|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:55:12   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim


đe gore?? user posted image


I mene je to zainteresovalo..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:56:17   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad na sljedećoj kafici vidite kako ganjam Tiki da joj skinem gaće user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:56:40   
veeseelaa
a možda je to gore kao graničnik, između cice i trbe user posted image
Tiki može slika user posted image il razmjena slika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.8.2011 0:57:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:59:00   
Skvo RR
Definitivno je neki granicnik...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..i ja bi razmjenu...nego vesela....mislim da cemo lako tiki savladati u nekom wc-u.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 0:59:42   
veeseelaa
ja ovo moram da vidim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 1:00:18   
Anoniman
a jeste neozbiljneuser posted image
nego animagical ima ona podesiva drška od džogera pa da probas nesto improviziratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ismija se postu mal djete ne probudihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 1:00:59   
enči80

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim


đe gore?? user posted image


I mene je to zainteresovalo..user posted image user posted image user posted image



To 'gore' bi po mojoj logici bilo čisto malo niže od pupka a na khm khm gospojiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 1:00:59   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ovo moram da vidim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




I ja...bas me zanima

_____________________________________



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 14.8.2011 1:04:54 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: porod i brijanje dlačica
14.8.2011 1:02:24   
enči80

IZVORNA PORUKA: noa

a jeste neozbiljneuser posted image
nego animagical ima ona podesiva drška od džogera pa da probas nesto improviziratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ismija se postu mal djete ne probudihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:33:53   
suncicaa
Pozzz svim user posted image i mama...ne znam od kada su ovi postovi ali se nadam da ce me neko primjetiti user posted image Sutra idem na komisiju za carski pa cu vjerovatno ostati na ležanju do početka,jer se bebac nije okrenuo a termin za dva dana a i jako malo sam otvorena samo 1cm.. pa me zanima da li smijem ici danas na depilaciju nekako mi je to najbolje i njalakse a i navikla sam...samo se bojim da može nešto od jakog čupanja da se poremeti...jer ako se obrijem za dva dana vec se pojave...user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:35:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim


đe gore?? user posted image


I mene je to zainteresovalo..user posted image user posted image user posted image



To 'gore' bi po mojoj logici bilo čisto malo niže od pupka a na khm khm gospojiuser posted image user posted image user posted image



a što to da ostane? fazon ili...? protiv uroka user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:40:49   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: suncicaa

Pozzz svim user posted image i mama...ne znam od kada su ovi postovi ali se nadam da ce me neko primjetiti user posted image Sutra idem na komisiju za carski pa cu vjerovatno ostati na ležanju do početka,jer se bebac nije okrenuo a termin za dva dana a i jako malo sam otvorena samo 1cm.. pa me zanima da li smijem ici danas na depilaciju nekako mi je to najbolje i njalakse a i navikla sam...samo se bojim da može nešto od jakog čupanja da se poremeti...jer ako se obrijem za dva dana vec se pojave...user posted image


Ja vjerujem da će ti na ovo pitanje bolje znati odgovoriti tvoja kozmetičarka ili neki ginekolog ako imaš koga nazvati na telefon.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:44:42   
Monaa
Iskreno ja ne bih rizikovala. Ja od kako sam zatrudnila ne idem nikako na depilaciju, jer se znam dosta grciti od bolova pa da ne bi nekako bebici naskodilo prestala sam ici. Jos pogotovo tako pred kraj ja se ne bih usudila. Nece ti puno narasti ako se obrijes, to je samo 2 dana, a i ko ce ti to gledati jesi li frsiko depilirana ili ne. user posted image

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:46:03   
suncicaa
Hvala Lejla..tako cu i uraditi..iako ne znam da li su pripreme za carski iste kao i na prirodni porod..mislim na deplacije..pozzzz..

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:48:50   
suncicaa
Bas zbog grčenja sam i mislil da ce biti problem.....ok..ništa upregnut cu MM opet...user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 13:55:56   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: suncicaa

Pozzz svim user posted image i mama...ne znam od kada su ovi postovi ali se nadam da ce me neko primjetiti user posted image Sutra idem na komisiju za carski pa cu vjerovatno ostati na ležanju do početka,jer se bebac nije okrenuo a termin za dva dana a i jako malo sam otvorena samo 1cm.. pa me zanima da li smijem ici danas na depilaciju nekako mi je to najbolje i njalakse a i navikla sam...samo se bojim da može nešto od jakog čupanja da se poremeti...jer ako se obrijem za dva dana vec se pojave...user posted image



Pa i ako se pojave za dva dana ne moze narasti nesto veliko,a za carski nije to bas toliko bitno,vazno je samo da nije sumauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:21:55   
chuci
ja sam išla na početku 9 mjeseca i poslije nisam. rekla mi kozmetičarka da je nju strah, pa zato nisam. ali ja depilaciju podnosim bez problema. mislim ne grčim se i to nešto što spominjete. ako ti je depilacija voskom kao i brijanje (meni je tako) po mom mišljenju je bolje otići, jer će dlačicama duže trebati da narastu, a najmanje ti pored rane, dojenja i ostalog poslije poroda treba i onaj ružni osjećaj kad ti dlačice izrastaju. ako ti je inače frka, boli, grčiš se nemoj jer ti ne treba taj stres dva dana pred termin.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:36:58   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim


đe gore?? user posted image


I mene je to zainteresovalo..user posted image user posted image user posted image


na gornjem dijelu "gospoje"user posted image umjesto trokuta imam liniju na sredini

< Poruku je uredio teacher75 -- 1.2.2012 14:37:43 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:37:14   
suncicaa
najviše sam i htjela zbog toga što sporije izrastu a i mirnija bi bila....ali pošto imam jak korjen dlake užasno me boli...čak i obrve kad čupam suze same idu user posted image do sada sam nekako trpila ali nisam sigurna za ovaj put... hvala u svakom slučaju user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:38:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: enči80


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja vec godinama idem jednom mjesecno na depilaciju voskom, skine mi sve osim jedne linije gore, pa tako i u trudnoci. dlake mi se gade i bas bi se fuj osjecala da se zapustim


đe gore?? user posted image


I mene je to zainteresovalo..user posted image user posted image user posted image



To 'gore' bi po mojoj logici bilo čisto malo niže od pupka a na khm khm gospojiuser posted image user posted image user posted image



a što to da ostane? fazon ili...? protiv uroka user posted image


tako je sad moderno, trokuti vise nisu u modiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:40:01   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image pa đe si ženo, nema te da nam odgovoriš
sjećatel se reklame mislim od G&B heheheheh


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:40:36   
suncicaa
Emice znači da si i ti rodila na carski..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:41:38   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: suncicaa

Emice znači da si i ti rodila na carski..... user posted image user posted image user posted image



Jesam na jezeru,dan prije terminauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:43:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image pa đe si ženo, nema te da nam odgovoriš
sjećatel se reklame mislim od G&B heheheheh


ja tek sad vidjela da ste ovo pisaleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:46:37   
suncicaa
Ja sam cijelo vrijeme bila protiv carskog..ali se ovaj put beba pitauser posted image nece da se okrene...pa mi je baš neka frka..vidim da žene traže epiduralnu ali nisam sigurna da to kod nas u Banja Luci može..a ne vidim ovdje mama iz B.L..Kako si ti prošla...pooozzz

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *