|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izlazak iz porodilista
27.5.2009 18:25:49   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: cija


ja sam vidjela slatkih bodija u Kid Oz-u i gegica...ma moram sliknuti ovo što imAM.


Moras obaveznooooo user posted image user posted image user posted image

Meni su sestra i mama kupile dva preslatka cini mi se u Turbo Limachu...sva sreca na tim radnjama u centru, to je skoro jedino....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Izlazak iz porodilista
27.5.2009 18:29:07   
cija

IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: cija


ja sam vidjela slatkih bodija u Kid Oz-u i gegica...ma moram sliknuti ovo što imAM.


Moras obaveznooooo user posted image user posted image user posted image

Meni su sestra i mama kupile dva preslatka cini mi se u Turbo Limachu...sva sreca na tim radnjama u centru, to je skoro jedino....


eee znam...ja sam kupila skoro sve što su imali user posted image Nisam mogla izdržati....Hajd postaću slike tamo na Razgovoru o .... ma gdje brbljamo uvijek user posted image I tako mi je dosadno...cijeli dan mrljavim po ovom krevetu i nešto zaživam.user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Izlazak iz porodilista
28.5.2009 16:49:53   
maja.lena
I nasa bebica user posted image  stize 18.07.. I sama sam u dilemi sta da pripremim... Mislim da cu da idem na soluciju kratko i preko tanka pamucna dekica... Ali jos cu da lovim savjete, imam jos vremena:)  Imam prijateljicu koja je rodila u 7. mjesecu, i to sam totalno zaboravila da je pitamuser posted image

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Izlazak iz porodilista
28.5.2009 18:38:45   
biloko
Nasa user posted image  bi trebala stici 15.6...ako bude vrucina taj dan mislim da bih isla na kobinaciju kratki rukavi i nogavice i carape i preko je pokrijem malo tetra pelenom. Nekako mi se cini da cu manje pogrijesiti ako je tako obucemo, nego ako je pretoplimo po ovom suncu user posted image

_____________________________

Jedna mala zabica uskoro dolazi da se upoznamo :)
15.06.09

(odgovor članu maja.lena)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Izlazak iz porodilista
27.7.2011 14:39:36   
ninuska
Malo da osvjezim temu....Vidim da su zenice dosta toga pisale o oblacenju bebice i kompleticima, ali jos uvijek sam u dilemi:(. Trebam se poroditi u u septembru i mislila sam user posted image obuci bodi, majicu, farmerke i neku jaknicu preko. Sad me interesuje vase misljenje i iskustva vezano za farmerke? Jel to okuser posted image ? Ili bas moraju biti gegice i oni klasicno kompleti za bebe?
Jos da napomenem da cu se poroditi u opcoj bolnici u Sarajevu ako to ima neke vezeuser posted image . Mozda nekima bude smijesno, ali eto ja sam u dilemiuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Izlazak iz porodilista
27.7.2011 14:55:18   
veeseelaa
ma kakve bona farmerke, maltretiraš dijete, nešto lagano za obući i skinuti, kad dodješ kući s farmerkama uhvatit ćeš se za glavu a novopečena mama
ja ne bi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Izlazak iz porodilista
27.7.2011 14:56:54   
Anoniman
zar postoje tako male farmerke user posted image user posted image user posted image i ja sam kao vesela za nesto laganije i komotnije ......

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Izlazak iz porodilista
27.7.2011 14:57:56   
vila_7
ninushka tako maloj bebi sjeb..t ces se dok joj to obuces - moj savjet -standardne gegice user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Izlazak iz porodilista
27.7.2011 15:02:31   
teacher75
i ja potpisujem za nesto komotnijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Izlazak iz porodilista
27.7.2011 15:16:34   
Sensia
i ja sam za nesto laganije,

a sad ima i onih slatkih pamucnih trenerkica (donji dio), pamucne carapice i gore maica na preklop ili kopcanje i extra. Lako pelenu promjenit a djete kao da je u pidazamici a opet sredjeno user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Izlazak iz porodilista
29.7.2011 8:50:50   
ninuska
Hvala vam na savjetima..Definitivno odustajem od farmericauser posted image . Moji nisu ni bili za to, ali reko da pitam vas iskusne i svjeze mameuser posted image . Tnx.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Izlazak iz porodilista
13.3.2013 22:31:59   
Azura
Pozdrav svima,nova sam na forumu i imam pitanje za vas,nadam se da cete mi odgovoriti.Usla sam u deveti mjesec,bar tako dr.kaze,pa me interesuje sta se treba spremiti za mene a sta za bebu.Ja sam iz Zenice,jeli u svakom gradu isto ili ima razlika.Kada sam se poradjala u Sarajevu nosila sam svoje spavacice a u Zenici sam imala onu bolnicku.Nemojte me pogresno shavatiti davno je bilo kada sam se zadnji put poradjala.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Izlazak iz porodilista
13.3.2013 22:41:26   
mala_sa
Azura ipas temu: sta ponijeti u bolnicu, ili torba za porodiliste (ne sjecam se tacno), malo potrazi. U biti tu su zene pisale sta su sve nosile u porodiliste user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Azura)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Izlazak iz porodilista
16.6.2013 9:27:14   
Tessy
Znam kako je to bilo nekada, ali me zanima da li sada ima nesto propisano kako se beba iznoso iz porodilista? Autosjedalica? Korpa? Da li oni u Jezeru bar nesto informisu raju o tome?

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 114
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *