|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:06:29   
henna ze

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: AnLu

Ja mogu za bebu od 15 dana iskupiti, djecak, djevojcica ili je svejedno samo da je cisto?


Ne znam vjeruj mi,jedna drugarica napisala ovaj post u grupi zenickih mama,ja cu sutra ici,tamo oko podne dok se skupe sve zenice koje ce ici.Ja imam unisex,bitno je da je suhi i cisto.Treba vdijet gdje ce "upravit" ovaj kombi.

I procitah da se u Maglaju prodaje roba koja je poslana kao humanitarna pomoc,znaci sokirana sam !



kombi ce se upravit na heliodrom..

donacije idu direktno ugrozenim

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:19:08   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: AnLu

Ja mogu za bebu od 15 dana iskupiti, djecak, djevojcica ili je svejedno samo da je cisto?


Ne znam vjeruj mi,jedna drugarica napisala ovaj post u grupi zenickih mama,ja cu sutra ici,tamo oko podne dok se skupe sve zenice koje ce ici.Ja imam unisex,bitno je da je suhi i cisto.Treba vdijet gdje ce "upravit" ovaj kombi.

I procitah da se u Maglaju prodaje roba koja je poslana kao humanitarna pomoc,znaci sokirana sam !



kombi ce se upravit na heliodrom..

donacije idu direktno ugrozenim



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:23:36   
bebaci
za djecu tj. 3 god i bebu 15 dana posebno cu staviti u kesu sa naznakom ¨ZA porodicu u domu u Raspotočju.¨¨ .

_____________________________

veliki bubi 08.03.2010.
mali bubi 07.02.2013.

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:32:37   
Skvo RR
Ide direktno na heliodrom...henna je koordinator u zenici...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:34:39   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ide direktno na heliodrom...henna je koordinator u zenici...user posted image

znaci da spakujem ovo za 13 godina?

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:56:34   
minie
Ja imam lijekova za dijabeticare i ljude sa visokim krvnim prtiskom (procitala sam da su i oni jakK o potrebni). Imam 8 kutija tableta Siofor i 8 kutija tableta Skopryl, kao i dvije kutije tableta tipa Ranibos. Sutra nikako ne mogu donijeti nigdje te lijekove, jedino ako ima neko iz pravca Rajlovca, B. Potoka da ce ici u Importane pa da pokupi. Mozemo u ponedjeljak odnijeti u CK ili Pomozi,ba

Jutros smo odnijeli u CK ono sto je oznaceno kao najpotrebnije i halal bilo, koliko se moglo, ugl od srca je

I svaka cast svim ljudima koji su se ukljucili u ovu akciju user posted image



_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:57:31   
palachinken
Skvo, cekamo te sutra aBd.
Ja imam info, a sutra ujutru zovem, da u jednoj kuci u Raspotočju ima porodica ili dvije, evakuisani iz djeca u pelenama, zeni treba obuce br 40 (to ja imam), muske gumene cizme itd
Pa ako ste musterije, moze se i to odvuci (ustvari imam ja broj osobe koja bi i pokupila)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
17.5.2014 23:59:04   
palachinken
Ah vidim da ste spominjale već te u Raspotočju.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 0:08:30   
lady84
Dolazim sutra abd u importannne, sad sam pročitala na fb da ima dosta beba iz maglaja starosti do 6 mjeseci i da su im potrebne pelene 3-8 kg, cucle 0-6 mj, D3 kapi, mlijeko u prahu za bebe, flašice, vlažne maramice, kreme za bebe, i inzulin za dijabetičare.
Pa eto, mozda ste to već spakovale,ali nije na odmet da podsjetim :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 0:24:35   
M kao Mama
sad bih sjela i plakala, ustvari plačem, jutros sam odnijela dvije ogromne vreće pune stvari za bebe, čarapa, veša, vreće za spavanje za bebu, bodića, trenerkica, i za nepšto stariju djecu, i kesu igračaka, halalosom bilo samo se nadam da će u prave ruke otići, ovdje nemam više ništa za djecu, jedino ujutro da pogledam nešto od obuće za djecu pa da dobacim u importane, baš mi je krivo, jer ovo znam da ide direktno gdje treba

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 0:27:25   
emi7908
Skvo molim te imam nešto hrane kupljene,vode... hoću li moći to donijeti da ubacite? Spakovala sam i garderobe i za stariju djecu pa eto...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 0:41:13   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

Skvo molim te imam nešto hrane kupljene,vode... hoću li moći to donijeti da ubacite? Spakovala sam i garderobe i za stariju djecu pa eto...

Naravno hrana, voda, higijena, pelene, sve je to potrebno...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 9:12:19   
emi7908
Naravno hrana, voda, higijena, pelene, sve je to potrebno...


Ehhh super, vidimo se tamo...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 9:17:51   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Drage moje, ja sam upravo spakovala jedan paket djecije garderobe za uzrast 5 do 8 godina. Veceras mi sestre dolaze s posla pa su i one kontale nesto za odrasle da spakuju. Takodjer imamo pelene za odrasle i imam jedan paket pelena za bebu jumbo pak vel 5. Sve sam to kontala da spakujemo i da posaljemo sutra ujutro busom jer nemamo drugacije kako poslati. Da li bi htjela neka od vas da preuzme na sebe obavezu da bi otisla na bus stanicu sutra i preuzela pakete i odnijela na odrediste?



Jos jednom da pitam da li je neko spreman otici na bus stanicu da preuzme pakete i odveze gdje se bude skupljalo? U 12 sati ide bus za SA tamo stize izmedju 13:30 i 14 sati. Ako ne, da nosimo u CK a odatle Boga pitaj gdje ce otici.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 9:18:13   
palachinken
Vise porodica iz Orahovice smjesteni u Raspotociju kod doma.
U privatnoj kuci smjesteni su tek porodjena zena sa bebom od 17 dana, djevojcica 7 godina i djecak 5 godina, dvije zene 30-tih godina i dva muskarca takodjer tridesetih godina. Iz Orahovice su pjesacili 10-tak kilometara do Nemile. Imaju hrane za 5 dana, ali najpotrebije stvari za sada su: zenske cipele brojevi 39-40, carapice za djecu od 3 do 7 godina, pelene broj 1 i 4, patike/cipele 42 i 46, gumene cizme 42 i 46.
Svi koji imaju nesto od pomenutog polovno/novo neka zovu mene ja cu sutra prikupljati. Ili mi posaljite broj u inbox (broj ima kod mene)

Evo o ovome sam jučer pričala, mislim da se dio pomoci moze preusmjeriti njima.
Ja imam kontakt, covjek ce doci i pokupiti, samo da se izdvoji sta ide njima, sta na heliodrom. Ako se slazete.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 9:23:26   
palachinken
I jos vas nesto molim, jer na to apeluju iz CZ i CK, da se sortira pomoc i naznaci nekako na kesama sta je gdje.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 10:00:53   
sretna_mama
palachinken, mogu li po Skvo poslati 2 bočice od 100ml za Jasmininog oca..Ne znam kakvo je stanje kod njih u Lokvinama, i kako će biti za dostavu ovih dana, uzela sam joj petrolej..Čovjek od karcinoma boluje, i pije ga..Bojim se da mu ne nestane što ima.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 10:05:50   
palachinken

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

palachinken, mogu li po Skvo poslati 2 bočice od 100ml za Jasmininog oca..Ne znam kakvo je stanje kod njih u Lokvinama, i kako će biti za dostavu ovih dana, uzela sam joj petrolej..Čovjek od karcinoma boluje, i pije ga..Bojim se da mu ne nestane što ima.

Pisem ti na FB

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 10:17:53   
sretna_mama

IZVORNA PORUKA: palachinken

Vise porodica iz Orahovice smjesteni u Raspotociju kod doma.
U privatnoj kuci smjesteni su tek porodjena zena sa bebom od 17 dana, djevojcica 7 godina i djecak 5 godina, dvije zene 30-tih godina i dva muskarca takodjer tridesetih godina. Iz Orahovice su pjesacili 10-tak kilometara do Nemile. Imaju hrane za 5 dana, ali najpotrebije stvari za sada su: zenske cipele brojevi 39-40, carapice za djecu od 3 do 7 godina, pelene broj 1 i 4, patike/cipele 42 i 46, gumene cizme 42 i 46.
Svi koji imaju nesto od pomenutog polovno/novo neka zovu mene ja cu sutra prikupljati. Ili mi posaljite broj u inbox (broj ima kod mene)

Evo o ovome sam jučer pričala, mislim da se dio pomoci moze preusmjeriti njima.
Ja imam kontakt, covjek ce doci i pokupiti, samo da se izdvoji sta ide njima, sta na heliodrom. Ako se slazete.



HB, dobih info da će i grupa mama iz ZE, fokusirati se na ovu porodicu..user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 10:31:25   
muaaa
Hena jel ti preuzimas za ovu porodicu sto je Hate pisala?

Ja sam na kesi naznacila 13 i 15 god za djecu odjeca i obuca.Juce sa vecinu dala ali za prvu pomoc ce dobro doci!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 11:17:04   
mila81
Hoćel Skvo biti na parkingu do Muzeja, ili preko puta Importane-a, ja sam spremila dosta garderobe, i obuće ima za svakoga svega, samo da Allah svima pomogne :)

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 12:04:36   
teacher75
Ja nazalost nisam mogla doci, lana mi straano kaslje, malo je i malaksala a mm nije kuci, nema ih ko cuvatiuser posted image do zadnjeg sam kontala dal da idem s njima al me strah da ne fasuje upalu plucauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 12:17:48   
bebaa
hvala Allahu dragom pa naš obični narod nije zakazao...pokazao je svu svoju veličinu,otvorio dušu......user posted image user posted image user posted image

sad smo se iskupili dole na parkingu....ljudi planirali 2 auta.....ma kakvi....toliko je stvari,higijenskih potrepština,deka,pelena,hrane...svega...ljudi ne znaju kako će to prebaciti uopšte do semizovca......snaći će se,ne sumnjamo uopšte.....user posted image user posted image

sva drhtim...da vas sve Allah dragi nagradi i podari vam sve što sebi zaželite......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 14:24:03   
Arminaa
Mm je danas odnio stvari za bebice - flasice, cucle, kreme, vlazne maramice i zitne kasice, te robicu za bebe do godinu dana, nadam se da ce nekom dobro doci. Otisla bih ja u kupovinu, ali mi je mali dobio krzamak pa smo nas dvoje u izolaciji od prosle sedmiceuser posted image .

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
18.5.2014 15:24:29   
jasminah
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: bebaa

hvala Allahu dragom pa naš obični narod nije zakazao...pokazao je svu svoju veličinu,otvorio dušu......user posted image user posted image user posted image

sad smo se iskupili dole na parkingu....ljudi planirali 2 auta.....ma kakvi....toliko je stvari,higijenskih potrepština,deka,pelena,hrane...svega...ljudi ne znaju kako će to prebaciti uopšte do semizovca......snaći će se,ne sumnjamo uopšte.....user posted image user posted image

sva drhtim...da vas sve Allah dragi nagradi i podari vam sve što sebi zaželite......user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *