|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 13:40:20   
Niobe
babylove pelene iz dm-a user posted image
(u poredjenju s violetom, bolje za 90%)


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 13:54:01   
Đenifer
Koje su vam pelene najbolje za bebače i po čemu, pošto sam od idućeg mjeseca prvi put mama, više sam zbunjena ,jel ih na tržištu ima mali milion.Znam da sad  ide 1, ali do kada, neki je duže vrijeme koriste, a neki kažu da vrlo brzo pređu na 2, pa da se ne kupuje 1 previše,ako ima savjeta, dobro došli su.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:22:38   
milenium
Đenifer,odmah se kupuje dvica osim ako je beba prerano rođena ili ima malu kilažu.user posted image

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:26:40   
gvendolina
draga đenifer mi smo do sad najzadovoljniji DM pelenama baby love,ostale nam propustale.A kao sto milenijum rece 1 je bas za mele bebice.
LP


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:32:18   
Meri29
Đenifer svaka cast za pitanje i mene to zanima

kazu da nije dobro mijenjati pelene, ali isto tako da bebina guza nekad neke pelene ne prihvati pa moras kupovati druge. E sad i mene taj Baby love zanima, nije mu losa cijena user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:36:12   
senka kurt
Nakon osmomjesečnoga iskustva i isprobavanja svih raspoloživih brendova pelena, zaključak je - Violeta je naj, naj, naj!

Što se tiče veličine, vodimo se kilažom bebice i onim što piše na pakovanju.

Recimo, nedavno smo kupili Pampers, na kojemu piše da je 0d 7 do 18 kg (svašta!), a pelene su premalene i tek rođenoj bebi. Obzirom na cijenu, došlo mi je da plačem. Neiskoristivo...

A što se tiče ostalih proizvoda za bebice... svaka je beba svijet za sebe, malo eksperimentiranja neće škoditi. Neko je zadovoljan jednim, a neko sasvim drugim proizvodom. Samo znam da treba bježati od "divljih" brendova, nekih koje se reklamiraju po niskim cijenama, od krema za guzu koje nisu provjerene, od maramica koje su suhe ili prevlažne.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:44:45   
salmy
iskusne mamice dajte nam savjet...............koje da kupimo za pocetak( za ponijeti u bolnicu) ako se uopste i nose u bolnicu??????????? ja bih voljela da mi kazete koju velicinu za bebu koja nije jos rodjenauser posted image user posted image user posted image
Za te stvari sam totalni laik

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:46:18   
acudesa
-mom dječaku su skoro pune tri godine, još uvijek u noći nosi pelene (za druge teme...) i ispobali smo ama baš sve na tržištu (u SA), ja sam najviše kupovala najskuplje misleći da su najbolje, ali kao i sve ostalo pokazalo se da cijena nije mjerilo kvaliteta
uglavnom, sve osim Violeta pelena propuste na sve strane, dijete mi vazda mokro, više ne razmišljam pred policama-znam šta ću uzeti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:50:19   
senka kurt
Za odlazak u bolnicu, paket Violete ili Pampersa. Pogledati na paketu veličini, odnosno kilažu. Dakle od tri kg, pa na više. Ne mogu se sjetiti broja, ali po sjećanju mi se čini da na njima piše mini, te možda 0. Uglavnom, nije teško kupiti pravi broj.

I još nešto. Sve mame koje čekaju prvu bebu su totalni laici za pelene i ostale stvarčice za bebu. Pa kako bi i znale?! No, nakon kratkog, kratkog, kratkog vremena čini se kao da smo se cijeli život samo tim bavile.

Pa postanemo ekspertice user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:51:10   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: acudesa

-mom dječaku su skoro pune tri godine, još uvijek u noći nosi pelene (za druge teme...) i ispobali smo ama baš sve na tržištu (u SA), ja sam najviše kupovala najskuplje misleći da su najbolje, ali kao i sve ostalo pokazalo se da cijena nije mjerilo kvaliteta
uglavnom, sve osim Violeta pelena propuste na sve strane, dijete mi vazda mokro, više ne razmišljam pred policama-znam šta ću uzeti

e vala i ja isto tako,slazem se u potpunosti sa tobomuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:53:09   
salmy
Hvala Senkice valjda necu fuliti (umjesto njih uzeti uloske)  na greskama se uci tako kazuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 14:56:07   
acudesa
IZVORNA PORUKA: salmy

iskusne mamice dajte nam savjet...............koje da kupimo za pocetak( za ponijeti u bolnicu) ako se uopste i nose u bolnicu??????????? ja bih voljela da mi kazete koju velicinu za bebu koja nije jos rodjenauser posted image user posted image user posted image
Za te stvari sam totalni laik

1-broj, a koje ti odgovaraju iz ovih naših priča, ja mislim da ti piše na pakovanjima New baby (new born) do 5 kg ili tako nekako, ponesi ono malo pakovanje nije na odmet da imaš pa ako ti zatrebaju zatrebaju,jer sestre traže tvoje pelene

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:03:25   
senka kurt
Ma nema tu velikih grešaka. Ali, ako ih i ima, moje su i gotovo.

Nisam uopće imala iskustva s bebama, a o novorođenim da i ne govorim, no kad sam rodila Sina odlučila sam da ću raditi onako kako mm i ja mislimo da je najbolje za njega. I gle čuda, čini mi se da to i Sinu super odgovara. Sve savjete saslušam, ali onda sama probam i vidim šta mi je najbolje.

Tako ti je i sa ovim našim savjetima o pelenama, kremama, maramicama. Pa nije moguće da jedna vrsta odgovara baš svakoj bebi. Dakle, eksperimentiraj. Bebi neće smetati.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:06:14   
_melina_
IZVORNA PORUKA: Niobe

babylove pelene iz dm-a user posted image
(u poredjenju s violetom, bolje za 90%)



Drago mi je da cujem da su dobre jer sam upravo uzela paket babylove pelenauser posted image
dvoumila sam se ali sam ipak uzela i sad mi nije zao kad makar neko kaze da valjaju... user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:06:29   
Suzana
IZVORNA PORUKA: emma.L

DM-ove su i tablete za suđe, a i sol i deo za perilicu suđa user posted image .



emma.L
Jesu li stvarno dobre?
Rado bih prešla na neke jeftinije, ali kvalitetne (koristimo Calgonit sa kojim smo zadovoljni...)

Proizvodi sa kojima sam ja zadovoljna...
Vichy Nutrilogie 2 krema za lice (koristim je već dugi niz godina), Vichy Oligo 25 pjenušava voda za čišćenje lica (uh, baš je super, nije jeftina ali traje par mjeseci, pa se na kraju isplati), nedavno sam za jedno vjenčanje kupila ona She sjenila u DM-u, baš su dobra... karmini su uglavnom Maybelline, lakovi također (nisam odavno našla vremena da nalakiram nokte. Stavim onaj boje kože pa na kraju sam spadne user posted image - niko i ne vidi user posted image ...)
Dezodorans je Lady Speed Stick Fruity Splash, a nije loš ni Dove, onaj sa alojom i krastavcem, ali je dobro skup...
Ovo što se tiče njege...
Što se tiče kućnih potrepština, Domestos, Arf narandžasti Antibacterial za kupatilo, Blicko od Dite user posted image , Ajax za podove.
Nemam više ideja! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:07:39   
Anoniman
Ali kupi samo jedan paket jedinice jer bebe to nekako brzo prerastu. Mala je razlika izmedju jedinice i dvojke, a bolje je da je malo komotnija pelena, nego da stisce bebu.

(odgovor članu senka kurt)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:09:54   
Niobe
IZVORNA PORUKA: _melina_
Drago mi je da cujem da su dobre jer sam upravo uzela paket babylove pelenauser posted image
dvoumila sam se ali sam ipak uzela i sad mi nije zao kad makar neko kaze da valjaju... user posted image



Te pelene su mi super, u medjuvremenu sam dobila violetine koje su bile ogavne, propustale na sve strane, beba vazda bila mokra user posted image
Jedva sam docekala da potrosim pa da opet kupim babylove.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:10:47   
Suzana
Što se tiče pelena, ima tema na PDF Beba i tamo sam pisala svoja iskustva.
Krenuli sa Violetom, duuuugo bili zadovoljni, onda su proizveli neku seriju koja je užasno smrdila na poliuretan i PVC (ne nakanih se da pišem vlasniku Violete jer sa zaista bila razočarana i ljuta što su to pustili u prodaju i mene kao lojalnog kupca do tada iznevjerili), pa smo prešli na* Pampers a onda i na Baby Love na kojem smo već par mjeseci i baš smo zadovoljni!

* na čemu ste? Na Baby Love. user posted image - zanemarite ovaj dio, neka me luda spucala, petak, šta li...





_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:11:23   
Anoniman
Suzana, ja koristim DM tablete za masinu za sudje i stvarno su super. Imaju 40 komada 9 km i 60 komada 10 km. Ja kupujem ove od 40 komada, a juce sam vidjela da imaju i eko tablete za perilicu. Nikad mi jos nije ostala mrlja na sudju, a jos je i folija u vodi razgradiva, tako da ih ne moras ni otpakivat, samo ubacis....

A babylove pelene su super, meni do sad najbolje, i jos su mi povoljne a i dobre pampers sleep and play

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:13:57   
salmy
za ciscenje citavog stana( prozora,drvenarije,prasine,cvijeca,) bukvalno za sve u kuci stanu koristim LOC proizvod Amway.Koristim to godinama i ne bih ga mijenjala za bilo stauser posted image user posted image user posted image Prozvod je pakovan litar i mozete ga razrijediti po potrebi.Sto je najvaznije nema ISPIRANJA,vjerujte platim ga 25 km i traje mi po 3 mjeseca.Svaki dan cistim,nesto najbolje sto sam ikad probala inace volim da eksperimentisem.Sampon Loreal elseve crveni i regenerator. Muza isto tako koristim dugi niz godina i ne bih ga mjenjalauser posted image user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:15:27   
Nedi
I ja sam prešla na DM-ove tablete za mašinu za suđe i ok su. Nisu bas kao calgonit, operu suđe jednako dobro samo nedostaje onaj sjaj...sve u svemu ja sam zadovoljna

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:17:16   
acudesa
salmy, znam da je to kataloška prodaja, bar bila, kako ti nabavljaš, kako ja mogu doći da njih

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:22:12   
salmy
U zadnje vrijeme jako tesko,zadnji put sam ga cekala neces vjerovati dva mjesecauser posted image user posted image user posted image Nabavicu ti tel.od covjeka koji je meni zadnji put donio .A ja sam dosla do njega preko kolegice.Ma uzas kod nas sve sto valja tesko dostupnouser posted image user posted image user posted image Nekako stalno se mjenjaju distrubuteri.....svastauser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:28:18   
triplemama
Mr. Muscolo žuti za kuhinju najbolji
Garnier mineral dezodorans novi u spreju extra

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: produkt-sa kojim ste zadovoljni
25.9.2009 15:37:02   
Suzana
IZVORNA PORUKA: salmy
Muza isto tako koristim dugi niz godina i ne bih ga mjenjalauser posted image user posted image



user posted image Cool.

Amway, znam čula sam. Ali ja imam Super 10 od ... je l' ono Golden bijaše...?!
Predobar proizvod! Skida nemoguće!
E baš ću da "ček aut" ove DM tablete kad ste tako zadovoljne. user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *