|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:02:16   
emma.L
Višnja, izbor boja mi se pravo sviđa - kod nas je takvo kupatilo, kombinacija narančaste i zelene i zaista se svima koji prvi put dođu jako dopadne. Samo savjet, nemoj se zabuniti pa staviti slučajno podne neke zelene mat pločice (kao ja u wc-u) user posted image  jer onda možeš fino useliti sa krpom i ostati vječno u kuhinji ako imaš problema sa flekicama.
Kod nas je kombinacija bež pločica (zidne su male, a podne ogromne, prošarane i super za održavati) i boja neka narančasta/crvena koju u prodajnim salonima zovu "bundeva". Zadovoljna sam jako kako se održava, a radili su nam je u Sogalu po mjeri i mojim nacrtima, uvažavajuči njihove sugestije.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:11:32   
sara.at
tajra cekaj april/maj i onda saljem sleper user posted image user posted image  jer ja ocu sad boju trule visnje....
 
visnja na drugoj slici sa desne strane ima kao tri djela kao vrata prvo je frizider,a druga dva vrata su stolaze unutra sa tockicima koje mozes van izvlaciti  to moram isto da jednom stavim sliku al kad dzumbus pocistim user posted image
al opet nemoze sve sto ja namjernica kupim da stane tako da mi je skladiste u podrumu,sa sokovima,mlijekom,zamrzivac i te karafeke...
iako je mm planirao kuhinju na Bozije cudo je od nje napravio funkcionalnu da mi sve sudje stane unutra cak i gluposi sto mi nikad nece trebati i sreca nema puno viseci elemenata sto meni zauzima prostor i izgleda zagusljivo (ja sam osoba koja treba zraka tako reci a ne da mi je sve stisnuto na jedno) al u novu kucu ide slicna ovakva samo nece biti bas ovoliko prostora al ce isto na U jer tako dobijes vise mjesta i preglednija bude....user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:25:06   
jasmin
IZVORNA PORUKA: sara.at

ova je moja kuhinjauser posted image  isto po mjeri radjenauser posted image
user posted image
user posted image
    user posted image
  

sara kuhinja ti je prekrasna,vjerujem da bas uzivas dok kuhas i peres.Masaallah.

< Poruku je uredio jasmin -- 28.7.2010 13:35:02 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:31:55   
Visnja RR
emma ...sara ...hvala na savjetima...
moja kuhinja ce ici na L...jedan zid je 2, 60 a drugi 3 m...sad evo gledam kako da rjesim taj cosak jer je tu mokri cvor...tu bi trebao nekilijep elemeenat za pranje... (ja i dalje tvrdoglavo necu perilicu za sudje user posted image ) pa onda iznad moram ugraditi i onaj dio za odlaganje opranog sudja ...to imam u ovoj kuhinji ali ne znam kako to ubaciti u taj cosak ...
idemo poslije podne u Begex...juce smo bili kod njih ali nismo dosli na red ...vec su zatvarali...a maju divne kuhinje i MM je pregledao svaki detalj na njima ...kaze da rade za cistu 10 ... javim vam...

amo da mi se ovaj cosak rjesi kako treba ...treabo bi da bude kao kod ove kuhinje...ali kako onda ubaciti taj dio iznad?!
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:32:39   
sara.at
jasmin kazu ljubav ide preko stomaka, kod mene preko kuhinje....user posted image
a vjeruj bilo bi steta da se u njoj neskuha bar 2x na dan...
hvala user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:42:41   
R&T@
Visnja, to se moze rijesiti onom policom iznad...

Ali, ako stavis sudoper u ugao, onda ispod naces moci staviti onu okruglu korpu koja se moze okretati...
A ona je super za ugao, jer se ne moras zavlaciti...

Planiraj i one uske police na izvlacenje za flase i ostale sitnice...
jesu malo poskupe, ali su stvarno prakticne...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:47:27   
Visnja RR
tajra bas sad razmisljam o tim uskim ...znam da su one skupe ali i prakticne...
vidis ta okrugla korpa je odlicna... al ako se ne uklopi zavlacicu se da bih dohvatila nesto  user posted image  bitno mi je samo da rjesim onaj iznad dio gdje se ostave npr. tanjuri da se okapaju...

sad ja ovo pisem a moja mama "ronda" : "sve zene imaju perilicu za sudje a samo si ti seljanka" ahahahahaha user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:49:21   
malena27 RR
visnja, slazem se s tvojom mamom!
ne da si seljanka, nego da ne znas sebi olaksati! kad vec imas mogucnost da smjestis ovoliku kuhinju, ima mjesta i za masinu! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:50:22   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

(ja i dalje tvrdoglavo necu perilicu za sudje user posted image


E samo da ti kažem, ista sam ti takva bila.
A kad je došla mašina, sebi bih šamar opalila što prvo nisam mašinu uzela pa onda šporet. user posted image
Meni je to najbolja " drugarica ".

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   [Obrisana poruka]
28.7.2010 13:52:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:54:25   
emma.L
Joj, ja bih radije bez frižidera bila pa svaki dan u kupovinu išla. Ne mogu bez nje!
U stvari ja ne mogu bez svih mogućih pomagala, hehe. Samo mi žao što mi sva ne mogu stati na radnu plohu (kuhalo za vodu, multipraktik, štapni mikser, pravi mikser, mikrovalna, el. cjedilo za limun još uvijek želim iako ne cijedimo ništa... valjda se lako čovjek na bolje navikne user posted image ).

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:54:40   
Tidzi
Visnja, kao prvo jako mi se svidja tvoja odeja za kuhinju, a boje su extra. E sad, kada vec imas mogucnost da postavis perilicu za sudje, zasto da ne? Vjeruj mi, ne moras da je koristis svakodnevno, ali nekada ce ti dobro doci i bices srecna sto si je ipak stavila. Mozda ce ti nekad biti prijeko potrebna i htjet ces da je imas, a onda moras negdje da je uguras. Bolje ovako i odmah u startu je postavis kako tebi pase.
 
P.S.
Saro, svidja mi se tvoja kuhinja.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kuhinja
28.7.2010 13:54:56   
sara.at
Boga mi visnja ja bih na tvom mjestu masinu stavila pa neka kupi prasinu al vjeruj tu ti mogu sudi stati i da se okapaju ako neces onu poduzenu plocu uz sudoper....
user posted image
slicna je kod mene mada je nikad ne koristim jer ja sude u masinu utrpam i kad se operu istrpam, ja porazbija sve
tako da je za mene masina jeftina user posted image
ladice unutar  vrata na izvlacenje su raj sta tu svasta stane to je za ne povjerovati....
a u ugao svaki mozes sto tajra kaze ono sto se okrece i tu ustedis dosta mjesta i mogu ti stvari npr lonci stati....
 

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:01:57   
Visnja RR
joj pametnih zena .. mozda me i nagovorite za perilicu... a MM ce pati u nesvjest kad cuje... moram priznati da kad imamo goste i kad je vise neopranog sudja to on radi da mi pomogne user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:05:53   
Atarka
Znala sam da ne smijem viriti na ovu temu, jer cu se samo razboliti...Ja mastam o novoj kuhinji godinama, ali sad necemo nista dirati jer cemo mozda od stare kuhinje i balkona raditi djeciju sobu i manju kuhinju. Cula sam da su Begex jako dobri. Da li mi mozete okvirno dati cijenu po kojoj rade?user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:08:22   
Visnja RR
javicu ti veceras jer ce nam po nasim dimenziajma dati predloge a samim tim i cjenu...
moja drugarica je kod njih radila kuhinju i most po nekoj bas, bas niskoj cjeni...a zaista izgleda odlicno i sve precizno uradjeno bez ikakvih falinki

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:09:23   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR
ja i dalje tvrdoglavo necu perilicu za sudje user posted image )


ista sam takva

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:10:27   
koka i po
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR
ja i dalje tvrdoglavo necu perilicu za sudje user posted image )


ista sam takva



evo je još jedna starinskauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:10:50   
emma.L
E Višnja, onda nisi fer user posted image  - MM je insistirao na perilici jer je preuzeo suđe kad sam bila trudna. Kaže, nek' se nađe prije drugog puta, da ga opet ne zadesi :-). Morala sam čovjeku kupiti tu perilicu, šta ću user posted image .
I obavezno ove uske ladice ako imate mogućnost. Ja nisam imala ni mjesta ni novaca više da se uklapam, a voljela bih da sam mogla.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:13:45   
Atarka
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

javicu ti veceras jer ce nam po nasim dimenziajma dati predloge a samim tim i cjenu...
moja drugarica je kod njih radila kuhinju i most po nekoj bas, bas niskoj cjeni...a zaista izgleda odlicno i sve precizno uradjeno bez ikakvih falinki


Super, moze. Hvalauser posted image  

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:16:34   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR
ja i dalje tvrdoglavo necu perilicu za sudje user posted image )


ista sam takva



evo je još jedna starinskauser posted image



uh sad mi lakse kad nisam jedina user posted image
maja , koka i po... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:18:05   
koka i po
Najmanja kuhinja je najbolja kuhinjauser posted image

Pogotovo kad je izgovor da se u njoj nemože non stop kuhatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:43:20   
maja78 RR
meni je zelja da sredim kuhinju jer su elemnti jos otkad je useljeno '81
ali hajde to vec sto sam je ja pregradila da bi dobila sobu, e pa da vidite prkno od kuhinje morat cu vam jednom uslikati

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kuhinja
28.7.2010 14:43:53   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR
ja i dalje tvrdoglavo necu perilicu za sudje user posted image )


ista sam takva


Vi ste zene u dubokoj zabludi...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kuhinja
28.7.2010 15:22:39   
Galicia
OBAVEZNO masinu za pranje sudja. Mozda ti sad ne treba, ali vjeruj da ce ti trebati kad tad. Ja licno svoju ne koristim cesto, ali ipak ako imam  puno sudja posle vecere i gostiju, to mi je spas.

P.S. Neko rece da ne moze otvoriti FB stranicu. Radi se o firmi Enterijer Kapic, moze se naci i na google.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *