|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
13.2.2008 9:58:46   
D_K
Ufff tesku ste temu pokrenule drage moje.
Ima toliko primjera kada muz vara zenu tokom citavog braka i uvijek se vraca njoj. A imate primjera kada muz jednom prevari zenu ali iz ljubavi prema toj drugoj osobi!! To znaci da ti mozes razumjeti i oprostiti ali i pokupiti prnje..
Ne znamo sta nam zivot donosi - ne dao nam Bog takvo iskusenje u zivotu. Ipak je nasa porodica razlog zbog kojeg se budimo sretne i ispunjene. Na muza se nekad mozemo i naljutiti ili mu nesto zamjerati (kao i on nama) ali je on isto kao i mi stub porodice..
Svidja mi se Monino razmisljanje - puno je zivotne mudrosti. Ako bi se on zaista pokajao i u njegovom srcu ta druga osoba ne bi zauzimala nimalo mjesta mozda se ne treba tako lako predavati. Sigurno bi u prvom momentu u nama proradio ponos i inat - ipak smo mi sve samostalne zene koje mogu voditi brigu o svom zivotu a i o djeci naravno.. Ja bi mu za pocetak pokazala kako izgleda zivot bez mene i djece (naravno da bi imao pravo da ih vidja i da provodi onoliko vremena sa njima koliko zeli ali ne bi zivjeli zajedno) i onda bi mogao da sebe preispita - sta je to sto on zaista zeli. Ako ne zeli zivot sa mnom ja bi se pomirila sa tim. A ako zeli onda bi vidjeli kakve su nam opcije. Ponavljam - samo ako on zaista zeli mene (i ja njega) i zajednicki zivot..

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
14.2.2008 17:53:47   
kana
ne bi to oprostila,jer sama cinjenica da sam saznala za to je porazavajuca.Ako uradi to a ja ne saznam-onda OKuser posted image  jer je pametan ,u suprotnom se stvar otela kontroli i GLUP JE! Svakako bi tada bila jaako zeznuta osveta(brakorazvodna parnica  etc..)
Ne daj Boze.

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.2.2008 13:23:44   
RAJA
Prevara je prevara ma kakva ona bila.možda bi mu i ja oprostila ali zaboraviti nikad, pa pitanje je kako poslije toga kako se ponašati kad te zagrli,poljubi ili nešto treće i šta misliti kad on izađe i ne vrati se do nekih doba kući uuuuuu pravo teška tema

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.2.2008 14:10:16   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: kana

ne bi to oprostila,jer sama cinjenica da sam saznala za to je porazavajuca.Ako uradi to a ja ne saznam-onda OKuser posted image  jer je pametan ,u suprotnom se stvar otela kontroli i GLUP JE! Svakako bi tada bila jaako zeznuta osveta(brakorazvodna parnica  etc..)
Ne daj Boze.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.2.2008 17:11:26   
Sonja
Ne bih volila da se zadesim u takvoj situaciji i ni sama ne znam sta bi uradila..
Al znam da cu se trudit da mu udovoljim i budem dobra tako da nema razloga da trazi drugu user posted image user posted image user posted image user posted image
mnoge zene se zapuste u braku ne sminkaju se ne sredjuju... TO JE GRESKA
SREDJUJTE SE ZENE I BUDITE LIJEPE SVOJIM MUZEVIMA!!!!
hehehehehe
poludila i jauser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
20.2.2008 20:40:29   
Alex
PUKLA BIH OD MUKE!!! Mislim da ne bih mogla preći preko toga-to je pitanje časti,a oni koji ne mogu držati šlic zakopčan neka samo na trenutak pomisle šta stavljaju na kocku radi kratkotrajnog zadovoljstva. Nisam tip od prevare-vidi se da vučem crnogorske korijene-SAMO ČAST I POŠTENJE. Ako bi mi se desilo da to uradim (nadam se da neću pasti u iskušenje ) morala bih to priznati- PA KUD PUKLO DA PUKLO. Ne bih izdržala da to ne priznam svom čovjeku-pa kad bih to uradila valjda bi to značilo da mi nije više ni stalo šta će biti od našeg braka.Pusa mojim forumašicama-puno sam vas poželila......PUUSSSS

_____________________________

"Čovječe,pazi da ne ideš malen ispod zvijezda..."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
21.2.2008 14:15:31   
Kesten
Strašna tema i za razmišljanje a kamoli za diskutovanje!
Oprostila bi možda samo ako bi to bila jedna nepromišljena noć(ne daj bože da ovo MM vidi..user posted image da ne iskoristi priliku kad ovako javno opraštam user posted image user posted image ), ali kad bi to bila riječ o dužoj avanturi to bi značilo da je to za njega nešto više ....to ne bi mogla podnjeti jer nisam tip od prevare po bilo kojem pitanju....pa bi me to jednostavno ugušilo,stalno bi mi kroz glavu prolazili ;jesu li jos skupa itd...jer kad se tako nešto desi povjerenju nema više mjesta....a debelo bi se namučio da ga ponovo zadobije...ne daj bože nikom takvo iskustvo..ja imam prijateljicu koja ima ti problema i znam koliko ludi ali najžalosnije od svega toga što se iskaljiva na djeci a njega nemože da ostavi jer je on divan otac...a muž..ma nije ni vrijedno pomena...nedaj bože nikom..
user posted image

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.4.2008 11:29:42   
akica b
NIKAD NIKAD NIKAD.......................NIKAD

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.4.2008 13:23:24   
nikka
Mamini sinovi,ma na sve su oni spremni,već prije samog tog čina smišljaju kako će tražiti oprost,a mi ženice dobrice pa i mame smo im ponekad,uvijek spremne da sve izgladimo,što oni maksimalno iskorištavaju.
Prvo što mi pada napamet,otišla bi u jedan shoping na nekih 10 dana preko Austrije,Italije ma nije bitno,ispeglala bi mu kartice samo tako,a pobrinula bih se da mora cjeli život da izdržava mene i dijete.

Sve je ovo izrečeno u afektu naravno ,onako na prvu loptu dok sam čitala vaše postove,ali nije isključeno da to nebih uradila.

i da kažem namjerno sam izostavila dijete,jer smatram da se netreba spominjati na ovoj temi.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.4.2008 13:42:03   
Suncica*
PREVARA je isto sto i IZDAJA..
Ako bi bio u stanju da izda mene, moju ljubav, moje pozrtvovanje i sve sto ide s tim, pa lepo idi i ne vracaj se..
A najveci skotovi su ti sto pored zive zene traze nesto drugo i jos imaju obraza doci toj zeni posle svega..
Ako ti je lepo tamo, ti brate i ostani. Muskarci su jako netolerantni. Nisu u stanju da shvate da pored dnevnih obaveza koje zena ima(posao, dolazak kuci, kuvanje rucka, briga oko deteta..) nije u stanju navece da bude spremna i za jos nesto. I jos posle svega nisu u stanju da prihvate posledice, nego kukumacu i moljakaju..
Nikada necu niti bi mogla oprostiti. Lepo bi mu spakovala stvari i poslala ga toj nekoj, pa da vidimo..


< Poruku je uredio Suncica RR -- 11.4.2008 13:43:01 >

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
11.4.2008 15:58:55   
seki
Ne,ne,ne
Shvatam da covjek nemoze kontrolisati svoja osjecanja,da se moze desiti da zavoli ili se zaljubi u nekoga drugog.To je sve ljudski i normalno.
Ali mi onda dodji i fiino reci kako je i sta je,pa kud koji mili moji.
Ali da prvo napravis sr.nje pa da onda ja to saznam preko nekog drugog,mislim da bi mi to najteze palo.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
10.5.2008 16:04:02   
mynxlee
sad kako razmišljam ne bih nikad, isto kao i što MM ne bi meni. život poslije prevare je nemoguć, ako su ljudi normalni, jer živjeti s činjenicom da si prevaren ili prevarena je nemoguće. predaš se cijelim svojim bićem toj osobi i da ti tako uradi, ma znate šta... odsjekla bih mu visuljak, pa da poslije mene ne može nikog više varati. eto.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
10.5.2008 16:15:10   
zeničanka

i ja tako mislim.sve se može desiti u životu ali budi čovjek pa mi reci.
mislim da se može oprostiti ali ne i zaboraviti ali se onda pitam je li i oprošteno ako nije zaboravljeno

_____________________________

AJDIN-30.08.2002
ANEL- 11.07.2006

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
10.5.2008 23:49:34   
mamsi
Ne znam stvarno i mislim da se to ne mmože nni znati dok se nne dođe(ne dao bog) u takvu situaciju

(odgovor članu zeničanka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
13.5.2008 8:39:04   
malecka60
Ponekad ne mogu oprostiti nezazlenu svadju i preci preko toga, a kamoli preko prevare, iltimiga, izdaje. Sve je to isto.

Svog muza jako volim i postujem, ali NIKAD mu ne bih mogla oprostiti prevaru i ostala s njim i dalje u braku. Za mene bi to bilo ponizavajuce, a aBd da bude beba i da se rodi ziva i zdrava, i tada bih se razvela. Nema koristi zivjeti u lazima i glumiti da je sve uredu kad ne bi bilo, i glumiti budalu. Svako sebi i svi sretniji, brate mili!!!

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
13.5.2008 8:50:14   
Sanida
Ne daj Bože da se nadjemo u takvoj situaciji...nikada covjek ne zna kako bi reagovao..i nikada ne znas sta zivot nosi...ja samo znma da necu reci da mu ne bih oprostila,jer ne znam...ne daj Boze...divim se zenam koje to mogu,ali mislim da se to nikada ne moze zaboraviti,i uvijek ce ostaviti trag na srcu i na zivotima,i nikada nece biti isto...pa zasto onda da se produzava ta agonija..BOLJE SVAKO SVOJIM PUTEM...

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
16.5.2008 14:50:12   
Aminad
IZVORNA PORUKA: Sonja

Ne bih volila da se zadesim u takvoj situaciji i ni sama ne znam sta bi uradila..
Al znam da cu se trudit da mu udovoljim i budem dobra tako da nema razloga da trazi drugu user posted image user posted image user posted image user posted image
mnoge zene se zapuste u braku ne sminkaju se ne sredjuju... TO JE GRESKA
SREDJUJTE SE ZENE I BUDITE LIJEPE SVOJIM MUZEVIMA!!!!
hehehehehe
poludila i jauser posted image


ni ja ne bih voljela da se nađem u situaciji da moram o tome razmišljati ali da ću mu ugađati da me ne bi prevario nema šanse

bit ću lijepa, sređena, našminkana itd. zato što ja želim biti takva a uvijek ima ljepših žena od mene pa mi to nije nikakva garancija
a i ja sam JA pa ako me voli neka me voli u svim izdanjima isto kao i ja njega

ja prevaru ne mogu ničim spriječiti ali vjerujem da sam sa čovijekom koji mi to ne bi uradio iz više razloga pa i iz vjerskih ali ako bi se to i desilo onda bi moje razočarenje bilo još veće i ne bih prešla preko toga def.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
21.7.2008 9:13:27   
Najdraza mama
Ne volim bas da razmisljam o tome jer nemam razloga..a u svakom slucaju nebi mogla oprostiti jer ako bi to uradila imala bi osjecaj da ce on opet varati..Ako dodzen do varanja znaci da izmedzu nas nije sve ok i da netrebamo biti skupa...

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
21.7.2008 10:07:16   
Happy
Ne znam šta bih rekla na ovu temu.... Znam samo da svaka žena, među kojima sami ja kaže sve ovo, da nikada ne bi oprostila prevaru (mislim na  prevaru - ne na varanje); da on tako oizdaje njenu ljubav.... Ali koliko se ZAISTA žena raziđe radije jedne noćI??? Rijetko koja, čak i one od koje to nikada ne bi očekivali....
Ove pameti ne bih oprostila, a ne do Bog da mi se desi...
Tako da ne znam šta bih uradila, a kamoli da još imam dvoje djece ili sl....

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
22.7.2008 22:04:04   
Mrka
Ja ne bih oprostila nikakvu vrstu prevare u tom smislu! Jer znam da ni on meni ne bi oprostio kada bi ja njega prevarila. Da sam ne znam koliko godina u braku i da imamo ne znam koliko djece, ja bih ga ostavila, jer takvo ponizenje ne bih mogla oprostiti, niti bih mogla zivljeti sa tom cinjenicom koja bi me proganjala svaki dan, jer se poznam i znam da to ne bi mogla izbaciti iz glave, misli, srca.
Ne bih voljela da se nadjem u takvoj situaciji, niti to bilo kome drugom zelim, ali znam da ne bih presla preko toga. Vise sam za varijantu da se rastanemo kao ljudi ako se vise ne volimo, ne privlacimo, nego da se kao zivotinje ponasamo jedno prema drugom.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
22.7.2008 23:38:59   
proud mom
ja bih prije oprostila prevaru nego laž... za mene je laganje spram mrtve glave, kako kažu naši stari.... to jednostavno znam da ne bih mogla progutati... 

_____________________________

"Ja sam sretno udata žena! Tako kaže moj suprug..."

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.7.2008 6:09:41   
Emina22
Oprostila bih prevaru jer;

Bih tada shvatila da sam ja napravila neku gresku, ili da je on losa osoba koja me ne zasluzuje.

Ali covijek(zena) ipak nije kamen... user posted image


(odgovor članu proud mom)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.7.2008 9:28:30   
mišur
Sad, iz ove perspektive, mislim da ne bih mogla oprostiti!
Iz prostog razloga što ne znam kako bih dalje živjela sa tim čovjekom u istoj kući...
Ali, to je moje razmišljanje sada, ko zna kako bih reagovala kad bi se to desilo..Ne daj Bože da mi se desi...

A kako je rekla Sunčica, mm nemaju baš razumjevanja za sve naše poslove, koliko god sa su dobri i požrtvovani. Moj mužić nije loš, hoće da  mi pomogne u kući, da opere suđe, usisa, obriše prašinu, ode u nabavku, da pričuva bebicu... Ali ne radi to svaki dan, pa ne zna koliko energije iziskuje sve to, uz bebicu od 4 mjeseca! I nekada dođe sa posla, pa bude malo u kući, odmara i gleda tv, i onda bi on na rekreaciju. I ja sebi kažem "Nemoj zvocati, neka se čovjek malo opusti(a ko mene pita kako ću se opustiti user posted image )" I dođe kući, bebica okupana, nahranjena, spava, kuća pospremljena, ja mrtva umorna od svega, a on bi da se mazimo....
Otkud mi snaga??? I kad mu tako odgovorim, on se kao naljuti, nije mu baš pravo. E baš mi je žao, dragi moj, nađi mi kućnu pomoćnicu i dadilju, pa ću ja da odmaram cijeli dan i da se sređujem i pripremama samo za tebe....user posted image
I jednom mi je čak u šali rekao kako će on onda morati potražiti drugu!!!user posted image  Mogla sam ga udaviti!
E ako će zato naći drugu, jer ja ne mogu uvijek biti raspoložena za seks i maženje, iz objektivnih razloga, neka je i nađe, jer mene onda i ne zaslužuje. Ali onda mu nema nazad....

(odgovor članu Emina22)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.7.2008 9:42:16   
Skvo RR
Ne bi oprostila prevaru.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.7.2008 12:24:52   
Anoniman
ako ima gdje bolje, nek izvoli!user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *