|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
9.9.2009 10:50:21   
new mama
Neki sretno,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image javi nam kad pocinjes raditiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Trazim posao
10.9.2009 11:31:57   
neki
Prva odbijenica stiglauser posted image user posted image user posted image Idemo daljeuser posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Trazim posao
10.9.2009 23:31:52   
myb@by

IZVORNA PORUKA: neki

Prva odbijenica stiglauser posted image user posted image user posted image Idemo daljeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Glavu gore ,biće bolje user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Trazim posao
11.9.2009 22:46:34   
Lulu_
zene moje daj prosvjetlite me
muz i ja imamo dva kafica
on vodi jedan(veliki) a ja drugi (mali)
u ovom malom uvijek imamo problema sa radnicima
ja sam sad prije ramazana dala platu od 560 km
radi se svaki dan od 8 ujutro do 7 navecer i nedeljom od 9 do 16
ima 5 stolova koji nikad nisu zauzeti i prijavljne je taj neko
djevojka koja treutno radi i kojoj sam smanjila platu za vrijeme ramazana me starava maltertira(dodje mi da je od pod razbijem)
posao je strasno pao za vrijeme ramazana i ja ne znam kako ce biti poslje(nisam vidovita)
ona hoce prvi dan poslje ramazana da opet ima platu od 560 i slobodan dan i da bude prijavljena...ja sad mislim da je ta plata zaista previse
raspitivala sam se i konobari u kaficima koji rade zaista punom parom dobiju 400 km(kod nas u ze)
ja vise ne znam sta cu.ne znam ko je lud ...ona ili ja

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Trazim posao
11.9.2009 22:49:54   
Amelaa RR
Lulu,....ama nije doktor il profesor da tako zahtijeva..Ruku na srce..al ne mozes ti svjesno ici u hendek samo eto da bi njoj dala platu od 560....licno ja jos ne znam konobara koji ima toliku platu i plus da je osiguran.
Nego ti njoj lijepo objasni sta i kako a ako Bog da poslje Ramazana ako posao krene puno parom (a hoce ako Bog da) ako bude vise posla...bit ce i njoj veca plata.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Trazim posao
11.9.2009 22:54:21   
Lulu_
moja amela da je ona ok pa hajd...neki dan dosla moja mama,kafic prazan a ona stavila noge na stol i zjaka okolo
meni su svi govorili da ta plata nije nikako realna,ali eto...ja najpametnija
od tog kafica meni ne ostane nista...samo radi za njenu platu.da ima osla ja bih joj rado dala.ne mogu nikoga naci.ne znam vise sta cu

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Trazim posao
11.9.2009 22:55:11   
cokolino_79
Ja sam počela gledati poslove zadnjih dana jer se Lejli bliži prva godina(nisam htjela ranije).Predala sam papire samo za jedan državni posao.Moš mislit što će me zvati na razgovor a kamo li zaposlitiuser posted image Dragi mi je rekao da ću se valjda zaposliti do sedamdesetog rođendana jer gledam samo državne poslove a nemam nikakvu šteluuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Trazim posao
11.9.2009 22:57:12   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_

.da ima posla ja bih joj rado dala.ne mogu nikoga naci.ne znam vise sta cu


Logicno je da sad za Ramazan ima manje posla pa joj lijepo objasni, valjda ce shvatiti.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Trazim posao
11.9.2009 22:59:08   
Lulu_
ma jok...valjda misli da je doktor necega...da mi se nje rjesit da skinem 1000kg sa ramena,toliko mi je teska

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Trazim posao
11.9.2009 23:04:22   
juni
Cokolino, pusti ti svog muza, nije sve bas tako a evo ti mog primjera da sam dobila drzavni posao, jedan od dva na koji sam konkurisala, bez stele naravno. Zato, nikad ne odustaj i vjeruj da je sve moguce. Sretno!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Trazim posao
11.9.2009 23:06:40   
cokolino_79
Hvala mila,nadam se da ne letim previsoko i da neću pasti slomljenih krila.Pusa.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Trazim posao
12.9.2009 0:46:11   
teta berta
IZVORNA PORUKA: Lulu_

zene moje daj prosvjetlite me
muz i ja imamo dva kafica
on vodi jedan(veliki) a ja drugi (mali)
u ovom malom uvijek imamo problema sa radnicima
ja sam sad prije ramazana dala platu od 560 km
radi se svaki dan od 8 ujutro do 7 navecer i nedeljom od 9 do 16
ima 5 stolova koji nikad nisu zauzeti i prijavljne je taj neko
djevojka koja treutno radi i kojoj sam smanjila platu za vrijeme ramazana me starava maltertira(dodje mi da je od pod razbijem)
posao je strasno pao za vrijeme ramazana i ja ne znam kako ce biti poslje(nisam vidovita)
ona hoce prvi dan poslje ramazana da opet ima platu od 560 i slobodan dan i da bude prijavljena...ja sad mislim da je ta plata zaista previse
raspitivala sam se i konobari u kaficima koji rade zaista punom parom dobiju 400 km(kod nas u ze)
ja vise ne znam sta cu.ne znam ko je lud ...ona ili ja

Draga Lulu, MM trenutno radi u kaficu, jer ne moze naci posao u struci... Kafic nije tako velik, posla ima onako, mjesecno izade oko 600 km i vjeruj da je to malo s obzirom da nema slobodnog dana!!! Radi non stop i svecima i nedjeljom a svi znamo da covjek nije rob i da mora imati slobodan dan!!!! Ne znam kako je kod vas u Zenici ali u Mostaru je drugacije, ljudi zarade(moja frendoca s faksa) i 800 km mjesecno, a radi druga, prva, slobodna. Ona za mm kaze da nije normalan sto radi za tako malu placu, a nema rashod za jelo i pice... I KO VEC mora RADITI U KAFICU DA I ZARADI... Ali mm nece da radi u drugom kaficu, jer ovdje dolazi njegova raja i uvijek je u opustenoj atmosferi i kaze da nece da prelazi iz kafica u kafic, nego samo na neki bolji posao... A ja dok sam studirala radila sam u fast foodu imala dnevnicu 25 km plus 5 km za sendvic i pice...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Trazim posao
12.9.2009 0:48:39   
teta berta
Usput zvali su me na razgovor za posao, ali ne onaj koji sam aplicirala nego neki drugi. Ali odustala sam, jer je posao u Sirokom Brijegu, a ja nemam auto tako da zasad trazimo nesto u Mostaru...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Trazim posao
12.9.2009 0:53:52   
neki
Bice bolje,bice aBduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Trazim posao
12.9.2009 0:54:12   
milenium
teta berta,naravno da je to malo,kod nas se počinje od 700km pa nadalje a radi se u smjenama.ali kod nas je taki standard da je to malo. možda je kod njih tamo drugačiji život i niži standard tako da je taj novac za njih puno.ne znam..sve ovisi od standarda.u njemačkoj bi i 1000km bilo malo.user posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Trazim posao
12.9.2009 0:57:23   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Bice bolje,bice aBduser posted image user posted image user posted image

samo naprijed, ne može tako lako i ja sam pravooooooo dugo tražila posao, bila sam izgubila svaku nadu u jednom periodu, a tebi želim više sreće nago što je kod mene bilo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Trazim posao
12.9.2009 6:54:31   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Lulu_

zene moje daj prosvjetlite me
muz i ja imamo dva kafica
on vodi jedan(veliki) a ja drugi (mali)
u ovom malom uvijek imamo problema sa radnicima
ja sam sad prije ramazana dala platu od 560 km
radi se svaki dan od 8 ujutro do 7 navecer i nedeljom od 9 do 16
ima 5 stolova koji nikad nisu zauzeti i prijavljne je taj neko
djevojka koja treutno radi i kojoj sam smanjila platu za vrijeme ramazana me starava maltertira(dodje mi da je od pod razbijem)
posao je strasno pao za vrijeme ramazana i ja ne znam kako ce biti poslje(nisam vidovita)
ona hoce prvi dan poslje ramazana da opet ima platu od 560 i slobodan dan i da bude prijavljena...ja sad mislim da je ta plata zaista previse
raspitivala sam se i konobari u kaficima koji rade zaista punom parom dobiju 400 km(kod nas u ze)
ja vise ne znam sta cu.ne znam ko je lud ...ona ili ja


Znam da nije lako naci radnika, ali ni ti ocito nisi nikad radila za privatnika, samo ti sebe zamisli da ti je to sve primanja sto imas.


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Trazim posao
12.9.2009 8:17:48   
bebacha
560KM za rad u kaficu je i vise nego dobro.moj mm radi automehanki i ima istu toliku plata.ta dva posla se po tezini nemogu ni poredit.tako da to uopste nije malo.prije svega zato sto nije neki veliki kafic koji puno zaraduje

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Trazim posao
12.9.2009 12:39:39   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

Bice bolje,bice aBduser posted image user posted image user posted image

samo naprijed, ne može tako lako i ja sam pravooooooo dugo tražila posao, bila sam izgubila svaku nadu u jednom periodu, a tebi želim više sreće nago što je kod mene bilo

Hvala ti draga moja punouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Trazim posao
15.9.2009 0:09:36   
neki
Sta je ovo,ovde nikakvih novosti...
Ja sutra odoh "ganjati" papire potrebne za novi konkurs,poludicuuser posted image Ali eto nadam se da ce sta biti od silnih prijavauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Trazim posao
15.9.2009 1:18:22   
mila81
NEKI draga ima konkurs u Ilidzanskom dijamantu, pa pogledaj, ako ti odgovara, traze poznavanje njemackog, ti si tu vjestauser posted image . Vidi na njihovom sajtu, i sretno.

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Trazim posao
15.9.2009 2:13:32   
Dalila Sa
Evo da se i ja malo uključim na ovu temu :)
Ako je neko zainteresovan imam informaciju primaju recepcionerku u Hotelu Heco Delux kod vječne vatre.Porebni uslovi SSS,dobro poznavanje engleskog jezika.Radno vrijeme je od pola sedam do pola tri prva smjena,i od pola tri do pola jedanest druga smjena.
A da ono najbitnije da kažem,plata je 500km,eto toliko što ja raspolažem informacijama.


_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Trazim posao
15.9.2009 10:33:16   
Suzana
IZVORNA PORUKA: cokolino_79

jer gledam samo državne poslove a nemam nikakvu šteluuser posted image



A zašto gledaš samo poslove u državnim firmama? user posted image




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Trazim posao
15.9.2009 10:46:12   
neki
IZVORNA PORUKA: mila81

NEKI draga ima konkurs u Ilidzanskom dijamantu, pa pogledaj, ako ti odgovara, traze poznavanje njemackog, ti si tu vjestauser posted image . Vidi na njihovom sajtu, i sretno.

Dusa moja draga,ona se mene sjetilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Imas PPuser posted image

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Trazim posao
16.9.2009 22:42:05   
neki
Jos cekam i jos se nadamuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kontrakcije koktel


koji se daje kod prenosene trudnoce dali neko ima iskustva sa ovim i dali uopste deluje

da (58%)

ne (17%)

nacula????? (25%)


Broj svih glasova: 52

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *