|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 19:29:05   
henna ze
Pokusavam da skontam..grozno se osjecam kad vidim da smo mogli pomoci jos nekom
ja vise nemam mogucnosti nikakve..
Bas nikakve..:-(

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 19:42:00   
mama2009
Henna, nema potrebe da budes tuzna, ako Bogda do kraja sedmice ja mislim da cu ja naci jos jednu opciju za prikupljanje, samo me strah za prevoz..sutra cu vidjeti sa direktorom, da mi da kedija pa da s njim dovucem.....hvala Bogu i danasnja akcija je bila extra


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 19:56:05   
Hanady RR
mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 19:57:16   
mishkica
Drage moje samo da vam kazem da ste sve do jedne lavice zene, ponosna sam sto sam dio vaseg drustva.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:05:40   
palachinken

IZVORNA PORUKA: henna ze

Pokusavam da skontam..grozno se osjecam kad vidim da smo mogli pomoci jos nekom
ja vise nemam mogucnosti nikakve..
Bas nikakve..:-(

Henna stupila sam u kontakt s ovim momkom (preko zajednicke prijateljcie) Imaju punu garazu stvari za bebe, skupljeno u roku od 3 sata!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:12:51   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi


Mila nema toga sad aman puno, nego meni zao sto nisam uspjela ovaj put. Da ja nisam u stanju kakvom jesam, ja bih sjela u auto i sama to odvezla gdje treba. Ma nije problem. Ja cu vidjeti da uplatim neka finansijska sredstva gdje i kome bude trebalo. Vidjet cu sutra na poslu mozda ce i jos neko od kolega pa da se zajedno organizujemo. user posted image
Vama kapa do poda, sve i jednoj user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:17:29   
Hanady RR
PAŽNJA

U skladu s anašim dogovorom vršimo zaduživanja naših članica iz sarajeva za stalnim kontaktom s anašim članicama u ostalim područjima gdje se dešava golgota ili gdje je moguće da dođe do daljnjih porblema...
Mi za sada brinemo o onim članicama za koje znamo iz svakodnevnih kontakata za njih, mjesto stanovanja, stavrno stanje stavri...
međutim u slučaju da znate za neke naše članice koje su u problemu molim javite meni, Višnji RR i Ladyblue putem PP poruke

Plan je sljedeći, jedna članica se zadužuje za izvor infomarcije do ovih članica koje navedem...
u slučaju da nam se neka ne javi dan jedan...regiramo kupovinom kredita...molim sve koje su voljne da šalju kredit u ovim situacijam mi pošalju PP ili FB poruku sa svojim brojem telefona i imenom d amogu javiti na koji broj u tom trenutku da šalju mobilni kredit...

idemo

1. Koka i po- Zavidovići-zadužena Ladyblue
2. Bebacha- Gračanica-zadužena Pahuljica
3. Ziki-gračanica zadužena Vještica
4. Tinkivinki-Doboj-zadužena Mico Tico
5. mum82- Brčko-zadužena Hanady RR
6. Dinaa -Vareš-zadužena Hanady RR
7. damma Srebrenik- zadužena Iman 83
u sluaju promjena nekih radi podruja
8. Mico Tico- Banja Luka-zadužena AnLu


Na ove navedene sada znam da mogu računati u svakodnevnom kontaktu, u slučaju da neka sa chat teme želi preuzeti zaduženje od mene, jer imama tri javite mi porukom mjenjam.

Za sada neke do njih se javaljaju redovno na RR, i tu je stanje OK za sada...ali u slučaju da ne, znamo šta nam je činiti...
Nadalje ja ću sada svakoj poslati poruku sms-om da znaju zašto ih smao jedna pita za zdravlje i da znaju da kada ta pita pita za komletan RR TIM:
Tako štedimo baterije mobitel, kredit i imamao stalno infomacije o eventulanih hitnim potrebema i naravno regaujemo tada u stanju mogućnosti i potreba.

RR Tim...ma šta RR TIm...komletna ringerajauser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 18.5.2014 20:23:22 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:19:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi


Mila nema toga sad aman puno, nego meni zao sto nisam uspjela ovaj put. Da ja nisam u stanju kakvom jesam, ja bih sjela u auto i sama to odvezla gdje treba. Ma nije problem. Ja cu vidjeti da uplatim neka finansijska sredstva gdje i kome bude trebalo. Vidjet cu sutra na poslu mozda ce i jos neko od kolega pa da se zajedno organizujemo. user posted image
Vama kapa do poda, sve i jednoj user posted image


draga ako može doći do mene, ako nađeš prevoz ja ću preuzeti i dogovoriti usmjeravanje prema zenici ili zavidovićima ili Maglaju preko RTV Doma, BHTV-a neka ide sa njima dalje...jer i oni kaže mi seka idu direktno da se ne izgubi :(

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:22:44   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi


Mila nema toga sad aman puno, nego meni zao sto nisam uspjela ovaj put. Da ja nisam u stanju kakvom jesam, ja bih sjela u auto i sama to odvezla gdje treba. Ma nije problem. Ja cu vidjeti da uplatim neka finansijska sredstva gdje i kome bude trebalo. Vidjet cu sutra na poslu mozda ce i jos neko od kolega pa da se zajedno organizujemo. user posted image
Vama kapa do poda, sve i jednoj user posted image


draga ako može doći do mene, ako nađeš prevoz ja ću preuzeti i dogovoriti usmjeravanje prema zenici ili zavidovićima ili Maglaju preko RTV Doma, BHTV-a neka ide sa njima dalje...jer i oni kaže mi seka idu direktno da se ne izgubi :(


Dijana, ja cu ici u cetvrtak dobila sam zeleno svjetlo od direktora, ako je neka formusica za put do Ze bujrum mogu odnijeti zajedno sa ovim stvarima koje cu preuzeti

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:23:42   
Mrvica_83
Ponosna na RR ..Sto sam dio ove divne ekipe ..I sto sam bila u mogucnosti da alim dijelom pomognem nasoj drugarici ;-) Sve zenice - svaka cast za organizaciju i ulozeni trud. Ljudskost na djelu. Bravo !!

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:25:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi


Mila nema toga sad aman puno, nego meni zao sto nisam uspjela ovaj put. Da ja nisam u stanju kakvom jesam, ja bih sjela u auto i sama to odvezla gdje treba. Ma nije problem. Ja cu vidjeti da uplatim neka finansijska sredstva gdje i kome bude trebalo. Vidjet cu sutra na poslu mozda ce i jos neko od kolega pa da se zajedno organizujemo. user posted image
Vama kapa do poda, sve i jednoj user posted image


draga ako može doći do mene, ako nađeš prevoz ja ću preuzeti i dogovoriti usmjeravanje prema zenici ili zavidovićima ili Maglaju preko RTV Doma, BHTV-a neka ide sa njima dalje...jer i oni kaže mi seka idu direktno da se ne izgubi :(


Dijana, ja cu ici u cetvrtak dobila sam zeleno svjetlo od direktora, ako je neka formusica za put do Ze bujrum mogu odnijeti zajedno sa ovim stvarima koje cu preuzeti

Imaš li gdje držati ako nam bambi dostavi u sarajevo sutra...recimo...jel imaš gdje držati do četvrtka...
Ili bambi neka šalje ovamo u srdijedu pa direkt trpaš...spojite se dogvorite...ona trduan da ne bude u teretu prevelikom...al ona duđša naša zna kako je ovom narodu...sve ovo rpošle eć jednom


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:26:34   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi


Mila nema toga sad aman puno, nego meni zao sto nisam uspjela ovaj put. Da ja nisam u stanju kakvom jesam, ja bih sjela u auto i sama to odvezla gdje treba. Ma nije problem. Ja cu vidjeti da uplatim neka finansijska sredstva gdje i kome bude trebalo. Vidjet cu sutra na poslu mozda ce i jos neko od kolega pa da se zajedno organizujemo. user posted image
Vama kapa do poda, sve i jednoj user posted image


draga ako može doći do mene, ako nađeš prevoz ja ću preuzeti i dogovoriti usmjeravanje prema zenici ili zavidovićima ili Maglaju preko RTV Doma, BHTV-a neka ide sa njima dalje...jer i oni kaže mi seka idu direktno da se ne izgubi :(


Dijana, ja cu ici u cetvrtak dobila sam zeleno svjetlo od direktora, ako je neka formusica za put do Ze bujrum mogu odnijeti zajedno sa ovim stvarima koje cu preuzeti

Imaš li gdje držati ako nam bambi dostavi u sarajevo sutra...recimo...jel imaš gdje držati do četvrtka...
Ili bambi neka šalje ovamo u srdijedu pa direkt trpaš...spojite se dogvorite...ona trduan da ne bude u teretu prevelikom...al ona duđša naša zna kako je ovom narodu...sve ovo rpošle eć jednom




zovem je sad pa cu se dogovoriti

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:28:42   
lepetetka
ja se moram zahvaliti lady26 do nebaaaaa, jer ne bih mogla sa djecom ništa odnijeti,.. nešto sam slala ovamo na punktove, i još ću aBd, ali mi drago da je otišlo sa ovim stvarima user posted image user posted image
a oni koji nisu stigli neka ne brinu, trebat će nažalost tim ljudima još mnogo pomoći user posted image , masa ih je ostalo bez išta, a ovi svi koji su poplavljeni, pa sve je i njima haman uništeno user posted image
Hvala RR user posted image

Pahuljice znaš li ti ikakav kontakt sa našom Elmom iz Doboja, ona se udala, ali nisam sigurna je li ostala u Doboju, u mislima mi je ovih dana user posted image


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:40:09   
Hanady RR



PAŽNJA

U skladu s anašim dogovorom vršimo zaduživanja naših članica iz sarajeva za stalnim kontaktom s anašim članicama u ostalim područjima gdje se dešava golgota ili gdje je moguće da dođe do daljnjih porblema...
Mi za sada brinemo o onim članicama za koje znamo iz svakodnevnih kontakata za njih, mjesto stanovanja, stavrno stanje stavri...
međutim u slučaju da znate za neke naše članice koje su u problemu molim javite meni, Višnji RR i Ladyblue putem PP poruke

Plan je sljedeći, jedna članica se zadužuje za izvor infomarcije do ovih članica koje navedem...
u slučaju da nam se neka ne javi dan jedan...regiramo kupovinom kredita...molim sve koje su voljne da šalju kredit u ovim situacijam mi pošalju PP ili FB poruku sa svojim brojem telefona i imenom d amogu javiti na koji broj u tom trenutku da šalju mobilni kredit...

idemo

1. Koka i po- Zavidovići-zadužena Ladyblue
2. Bebacha- Gračanica-zadužena Pahuljica
3. Ziki-gračanica zadužena Vještica
4. Tinkivinki-Doboj-zadužena Mico Tico
5. mum82- Brčko-zadužena muaa
6. Dinaa -Vareš-zadužena Hanady RR
7. damma Srebrenik- zadužena Iman 83
u sluaju promjena nekih radi podruja
8. Mico Tico- Banja Luka-zadužena AnLu


Na ove navedene sada znam da mogu računati u svakodnevnom kontaktu, u slučaju da neka sa chat teme želi preuzeti zaduženje od mene, jer imama tri javite mi porukom mjenjam.

Za sada neke do njih se javaljaju redovno na RR, i tu je stanje OK za sada...ali u slučaju da ne, znamo šta nam je činiti...
Nadalje ja ću sada svakoj poslati poruku sms-om da znaju zašto ih smao jedna pita za zdravlje i da znaju da kada ta pita pita za komletan RR TIM:
Tako štedimo baterije mobitel, kredit i imamao stalno infomacije o eventulanih hitnim potrebema i naravno regaujemo tada u stanju mogućnosti i potreba.

RR Tim...ma šta RR TIm...komletna ringerajauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:56:15   
sretna_mama
Računajte i na mene ....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 20:57:17   
ElmaB
Sada pročitak na fb. Dijana Lazić, zaboravila sam joj nick na RR, je sa sinom izbjegla kod svojih roditelja. Ona inače živi u Doboju, pa eto da imate i tu informaciju.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:00:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama2009


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Bambi09


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

mama2009, pokušaj sa bambi iz goražda da se to odvuče do nje kojima treba...
ima skupljenoga...dosta...stoji kod nje...
jel moguće nešto u tom pravcu da se rješi


Mila nema toga sad aman puno, nego meni zao sto nisam uspjela ovaj put. Da ja nisam u stanju kakvom jesam, ja bih sjela u auto i sama to odvezla gdje treba. Ma nije problem. Ja cu vidjeti da uplatim neka finansijska sredstva gdje i kome bude trebalo. Vidjet cu sutra na poslu mozda ce i jos neko od kolega pa da se zajedno organizujemo. user posted image
Vama kapa do poda, sve i jednoj user posted image


draga ako može doći do mene, ako nađeš prevoz ja ću preuzeti i dogovoriti usmjeravanje prema zenici ili zavidovićima ili Maglaju preko RTV Doma, BHTV-a neka ide sa njima dalje...jer i oni kaže mi seka idu direktno da se ne izgubi :(


Dijana, ja cu ici u cetvrtak dobila sam zeleno svjetlo od direktora, ako je neka formusica za put do Ze bujrum mogu odnijeti zajedno sa ovim stvarima koje cu preuzeti

Mama2009, mozes li se raspitati trebaju li nekoj bebi kolica, ja bih rado poslala ova svoja po tebi ako ti nije problem da ih prevezes u cetvrtak. Imam ona velika graco za bebe od rodjenja pa nadalje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 167
   [Obrisana poruka]
18.5.2014 21:01:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:15:43   
Skvo RR
Nekada imam osjecaj da smo sektasiuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:22:00   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nekada imam osjecaj da smo sektasiuser posted image


user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:25:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nekada imam osjecaj da smo sektasiuser posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:30:07   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nekada imam osjecaj da smo sektasiuser posted image

ali praviuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:32:17   
saritaa
zene svaka vam cast, cudo ste user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:35:22   
DM
De prijo meni jednu forumašicu
P.S.Nemam večeras kredita, ali sutra aBda biće

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 21:45:20   
bebaa
ja nemam riječi...toliko ljubavi,požrtvovanosti,humanosti zrači......ponosna sam na vas sve......volim vas sve.....user posted image user posted image user posted image
samo da se zna ,ovo su suze radosnice.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *