|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 14:30:54   
lida
Pošto sam podvezana,moj dragi je pravo poželi i onda mu je pravo drago kad ga zamolim da me srediuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 14:34:38   
Visnja RR
citam sad muzu i on se smije i kaze: vidis ti ideje za extra zaradu... samo treba dati u oglas: "brijem trudnice" user posted image

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 14:38:55   
kiša
CCCCCCCCCCCCC e svasta,sta nijma sve nece naumpasti.....
nek jos doda- nosim svoj alat  hahahahahahaahahah
uhuhuuhuuuhhuhuhu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 15:16:30   
issa
Haloooo, nemojte se vi šprdati s mojim trokutićemuser posted image
Ja sam bogami nju navikla frizirati!
I dobro je dok je trokutić, dok ne počnjem iz obijesti namišljati razne frizureuser posted image
 
Grom, leptir i te stvari

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 15:45:48   
Ivona
IZVORNA PORUKA: issa

Haloooo, nemojte se vi šprdati s mojim trokutićemuser posted image
Ja sam bogami nju navikla frizirati!
I dobro je dok je trokutić, dok ne počnjem iz obijesti namišljati razne frizureuser posted image
 
Grom, leptir i te stvari


Issa,kraljice,...,ne lupaj vise,porodit cu se od smijeha na ovoj stolici!user posted image
Prvo sam umirala od smijeha kada sam na prethodnoj stranici procitala ono za trokutic,ali kada dodjoh do groma...,majko mila...user posted image user posted image user posted image

Koji trokutici i gromovi???Dobro je da ne skinem sebi obrve,kada pocnem onako ofrljativno da se brijem...hi hi hi...Ja to sve skidam,bez obzira sto znam da one imaju svoju funkciju...

Muz je jako zainteresovan i susretljiv,ali i ja zasada to strucno izbjegavam...,uglavnom iz sigurnosnih razloga user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 15:47:21   
Nemirna
hehe, šega - šala

Ja sam stvarno imala ogromana stomak i sva sam bila ogromna u prvoj trudnoci ali sam sve uspjevala sama obaviti... posto sam porod cekala u bolnici i doktorica mi uvece rekla da ce me ujutro poroditi, sama sam se "oćelavila" i nije mi bilo potrebno ogledalce... vidjela sam sve. Kako, pojma nemam... jes da je malo kriticno za disanje al nis strasno.

Sad sam isto ogromna i vjerojatno pred kraj nece biti lako, al dragi je tu. On cim vidi šta namjeravam ode u kupatilo i ukrade ključ user posted image da se ne mogu zakljucat.. kasnije uleti ko manit. prvo ostavi trokutić, pa onda napravi srce, pa samo liniju... haha a mene ledja uhvate... onda ga istjeram i ja dotjeram. Inace, dobar nacin opustanja user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 16:34:10   
Nadi
I ja sam koristila ogledalo. Prvo pregledam teritoriju pa onda napamet. Cesto sam se znala porezati ali nista strasno. Ne bojim se krvi user posted image .
MM nije napamet padalo da mi pomogne ali mi zene mozemo sve samo kad hocemo.

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
13.2.2008 18:52:04   
Sonja
Drage moje super ste..
iako nisam jos trudna i nemam tih problema jos uvijek milina mi je da citam sto vi user posted image  pricate. stvarno ste legende user posted image user posted image user posted image user posted image
issa ti si najnajnajuser posted image  svaka cast
stvarno sam se ismijala citajuci o ovoj temi
pusaaa

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
14.2.2008 17:37:20   
kana
ogledalo ,jača svjetlost,dobra krema za depilaciju ,dobar bic  i redovno "depiliranje"-rijesen problem jer ako se dugo zapustis,onda ide jaaako tesko sa depilacijom.Ja to radim prije svakog treceg tusiranja..user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
14.2.2008 19:25:24   
AMYY
JOJ STO SE ISMIJA,SVAKA VAM CASTuser posted image user posted image user posted image user posted image JA JOS NISAM TRUDNA,TAKO DA POSAO MOGU OBAVITI SAMA,AL VRLO RADO CITAM SVE STO MUCI NASE DRAGE TRUDNICE!  STVARNO STE LEGENDE,ZELIM VAM UGODAN OSTATAK TRUDNOCE,I DA RODITE ZDRAVE I LJIJEPEuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prestanemo li davati ljubav vise je ne mozemo ni primiti--ne primamo li je nemamo sta davati...

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
14.2.2008 22:38:20   
Nemirna
Ja mislim da kreme za depilaciju nisu baš najzdravije. Izbjegavam ih uvijek a u trudnoći pogotovu.

_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
14.2.2008 22:41:04   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Eminica

Issa, ja cu ti reci :

SVAKA ČAST ZA TEMU,
AJD ŠTO MOŽEMO NEŠTO DA NAUČIMO,
ALI SE MOŽEMO I OD SRCA NASMIJATI




_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 13:39:49   
Kaktus
ne kontam u čemu je problem kod tih muških ???
meni je zadovoljstvo mojoj dragoj srediti "frizuricu" a može i brazilka  jer kad ne znam gore znam gdje znam a to je dole user posted image user posted image user posted image  !!!
pošto ja imam malo drugačiji problem a to je da MOJA DRAGA  ne dozvoljava da ja to radim dok ne dođe do te mjere da je ne vidi i da joj ne može ništa pa onda pita jesam li ja raspoložen za jedan poslić ......
prijedlog svim ženama kojima muževi ne mogu ili neće ili ne znam iz kojeg razloga nek mu predlože da one njima malo srede frizuru pa kad to urade nek se zamjene...možda upali prijedlog ....user posted image user posted image user posted image   uživajte

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 14:39:11   
ziki
Cure llude ste, jedva čekam da mi dragi dođe s' posla pa da mu sve isčitam..... možda ga i nagovorim ko zna.... da ga zamolim da usput napravi i friz po želji..... al o kako nam je doktorica rekla da je momčina on se plaši da ga ne povrijedi..... tako da i ne shvata zbog čeka se moram sredit kad" priiroda to ne dopušta"..... user posted image  

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 15:54:57   
Kaktus
podrška  u svakom pogledu user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 16:34:55   
kana
nemirna ,smatram da su kreme neophodne ,ali neces ih bas "svugdje" gurati.Sve u svemu -ne pada mi na pamet da TO radim -NA SUHO!! Tebi svaka cast ako mozes.

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 19:41:03   
issa
Kaktus, svaka ti čast!!!!
 
Ja isto ne mogu sa depilacijskom kremom, zato što me peče. Brijanje istina nije najbolje rješenje, ali kad nemam hrabrosti za vrući vosak onda je i on dobar. Imam osjećaj da bi mi oči ispale kad bi mi trgala s voskom, buuuuaaaa

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 22:45:47   
MINČI
Citam vase poruke i ovo mi je jedna od najbolji tema,svaka cast.Ja hvala bogu imam dobrog muza pa to obavlja redovno mislim radio je to i prije trudnoce,cak se je znao naljutiti kada ja to sama uradim kaze da mi on to bolje zna napraviti od mene,mislim ja se ne bunim bolje i on nego da se ja mucimuser posted image user posted image user posted image
POZDRAV SVIM TRUDNICAMA I SRETNOuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
15.2.2008 23:57:15   
A Iman
U prvoj trudnoci sam sama sredjivala situaciju. U narednim, pravac kod kozmeticarke i fino voskom zavrsiti posao.
Toliko fino da ne moram brinuti mjesec dana. user posted image

(odgovor članu MINČI)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
16.2.2008 0:10:21   
MINČI
JEDNO PITANJE KAKO TE NEBOLI JA BI CRKNULAuser posted image

(odgovor članu A Iman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
16.2.2008 0:21:11   
Visnja RR
Upravo zato sto boli depilacija voskom intimnih djelova ne bih to mogla uraditi...
od kad sam trduna ne depiliram  voskom jer  boli...ne zelim da beba osjeca moju bol.. dok se ne porodim noge weet-om i aparatiem...a intimne djelove bic-om...jer mi ne prija ni jedna kremica ...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 8.1.2011 19:35:05 >

(odgovor članu MINČI)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
16.2.2008 13:08:30   
ElmaB
Evo da se i ja prikljucim na ovu temu! Mene je u prvoj trudnoci, ali tek u 9 mjesecu, brijao muz. Dan pred porod me je skroz obrijao ali mi to nije trebalo jer sam rodila na carski rez. Sada u ovoj trudnoci, kako nosim dvojke, a u 7 sam mjesecu i stomak mi je ogroman, opet mora on. Sta cu mu ja! I mislim da je bolje da u trudnoci ne koristimo sredstva za depilaciju, nego onako, po starinski. Brijac i to je to!!!user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
16.2.2008 15:13:42   
Nemirna
IZVORNA PORUKA: kana

nemirna ,smatram da su kreme neophodne ,ali neces ih bas "svugdje" gurati.Sve u svemu -ne pada mi na pamet da TO radim -NA SUHO!! Tebi svaka cast ako mozes.


Ja govorim o depilacijskim kremama. Ne o sapunu, gelu, pasti za brijanje... Naravno da se nitko nece nasuho brijat. Koža upija sve a kemikalije iz tih krema su loše...

Ima tamo negdje tema o tome cime se maze pupo da ne ispuca... vecina zena trazi sto prirodnije kreme i meleme da ne bi sta lose iz njih doslo do bebe. Isto tako treba pazit i sta se maze po ostalim dijelovima tijela jer je to, u biti, isto.




_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
18.2.2008 7:41:11   
Kaktus
pozdrav i želim ti sve naj bolje 08.06. a mi smo dobili dječaka 08.06.2006 ma nešto  neopisivo a očekujemo drugu bebu sau negdje u maju.... user posted image user posted image user posted image  
ćao

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: BORBA SA STIDNIM DLAKAMA:)
18.2.2008 12:14:12   
lana84
ukratko.... depilacija voskom ZAKON, čak se i preporučuje u trudnoći.
ja sam prije stalno depilirala voskom, u kozm. salonu tete te lijepo srede i suuuuper mirna 2 mjeseca, evo baš prije par dana sam bila i super.
probajte user posted image  

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *