|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
22.12.2008 9:59:40   
sarayka
stan al u planu je jedna mala slatka kućica bez cvijeća i drveća, samo malo travice ispred za Lamijinu ljuljašku i user posted image !!!

< Poruku je uredio Dina RR -- 23.12.2008 13:54:17 >


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kuća ili stan?
23.12.2008 1:44:27   
sarayka
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

IZVORNA PORUKA: maryam amina

Poštujem svačiji mir, ali tražim i povratno poštovanje. Mislim da je najbolje kada svako ima svoj neovisni kutak, gdje će živjeti, odnosno smatram da taj dio materijalnog koji se naziva kuća ili stan treba da bude dio jedne porodice, a ne više njih. Strahoviti sam protivnik kuće, iako sam odrasla u kući, sa prelijepom baštom, mnogo velikih soba, previše slobode, mnogo zelenila...ali halooooooo. Ko je to sve održavao?
- Moja mama.
Mislim da je cool živjeti u kući, ali ako imam pomoćnicu koja će mi raditi dok sam na poslu. Kada dođem kući ne pada mi na pamet da se bavim zelenom travom, prelijepim cvijećem, nadograđivanjem nekih zidova, okopavanjem voćnjaka. Previše sam, sitničava i radoholičarka tako da mogu sve to postići, ali bi se preforsirala, i jako bih zapostavila svoju porodicu, na uštrb vizuelnog izgleda moga životnog prostora. Mislim da imam samo jedan život na ovom Dunjaluku, i želim ga provesti sa svojom princezom, i svojim mužićem. A kada se poželim zelenila odem na jednu od naših planina, ili izletišta, ponesem lopatu i hašov i kopam. Šala mala.
Prije braka jedan od uslova za budući život sa svojim mužem bio je da mi obeća da nećemo nikada praviti kuću, vikendicu ili slično, već da ćemo kupiti stan- i ja kupih stan nakon 2,5 godine braka.
Sada uživam u prelijepom zelenilu sa svoga balkona, čupkam "travu iz saksija" u  kojima sam posadila karanfile (cvijeće koje kada se jednom posadi i nema više vađenja iz zemlje).
Nemojte misliti da sam blesava, ali stvarno imam averziju prema kući, zato što ona zahtijeva previše posla, a za ženu koja je zaposlena, to je previše. Mada se divim onima koje to postižu.user posted image


Prepisujem u potpunosti!!! Cak sam i ja kranfile visegodisnje zasadila!!! user posted image user posted image user posted image
Ja uzela ljubicaste! I ja sam sitnicava do bola...jedva i ovako stizem drzati sve konce u rukama (ko je izmislio masinu za pranje sudja- treba mu Nobelovu) i drzati sve onako kako je mom oku ugodno...Kuca bi me definitivno usmrtila. user posted image

Mi smo kupili stan 68 kvadrata 4. sprat, a sveki i svekar zive na prizemlju u istom ulazu user posted image . Uselili su se par mjeseci prije nas u tu zgradu...pa svekar pronjuskao u komsiluku jeftin stan- i stvarno nas je spasio...za te pare ne bi mogli nista...a ovak- ljepota!!! Hvala mu do neba. Inace se super slazemo.


Amrino to je fino radi cuvanja bebe al sorry to je kao da ste u istoj kućiuser posted image
Moja kolegica ima taj slučaj da su u istoj zgradi pa joj S&S bukvlaano u čarapama ulaze u stan i to u svaka dobauser posted image , doduše možda je kod tebe drugi slučaj!
Moji su daleko 220 km i vidimo se jednom u mjesec-dva, nista nemam protiv njih ok su al nije mi bas mrsko sto su tako daleko user posted image user posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 23.12.2008 13:58:01 >


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kuća ili stan?
23.12.2008 8:26:00   
Anoniman
Zivim u kuci sa muzem i djecom, a ostali 150 km daljauser posted image

< Poruku je uredio Dina RR -- 23.12.2008 13:53:52 >

(odgovor članu sarayka)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kuća ili stan?
23.12.2008 13:53:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dina RR

IZVORNA PORUKA: RAJA

Ja sam sa roditeljima živjela u kući, a kad sam se udala u stan bilo mi je isto ko u zatvoru ali sam se navikla
mada je ljepše biti u kući pa možeš izaći u avliju ili bašću, a u stanu si bukvalno između četiri zida


potpuno ista situacija... ja sam se jedva navikla



nekad davno napisala sam ovo.. sad bih da se ispravim
evo mene ponovo u kuci user posted image koja ljepota user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2009 19:45:29   
remzy

MM,ja i nase prekrasne troje djece zivimo u stanu.Jeste da je mali ,ali snalazimo se i sad za sad nam je ok .


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2009 19:51:37   
dana3
citav zivot u stanu-ne volim stubista i haustore koje poslje rata niko ni ne odrzava.
evo me opet u stanu-ne volim stan.najvise se odmorim kad sam u posjeti kod dajdze u njegovoj bastici punoj cvijec,par loza malina,mala kruskica,veelika jabuka i tresnja ama milina jedna.uvjijek sam za kucu a najvise za ono malo MOG dvorista i MOG ulaza.
mozda mi se ostvari zelja ako dobijem binguuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kuća ili stan?
14.2.2009 20:28:21   
andji
u našem stanu(bez kredita hvala dragom Bogu) a imamo i imanje na selu i kuću(živi svekar dole)....ja sam za stan definitivno

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kuća ili stan?
16.2.2009 0:27:17   
schmeteling
MM i ja zivimo u stanu!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kuća ili stan?
16.2.2009 11:58:26   
Amrino
IZVORNA PORUKA: sarayka


Amrino to je fino radi cuvanja bebe al sorry to je kao da ste u istoj kućiuser posted image
Moja kolegica ima taj slučaj da su u istoj zgradi pa joj S&S bukvlaano u čarapama ulaze u stan i to u svaka dobauser posted image , doduše možda je kod tebe drugi slučaj!
Moji su daleko 220 km i vidimo se jednom u mjesec-dva, nista nemam protiv njih ok su al nije mi bas mrsko sto su tako daleko user posted image user posted image


To moze biti gutavo...ali zato treba postaviti od starta neke granice. Ja sam se takodje pribojavala da mi ne bude kao i tvojoj prijateljici pa sam odmah nekako neofirno nametnula neke stvari. Uvijek kada bi mi htjeli kod njih ja bih nazvala da pitam jesu li slobodni i sl. Nikada kod njih ne ulazim bez zvona ili kucanja, uvijek zakljucavam vrata...uglavnom, stvorila sam neku distancu a da smo ipak u super odnosima. Nametnula sam i njima da se isto ponasaju. Bilo je na pocetku nekih "dizanja noseva" pogotovo kada se Hamza rodio...jer su htjeli bas tako da mogu upadati u kucu kada god im padne na pamet...ali vremenom su se navikli i sada je sve ok. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kuća ili stan?
16.2.2009 21:36:00   
sarayka
To je ok kad imas civilizovane ljude s druge strane ali i jak autoritet ....Pitanje je koliko je takvih slučajeva nažalost user posted image user posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kuća ili stan?
16.2.2009 21:44:09   
žana o8
Imamo stan , al ja bih voljela jednu kućicu, pogotovo kad s ovim ludim komšijama ne mogu izaći na krajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kuća ili stan?
19.2.2009 12:31:37   
nita
U stanu s mužem i dječicomuser posted image

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kuća ili stan?
2.4.2009 1:25:43   
lely
Citav zivot zivila sam u stanu,a sada zivim u kuci sa mm i user posted image .
Iskreno vise bi voljela da smo u stanu,jer ne volim bas mahaleuser posted image ,ali sve je to stvar navike.
Svekar,svekrva i svi ostali su daleko od nas.

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kuća ili stan?
2.4.2009 9:53:51   
Gigana
I ja sam cijeli život živjela u stanu, živim i danas u stanu sa mm i bebom, pravo sam haustorče i kuća mi je bila nezamisliva.
Međutim, prije nekoliko godina moja mama je napravila kuću iz snova i ja sam onda promijenila mišljenje.  Sve više i više me privlači kuća, privlači me širina, bašta, cvijeće.  Svaki vikend sam kod mame i Vedada mogu slobodno pustiti u baštu da se igra i jedva čekam da dođe ljeto, onda bježim iz asfalta i vrućine i rashlađujem se u gumenom bazenčići ispred kuće.  Ma milina prava. 
Prednost stana mi je jedino lokacija i to što se grijemo na centralno gradsko grijanje i stvarno bude toplo, nekad i pretoplo, a inače bih ga rado mijenjala za kuću.

Kuća je zakon!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kuća ili stan?
2.4.2009 10:02:12   
mamine oci
zivim sa muzem i djecom u malom stanu koji i nije moj postanari smo voljela bih da imam i kucu a i satanu se nebi bunila samo da je moje tesko je biti potstanar.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kuća ili stan?
4.4.2009 14:49:15   
bebana27
mi zivimo u stanu ja,mm i zaova

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kuća ili stan?
4.4.2009 14:54:05   
haidy
[

To moze biti gutavo...ali zato treba postaviti od starta neke granice. Ja sam se takodje pribojavala da mi ne bude kao i tvojoj prijateljici pa sam odmah nekako neofirno nametnula neke stvari. Uvijek kada bi mi htjeli kod njih ja bih nazvala da pitam jesu li slobodni i sl. Nikada kod njih ne ulazim bez zvona ili kucanja, uvijek zakljucavam vrata...uglavnom, stvorila sam neku distancu a da smo ipak u super odnosima. Nametnula sam i njima da se isto ponasaju. Bilo je na pocetku nekih "dizanja noseva" pogotovo kada se Hamza rodio...jer su htjeli bas tako da mogu upadati u kucu kada god im padne na pamet...ali vremenom su se navikli i sada je sve ok. user posted image user posted image user posted image

[/quote]

I kod mene je isto ovako, osim sto mi zivimo u istoj kuci u razlicitim stanovima.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kuća ili stan?
1.6.2009 13:35:39   
Anoniman
Imam hvala Allahu prelijep stan,kaouser posted image

(odgovor članu haidy)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kuća ili stan?
31.7.2009 9:43:04   
esma*

Stan 60m2., kao bombona user posted image


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kuća ili stan?
19.8.2009 16:06:13   
Mya_81 RR
Trenutno stan, ali zaista se nadam da ćemo uskoro imati kuću, najviše zbog dvorišta i mogućnosti da mi se onda vrati moj Mondo koji mi jako nedostaje!!!! 

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kuća ili stan?
19.8.2009 16:08:58   
Nedi
Stan, bojim se baja

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kuća ili stan?
29.8.2009 10:52:31   
AzraD
stan, sami mm i ja i uskoro ako Bog da bebač user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kuća ili stan?
29.8.2009 12:21:10   
mila81
Zijela cio zivot u kuci, pa i sada, a vala nemam nista protiv stanova, i ja bih voljela da imam neki, pa da ponekad pobjegnem od svegauser posted image A zivimo sami i moji i njegovi oko 300 km daleko...

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kuća ili stan?
29.8.2009 12:25:18   
elkina_mala
stan sada imamo trosoban nas dvoje i super nam je,nadamo se da ce uskoro biti troje:)user posted image ali kasnije bi uzeli neku kucu,kao sto rece mya_81 zbog dvorista,da imam gdje rahat sjesti i tako :)

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kuća ili stan?
29.8.2009 12:28:14   
irenaSA
Kuća - sasvim dovoljno za nas 4 u budućeuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *