|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 1:00:05   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vas dvije ste grozne noćas majkemi...

pa ne mogu s eni smijat od bolova...kako ovoj u bolovima sve ovo naumpadneuser posted image

E moja Hanady, od nezaposlenosti ti svašta naumpadne user posted image . I mi bi voljele život a la sex i grad, ali nema tog u BiH, tako da se moramo snalaziti, a nije Cristiano toliko ni loš user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 1:01:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vas dvije ste grozne noćas majkemi...

pa ne mogu s eni smijat od bolova...kako ovoj u bolovima sve ovo naumpadneuser posted image

E moja Hanady, od nezaposlenosti ti svašta naumpadne user posted image . I mi bi voljele život a la sex i grad, ali nema tog u BiH, tako da se moramo snalaziti, a nije Cristiano toliko ni loš user posted image user posted image user posted image user posted image

ma nije loš...
evo ja radim pa i ja bi za njega...nije loš stavrno nemojte s esikiratiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 9:50:27   
veeseelaa
aj žene uozbiljite se ovo je ozbiljna tema

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 9:52:16   
teacher75
odoste vi OT skroz, sram vas i stid bilo!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 9:56:15   
veeseelaa
user posted image  ja nisam, ja sam se držala teme, prevara pa podjela imovine itd
Lijepo je da žene znaju koja prava imaju a koja nemaju


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 10:53:21   
D_K
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image  ja nisam, ja sam se držala teme, prevara pa podjela imovine itd
Lijepo je da žene znaju koja prava imaju a koja nemaju



bjezite tamo, zivu ste me isprepadale..
sad cu jadna da štrecam na koga da prevedem one šerpe, kutljače i kućanske aparate.. neki dan kupih ladičar zamrzivač i vec se razmisljam da mu stavim naljepnicu - vlasnistvo Dž.K. br. 1026.

procitala sam clanak na jednom portalu kako je zenska opeljesila svog muzeka - prodali njegovu kucu i pare on stavio na njen racun a ona ih samo makla.. dobrica, par milioncica otislo pa, pa..

''Naime, Šelebaj spor oko imovine sa svojom, uskoro bivšom suprugom smatra blaćenjem svojeg ugleda, a objasnio je da je njegov razvod zapeo na diobi bračne stečevine, iako veći dio te stečevine ona i nije stekla. To sam ja unio u brak i vrlo je džentlmenski od mene da to uopće dijelim, na što sam uvijek bio spreman. Najveći problem je nastao oko kupoprodaje kuće u Gundulićevoj, koja je formalno glasila na nju, što je bio dokaz mog velikog povjerenja prema njoj, a cijeli kupoprodajni iznos je sjeo na njezin račun. Nepremostivi problemi s mojom uskoro bivšom suprugom nastali su one sekunde kad je taj novac sjeo na njezin račun. Pozamašan, milijunski iznos u kunama nestao je s tog računa i meni je nedostupan. Manjim dijelom novca od prodaje te nekretnine podmirena su određena dugovanja koja smo zajedno napravili tijekom braka, a veći dio je sada pod njezinom ingerencijom i kontrolom', otkrio je Vladimir Šelebaj za Gloriju.''

eh, tako je kad imas sta i opeljesiti.. ja bih morala oko ladičara rovovske bitke biti user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 10:56:10   
D_K
P.S. da me ne shvatite pogresno, nije ni ovaj frajer tolika dobrica, sigurno je imao razlog sto je na nju glasio dio imovine. a taj razlog mozda i nije tolika ''ljubav''  

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
26.5.2011 11:00:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: D_K

P.S. da me ne shvatite pogresno, nije ni ovaj frajer tolika dobrica, sigurno je imao razlog sto je na nju glasio dio imovine. a taj razlog mozda i nije tolika ''ljubav''  
prije porez...neg ljubavuser posted image user posted image user posted image
a sto me nasmija za ovog ladicarauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 13:38:42   
Anoniman
evo la bomba user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 13:51:10   
Anoniman
Hvala veeseelaa user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 13:53:16   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 23:22:05   
ena23
Noa, ne znam cime te taj tvoj nakljuko, al brate ja odoh leci sa ogromnim osmjehom na licu, zdrava i ziva ti meni bila aBd.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 23:49:51   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image nisam u toku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 23:54:13   
ena23
IZVORNA PORUKA: noa

evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja se ismijah ziva, prvo ovome, a sada sebi, kad skontah da je ovo pisano prosle hefteuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 23:54:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

Noa, ne znam cime te taj tvoj nakljuko, al brate ja odoh leci sa ogromnim osmjehom na licu, zdrava i ziva ti meni bila aBd.





sta je ovo ja cijeli dan nisam bila na forumuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 23:54:19   
zeze
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image nisam u toku

Jel moras biti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
2.6.2011 23:56:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: noa

evo ja u braku stekoh išijasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da znam da ce dobit pola odmah bi se razvelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ja se ismijah ziva, prvo ovome, a sada sebi, kad skontah da je ovo pisano prosle hefteuser posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kuku ja se prepado jer neko hakira profile kontam upo neko pa u moje ime nesto sr....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.6.2011 0:07:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: zeze

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image nisam u toku

Jel moras biti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




pa ovo je sjajno, jako duhovito user posted image user posted image iritirajuće i pomalo zastrašujuće user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.6.2011 8:25:23   
ena23
ja se izvinjajem zbogradi nesporazuma, al kad sinoc vidjoh sta sam napisala namah sam zatvorila komjuter i legla spavat user posted image user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
14.10.2011 15:16:44   
veeseelaa
evo malo šta to ONI vole, pa budimo takve da nas ne bi prevarili user posted image

Svi žele nezavisnu ženu Prevedeno na jezik savremenog života, sponzoruše nikom ne trebaju. Dakle, muškarci smatraju da prije nego što svoju „slobodu“ predaju nekoj ženi na milost i nemilost, moraju dobiti nešto zauzvrat. Ona mora biti izgrađena, samosvjesna žena, koja je godinama ulagala u sebe i zbog toga zna da cijeni tuđe ambicije i ciljeve. Slično se odnosi i na fizički izgled. Muškarci priželjkuju ženu koja brine o sebi na duge staze, a estetske probleme ne riješava jednokratnom posjetom hirurgu. Dakle, „staromodna“ prirodna ljepota je i dalje na cijeni, baš kao i misterioznost, obično ona koja potiče od unutrašnje snage i samopouzdanja.
Šta ne žele Malo zajedljivo čudovište koje se trudi da sabotira svaki napredak u vezi, poznato je kao ljubomora, a muškarci ga preziru. Tu avet treba tjerati velikim količinama poštovanja, koje muškarci smatraju veoma važnim elementom veze.





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
15.10.2011 10:11:08   
sang
Šta sve podrazumijevate pod prevarom? Je li to samo fizički dodir "make love" ili je i nešto drugo?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
15.10.2011 12:04:03   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: sang

Šta sve podrazumijevate pod prevarom? Je li to samo fizički dodir "make love" ili je i nešto drugo?



sve sto se radi sa osobom koja ti se svidja (fizicki ili drugacije). sarmiranje preko poruka, tel. razgovora, pa do svega ostalog.

nije problem ako ode na kafu sa kolegicom ili drugaricom ako izmedju njih ne postoji "to nesto"

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
10.12.2011 23:00:14   
Anoniman
sanjala sam sinoc kakos am uhvatila muza na delu , jednoi na drugo , tacnije ona na njega
i ja kao brze bolje zatvorium vrata od sobe i izadjem iz kuce i sama sebi govorim haj pravicu se kao da nista nisam videla niti sta znam

jutros kad sam ustala zinula u muza user posted image kako stvaran san a i moja odluka sama se sebe iznenaDIH user posted image

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
14.6.2012 0:07:03   
teacher75
http://www.index.hr/black/clanak/mladozenja-prevario-mladu-na-svadbi-dok-je-ona-primala-darove-on-se-seksao-s-konobaricom/620416.aspx

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
14.6.2012 0:30:10   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75

http://www.index.hr/black/clanak/mladozenja-prevario-mladu-na-svadbi-dok-je-ona-primala-darove-on-se-seksao-s-konobaricom/620416.aspx

Sreca u nesreci je da je saznala koliko toliko 'na vrijeme'...Nadam se samo da joj nece na pamet pasti u tih 6 mjeseci dok ceka na rastavu-da mu oprosti.

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 [39] 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *