|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhinja
28.7.2010 16:08:58   
Atarka
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

meni je zelja da sredim kuhinju jer su elemnti jos otkad je useljeno '81
ali hajde to vec sto sam je ja pregradila da bi dobila sobu, e pa da vidite prkno od kuhinje morat cu vam jednom uslikati


Sto me nasmija, svaka ti cast user posted image
Hajmo mi otvoriti takmicenje najruznijih kuhinja, moja bi bila pri vrhu user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kuhinja
29.7.2010 1:06:34   
Visnja RR
Bila u Begex..
Kad mi je lik nacrtao kuhinju po zelji bez aparata i korita ( jer namaju kakav ja zelim) radjeno od medijapana... oko 6.000 km user posted image ...
sad se MM i ja raspravljamo da ipak radimo od iverice...jer i ova sadasnja je od iverice a ima joj 8 g i ko nova... i da na par elemenata izbacimo neke preskupe mehanizme...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kuhinja
29.7.2010 2:38:01   
scarlett
Višnja, šta je sa Porta Urbisom, rade li kuhinje ?

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kuhinja
29.7.2010 12:52:18   
Visnja RR
ici cu poslijepodne do njih... nekad su radili...jer mi ova stara kod njih pravljena..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kuhinja
29.7.2010 13:03:57   
mamana
Ja sam svoju kuhinju naručila u Begexu i prezadovoljna sam. Jest da su oni malo skuplji, ali sve ispadne savršeno. Moja je koštala bez ugradbenih elemenata blizu 6.000 KM.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kuhinja
29.7.2010 13:05:40   
Visnja RR
medijapan ili iverica?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kuhinja
29.7.2010 13:12:29   
mamana
Oplemenjena iverica, jer sam ja radila kuhinju u kombinaciji tri bije,a medjapana nije bilo u tim bojama. S tim što su kod mene prednji djelovi gornjih elemenata od aluminiuma i kaljenog stakla, pa je zbog toga bila ova cijena.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kuhinja
29.7.2010 14:20:57   
Visnja RR
e hvala na informaciji...ma i meni nema kivi zelene vec samo pastel oranz kad je medijapan u pitanju...
ma nista i ja cu onda na tu oplemenjenu ivericu preci... pa da vidim kolko ce mi to spustiti cjenu...
i kod mene su dva elementa gornja od tog kaljenog stakla i sa nekim mehanizmom koji je jako skup...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.7.2010 14:21:43 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kuhinja
29.7.2010 14:32:44   
emma.L
Mi smo radili ivericu jer, iskreno, nismo imali dovoljno novaca iako se meni medijapan svidio jako.
Eh, kasnije je moja prijateljica uradila medijapan kuhinju u svijetlo crvenoj boji i jako je nezadovoljna jer se kaže svaki otisak, kapljica i mrvica vidi. Ja kad sam gledala u salonu sebi, ne bih rekla da je tako teško za održavati. Elem, kako god, ovo možda da bude utješni faktor user posted image ?  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kuhinja
29.7.2010 14:38:13   
Visnja RR
pa to si u pravu ... i ja sam prvo mislila crvenu kuhinju od medijapana... ovo medijapan je zelja MM...i bas me to sto se sve vidi na njoj brinulo...medjutim ipak se odlcuimo za ove druge dvije bje  (oranz-kiwi)... ma vjerovatno cemo i mi preci na ivericu... a mislila sam suprotni zid od kuhinje obojiti tako sto cu povuci dijagonalu pa jedan dio oranz a drugi zeleni user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kuhinja
29.7.2010 15:31:01   
Visnja RR
ovo je kuhinja koju su mi u Begexu nacrtali... al vec vidim par promjena koje cu uraditi

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kuhinja
29.7.2010 15:47:55   
Dinkica
Višnja, ja bih napravila raspred tako da na jednoj strani imaš radnu ploču iz jednog dijela, možda da šporet prebaciš na lijevu stranu, tako da ti ova strana do frižidera bude slododna samo za rad. Trenutno imas tri dijela radne ploče ali nijedna nije dovoljna velika, iz iskustva govorim jer kad stanem mutiti meni prostora uvijek zafali user posted image

I još savjet ako neko hoće da uštedi na kip mehanizmu, kod mene se na kip otvara samo dio sa kaljenim staklom i taj iznad njega, a recimo dio iznad šporeta i frižidera se otvara na stranu a ima položaj ručke i izgleda kao da je na kip.


< Poruku je uredio Dinkica -- 29.7.2010 15:54:11 >


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kuhinja
29.7.2010 16:14:43   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo je kuhinja koju su mi u Begexu nacrtali... al vec vidim par promjena koje cu uraditi

user posted image


visnja ja nevidim ovdje nigdje masine za sudje user posted image user posted image  zar opet majka mu starauser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kuhinja
30.7.2010 1:00:40   
Visnja RR
Dinkica sporet mora biti ondje jer je cijev od plina njemu iza ledja... ali ovaj dio lijevo od ugla je dug 1,10 m ...pa je kao dovoljan...valjda user posted image
Sara bez masine user posted image ...ali je taj dio jedan lijevo od ugla ostavljen za masinu u buducnosti user posted image ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kuhinja
30.7.2010 9:28:17   
mamana
Višnja zašto ne ideš na varjantu da ti visina gornjih elemenata bude 45 cm, a iznad ploče za kuhanje samo stavi napu bez elementa. Biće ti povoljnije i praktičnije, a meni izgleda puno ljepše. Kod mene je tako. Svakako ovaj gornji dio elemenata ostane ne iskorišten, a ako nešto i ostaviš moraš se stalno penjati na stolicu da dohvatiš.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kuhinja
30.7.2010 13:07:49   
Visnja RR
ma kakavi moja sadasnja kuhinja je 90 gornji dio i uvjek ima stavri koje se gore stave koje se ne koriste stalno... meni je bas to najbitnije da imam sto vise zatvorenih ploha gdje mogu staviti neku silnu skalameriju ... jer kao sto rekoh prvo funkcionalnost pa onda estetika... ( a ako je moguce zajwdno ok ) user posted image
kao sto rekoh nemma spaiz tj ostavu pa sve mi treba stati u kuhinju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kuhinja
30.7.2010 13:09:18   
Visnja RR
e sad se dvoumim...da li da boje budu razbacane "bez smisla" ili da pratim neku simetriju ili neki drugi djavo user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kuhinja
30.7.2010 13:12:50   
muby
I ja upravo gledam koliko bi me dosla zamjena kuhinje. Vec imamo malu kuhinju u koju ne mogu postaviti masinu za sudje a i voljela bih promijeniti postojeci raspored elemenata.
Uglavnom vidim na pik.ba ljudi rade po mjeri. Za ove moje dimenzije ne bi trebalo da ispadne skupo.
Poslala sam upit pa cu vijdeti sta ce odgovoriti.

A vezano za te visoke elemente. Meni i prakticno i estetski bolje izgledaju visoki elementi. Cak su mi super oni koji idu skroz do plafona.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kuhinja
31.7.2010 23:30:34   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ovo je kuhinja koju su mi u Begexu nacrtali... al vec vidim par promjena koje cu uraditi

user posted image

Visnja ako moze jedna mala sugestijica. Ovaj sudoper u ćošku izgleda predivno, ali mislim da je jako nepraktican, zbog prilaza. PAr mojih prijateljica ima sudoper u cosku i zale seuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kuhinja
1.8.2010 0:21:13   
Visnja RR
hvala moracu da da procjenim na nekoj gotovoj kuhinji...
danas bili u Primus i istu ovu kuhinju nam preracunali ali u iveralu ne u mediapanu...i ispalo 3.750 km ( uracunat popust za kesh)
e sad me zanima u Begexu koliko ce biti kad se sve prebaci na iveral...
komplikujem user posted image
pogodnost kod primusa je sto kuhinja moze biti gotova za 10 do 15 dana a kod Begex 1, 5 do 2 mjeseca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kuhinja
1.8.2010 8:10:33   
Anoniman
Pazi se tih u Begexu, znam ljude koji imaju losa iskustva, ako moze prijedlog, a da ne zvuci kao reklama user posted image , preporucujem Laser, jako poslovni, kvalitetni i brziuser posted image
Sretno!

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kuhinja
1.8.2010 13:30:21   
Visnja RR
Laser se preselio...a tamo gdje je sad na vratim pisalo "radnja u pripremi"... user posted image  a imam namjeru i njih kontaktirati

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kuhinja
1.8.2010 14:27:23   
seka87
citala sve ove postove o kuhinjama i par vas spominje kaljeno staklo ako sam dobro napisal apa moze li netko teci sta je to 

_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kuhinja
1.8.2010 14:33:01   
Visnja RR
ako mislis na ono staklo sto dodje na fronti...kao prozorcic a njega u narodu zovu mlijecno staklo ( valjda nisam fulila ) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kuhinja
1.8.2010 15:10:05   
seka87
IZVORNA PORUKA: kaktuscic

Eh jos da imamo Ikeuuser posted image
I mi za mjesec dana trebamo uzeti novu kuhinju, ali ne znam cak ni u kojoj boji bih uzela! Mi cemo raditi po mjerama, jer nam je malo specifican prostor, a zelimo ga iskoristiti sto bolje, ali fakat se ne mogu odluciti ni za boju. Plocice smo uradili prije 2 god. i one mi se vise gade, pa cemo preko njih samo prelijepiti kaljeno staklo, a ni to ne znam u kojoj cemo boji... A i zidove bismo bojili, sad je narandzasto sve i ne mogu vise gledati tu boju. Te me boje smorise vise...
Ako ima ko kakav prijedlog bila bih mu zahvalnauser posted image




evo jedan post gdje se spominje to staklo

< Poruku je uredio seka87 -- 1.8.2010 15:11:26 >


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *