|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
10.1.2014 0:01:19   
bebaa
pridružujem se bebačinim željama.....iskreno i od srca......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
10.1.2014 0:08:20   
hatepsut
Pilicu maleno SRETAN RODJENDAN,sve najljepse zelimo ti moji djecaci i ja !U mislima sam s tobom user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
10.1.2014 9:36:16   
bebana27
i od mene sretan rodjendan da ih jos puno puno doceka sa svojim najmilijim
pusa maloj lavici

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
10.1.2014 9:42:29   
mum82
sretan rodjendanko maloj hrabroj curiciuser posted image user posted image user posted image
da vam Allah olaksa i da jos vise snageuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
10.1.2014 9:44:15   
elmaL
maloj hrabroj curici sretan rodjendan user posted image user posted image
dova Bogu dragom da je čuva i majki da još veću snagu user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 15:41:35   
Fatma
Drage moje skupila sam malo vremena da vam se javim...za one divne forumasice koje se interesuju za stanje moga djeteta da kazem da je jos na aparatima i da je za sada Hvala Bogu stabilna...ehhh sada imam jednu molbu za Hanady RR molila bi da se ova tema skine sa foruma zbog cega?U ovim danima koliko mi nije do mene ,dobila sam 10 poruka forumasica koje su me cak nasle na Facebook profilu i pitale koliko sqam dobila para,koliko mi je uplaceni,dali sam zadovoljna itd.Da vas obavjesti, nisam dobila nista jer nista nisam ni trazila i nije mi jasno ako vas to toliko interesuje trebale ste me javno pitati na ovom forumu na ovoj temi.Stoga molim i Hanady da ugasi ovu temu i ovu polemiku.Hvala vam za sve,jer ja se vodim onom AKO JA OD SEBE NE MOGU DATI-NETREBA NI SVACIJE UZIMATI.Jos jednom od srca hvala

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 16:13:28   
Mya_81 RR
Bas mi je zao...zao mi je sto pored svega sto te snaslo, moras razmisljati jos i o postupcima plitkih ljudi!
Od srca ti zelim sve najbolje u zivotu i da docekas uskoro da tvoja curica dodje kuci user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 16:17:21   
hatepsut
Kakvi smo to ljudi postali,pa strasno! Treba da ih bude stid i sram,cuj molim te raspitivati se ,ne znam ,ne komtam taj mentalni sklop! Plitke su ko balkon!

Fatmauser posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 16:17:24   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Fatma

Drage moje skupila sam malo vremena da vam se javim...za one divne forumasice koje se interesuju za stanje moga djeteta da kazem da je jos na aparatima i da je za sada Hvala Bogu stabilna...ehhh sada imam jednu molbu za Hanady RR molila bi da se ova tema skine sa foruma zbog cega?U ovim danima koliko mi nije do mene ,dobila sam 10 poruka forumasica koje su me cak nasle na Facebook profilu i pitale koliko sqam dobila para,koliko mi je uplaceni,dali sam zadovoljna itd.Da vas obavjesti, nisam dobila nista jer nista nisam ni trazila i nije mi jasno ako vas to toliko interesuje trebale ste me javno pitati na ovom forumu na ovoj temi.Stoga molim i Hanady da ugasi ovu temu i ovu polemiku.Hvala vam za sve,jer ja se vodim onom AKO JA OD SEBE NE MOGU DATI-NETREBA NI SVACIJE UZIMATI.Jos jednom od srca hvala


samo da curica bude dobro
ja te cak i nemam na face-u
nemoj se sad zamarat poganim zenama,jednostavno nije vrijedno,nazalost imas i previse problema
curici saljemo punooo zagrljala i poljubaca i i tebi
da vam bog dragi da puno snage da izdrzite sve sto je pred vama

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 16:23:26   
Skvo RR
svastauser posted image user posted image user posted image  fatma...zao mi je sto na sve sto te je snaslo, imas i "dodira" sa neljudima...user posted image sramotnouser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 17:55:33   
teacher75
Uzasuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 19:45:09   
koka i po
pregledah album....
ove osobe sto su se javile na fatmin fb.....SRAM VAS BILO..
imate li vi iole srca i duse i jeste li uopste majke? ako jeste ne zasluzujete da se zovete tako.
kako vas nije Boga strah da zeni ovako pristajete na muku?jeste li vi uopste svejsne sta ova zena sada prolazi?kako je njoj gledati vlasito dijete na aparatima i misliti sta VAMA da odgovori.
sramite se i stidite svakog svog pitanja upucenog ovoj zeni u vezi novca.u vasem zivotu materijalno je na prvom mjestu.a da se malo pozabavite necim drugim..SRAMOTA I GRIHOTA.
a sad slobodno moderatori mozete da pobrisete moj post ..stojim iza onog sto sam napisala ...iza svake svoje rijeci.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 20:01:08   
muaaa
Koko nek si ti napisala sta mislis a tema ce se svakako brisati na Fatmin zahtjev

A i ja da kazem ko god bio da je dno dna...eto

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 20:06:19   
bebaa

IZVORNA PORUKA: koka i po

pregledah album....
ove osobe sto su se javile na fatmin fb.....SRAM VAS BILO..
imate li vi iole srca i duse i jeste li uopste majke? ako jeste ne zasluzujete da se zovete tako.
kako vas nije Boga strah da zeni ovako pristajete na muku?jeste li vi uopste svejsne sta ova zena sada prolazi?kako je njoj gledati vlasito dijete na aparatima i misliti sta VAMA da odgovori.
sramite se i stidite svakog svog pitanja upucenog ovoj zeni u vezi novca.u vasem zivotu materijalno je na prvom mjestu.a da se malo pozabavite necim drugim..SRAMOTA I GRIHOTA.
a sad slobodno moderatori mozete da pobrisete moj post ..stojim iza onog sto sam napisala ...iza svake svoje rijeci.

a ja te debelom potpisujem i stijim iza tih riječi............
stvarno se svako naziva majkom........Bogu plakat.......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
13.1.2014 20:21:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 20:22:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Fatma

Drage moje skupila sam malo vremena da vam se javim...za one divne forumasice koje se interesuju za stanje moga djeteta da kazem da je jos na aparatima i da je za sada Hvala Bogu stabilna...ehhh sada imam jednu molbu za Hanady RR molila bi da se ova tema skine sa foruma zbog cega?U ovim danima koliko mi nije do mene ,dobila sam 10 poruka forumasica koje su me cak nasle na Facebook profilu i pitale koliko sqam dobila para,koliko mi je uplaceni,dali sam zadovoljna itd.Da vas obavjesti, nisam dobila nista jer nista nisam ni trazila i nije mi jasno ako vas to toliko interesuje trebale ste me javno pitati na ovom forumu na ovoj temi.Stoga molim i Hanady da ugasi ovu temu i ovu polemiku.Hvala vam za sve,jer ja se vodim onom AKO JA OD SEBE NE MOGU DATI-NETREBA NI SVACIJE UZIMATI.Jos jednom od srca hvala


Draga...
molim te nemoj se sikirati radi gluposti...
Naša je volja bila kako sma u startu i napisali pokrenuti aktovnosti da ko može i ko hoće pruži podršku na ovaj način...i naredni bazar je na isti način organiziran jer prošli nije bio posjećen ....
Meni nije jasno čemu nečija potreba da te uopće uznemiruje draga moja...
odakle nekome pravo da ti postavlja takva pitanja...
zaista sam šokirana mahalom ovomuser posted image
ali te molim da se ne obazireš...a ako želiš pošalji Višnji RR ili meni porukom nikove forumašica da sve i ejdna dobije opomenu za uznemiravanje...ovo je zaista sramno i po prvi put imamo infomracije o ovome a mnogo je puta porvedena ista kativnost u smislu podrške za naše forumašice.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Fatma)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 20:30:01   
svrićolino

IZVORNA PORUKA: Iman83

Užas user posted image

Fatma draga...vama puno snage i sabura želim a vašoj maloj lavici da što prije ozdravi.

Za ove bezdušnike nemam riječi...svako se danas čovjekom zoveuser posted image


potpisujem... stvarno zar postoje takvi "ljudi" user posted image user posted image

_____________________________

Azra 12.06.2008
Azur 11.02.2011
U iščekivanju 02.05.2018

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 20:40:26   
Full Moon
Malom suncu zelim od srca da se desi cudo, i da bude sto bolje, roditeljima iskreno zelim sto vise snage u zajednickoj borbi...user posted image

(odgovor članu svrićolino)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 21:33:19   
teacher75
Gledam slike i placem i ne mogu da vjerujem kakvih ljudi ima, gdje ce im dusauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 21:51:18   
Amra Saray
user posted image user posted image user posted image
Allah nece zatvoriti jedna vrata svome robu, sa Svojom mudroscu, a da mu nece otvoriti dvoje vrata sa Svojom miloscu.Dzenet je pod majcinim nogama,da ti dragi Allah podari svaki hajr i svako dobro,kao i babari maloj ...gledam slike i dusa me boli user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 21:54:44   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Amra Saray

user posted image user posted image user posted image
Allah nece zatvoriti jedna vrata svome robu, sa Svojom mudroscu, a da mu nece otvoriti dvoje vrata sa Svojom miloscu.Dzenet je pod majcinim nogama,da ti dragi Allah podari svaki hajr i svako dobro,kao i babari maloj ...gledam slike i dusa me boli user posted image user posted image


Amin user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amra Saray)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
13.1.2014 23:10:26   
tajra26
Da ti dragi Allah da snage i malom piletu da sve bude uredu. .. sram da bude svakoga ko se usudio da te uznemirava. Javno da se izvinu.. sve nickove bih ja stavila pa da vidimo s kim posla imamo. ..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
14.1.2014 8:18:05   
niki83
Tajra potpisujem!
Bas tuzno..user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
14.1.2014 10:53:10   
ziki
Lavice mala od srca ti zelim brzo ozdravljenje
Fatma tebi svu majcinsku hrabrost svijeta i sabur

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Podrška RR drugarica našoj Fatmi
14.1.2014 13:26:36   
emi7908
Lavice mala od srca i do neba želim ti sretan rođendan, da uz Božiju pomoć ozdraviš svojoj mami i tati...

Fatma draga, nemam riječi više niti mogu bilo šta da napišem ...user posted image user posted image slomilo me ovo što sam pročitala i vidjela i kao čovjek ne mogu da vjerujem da ovim svijetom hodaju tako beskaharni i toliko zli ljudi. Ali neko gore vidi sve ...
Tebi i tvom mužu sabura i budite hrabri i dalje, jer vi to morate biti radi svoje male slatke lavice.
Šaljem vam milion zagrljaja .... user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vozacki ispit
EmNe

Iz kojeg pokusaja ste polozili vozacki ispit,da li ste imali neku stelu ili davanje mita,koliko vas je sve ukupno kostalo na kraju?

DA (66%)

NE (34%)


Broj svih glasova: 99

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *