|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
7.7.2009 13:38:12   
Lady26
N I K A D!!! Niti bih prevarila....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
7.7.2009 13:40:40   
sirnica
Isto! Bravo Lady 26user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
31.7.2009 10:42:32   
esma*
Ne dao mi Dragi Allah da dodem u takvo iskusenje!user posted image

_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
31.7.2009 10:57:20   
milenium
Nikad!Slobodno nek se pozdravi sa mnom!

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
31.7.2009 11:05:46   
Amela83
Kratko i jasno: -NE! Poslije toga bih se uvijek pitala da li to ponovo čini...nikada mu više ne bih vjerovala. Mislim da bi u tome slučaju zajednički život bio nemoguć. Nikada sebi ne bih dopustila tako nešto pa isto očekujem i zauzvrat. Vjernost je stub jednog zdravog i normalnog braka!user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
31.7.2009 11:11:11   
Dragička
kad bi me jednom prevaroi a ja mu oprostila znao bi da može i drugi put prevariti, zato u nas postoji izreka poslije je.... nema kajanja

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
31.7.2009 11:14:03   
mama82
eh ovo kao da sam ja pisala...prije mozda godinu dana...kategoricno ne oprastanju prevare...a kad mi se i desilo,vjerujte da sva dotadasnja uvjerenja padaju u vodu...jer nismo samo mi u pitanju...puno je jos stvari zapleteno u klupko sto se zove porodica...

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.8.2009 10:10:04   
Misica84
Ja mislim da ne, ali u pitanju je isto i u kom mjeru je bila ta prevara. Ako bi se radilo o Afanturi - Nikad. A ako je -lupam sad- neka kurava ga uhvatila pjanog itd. mozda bih, ali tek posle iznosnog vremena, da se dobro napati dok me vrati. Ali to mu mu zadnja bila. Drugi put bi ga samo sahrana cekala!!!!!

(odgovor članu mama82)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.8.2009 10:15:06   
sweet BaBy
NIKADA!!!
Jer ne postoji opravdanje za prevaru. Ako to jednom uradi, uradice opet.


_____________________________

#A&A# Srece moje.

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.8.2009 10:15:08   
Lady26
A kako biti siguran da poslije jedne prevare nece doci druga-treca.....?! Ja ne bih nikad mogla oprostiti, jer zasto je sa mnom ako mu nisam dobra i dovoljna??? Ako mu ne pruzam sve? Trudna sam i nosim naseg prvog bebaca, ali cak ni zbog user posted image ne bih mu presla preko toga, ta je veza tim cinom osudjena na propast....Nema gore stvari nego ostati u braku ili vezi zbog ovoga ili onoga, zbog djeteta i sl. Patila bih i umirala od tuge i ljubavi za njim ali bih se okrenula i otisla....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.8.2009 10:23:36   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: Misica84

Ja mislim da ne, ali u pitanju je isto i u kom mjeru je bila ta prevara. Ako bi se radilo o Afanturi - Nikad. A ako je -lupam sad- neka kurava ga uhvatila pjanog itd. mozda bih, ali tek posle iznosnog vremena, da se dobro napati dok me vrati. Ali to mu mu zadnja bila. Drugi put bi ga samo sahrana cekala!!!!!


Ma jok ja...pa nije malouman pa da ga "uhvati". To mi je jos gora varijanta "nisam znao sta radim". Po meni to i jeste avantura...rapustio se,popio mali i opleti. Ma nista to. user posted image

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.8.2009 10:26:16   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: sweet BaBy

NIKADA!!!
Jer ne postoji opravdanje za prevaru. Ako to jednom uradi, uradice opet.



podpisujem  izjavu!!!!user posted image


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
3.8.2009 10:35:04   
acudesa
ja znam dosta slučajeva gdje su bračnom paru "naštimane" neke situacije koje su umalo dovele do razvoda, treba biti oprezan, postoje cure (najčešće bivše) koje bi po cijenu svega raskopale nečiji brak
pa da li treba pustiti neku gusku da ti uništi život, e pa neće, makar se poslije i razveli u tim mometima bih iz inata ostala sa mužem, i još bih joj poručila da ga toliko volim da mu sve opraštam, makar crkla

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:42:52   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: dadada

uh, teska tema
posto sam ja dijet razvedenih roditelja upravo radi ovog razloga ja  sam vec "ostecena" ...i znam sta znaci odrasti s samohranom majkom (apropo samohrani roditelji skontala sam da nema podforuma za njih a bas njima je najpotrebnija podrska) ja bi mm kada bi mi to uradio ....user posted image

i moji roditelji su takodjer bili razvedeni,nazalost!

A sto se prevare tice oprostiti ili ne...hm jednom sam pisala da mi se to dogodilo i da sam mu oprostila,medju tim ponovo prije mjesec i po dana je ponovo to ucinio...opet sam mu oprostila!Nije on to uradio jer voli tu osobu nego da se pokaze kako on moze!Nemogu u ovom trenutku ni pisati sta je sve bilo,al bilo je uzasno,moje povjerenje je opet izigrano!Sto je najgore s nama je sve bilo uredu,sve je bilo savrseno ali...ucinio je to!Sam kaze nije znao sta radi,krije se iza alkohola!Ne prihvacam to kao opravdanje iz tog razloga jer je 3 dana poslije toga dolazio kod mene i molio za oprostaj nakon cega je otisao s njom na bezen,molim lijepo!Neznam kako sam oprostila,zasto sam mu dala novu sansu,vjerovatno jer ga volim jer mislim da mozda ima nade,a naravno iz zbog nase male dvije princeze!Ali posto sam sve to dozivjela,znam da mu treci put nebih oprostila sigurno!Otisla bi dignute glave,jer je on tu dosta izgubio a ne ja!user posted image user posted image Zao mi je sto se i drugima to desava,zao mi je i sebe jer dozivljavam skoro isto kao i sto je moja majka s mojim ocem,a mislila sam da mi se to nikad nece dogoditi,al jbg zivot je gorak!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:45:50   
neki
_mamica_10,zaista ne znam sta da napisem na ovaj tvoj post...Zelim ti svu srecu svijetauser posted image
Ja bih MOZDA jednom i oprostila,ali drugi put sigurno ne bih,i to upravo radi djece...

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:45:54   
Ilhana RR
Nikad!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:52:56   
emma.L
Mislim da nikad ne bih oprostila, ni prvi put. A pogotovo jer imam curicu i djeca sve kontaju, zaista. Moj otac nije varao, ali je pio, i čak i kao mala curica točno sam znala što ne želim od braka i kako to ne treba biti. Piće, kocka i žene- nikada! Ovo pod piće mislim na kronere user posted image , a ne na situacije tipa izlaska ponekad i s povodom.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:53:01   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: neki

_mamica_10,zaista ne znam sta da napisem na ovaj tvoj post...Zelim ti svu srecu svijetauser posted image
Ja bih MOZDA jednom i oprostila,ali drugi put sigurno ne bih,i to upravo radi djece...

Hvala na zeljama,zaista se PONOVO nadam da je sad shvatio neke stvari da ce krenuti na bolje!Nebi mu treci put proslo,zaista jer sam i ovako sva isfrustrirana (valjda sam dobro napisala) radi toga!!Sad ga ne gledam onim ocima kao nekada,prvi put kad je to bilo,mislila sam,hajde desilo se sta sad nece vise ponoviti pokajao se,ali sad...nije mi nista isto!I ona ljubav koju sam osjecala prema njemu nije vise ista!Mozda je sad i samo navika,jos se oporavljam!!Vidjet cemo vremenom sta ce bitiuser posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:54:40   
emma.L
Ali da se razumijemo, ne bih ni mogla prevariti. I nikad ne bih uradila drugome što i sama ne bih bila spremna prihvatiti od drugoga. I te isprike i traženje opravdanja za sebe samo bi ga još više srozalo u mojim očima.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:54:47   
bubuli
ne,nebi nikad to je definitivno...

posebno zato sto sam osjetila na svojoj kozi...naime mama i tata su se razveli zbog prevare pa pomirili da ja nebudem "siroce"
rodila se moja sestra pa se razveli opet zbog prevare i tako imaju dva siroceta...

mislim smijesno...ko prevari jednom-opet ce,ko udari jednom-opet ce,ko ukrade jednom-opet ce,ako laze lagat ce vjecno...
nema tu mudrovanja aman...


_____________________________



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:55:41   
mama_debeljuca
Ne, nikada! A ne bih nikada ni prevarila!

_____________________________

:-)

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:56:59   
neki
mislim smijesno...ko prevari jednom-opet ce,ko udari jednom-opet ce,ko ukrade jednom-opet ce,ako laze lagat ce vjecno...
nema tu mudrovanja aman...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:57:45   
Latinka
Ne bih ni ja. Otprilike znam kako to izgleda, jer sam imala momka koji nikako nije mogao biti s jednom curom, nego samo tako, stalno od jedne do druge, samo sto ja to nisam skontala odmah. Nekako sam sve mislila kad dodje sav nikakav, moli za oprostaj, kleci i cak i zaplace - da on to ozbiljno misli, medjutim nakon trci put sam shvatila da ja definitivno nisam neko ko je stvoren za taj oblik oprastanja. I tu je bio kraj. Opet je bilo kasnije i moljenja i svega, ali mislim da kad jednom to urade, da ce to uvijek i nanovo uraditi, misliti da ce lako se provuci kroz to i nastaviti tako.
Mm nikako ne lici na tog bivseg momka, srecom, jer onda ni ne bi bio MM user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 16:58:38   
Niobe
Mislim da sam mu suviše sam posebna da bi me varao, učinio je sve da se osjećam tako.
Ne bih oprostila prevaru, niti bih ocekivala oprost kada bih prevarila (sto je nemoguce).


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 17:02:25   
neki
Mislim da sam mu suviše sam posebna da bi me varao, učinio je sve da se osjećam tako.
Ne bih oprostila prevaru, niti bih ocekivala oprost kada bih prevarila

Tako divno recenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *