja sam jos uvijek na bolovanju i i dalje sam ograničena u pokretima, ali mogu sama do wc-a i frižidera user posted image a trudnoj ženi su te dvije kote jedino bitne user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 13.4.2011 9:23:22 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
13.4.2011 14:32:49   
Sensia
Hehehe mene ova pozitivna palachinken uvijek nasmije

Ja sam hvala Bogu usla u 11 nedelju i bolova vise nema, i dalje koristim utrogestan do iduce kontorole (nuhalnog)......

ali sam također radila LAGANE vjezbe razgibavanja od kojih mi je bilo puno lakse, ali zaista lagane. doktorica mi nije nista spominjala ali nije ni trazila da idem na bolovanje. znam da je mirovanje preporucljivo ali mene je od tog ležanja i boljelo.... sada svako jutro uradim par pozdrava suncu user posted image  i to mi bas godi. mislim da svi trebamo slusati svoje tijelo i niucemu ne pretjerivati pa ni u lezanju ako nije bas striktno...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
13.4.2011 14:36:10   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Sensia

Hehehe mene ova pozitivna palachinken uvijek nasmije

Ja sam hvala Bogu usla u 11 nedelju i bolova vise nema, i dalje koristim utrogestan do iduce kontorole (nuhalnog)......

ali sam također radila LAGANE vjezbe razgibavanja od kojih mi je bilo puno lakse, ali zaista lagane. doktorica mi nije nista spominjala ali nije ni trazila da idem na bolovanje. znam da je mirovanje preporucljivo ali mene je od tog ležanja i boljelo.... sada svako jutro uradim par pozdrava suncu user posted image  i to mi bas godi. mislim da svi trebamo slusati svoje tijelo i niucemu ne pretjerivati pa ni u lezanju ako nije bas striktno...


Tačno. I meni je rekla samo ležanje, ali ja kad ležim kao da mi sve "spekne" pa kad moram ustati do hale, oči mi ispadnu od bola.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
13.4.2011 14:42:26   
Sensia
Upravo tako, meni je najgore bilo ujutro ustati, nisam bila u stanju dohvatiti nozne prste iz nekog sjedeceg polozaja (do kojeg jedva dodjem) da obucem carapice. par vjezbica, lagana setnja i osjecala sam se puno bolje. e sad ne znam je li do utrogestana ali....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
1.1.2012 22:26:53   
mina23
Evo i ja imam jake bolove ali tupe i kao vruce mi kroz krsta i ima 20 min ne popustaju, a znaju mi se javit nekad pa sad neznam jel to normalno??

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
17.2.2012 23:56:18   
Dz3ni
Ovo je moja tema - bolovi u leđima user posted image Imam ih od 8. sedmice i postaju sve gori. Sad smo u 24. sedmici i pitam se da li će ikad prestati... Svako jutro se probudim uz taj bol user posted image , čak su se i na ultrazvuku lijepo vidjele kontrakcije. Pijem apaurin 2 mg, ali ne mogu se pohvaliti da mi je mnogo pomogao. Doktorica mi je rekla da moram mirovati i da ne smijem dići ništa teže od kašike, što je MM malo preozbiljno shvatio pa mi ne da skoro ništa da radim...osjećam se ko invalid. Skoro da se i ne krećem, ali opet boli user posted image a tek kad moram ići negdje...kad se vratim, ne mogu se ustati iz kreveta. Postalo je nemoguće naći adekvatan položaj za spavanje, budim se po 10 puta...grozno. O kupanju i presvlačenju da ne pričam...uglavnom, zna baš potrajati.
Mnoge žene tvrde da su uživale ili uživaju u trudnoći, ali ja zbog ovoga (neka mi oprosti Bog, a i user posted image ) nekako jedva čekam da prođe...user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
28.5.2012 15:04:33   
yasemin
ja sam u 34 nedelji trudnoće i od sinoć sam imala jake bolove kao menstrualne , i bol u križima užas , jedva sam iz noći izašla , kad sam imala probavu prestali su bolovi u stomaku sad samo imam bol u križima .....bebu čujem aktivna je , nemam iscjedak ,ali me ipak strah da nisu prijevfremne kontrakcije ...jel ima ko slično iskustvo ??

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
1.10.2012 9:23:27   
Skvo RR
prenos postova

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Da li je neka od vas imala problem sa uklještenjem živca donjeg dijela kičme u trudnoći?
Ne znam šta da radim, ima par dana jedva hodam i ne mogu se ni u krevetu okrenuti, a ni ustati kako treba-stalno žiga osim kad mirno ležim. Ja sam imala ovaj slučaj 2-3 puta prije, ali tada nisam bila trudna i regularno su mi mogli dati injekcije, čak su mi jednom dali i jednu za blokadu živca, ali šta sad?
Ako odem kod doktorice reći će mi da je to ok u trudnoći ili posati specijalisti i to je hodanje i vađenje nalaza jedno mjesec dana. A ja sada i u wc kada moram pripremam se kako da ustanem i sjednem.



IZVORNA PORUKA: mo girl

ja nemam ukljestenje zivca al me strasno boli donji dio ledja pogotovo kad duze hodam il nesto raadim,al znam da se za ukljestenje daju voltareni i neke vjezbe sto ti nesmijes.ma rece ti da lezis mirujes itd a ionako se nesmijes masirati pa ti ni to nece pomoci.ja stavim kosmodisk meni on odlicno pomaze da mi nije njega crkla bih,pa ako imas pokusaj


IZVORNA PORUKA: mo girl

ja nemam ukljestenje zivca al me strasno boli donji dio ledja pogotovo kad duze hodam il nesto raadim,al znam da se za ukljestenje daju voltareni i neke vjezbe sto ti nesmijes.ma rece ti da lezis mirujes itd a ionako se nesmijes masirati pa ti ni to nece pomoci.ja stavim kosmodisk meni on odlicno pomaze da mi nije njega crkla bih,pa ako imas pokusaj


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Hvala na odgovorima. Počelo je ovo meni ima 15 dana, ali to je bilo lagano probadanje, a od sinoć za poludit. Malo se smijem, malo plačem user posted image
Pretpostavljam da moja bebara pravi sebi mjesto, pa moje živce pritišće, ali halalit će joj mama sve user posted image
samo da hoće malo popustiti. Jer ja sam i ležala nakon što sam prvi put to osjetila, ali nije bilo poboljšanja. Sada ja sabi, onako pesimistički predviđam jedno mjesec dana bola, jer sam 15-a sedmica i vjerovatno dok se maternica i beba malo ne podignu biti će tako.
Pokušati ću negdje naći kosmodisk, imam ga, ali nakon što sa se preselila još uvijek stoji u paketima. Znam da ne smijem voltaren, deep relief, ni masu drugih lijekova, pa ako neka zna bilo kakvo olakšanje biti ću joj zahvalna za informaciju.
Ne smijem se usuditi ni leći u kadu, jer preveliko opuštanje mišića u toploj vodi nije preporučljivo za ovaj stadij trudnoće.


IZVORNA PORUKA: milenium

mene već tjedan dana leđa bole u trudnoći.mogu hodati,sjediti ležati ali ne mogu se sageti.samo mogu uspravno stajati.čudan mi taj osjećaj,kao da se nikad u životu sagela nisam,jednostavno ne moguuser posted image


IZVORNA PORUKA: mo girl

meni je najgore kao lezim i podjem da ustanem jedva nekako ono me boli kao da imam temperaturu kao da sam sva zahrdjala,cim se malo razradim prestaneuser posted image


IZVORNA PORUKA: dzejla2012

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Da li je neka od vas imala problem sa uklještenjem živca donjeg dijela kičme u trudnoći?
Ne znam šta da radim, ima par dana jedva hodam i ne mogu se ni u krevetu okrenuti, a ni ustati kako treba-stalno žiga osim kad mirno ležim.
Ako odem kod doktorice reći će mi da je to ok u trudnoći ili posati specijalisti i to je hodanje i vađenje nalaza


znam tačno kako se osjećaš,mene su leđa počela boljeti poslije prvog poroda,donji dio tj.krsta,sad sam rodila drugi put i nadala sam se da će to proći,međutim bol se sad pojačala i popela uz kičmu između lopatica.evo boli me dok pišem neda sjedit,i jedva nekako stojim pored sudopera kad suđe perem,a neda mi se ić doktoru,proslijediće me dalje a ja dojim bebu pa je nemogu ostavit a ni nosat po čekaonicama,još gore.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
1.10.2012 9:32:15   
simba00
Ja inače imam išijas, od adolescencije.. Uvijek sam kuburila s tim, i bojala sam se šta će biti u trudnoći. Međutim, do samog poroda nisam niti jednom imala problem s leđima. Dnevno sam šetala po 2 sata (proljeće-ljeto) i radila jogu svaki dan do 7. mjeseca, onda one vježbe za trudnice.
E sad, nakon poroda --- UŽAS. Jedva se krećem, bebu dojim sjedeći pa me i to uništi, samo čekam kad će mi se živac ukliještiti i da ne mognem maknuti. Ne znam ko bi mi oko bebe i svega ostalog. Ne razumijem šta se desilo, zašto me toliko bole, ne sjedim ništa više (i s tim dojenjem) nego prije, jedino što ne hodam više, ovaj prvi mjesec poslije poroda nisam nigdje makla. Je li do toga ili ne, ne znam. Ali boli svaki pokret. Evo i ovo pišem ležeći.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
7.4.2013 21:27:26   
bubamara_11
Da vas pitam zene 13+4 sedmica trudnoce sam i od sinoc sam osjetila bolove u donjem dijelu ledja koji je slican kao kad se poradjas a u stomaku mi nesto kao burlja tako da kazem.Popila sam paracetamol i bolovi su se smanjili i nisu bas konstatni nego povremeno malo jaci a dosta blazeg inteziteta su onako konstanti,a bolove u donjem dijelu stomaka ne osjecam. je li to normalno i jel imam razloga za brigu.??

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
8.4.2013 8:43:21   
tratinčicaa
Draga, ja sam na početku trudnoće, 11 ned.i imala sam tako te nelagode, a i u prvoj trudnoći mi se znalo tako to dešavati....mislim da nije ništa ozbiljno. Ne brini se, ne mora svaka nelagoda značiti da je neki problem na pomolu user posted image
Iskreno ti želim da budeš dobro i ti i bebica user posted image

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
8.4.2013 8:58:28   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Emri_

Da vas pitam zene 13+4 sedmica trudnoce sam i od sinoc sam osjetila bolove u donjem dijelu ledja koji je slican kao kad se poradjas a u stomaku mi nesto kao burlja tako da kazem.Popila sam paracetamol i bolovi su se smanjili i nisu bas konstatni nego povremeno malo jaci a dosta blazeg inteziteta su onako konstanti,a bolove u donjem dijelu stomaka ne osjecam. je li to normalno i jel imam razloga za brigu.??

Javi se ti svom dr

ja sam u 17. sedmici prosle tr dobila tako te ledjne kontrakcije ma skroz se maternica savila,i dali mi progesteron depo injekcije u bolnici i smirilo se,hB sve proslo oki al sam bila na terapiji
savjetujem ti da ako je tako konstantno pomalo javis ljekaru

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
8.4.2013 22:37:29   
ada_
javi se ti doktoru,za svaku bol koja ne prolazi vec traje neko vrijme treba se obratiti doktoru,sto je sigurno sigurno je!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
16.10.2013 19:02:59   
mirelaZ
haloo
htjela sam pitati..ako mi iko moze pomoci..
prije 2 god sam imala pobacaj..morala sam na ciscenje..i kad sam pobacila imala sam bol u trticnoj kosti..
nakon eto 2 god.sad sam trudna 7sedica.. bila sam prije 3 dana kod doktora.kaze da je sve uredu.. al evo juce i danas me bas boli trticna kost.. svaki put mislim na to sto mi se vec desilo i imam veliki strah..
jel ikoga boljela trticna kost u trudnoci..

hvalaaaa

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
17.10.2013 8:23:55   
idana1812

IZVORNA PORUKA: mirelaZ

haloo
htjela sam pitati..ako mi iko moze pomoci..
prije 2 god sam imala pobacaj..morala sam na ciscenje..i kad sam pobacila imala sam bol u trticnoj kosti..
nakon eto 2 god.sad sam trudna 7sedica.. bila sam prije 3 dana kod doktora.kaze da je sve uredu.. al evo juce i danas me bas boli trticna kost.. svaki put mislim na to sto mi se vec desilo i imam veliki strah..
jel ikoga boljela trticna kost u trudnoci..

hvalaaaa


Meni se zna desiti kad puno sjedim. Ako si primorana duze da sjedis tokom dana, napravi sebi pauzu svakih sat da ustanes i prosetas, tako ces sebi smanjiti pirtisak na trticu. Nemoj odmah negativno razmisljati, ima 100 razloga zbog kojih bi se mogla ta bol pojaviti..


_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu mirelaZ)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bolovi u ledjima tokom trudnoce
17.10.2013 9:50:16   
mirelaZ
juce sam malo vise hodala nego inace dosad..
pa mozda i zbog toga..
mi zene se uvijek bacimo u razmisljanje..da nije sta..u mom slucaju..ja odma mislim na negativno..jer imam strah od prosli put..
nadam se akobogda da ce sve biti u redu..

tebi draga hvala na odgovoru

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *