|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porod i brijanje dlačica
24.3.2010 16:27:23   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: škorpija

kad sma bila trudna meni je to mm sređivaouser posted image , ma lažem i sad to radiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...to znaci  da  ima i  koprcanja....mi smo  nesto  slabi, džaba  brazilkeuser posted image user posted image user posted image i  ostale  fore

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 10:06:05   
ferguson
zasto li se ova tema ugasila, i dalje se zene moraju brijati i depilirati.....
ja od kako znam za sebe brijem sve dole, bukvalno, samo ostavim neki trokutic iznad, za ukrasuser posted image , i to moram raditi svaki drugi dan, inace katastrofa.....izgleda gore taj drugi dan nego da sam ih pustila ono mjesec.
eh sad me brine, sredicu se ja pred porod naravno, ali sta ako se ne porodim isti dan, znaci sutra uzas dole....
pa da li je moguce da dobijem neki broj telefona neke fine zene koja radi brazilsku trudnicama. neznam kako se mislim skinuti, ali o tome cu kad dodje do toga. predpostavljam da se to radi nekim voskom, pa da moze trajati makar 10-15 dana.

nadam se da ce neko vidjeti ovaj post i odgovoriti mi...Hvala

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 10:10:24   
Hanady RR
Ja sma sebe održava na način da sve skidam komletno od ulaska u 9 mjesec...
inače svako moje tužiranje podrazumjeca održavanje zone bikinija i mog načina kako d aizgledauser posted image

tako d ami nije bio problem u odlasku na porod...

Kada je bio termin mene i počelo boliti...znala sma ubrzo sma na stolu za porod...istuširala s eobavila sve što treba začas i čekala odlazak u bolnicu.

Tako je bilo sa prirodnim, aza CR legla sma dan ranije i bila sma naravno ''sređena'', ujutro je bio zakzan CR ja sma prije solaska setsrice u toaletu sve ponovila ...

sa čudom sam gledala kako žene dođu ne spremne i to na CRuser posted image mislim znale su šta ih čeka, pa su ih sestrice sređivale...meni to nikako nije bilo jasno...

Ono što znam je da je najbolje sve skinuti pri prirodnom porodu...jer se tako umanjuje mugućnost konjuktivitisa kod beba pri izlaskuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 18:11:41   
ferguson
to jeste, ne pada mi na pamet da me neko tamo brije, evo sad sam se najezila na tu pomisao. mene samo brine ako se ne porodim isti dan(kad namjeravam doci sredjena) jer sutradan to izgleda katastrofa.....znaci imas vremena da to opet tamo negdje sve ponovis?? ma joj meni ti je sve to spansko selo, neznam sta me tamo ceka, pa sam zato mislila nekad u 9-om mjesecu otici na brazilsku depilaciju. jer znam i da dok tamo lezis poslije poroda, vizita doktora izgleda tako da te gledaju tamo dole(mislim logicno),a kako se obrijati odmah nakon poroda,mislim dole rana od rezanja i sta ja znam.....
uff

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 18:18:07   
veeseelaa
eh sad me brine, sredicu se ja pred porod naravno, ali sta ako se ne porodim isti dan, znaci sutra uzas dole....
pa da li je moguce da dobijem neki broj telefona neke fine zene koja radi brazilsku trudnicama. neznam kako se mislim skinuti, ali o tome cu kad dodje do toga. predpostavljam da se to radi nekim voskom, pa da moze trajati makar 10-15 dana.


halo ba, pa ja se tuširam svaki dan i uz tuširanje sredim malu, skroooz i nema frke ni za porod ni za iznenadni sex user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 18:26:00   
sanela.asja
user posted image user posted image
halo ba, pa ja se tuširam svaki dan i uz tuširanje sredim malu, skroooz i nema frke ni za porod ni za iznenadni sex
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 18:43:53   
ferguson
haloooo, cita li iko moj post do kraja. pa i ja to isto radim...ali me trenutno muci skroz druga stvar

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 19:26:46   
sanela.asja
I ja sam trudna i jeste se tesko obrijati al ja fino ogledalo kad se tusiram nov bic i polako jest da ostanem sat vremena al isplati se bude glat,nisam ni razmisljala da idem u salon to da radim nesto mi crnjak skroozuser posted image
S prvim porodom kad sam dosla kuci samo gore gdje nema rane brijala,a gdje je rana nisam dok nije malo zaraslouser posted image ..
Svaka cast al ja ne bi mogla u salon user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 19:26:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ferguson

haloooo, cita li iko moj post do kraja. pa i ja to isto radim...ali me trenutno muci skroz druga stvar


mislim da previše brineš..
naime porod kada krene ne ide to tako brzo...savršeno imaš dovoljno vremena da sve ''popraviš'' d abude uredno...
nakon poroda, nema potrebe da brineš o rastu dlačica...naime ako s eporađaš na CR neće te gledati doktori dole ...niko te ne gleda sem pri izlasku imaš kontolni vaginalni pregled...gdje te takošer doktor ne zagleda ''dole''...

nakon prirodnog poroda također nema pregleda do izlaska ( otpilike za 24-48 sati najviše) i smao imaš kontolni pregled vaginalni gdje doktor sa tobom razgovara a rukom izvrši pregled...
u slučaju rasta u ta 24-48 sati neče doći do infeklcije jer nisu to duge niti toliko prpljave dlačice...

dalje...
ti možeš uraditi brazilku ali do poroda sigurno ćeš sama sebi morati to održavati...

ja stavrno nisma išla u slaone u trudnoći i inače sa svamkim tužiranjem to obavljam...tako d anisma imala frke nikave sa istim...

mislim nećeš ni ti kao ni niko do sada ko jeste o tome brinuo...smao opuštenouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 19:30:06   
veeseelaa
ne rastu dlačice tako brzo, ja se porodila u u 22 do ujutru ni jedna nije porasla user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 19:54:40   
ferguson
hvala na odgovoru....
stvarno mi to nije tesko raditi, brijem sve od kako znam da su mi pocele rasti dlake, ali eto brinem se radi gluposti,sve kontam desice mi se da izgleda neuredno,a kakav sam bolesnik nema sanse da mi se to desi. a kad udjem u porodjajnu,vjerovatno mi dlake bas nece padati na pamet, ali eto.....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: porod i brijanje dlačica
23.7.2011 19:55:50   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ferguson

hvala na odgovoru....
stvarno mi to nije tesko raditi, brijem sve od kako znam da su mi pocele rasti dlake, ali eto brinem se radi gluposti,sve kontam desice mi se da izgleda neuredno,a kakav sam bolesnik nema sanse da mi se to desi. a kad udjem u porodjajnu,vjerovatno mi dlake bas nece padati na pamet, ali eto.....


nećeuser posted image user posted image user posted image

sratno i ne brini previšeuser posted image samo opuštenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: porod i brijanje dlačica
8.8.2011 11:55:06   
mostarka82
vidim ja sve se pred porod brijete do kraja ali inače jeli bolje i kada se ide na obični pregled u ginekologa dole se srediti da ne bude dlačica ?? meni bi neugodno bilo skinuti se a dole sve crno jeste se vi sve brijale i kada ste išle na obične pregled u ginekologa ?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: porod i brijanje dlačica
8.8.2011 12:13:52   
veeseelaa
kako misliš na obične preglede? misliš one mjesečne ako je trudnoća ok???
ja sam išla jednom mjesečno kod ginekologa na UZ i uvijek je sve bilo ok, na početku trudnoće sam bila pregledana vaginalno, jednoj još papa test radila i to je to bilo sve do ulaska u 9 mjeseci, kada je dr pored UZ-a pregldavao me i vaginalno da vidi da li sam otvorena
a cica maca obrijana skroz, na porodu to i moraš uraditi il će te sestra obrijati ....
mislim da je ok da se briješ i tokom trudnoće zbog tih redovnih pregleda

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: porod i brijanje dlačica
8.8.2011 13:32:44   
palachinken
Ja sam se depilirala od-do kad god trebam doktoru, bez obzira sto me nece gledati dole user posted image , to je bio jedan od rituala pred pregled.
A na dan poroda sam se, kad su bolovi krenuli, fino natename okupala i depilirala, sredila, manikura, pedikura, maske za lice, za kosu...kontam, ko zna kad ću opet imati vremena, a ježila me pomisao da me u porodilištu neko brije. Iako, sad mi naumpade, bila je ena do mene sa bunjem ko njemice osamdeset_ihuser posted image , niko je nije brijao u porodilistu, a radili joj epiziotomiju. Meni to nekako gadno pa hajd.

< Poruku je uredio palachinken -- 8.8.2011 13:33:57 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: porod i brijanje dlačica
8.8.2011 13:36:41   
R&T@
Meni smeta sto se kod nas sve MORA...
pa i to brijanje pred porod...

Postoje zene koje odrzavaju higijenu "dolje" i bez potpunog brijanja...

U knjigama o trudnoci pise da nekada veci rizik po bebu mogu biti ranice koje nastaju nakon brijanja...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: porod i brijanje dlačica
13.8.2011 9:24:38   
ferguson
ja mislim da to nije pod moranje. ti naravno mozes voditi higijenu kako ti odgovara, ali pred porod ne bi bilo lose da se skroz obrijes, jer svi pricaju ako to ne uradis ti, uradice ti sestra u bolnici (a vjerujem da se i ti jezis od neceg takvog).
ja vec ne vidim nista dole od tibe, ali znam sve napamet user posted image pa mi nije problem obrijati se.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: porod i brijanje dlačica
13.8.2011 15:08:04   
animagical
hajd i nekako sto ne vidim nista kad se depiliram, naucilo se nekako i napamet...ali ovo postaje bas smijesno, ja sve teze od trbe mogu da dohvatim ciljano podrucjeuser posted image koliko jos moze rasti ovaj stomak... imaju li kakvi brijaci s produzenom drskomuser posted image majke mi-kratke mi ruke postale...sva se izvrnem dok izdeveram

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: porod i brijanje dlačica
13.8.2011 15:17:21   
teacher75
ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: porod i brijanje dlačica
13.8.2011 17:12:27   
emma.L
IZVORNA PORUKA: animagical

imaju li kakvi brijaci s produzenom drskomuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sa teleskopskom, i ja sam se to pitala ili da namontiram na nešto 'daljinski' - uopće se ne sjećam da je ovako teško bilo prv put.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:50:49   
enči80

IZVORNA PORUKA: animagical

hajd i nekako sto ne vidim nista kad se depiliram, naucilo se nekako i napamet...ali ovo postaje bas smijesno, ja sve teze od trbe mogu da dohvatim ciljano podrucjeuser posted image koliko jos moze rasti ovaj stomak... imaju li kakvi brijaci s produzenom drskomuser posted image majke mi-kratke mi ruke postale...sva se izvrnem dok izdeveram

user posted image user posted image user posted image Pa stvarno,šta ti neće naumpastiuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:52:00   
veeseelaa
nek ti muž obrije cicu 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:53:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim


đe gore?? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:53:49   
animagical
nemam ja iskreno strpljenja da mi mm pomazeuser posted image on sebi lice brije 20min, jednom je pokusao...ja se haman smrzla stojeci pod tusem mokra... hajde reko nahladicu seuser posted image  

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:55:00   
veeseelaa
nemam ja iskreno strpljenja da mi mm pomazeuser posted image on sebi lice brije 20min,


nema veze, meni je to super, pa nek traje što duže onda user posted image
ti čitaš novine a on se posla uhvati hahahha


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *