|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:47:44   
suncicaa
Ja se malo prebacih sa teme.....user posted image izvinjavam se...

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 14:51:59   
Emica_sa
Ja sam zbog komplikovanog prvog poroda koji je bio prirodni,u razgovoru sa doktorom dosla do zakljucka da je bolje da drugi put idem na carski i nisam se pokajala sekunde.Uzela sam epiduralnu,bila sam budna citavo vrijeme,kad se curica rodila,stavili mi je na prsa,i onda odnijeli.Nisam povracala,nije me bolila glava,nisam imala nikakvih tegoba,ustala navece prvi put,a sutra dan sam hodala.Ispocetka malo boli zateze rana,ali ja sam za 4 dana bila super,sve radila po kuci i oko djece,stvarno nije nista strasno.Sretno

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 15:20:37   
suncicaa
Hvala puno..upravo čitam temu carskog i svakakvih iskustavauser posted image neke ohrabruju a neke su užas...Ja se samo molim da prodje kako treba a bol cu izdržati nekako...... pozzz

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 15:24:55   
Dida79
Suncice nema razloga za strah.Ja sam rodila jednom prirodno i jednom na carski i sad kad bi ponovo ja bi isla na carski.
Da ti kazem da ne boli slagacu mora malo ali meni ti bolovi nisu nista u poredjenju sa prirodnim porodom.
Sretno i drzim ti fige user posted image

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 15:35:09   
suncicaa
Dida hvala uno sreće uvjek trebauser posted image ...... sutra ću da vidim šta će mi vijeće izvjećatiuser posted image ....ma samo da me ne pate....a šta mislite koja je anestezija najbolja u slučaju da se može birati... :*

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 16:20:55   
beba1 beba2
drage moje evo i ja napokon da vam se pridruzim mada vas pratim vec neko vrijeme.Nemam iskustva sa carskim rezom ali imala sam jedan prirodni poradjaj 2008 i sad sam opet trudna (19 sedmica).Ja bih opet prirodan porodjaj izabrala ako je sve u redu jer smatram da je najbrzi oporavak...u svakom slucaju zelim vam puno srece  bilo koji da izaberete...pozzz

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: porod i brijanje dlačica
1.2.2012 17:01:13   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: suncicaa

Dida hvala uno sreće uvjek trebauser posted image ...... sutra ću da vidim šta će mi vijeće izvjećatiuser posted image ....ma samo da me ne pate....a šta mislite koja je anestezija najbolja u slučaju da se može birati... :*


Ja sam imala dva carska i oba puta na opcu anesteziju. Mislim da je kod nas epiduralna jos u "povojima", zato cu sad opet ako Bog da na opcu

(odgovor članu suncicaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: porod i brijanje dlačica
29.7.2012 17:36:33   
Marija13
Da li neko zna postoji li u Sarajevu salon gdje se moze uraditi "brijanje" intimnih dijelova? Znaci ne depilacije tipa vosak, secer i sl.vec odstranjivanje dlacica brijacem user posted image Jos uvijek mogu sve sama "obaviti" ali kontam sta ce biti pred porod kad mi bude velika pupa? user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: porod i brijanje dlačica
29.7.2012 17:40:53   
vjestica
za salon ne znam, ali ako je samo brijanje u pitanju, radije angažuj muža

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 14:46:21   
mali_leptiric
Ne mogu da vjerujem da se u bolnici koristi isti, starinski, brijac i to 'na suho' user posted image

Onda je bolje sve uraditi sam ili muzic da se uhvati i pomogne :) Posto vas je vecina prosla vec porod mozete li mi reci koliko se ostaje u bolnici ukoliko se radi o prirodnom porodu? Da li 24 h ili??

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 14:49:47   
animagical
24 h, rijetko duze.... ne znam nikoga ko je otisao cupav na porod, ili na bilo kakav ginekoloski pregled... do porada sam ja naucila napamet depilirati, bez ogledala,a da nisam pomogao bi muz....

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 14:54:11   
chuci
leptiriću meni se na oba poroda potrefilo da sam ostala 12 sati u bolnici i kući.
što se tiče brijanja mm je to odradio tako da ne znam kakav brijač oni koriste.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 15:28:56   
Majka Tereza
Ja sam se uspjela obrijati sama, bez problema kontam, ali sam promasila poneku, pa sam kasnije vidjela da izgledam k´o ona fanta reklama dole user posted image sta cu im jauser posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 17:46:00   
mali_leptiric
Ja mogu sama :) ali bas sam citala ranije postove i ne mogu da vjerujem da mogu tako tretirati zene, nije im to bas higijenski :)) ali jedva cekam da mi opet bude sve vidno tj.dostupno heheheheh

Drago mi je sto nije duze od 24 h :)) ostajanje u bolnici :) jos da krene sve samo :D

(odgovor članu Majka Tereza)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 19:11:44   
veeseelaa
ja ne kontam kako se neko ne može sam obrijati user posted image
ja sam to sama radila do zadnjeg dana.... nije mi trebala pomoć
i da, ne kontam ni one žene koje dodju neobrijane na porod, pa da ih onda gore briju user posted image e svašta
a to veče kad sam se ja poradjala bila je pristigla još jedna porodilja, i čujem ja sestru kako viče kolegici daj mi brijač user posted image user posted image user posted image ma bježi

inače uvijek se brijem, vazda spremna user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 19:47:13   
ajla86
ma svakavih nas ima moja vesela..
ja deveram sa brijanjem sad mi mrsko da se mm ko kobila rasirim da me brije sve nesto se hocu ko mogu sama user posted image user posted image user posted image user posted image
danas krenula kod dr ..a iance nisko nosim pa od pupe nista nevidim.....
i aj se fol obrijala nesto sam ja mlatila kad sam po zavrsetku uzela ogledalo da provjerim imams ta i vidjeti...
zvalja sa brkovima hahahaahahahaahaha naravno malo malo ja preskocila...
pa popravljaj ma sve me zabolilo...
a brijem se i aj naravno redovno...ali u trudnoci sam nekako odlakavila..po pupi imam dlake jako izrazene a do sad nisam imala i po butinama a niakd do sad ih nije bilo...valjda hormoni sta li vec....
iduce brijanje hebes samostalnost ima mm da me sastruze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: porod i brijanje dlačica
2.8.2012 21:52:34   
Majka Tereza
wahahahaha vesela, bas si me nasmijala . Cuj sestro BRIIJAAC. Ja bih se roknula da me moraju jos i na taj nacin kasapiti u porodjajnoj sali. Ja sam se u sred trudova dogegala do tusa i to sama odradila. Samo, eto rezultat nije bio estetski savrsen, ali dovoljno dobar da me oni ne moraju glancatiuser posted image A za dlakavost u trudnoci je prilicno cesto, meni su se pojavile dlacice oko bradavica, sama sam se sebi gadila.. Ali poslije porodjaja se pocelo vracati na svoje. Na pupi nisam imala, samo onu redovnu hormonsku crtu user posted image Ona mi je bila slatka user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: porod i brijanje dlačica
3.8.2012 14:00:06   
mali_leptiric
hehehe ma uzas bas, u svoj frci jos da i oni 'kasape' brijacem :)) Meni je kolegica rekla da poslije poroda znatno sporije rastu :)) pa me i to raduje hhehehe

(odgovor članu Majka Tereza)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: porod i brijanje dlačica
11.12.2012 10:20:47   
Anoniman
Zenice,
a da li brijete dlačice u g... :))?? Ja ne..:S a razmišljam da počnem i ne znam da li je i to potrebno za porod? ostalo brijem redovno sve :D

(odgovor članu mali_leptiric)
  Neposredna veza do poruke: 194
   RE: porod i brijanje dlačica
29.3.2013 12:36:25   
cipi
zna li neko neki dobar aparat za epilaciju koji se moze koristiti na intimnom podrucju?
ja stalno brijem, a brzo mi rastu pa da mi ih se malo rijesiti, a voljela bih tako odraditi i pred porod
vosak i ti fazoni ne dolaze u obzir, radije bih se cupava porodila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: porod i brijanje dlačica
29.3.2013 15:36:00   
Lejla Ka
Ne znam koliko ti je to najsretnija opcija prije poroda. Ako si ikad epilirala taj dio, i imala ikakvih problema sa urastanjem dlačica ja ti to nikako ne bih preporučila, taj ti dever poslije poroda uz bebu baš ne treba. Nego ti fino zamoli supruga ili neku blisku žensku osobu da te obriju neposredno pred porod i mirna si za porod, a za ostali period ćeš vidjeti kako ide.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: porod i brijanje dlačica
29.3.2013 15:40:07   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ne znam koliko ti je to najsretnija opcija prije poroda. Ako si ikad epilirala taj dio, i imala ikakvih problema sa urastanjem dlačica ja ti to nikako ne bih preporučila, taj ti dever poslije poroda uz bebu baš ne treba. Nego ti fino zamoli supruga ili neku blisku žensku osobu da te obriju neposredno pred porod i mirna si za porod, a za ostali period ćeš vidjeti kako ide.


Upravo tako :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: porod i brijanje dlačica
29.3.2013 17:38:15   
Hannica

IZVORNA PORUKA: animagical

24 h, rijetko duze.... ne znam nikoga ko je otisao cupav na porod, ili na bilo kakav ginekoloski pregled... do porada sam ja naucila napamet depilirati, bez ogledala,a da nisam pomogao bi muz....

I ja sam ovako,ne znam na sta je licilo,ali ja sam dala sve od sebe.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: porod i brijanje dlačica
29.3.2013 18:06:46   
cipi
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ne znam koliko ti je to najsretnija opcija prije poroda. Ako si ikad epilirala taj dio, i imala ikakvih problema sa urastanjem dlačica ja ti to nikako ne bih preporučila, taj ti dever poslije poroda uz bebu baš ne treba. Nego ti fino zamoli supruga ili neku blisku žensku osobu da te obriju neposredno pred porod i mirna si za porod, a za ostali period ćeš vidjeti kako ide.


zbog urastanja dlacica mislis?
na nogama s tim nisam imala problema ni sa epilacijom, ali u tom podrucju mi se dva puta desilo i s brijanjem pa sam mislila da bi kremice za to uz piling mogle pomoci, ne znam je li neko pokusao uopce da se rijesi dlacica na ovaj nacin? znam ono svi uglavnom ili britvica ili vosak. i ja se inace stalno brijem, sada posto se vise ne vidim koristim ogledalo, ali mi je bas dosadilo i da mi je da se bar malo toga rijesim, a voska me strah haman ko i poroda user posted image

< Poruku je uredio cipi -- 29.3.2013 18:08:21 >

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: porod i brijanje dlačica
2.4.2013 9:34:59   
deset_a
ja sam prije trudnoće redovno išla na depilaciju voskom. i bas sam bila zadovoljna. otkako sam ostala trudna koristim brijač, mada odmah postaju gušće dlačice :-(, aBd planiram ove sedmice na pregled (12-ta sedmica)pa ću vidjeti sa doktoricom da li ima išta loše u dep. voskom. ABd, pogotovo pred porod mislim da bi zeni bilo lakše skinuti dlačice tako nego brijač, jer zaista duze traje .... a nakon poroda, još rana, još o tome deverati....hmmm


(odgovor članu cipi)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *