|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 19:40:44   
Zaim
Sve što ne želim meni da se desi to ne radim,i ne bih oprostio neA šanse

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 19:50:18   
Nunny
Ovo je bas teska tema...ja samo molim dragog Allaha da me ne iskusa s tim i da nikad ne dodjem u situaciji da moram donositi takvu odluku...oprostila ili ne znam samo da bi mi srce puklo...

(odgovor članu Zaim)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 20:04:56   
indy_26
ja isto ne zelim da dodjem u tu situaciju. nekad pomislim da bih ga ostavila odmah a nekad kad razmislim malo dublje nema skoro nijednog koji nije to uradio cast izuzecima ali su vrlo rijetki. i onda pomislim sto bi ja rasturila brak i porodicu (koja super funkcionise meni nista ne fali ni u sexu ni u cemu muz je super prema meni ) radi neke fufice u koju ce se on samo istresti da bi zadovoljio svoj muski ego jer oni kad varaju ne varaju srcem nego k.... a zena je zena i ona je na prvom mjestu.Ali opet bolje je da mu ja to ne znam ako hoce nek prevari nek samo stavi kondom i da ne dodje to nikad do mene stvarno ne znam kako bih postupila nekad kazem ovako nekad onako. a ima i onih koji zapostave porodicu radi druge a to su vec ljubacvnice koje se zavole a ono na brzaka nije bas toliko strasno

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 21:12:26   
Niobe
IZVORNA PORUKA: indy_26

sto bi ja rasturila brak i porodicu (koja super funkcionise meni nista ne fali ni u sexu ni u cemu muz je super prema meni ) radi neke fufice u koju ce se on samo istresti da bi zadovoljio svoj muski ego jer oni kad varaju ne varaju srcem nego k.... a zena je zena i ona je na prvom mjestu.



Zao mi je,ali ne shvacam ovo i ne mogu vjerovati da ovako razmisljas.
Porodicu ne bi rasturila ti, nego on i upravo radi toga sto bi i s kim bi to uradio.
Ako je zena na prvom mjestu, onda se ne treba varati i tacka.

Oprosta nema.



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 21:28:42   
indy_26
znas kako vec sam to jednom prezivjela razvod braka pa ne bih ponovo jer ne znas kako je djeci bez oba roditelja odnosno bez porodicne idile mama i tata, nisam rekla da ga ne bih ostavila ali bi dobro razmislila o tome i dva puta bi mjerila a jednom sjekla. A ne mogu bas ni reci "ostavicu ga odmah"

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 21:30:51   
indy_26
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: indy_26

sto bi ja rasturila brak i porodicu (koja super funkcionise meni nista ne fali ni u sexu ni u cemu muz je super prema meni ) radi neke fufice u koju ce se on samo istresti da bi zadovoljio svoj muski ego jer oni kad varaju ne varaju srcem nego k.... a zena je zena i ona je na prvom mjestu.



Zao mi je,ali ne shvacam ovo i ne mogu vjerovati da ovako razmisljas.
Porodicu ne bi rasturila ti, nego on i upravo radi toga sto bi i s kim bi to uradio.
Ako je zena na prvom mjestu, onda se ne treba varati i tacka.

Oprosta nema.




Naravno da je zena na prvom mjestu i mislim da ti ne poznajes muskarce dovoljno ili ne zelis da znas kakvi su oni ustvari.

_____________________________

indy_26

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
17.8.2009 21:42:06   
*Seve*
Jednom bi me mogao prevariti i nikad vise....
Pa varao on sa bilo kojim dijelom tijela....I to zna vrlo odlicno...
A zasto bi muskarac mogao da prevari zenu zato sto je muskarac,a zena je zena....Uhhhhuser posted image

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 8:02:27   
Anoniman
Oprostila sa ustvari pokusala oprostiti živimo i dalje u braku
i situacija je takava da nas sve vodi ka razvodu.
Ali da znate,sve to što mislite ne bih ja i zadnje bi mu bilo pada u vodu kada se nađete u toj situaciji ne daj Bože nijednoj od vas.
I ja sam mislila da bih ga te sekunde ostavila ali nije to baš tako.
Pokušavaš spasiti ,trudiš se  naravno ako voliš.
Interesantnomislila sam da i ljubav koju osjećaš spram te osobe nestane da je zamjeni mržnja ili ravnodušnost ali nije tako barem kod mene.
Ja se već tri godine borim sa razumom i osjećajima,srce kaže jedno a glava drugo.
U svemu ovome muže se trudi ne baš pretjerano da popravi stanje.
Afera je iza njega dobar je i pažljiv al jednostavno nije to to.
Izvinjavam se svima zbog anonimnosti,kada složim sve kockice,odvažem svako za i protiv donesem konačnu odluku možda se odvažim i pišem vam o ovome pod svojim nickom.

(odgovor članu *Seve*)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 8:09:17   
tea lana
Sta je to prevara ustvari…
Prevara nije samo izlet u tudju postelju .
Mnogo je veca prevara kad iznevjeris zajednicke zelje , misli ,price ...Kad napustis ono sto ste gradili tokom cijele veze i usmjeris sebe u nekom drugom pravcu i ako i dalje izlazis, spavas s njom ili s njim.
Tijelesna prevara šokira onog drugog , izaziva bjes , suze i patnju.
Duhovni odlazak iz veze nas ostavlja njemim jer se uglavnom ne dogodi odjednom vec traje kao hronicna bolest koju opazimo isuvise kasno I ako ne reagujemo na vrijeme, tada ne znamo kako se to dogodilo i ko je prvi okrenuo ledja.
Ljubav ne treba okovati ali kad neko udje u vezu mora znati da ljubav treba njegovati kao najnjezniju biljku,sto je vise njegujes ona je sve lijepsa.Okovi ljubavi su nevidljivi i u skladnoj vezi veoma fleksibilni pa ti daju dovoljno slobode za tvoje "ja" ali te vezuju i za zajednicko "mi".Kad to nestane , pojava trece osobe je sasvim prirodna stvar! onda je kasno!!!Jer za ljubav je potrebno dvoje!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:20:01   
Niobe
IZVORNA PORUKA: indy_26
Naravno da je zena na prvom mjestu i mislim da ti ne poznajes muskarce dovoljno ili ne zelis da znas kakvi su oni ustvari.


Drago mi je da ne poznajem TAKVE muskarce o kojima ti pricas user posted image

< Poruku je uredio Niobe -- 18.8.2009 13:31:09 >


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:29:09   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: indy_26

IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: indy_26

sto bi ja rasturila brak i porodicu (koja super funkcionise meni nista ne fali ni u sexu ni u cemu muz je super prema meni ) radi neke fufice u koju ce se on samo istresti da bi zadovoljio svoj muski ego jer oni kad varaju ne varaju srcem nego k.... a zena je zena i ona je na prvom mjestu.



Zao mi je,ali ne shvacam ovo i ne mogu vjerovati da ovako razmisljas.
Porodicu ne bi rasturila ti, nego on i upravo radi toga sto bi i s kim bi to uradio.
Ako je zena na prvom mjestu, onda se ne treba varati i tacka.

Oprosta nema.




Naravno da je zena na prvom mjestu i mislim da ti ne poznajes muskarce dovoljno ili ne zelis da znas kakvi su oni ustvari.


i meni je ovo malo smjesno...dakle njemu je porodica toliko bitna da se moze istresati okolo a ja ne trebam raturiti porodicu vec onako zivjeti sa tim...ili kako si sebi to zamislila

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu indy_26)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:29:30   
Nunny
IZVORNA PORUKA: tea lana

Sta je to prevara ustvari…
Prevara nije samo izlet u tudju postelju .
Mnogo je veca prevara kad iznevjeris zajednicke zelje , misli ,price ...Kad napustis ono sto ste gradili tokom cijele veze i usmjeris sebe u nekom drugom pravcu i ako i dalje izlazis, spavas s njom ili s njim.
Tijelesna prevara šokira onog drugog , izaziva bjes , suze i patnju.
Duhovni odlazak iz veze nas ostavlja njemim jer se uglavnom ne dogodi odjednom vec traje kao hronicna bolest koju opazimo isuvise kasno I ako ne reagujemo na vrijeme, tada ne znamo kako se to dogodilo i ko je prvi okrenuo ledja.
Ljubav ne treba okovati ali kad neko udje u vezu mora znati da ljubav treba njegovati kao najnjezniju biljku,sto je vise njegujes ona je sve lijepsa.Okovi ljubavi su nevidljivi i u skladnoj vezi veoma fleksibilni pa ti daju dovoljno slobode za tvoje "ja" ali te vezuju i za zajednicko "mi".Kad to nestane , pojava trece osobe je sasvim prirodna stvar! onda je kasno!!!Jer za ljubav je potrebno dvoje!!!



Kako je ovo lijepo receno...trebala bi napisati neki roman...bila bi odusevljena da ga procitam...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:38:15   
mamma mumi
Molim dragog Allaha da me nikada neiskusa s tim, a vjerujem da nebih oprostila, jer kada jednom neko prevari, pa vidi da mu je oprosteno vjerujte opet ce. E sad se postavlja pitanje zasto neko vara svog partnera, duboka tema, ali teska i bolna.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:40:00   
Chuchi
de ba Nunny cura je copy/paste txt.. haha

A ako me jednom prevari, onda je on prava budala! A ako me prevari i drugi put, budala sam onda i ja! Samo sto kod mene ne bi bilo drugog puta! user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:48:28   
ena23
IZVORNA PORUKA: tea lana

Ljubav ne treba okovati ali kad neko udje u vezu mora znati da ljubav treba njegovati kao najnjezniju biljku,sto je vise njegujes ona je sve lijepsa.



Citiram i potpisujem ovu izjavu, tako je lijepo receno...

Niko od nas ne zivi u bajci sa princem na bijelom konju, ali ipak, za mene je brak- LJUBAV, a ne nuzna zajednica radi sirenja i opstanka vrste...

Kad bi me, ne daj Boze, prevario, pokazao bi mi da mu vise nije stalo do nasih snova, naseg zivota, do ljubavi koja je dovela do naseg braka... unistio bi ono najsvetije sto imamo i nikada vise ne bi bio ona osoba za koju sam se udala, onaj MOJ i SAMO MOJ princ na bjelom konju, sa svim svojim manama i nedostatcima, ne- postao bi samo neko koga sam nekada davno voljela a ko me tako duboko povrjedio...

NIKADA mu ne bi oprostila


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:50:14   
Nunny
hahha ma sta ima veze meni je text super... ja ti volim sladunjave knjige i fine  opise user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 13:58:33   
dina_89
ne mogu da vjerujem da neke zene prevaru shvacaju kao nesto urodjeno muskarcimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim da nikada ne bi mogla oprostiti, ali isto to je mislio i on pa mi je oprostio, iako je to bilo dok smo se zabavljali

htio mi je vratiti istom mjerom a bile su samo neke poruke upitanju
-ja sam mu to oprostila ali sam mu zbog njih slupala autouser posted image  i rekla sam ako se ponovi da cu ga politi benzinom i zapaliti user posted image  a on kaze najgore je sto ja vjerujem da bi ti to uradila

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:01:08   
Nunny
hahaha dina pa ti si kraljica..user posted image user posted image user posted image ...ja to ne bi mogla uradit samo iz jednog razloga sto vise nase auto vilom ja nego on...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:09:36   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Nunny

hahha ma sta ima veze meni je text super... ja ti volim sladunjave knjige i fine  opise user posted image user posted image user posted image


Nunny kraljica si,ma ja sam to davno nekada procitala i sebi spremila.Zvucalo mi je pametnouser posted image .A i zaista je tako.


..Majka i dječak hodaju plažom...
U jednom trenutku dječak upita: "Mama, kako se čuva ljubav??"
Mama ga pogleda i odgovori: "Uzmi malo pijeska i stisni šaku..."

Dječak stisne šaku i što je više stiskao, to je više pijeska curilo iz nje... "Ali mama, pijesak mi bježi..!!!"
"Znam, a sada otvori potpuno šaku..."

Dječak posluša, ali uto zapuhne vjetar i odnese sav pijesak s dlana..
"Ni ovako ne uspijevam zadržati pijesak..!!"

Na to majka, sa smješkom na licu, reče: "Sada uzmi opet malo pijeska u ruku i drzi dlan kao da je u obliku žlice, dovoljno zatvoren da ga sačuvaš i dovoljno otvoren da bude slobodan..."

Dječak učini kako mu je rečeno i pijesak mu ostane na dlanu, zaštićen od vjetra i slobodan da ne klizi kroz prste...

Eto.. kako se čuva ljubav..




a ovo je tekst koji me se bas dojmio.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:10:46   
dina_89
hehe pa nije tad ni bilo moje "samo" smo se zabavljaliuser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:14:52   
tea lana
IZVORNA PORUKA: dina_89

ne mogu da vjerujem da neke zene prevaru shvacaju kao nesto urodjeno muskarcimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mislim da nikada ne bi mogla oprostiti, ali isto to je mislio i on pa mi je oprostio, iako je to bilo dok smo se zabavljali

htio mi je vratiti istom mjerom a bile su samo neke poruke upitanju
-ja sam mu to oprostila ali sam mu zbog njih slupala autouser posted image  i rekla sam ako se ponovi da cu ga politi benzinom i zapaliti user posted image  a on kaze najgore je sto ja vjerujem da bi ti to uradila



dina svaka cast,ja bih malo jos radikalnije postupila.A mm je svijestan toga.Mada kad bolje sagledam i razmislim najveca bi mu kasnije kazna bila da ostane bez nas dvije.I on to sam kaze.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:18:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tea lana

"Sada uzmi opet malo pijeska u ruku i drzi dlan kao da je u obliku žlice, dovoljno zatvoren da ga sačuvaš i dovoljno otvoren da bude slobodan..."





Divno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:34:02   
Nunny
tea lana ovo je extra user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 14:39:31   
brzamala
Molim Boga da nikad ne dodem u tu situaciju, ali koliko poznajem sebe, ne bih to oprostila. Ne moramo , brate mili, biti zajedno, nismo pupcanom vrpcom vezani pa prelazimo preko svega samo da bi , eto, rekli mi smo uspjeli uprkos svemu sacuvati brak.
Znam da mnoge zene misle kako nemaju izbora jer su finansijski ovisne o muskarcima, i razumijem to, ali mislim da to nije pravi brak vec cista formalnost.
Nekad treba znati kad stati i prekinuti, jer se ne moze sve popraviti i odrzati ako jedno trpi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Da li biste ikad oprostile prevaru?
18.8.2009 15:47:57   
vaga
ne bih se ja puno sikriala bili ili ne oprostila, prvo bi mu vratila istom mjerom da budemo 1:1, a onda bi razmislila da li da oprostim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

___________________________________________
Vaga 32 g., inseminacija 2 puta, HSG, Laparoskopija, histeroskopija, Postkoitalni t -nalazi uredni
MM 40 g. operacija varikokele - sada normospermija
9 g. braka

Covjek snuje Bog određuje

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *