|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:19:18   
ajlasarajevo
Jasmin cuvaj sebe on nije vrijedan tebe

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:20:17   
veeseelaa
stvar se zakomplicirala

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajlasarajevo)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:23:11   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Neki ljudi uistinu nemaju srca. Pa sve i da ova anonimna uistinu jeste besana. Sve da joj uistinu treba strucna pomoc (a ima nas ovdje 90% kojima ne bi bila na odmet) , zar stvarno zeni koja je toliko usamljena, ocajna, ostavljena, koja trazi podrsku medju nepoznatim ljudima morate utrljavati u lice da joj treba strucna pomoc, pitati je da li je normalna, govoriti joj da laze?


apsolutno se slažem

ne znam zašto neke forumašice imaju problem sa onim koje se jave pod anoniman ili pod nekim njima nepoznatim nikom


Iako se slazem da se masu puta pretjera u izrazavanju i da ako neko iskreno ima problem trebamo se potruditi da pomognemo a ne da baljezgamo gluposti, stvar je u tome da je velika mogucnost da se neko zeza, a meni zezanje na ovaj nacin nije nimalo smijesno i simpaticno. Neki jednostavno nemaju ukusa kad je smisao za humor u pitanju. I ako nije neka forumasica koja je vec aktivna onda ne vidim razlog da bude anonimna, jer sta nama znaci neciji nik.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:23:55   
ajlasarajevo
Sta je sad bilouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:32:01   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Neki ljudi uistinu nemaju srca. Pa sve i da ova anonimna uistinu jeste besana. Sve da joj uistinu treba strucna pomoc (a ima nas ovdje 90% kojima ne bi bila na odmet) , zar stvarno zeni koja je toliko usamljena, ocajna, ostavljena, koja trazi podrsku medju nepoznatim ljudima morate utrljavati u lice da joj treba strucna pomoc, pitati je da li je normalna, govoriti joj da laze? Ocigledno zena nema odgovora. Trazi da joj ga mi damo, sto jeste suludo, jer mi ga nikad ne mozemo znati, ali covjek kad je lose, kad ne zna kud ce, trazi odgovor na pogresnim mjestima. Pa zar nema pravo niko da se osjeca lose, da nije ok non stop, da se ne uklapa u normu? Ovo je mobing na natu, ako niste znale drage moje. Ok, zena mozda i nije dobro, pa pomozite joj, hoce li se ijedna ponuditi da se sretnu, popiju kafu, ili samo mozete kakiti i osudjivati? Ne znam da li se radi o istoj osobi , po stilu pisanja bih rekla da da, ali bez obzira, pa zar to nije dokaz da zeni zaista treba neko, neko s kim bi pricala.. Ma dajte, fuj. Pa nije svako perfektan, ne znate kroz sta je neko prosao, kako vas nije Boga strah da osudjujete tako olako? Pa sta se vama sutra moze desiti? Imam prijateljicu koja je prije par godina na ovom forumu trazila pomoc, imala je strasnih problema u braku, muz ju je zlostavljao, a nije smjela da prica ni s familijom, ni sa prijateljima, jer se bojala poslijedica, a i pokusavala je u stilu facebook trenda da odrzi savrsenu fasadu.. Mi smo saznali sve tek nakon sto joj je muz otisao u zatvor,a ona zavrsila na psihijatriji nakon sto je sebi pokusala uzeti zivot, sve u prisustvu njenog sina kojem tad nije bilo vise od dvije-tri godine. Kasnije mi je pricala da je ovdje vise puta trazila savjet, ali da su je zene iznapadale, neke su joj govorile da laze, znam da je pricala da se osjecala toliko napadnuta i ponizena i usamljena da je utonula u jos goru depresiju. Ako se ne varam je bila i banovana jer su zene mislile da trola. Sebi je pokusala uzeti zivot sa preko 50 apaurina i to samo par sedmica nakon sto su je ovdje izvrijedjali. Danas ima novog, divnog muza (koliko znam je divan user posted image to sam mislila i o proslom..) i malu bebicu, i bjezi od RR kao od kuge, ide na neki hrvatski forum gdje je naisla na razumjevanje. Pa jbm mu, zar su ljudi danas toliki cinici, da moraju svoje frustracije lijeciti na drugima i kroz vrijedjanje drugih podizati sebe? Pa ako zeni ne mozete pomoci, zasto odmazete? Ja vas ne kontam, i mene pojedinci nerviraju, zazmirim, idem dalje, sta me briga.. Imam svog muza i svoje dijete, svoje prijatelje, a ovo mi ej zajebancija. Ako mogu pomoci, super, ako ne mogu,necu nekom kome ocigledno nije dobro jos vise prisjedati na muku. Ne cvjetaju svakom ruze. I ja sam nekad bila u jako losoj relaciji, nisam trazila savjete, ali mi je jako drago sto sam imala prijatelje koji su bili uz mene, pomiogli, izvukli me iz pakla. Da njih nisam imala, ne znam sta bih. Niej svako te srece, nema svako divne ljude oko sebe. Ne sudite.


Jako mi je zao tvoje prijateljice. I zao mi je sto ovdje nije naisla na razumijevanje, kao sto vjerovatno nece naici ni iduca koja ce se naci u toj situaciji i ovdje biti iskrena, a mi je zbog ostalih, koje su toliko puta zloupotrijebile ovakvu pricu iz zezanicje, necemo vjerojatno shvatiti ozbiljno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:49:44   
Skvo RR
U forum se ne uklapa...to je virtuelno mjesto gdje ljudi vode diskusiju na odredjenu temu..ako vam se neciji postovi ne dopadaju imate opciju blokiranja, a onaj koji vodi diskusiju treba biti spreman na razlicite komentare...to je bit foruma...ako se to ne razumije onda takva osoba nije dio forumske zajednice...a veliki broj uvredljivih postova je obrisan, upravo od osoba koje ne prihvataju misljenje koje se kosi sa njihovim.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 14:54:35   
MajkaTereza
Zbog cega bi se neko zezao na ovaj nacin, trosio vrijeme? Pogotovo neko ko na par foruma postavi posve isti problem? Ja ne shvatam zasto je ljudima tesko shvatiti da ima ljudi koji imaju probleme, da svakom zivot nije savrsen.. Moju vec pomenutu prijateljicu je muz zatvarao u ostavu i donosio joj hranu u posudi za pse, da "jede kao kuja, jer to i jeste".. To je nekom ko zivi u normalnom i skladnom braku neshvatljivo.. ne znam da li je taj detalj iznijela ovdje na forumu, ali znam da je rekla da su i nju zene optuzile da laze.. Ne shvatam zasto bi neko lagao o takvim stvarima, pa ljudi dragi, ima svako pametnijeg posla.. A takvi komentari unistavaju dodatno samopouzdanje ovih jednih zena. Ja sam u trudnoci imala par epizoda kad sam bila jako emotivno rastresena, i plakala po citav dan. U neka doba mi je pokucala komsinica i rekla " ti zeno places po citav dan, kako mozes biti toliko glupa da ostanes s nekim ko ti ovo radi?" Muza tu nije ni bilo,nije uopste bilo vezano za njega, ja sam onako, hormonski, plakala za svoju dusu, ko zna zasto user posted image ali kasnije sam razmisljala, da me ne daj Boze muz uistinu zlostavljao, ili vrijedjao i ponizavao, zamislite kako je takvoj zeni, koja se boji sta ce biti ako ga ostavi, hoce li je ubiti, i na sta vec te jadne zene moraju misliti, kad joj dodje neko i ne samo da joj ne pruzi podrsku vec je jos i okrivi za to sto ostaje, ili trpi, ona je glupa, ili laze..Pa halo ba, citavo drustvo je naklonjen muskima, niti u nasem drustvu ima ikakvog razumijevanja za zlostavljane zene, ni sredstava, niti si sigurne kuce sigurne.. I treba jos da jedna drugoj na muku sjedamo, optuzujemo one koji su u problemima da lazu, govoriti da su same krive i sl.. Ne osudjujem ja nikog, imamo svi pravo misliti sta zelimo, samo kazem da ako neko trazi pomoc, pa i anonimno, pa i po 100i put, ako ne mozemo pomoci, ne moramo odmagati.. A anonimna, vidis, ima zenica koje se nude, uzmi tu priliku, dodji u Sarajevo na kafu, ima nas, pricacemo, zezati se, vidjet ces da u zivotu ima i vaznijih stvari nego neki lijevi lik koji je toliko neodgovoran da ode od zene.. Sta te briga, zivot je kratak user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:00:45   
MajkaTereza
I samo da dodam jednu stvar, iako postoji MOGUCNOST da se neko zeza, postoji jos veca mogucnost da se neko osjeca jako lose, da je usamljen i treba pomoc. Dovoljno smo zreli ljudi da nam je ovo drugo veci prioritet nego da pustimo da NASH ego iritira sto se neko MOZDA zeza.. Uvijek trebamo krenuti od toga da nije tako, radi neke ljudskosti koaj treba da je prioritet.. Skvo, slazem se da onaj ko trazi pomoc mora znati da ce cuti razna misljenja, ali je bar meni nisko vrijedjati ili optuzivati osobu koja je u problemima da laze.. Ne mora biti ni protiv pravila foruma, ali je jednostavno nisko i po meni protiv nekih osnovnih pravila o tome sta je pristojan nacin komunikacije, uzivo ili na forumu.. Koliko bi nas uoci rekli nekom "lazes, pretjerujes, tvoja je greska, trazi strucnu pomoic".. Ja ne bih, pa to ne radim ni na forumu..

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:06:04   
jasmin

IZVORNA PORUKA: ajlasarajevo

Jasmin cuvaj sebe on nije vrijedan tebe

user posted image Cuvam ja sebe.
A ko me nije vrijedan user posted image ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ajlasarajevo)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:10:10   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: ajlasarajevo

Jasmin cuvaj sebe on nije vrijedan tebe

user posted image Cuvam ja sebe.
A ko me nije vrijedan user posted image ...


Da nisi ti anonimus jasmin user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:13:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: ajlasarajevo

Jasmin cuvaj sebe on nije vrijedan tebe

user posted image Cuvam ja sebe.
A ko me nije vrijedan user posted image ...


Da nisi ti anonimus jasmin user posted image

Sve je dobro dok tako ne ispaNe user posted image ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:25:14   
Medi_87

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: ajlasarajevo

Jasmin cuvaj sebe on nije vrijedan tebe

user posted image Cuvam ja sebe.
A ko me nije vrijedan user posted image ...


Da nisi ti anonimus jasmin user posted image
user posted image user posted image nema šamse

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:39:32   
bananica



IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pomozite.Nesuglasice u braku,ostavio me.Mjesec dana nije mi se javio nismo se ni culi ni vidjeli.Ali svima prica kako sam kuci kada upitaju za mene.Kao da ne zeli reci da me ostavio.Zna li neko slicnu situaciju.Mnogi mi kazu mozda se vrati mozda bude sve u redu ali ja mislim da od toga nema nista cim je proslo mjesec dana.Mislite li i vi da je moguce da se javi nakon vise od mjesec i da bude sve u redu ili da cekam kada ce okrenuti razvod braka.Nemojte mi reci da ga ja zvem,ne zelim.On je ostavio mene.Nemamo djece

Drga stvar cime bih mogla da upotpunim svoje vrijeme ima li neko muslimansko sijelo kako su nekada bila ta neka druzenja

Dodji kod mene na sijelo, imam zlatne savjete.



il kod mene, za dobre savjete ne garantiram al biće bar smijeha




na ovom forumu ima itekako dobrih osoba, anonimna nemoj sve stavljati u isti kos

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:45:27   
Medi_87
Vesela ne kontam user posted image ti dijeliš najbolje savjete user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:46:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zvala sam ga.Nece da se javi
Sad bi crkla od muke bolje bi bilo da sam zivjela u neznanju




znaci ipak si odlucila nazvati ga, rekoh ja tebi da ga sacekas ispred firme , ako nista drugo, razgovor ti je duzan, a i uz svo postovanje i ljubav prema tebi mislim da ce pristati objasniti sta je u pitanju, pa onda cete vidjeti sta i kako dalje

< Poruku je uredio bananica -- 21.2.2014 15:48:11 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:47:29   
bananica

IZVORNA PORUKA: Medi_87

Vesela ne kontam user posted image ti dijeliš najbolje savjete user posted image




ipak je ona specijalista za sex, a ovdje treba prvo muza uhvatitiuser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:49:55   
Medi_87
user posted image user posted image nego da i tebe uhvati prisutnu user posted image nema te nešto user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:50:44   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Vesela ne kontam user posted image ti dijeliš najbolje savjete user posted image




ipak je ona specijalista za sex, a ovdje treba prvo muza uhvatitiuser posted image



mene je trebala kontaktirati dok je još bio tu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:52:37   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Vesela ne kontam user posted image ti dijeliš najbolje savjete user posted image




ipak je ona specijalista za sex, a ovdje treba prvo muza uhvatitiuser posted image



mene je trebala kontaktirati dok je još bio tu




kad se vrati, onda ti uleti

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 15:54:06   
bananica

IZVORNA PORUKA: Medi_87

user posted image user posted image nego da i tebe uhvati prisutnu user posted image nema te nešto user posted image user posted image




mislis mene user posted image , ma vazda neke obaveze, i zaboravim uletiti da vidim situacije koje haraju rr

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 16:03:53   
Anoniman
Ipak mi je bilo lakse nazvati ga nego cekati sa posla i provaljivati sebe.Ovako znam nije se javio taj vise nema sta da radi samnom.
Majka Tereza zao mi je tvoje prijateljice.I totalno si u pravu svima koji imaju sredjen zivot ili onima koji se tjese da to imaju neki problemi poput toga izgledaju nemoguci,oni koji imaju toliko samopouzdanje da ne nazovu prve ima i onih koji ga nemaju pa zovu i dosadjuju ,ima onih koje pricaju -on me ne voli nemam ja sta tu da trazim kao i onih koje kazu-ne voli me ali mozda opstanemo mozda me zavoli.....I svakoj ona druga izgleda smijesna i onako kao da laze.Eto mene su uporedjivale sa Besanom a nasa je prica totalno drugacija mada iskreno ne mislim da djevojka pardon zena laze jer koliko vidim svugdje se postovi podudaraju u prici a ako ona ceka muza koji je otisao na selo ili ja koja cekam muza koji je otisao ne znam gdje,ili tvoja prijateljica koja ceka muza u ostavi sa konzervom za pse ne mora znaciti da lazemo i da nas treba vrijedjati.Alal vam vera zene

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 16:10:04   
bananica
nije ti to nikakvo provaljivanje, duzan ti je razgovor i objasnjenje, pa sad dal milom il silom, do njega jeuser posted image , jedino bi bilo bespotrebno insistirati na razgovoru ukoliko je on tebi jasno dao do znanja da je kraj kad je odlazio, ili da je kraj bio vec odavno, bar s njegove strane , pa je to bio konacan potez, taj njegov odlazak

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 19:34:33   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ni meni nije jasno svatanje braka kada se pokupi i ode bez rijeci.I zasto da ga zovem?Ipak imam dovoljno ponosa da ne zelim da molim

Maco,meni nije jasno kakvu vrstu pomoći tražiš od nas. Molim te ko seku moju rođenu da nam to pojasniš. Kad budemo znale kako ti možemo pomoći,ja ću prva rado to da učinim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 19:39:59   
Galicia
Da joj kazemo hocel' se muz vratiti.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Muz me ostavio
21.2.2014 19:44:42   
Isha

IZVORNA PORUKA: Galicia

Da joj kazemo hocel' se muz vratiti.



Nijedna od nas to ne zna, ali vjerovatno nece.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *