|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:32:34   
juni
Draga Skvo, ja bih pregledala da nije u pitanju slijepo crijevo. Ja sam ga operisala kao dijete, imala sam visoku temperaturu i neizdrziv bol desnom dijelu trbuha. Ima dosta situacija kad se ne mora operisati, bude samo kao napad i na tome zavrsi. Ljubi nam Umce a ti nam se brzo oporavi!

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:35:26   
Skvo RR
Ma ne znam ni sama juni, evo od jutros me malo samo bolicka, sinoc onaj abdominalac je rekao, da ako bude veca bol kao ona od preksinoc da se javim hirurgu! Kaze da vidi da nije slijepo (iako su krvni nalazi ok) ili bruh, jer jedino to ne vidi na uzv! A svi ostalu organi su ok!



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:36:01   
Skvo RR
I da sumnjali su na vanmatericnu, ali evo nije!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:37:56   
mamine oci
draga skvo jtek sad vidoh da nisi dobro,pa jel te puno boli,jesil uzela slobodne dane ili radis?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:38:14   
Anoniman
Skvo, bas mi  je zao, ja ti htjedoh reci da ide sprovjeriti zuc ali eto vidim bila si na UZV, zelim ti brz oporavak user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:39:26   
elkina_mala
nisam sve uspjela procitati,ali moji simptomi su bili,povracanje,znaci i caj sam povracala a kamoli nesto drugo...onda nisam mogla citavu noc zaspati,jer nikako nije pasalo,onda ujutro sam padala u nesvjest,i eto otisla operisali i sve 5:) nista strasno:),ali strasno bi bilo kada bi stvarno u pitanju bilo slijepo crijevo a da ti ne odes doktoru,jer ono kada pukne od upale onda je haos...tek onda nastaju veliki problemi..;eto tako su meni u bolnici pricali...pussa

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:39:45   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo i mene na ovoj temi! Sinoc kasno sam imala grozan "napad"-bolova u stomaku! Na ljestvici - bol od poroda 8, ovaj od sinoc 10! I tako je trajalo 3h od jutros mala bol sa desne strane, otisla na posao, jer sam ranije jutros uradila nalaze sedimentacije i urina, sacekala 2h, nalazi okuser posted image , idem sa posla kod ginekologa nadje mi neke ciste, ne mogu uzrokovati taj bol,user posted image , odem abdominalnom nistauser posted image !

Zaista manje me boli sada (ali boli), ali ne bi volila da se ponovi onaj napad od sinoc, a nisam dobila odgovor od cega mi je sinoc bilo tako tesko!!!!!!!


Samo napisah, da ovo podijelim sa vama!!!!

Uglavnom, lezanje i odmaranje!!!user posted image




Meni se jadnom desila ista stvar...na kraju hitna po mene dolazila...i jos onaj kad me opipao rece- ovo je za hirurga! Ja bila- i prosla sto se kaze...
Na kraju se ispostavilo da su- grcevi user posted image .
ali bol.....nepodnosljiva!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:39:45   
Skvo RR
Ne radim, evo lezim kuci, otisla sam oko 13 ooh juce sa posla! user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:42:18   
Skvo RR
Evo smirila sam se kuci, i malo mi je bolje, mislim juce sam stvarno sve poduzela uradila KS i urin, uradila UZV abdomena, bila kod ginekologa! Nadam se da ce proci, a ako ne prodje tj, ako bol bude jaca, onda mi ne gine hirurg! Ali eto, ja se nadam da ce proci jer mi je jutros zaista malo bolje! Cini mi se da sam sada samo dobro malaksala!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:42:24   
mamine oci
odmori draga nadam se da nije nista strasno i da ce brzo proci vjerovatno prehlada ili grcevi,a ima i ona stara od nasis nana mozda se strunila a ljekari o tom nemaju pojma....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:50:41   
maja78 RR
gore si spomenula  da su sumnjali na vanmatericnu ali da nije, je li to znaci da si dobila?
ja imam cistu u jajniku endometricnu vec 4 godine i rekli su da nebi trebala izazivati bol, ali svaki put kad dobijem i dan prije znalo me baciti na pod od bola, do trudnoce sam radi nje morala piti kontracepcijske pilule da me nebi toliko boljelo. Mozda ti je ipak od tih cisti


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:52:20   
Skvo RR
E, ovako imam i ja tu cistu na desnom jajniku, e nisam jos dobila, nego sam jutros radila test! I on je negativan, meni ni ne kasni menzes, tebam dobiti ovih dana! I koristim kontracepciju, ali za svaki slucaj mi je ginekolog rekao da  uradim test!

I taj mi je jajnik on juce dirao, i nije bolan! On kaze da je bolan na dodir, da bi bilo od njega!


< Poruku je uredio Skvo RR -- 23.1.2010 11:53:17 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 11:55:05   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

E, ovako imam i ja tu cistu na desnom jajniku, e nisam jos dobila, nego sam jutros radila test! I on je negativan, meni ni ne kasni menzes, tebam dobiti ovih dana! I koristim kontracepciju, ali za svaki slucaj mi je ginekolog rekao da  uradim test!


meni su govorili da nema sanse da me od ciste boli dok mi moja doktorica nije rekla da naravno da je moguce, pa mozda ti se sprema menstruacija.

ja ti svakako zelim da sto prije te prodje, samo se ti odmaraj :) user posted image


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 12:01:03   
mamin sin
O draga Skvo...Čuvaj se...A znaš mene je skoro na poslu safatala užasna bol da nisam bukvalno mogla da se ispravim i išla je od želuca pa gornji stomak kompletan, znači nije se spuštala nisko. A to jutro sam ustala sa blagim bolom. I fakat me je rasturalo, uzela sam ranibos, za želudac, i prošlo i kasnije čitav dan mi je neki osjećaj blagog bola bio.... A to mi se desilo još jednom ili dvaput, nisam ništa detaljnije ispitivala...

Nadam se da ćeš se oporaviti što prije...

PS znam da sam OT ali čestitam na RR, dugo nisam bila na netu! user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 16:25:51   
new mama
Skvo bas mi je zaouser posted image ,nadam se da ce bolovi brzo proci,evo veliki zagrljaj za brz oporavakuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Slijepo crijevo
23.1.2010 16:33:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Evo smirila sam se kuci, i malo mi je bolje, mislim juce sam stvarno sve poduzela uradila KS i urin, uradila UZV abdomena, bila kod ginekologa! Nadam se da ce proci, a ako ne prodje tj, ako bol bude jaca, onda mi ne gine hirurg! Ali eto, ja se nadam da ce proci jer mi je jutros zaista malo bolje! Cini mi se da sam sada samo dobro malaksala!


da nije kamen u bubregu ili kamen u žuči??
želim brz oporavak

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 10:43:36   
new mama
Zene drage evo i mene na ovoj temi od juce me boli sa desne strane kod pupka nije puno,kao da me je potkocilo,a nocas me pocelo boliti vise,jutros kad sam ustala bas me potkocilouser posted image ,sad neznam sta moze biti,popila sam tabletu,ali izgleda nista,ne mogu se uspraviti,nakasljati,bas mi smeta,jel  nesto alarmantno ,da li bi se trebala javiti dr. neznam sta moze tu biti uopsteuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 10:59:25   
Lalana
new mama, uopste ne mora znaciti da je slijepo crijevo u pitanju, ali svakako bi najbolje bilo da posjetis doktora, kako bi bila rahatnija i utvrdila o cemu je rijec.


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 11:04:51   
new mama
Ma nemislim ni ja da je slijepo crijevo,ali nisam znala gdje da postavim post,nego da vidim ima li ko kakav savjet,ili da li bi trebala otici do dr. jer me ne popusta,neznam sta je ovo,ali nisu to tako jaki bolovi vise potkocenostuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 11:07:01   
sarayka
IZVORNA PORUKA: new mama

Zene drage evo i mene na ovoj temi od juce me boli sa desne strane kod pupka nije puno,kao da me je potkocilo,a nocas me pocelo boliti vise,jutros kad sam ustala bas me potkocilouser posted image ,sad neznam sta moze biti,popila sam tabletu,ali izgleda nista,ne mogu se uspraviti,nakasljati,bas mi smeta,jel  nesto alarmantno ,da li bi se trebala javiti dr. neznam sta moze tu biti uopsteuser posted image


imas li kamen u žuci mozda??
On cesto boli sa desne strane


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 11:10:07   
new mama
Ma nikad  nista dosad,ovo mi se prvi put desava,ali nikako neprolazi ,neznam sta da radimuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 11:11:40   
acudesa
ja sve kontam da je ipak slijepo crijevouser posted image  popij čaj od nane, ako ti ne bude bolje idi ljekaru, možda si se samo prahladila, a ne kljukaj se tabletama protiv bolova, samo ti prikrivaju pravi uzrok boli

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Slijepo crijevo
17.4.2010 11:19:44   
new mama
Ma sacekacu jos malo da vidim da li ce biti bolje,ako ne onda cu do doktora cisto da me pregleda,hvala vam puno na savjetima,ljubim vasuser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Slijepo crijevo
9.8.2013 15:41:43   
anidla
dobar dan...

Noa mi ima upalu slijepog crijeva, tako bar je utvrdjeno ultrazvukom kod dr. Amre, djecjeg radiologa.... hitno smo otisli na djecju hirurgiju gdje su rekli da dijete nemanikakvih znacajnijih simptoma ali da je nalaz optuzujuci....

poslali su nas kuci i da ga pratimo....

a ovako je sve krenulo...prvojedobio prije 15 dana turu, nista znacajno, ali se zalio i na stomak.... odveli gapedijatru, kaze upala grla... za stomak kaze nista sumnjivo....ok....dali mu antibiotik ali on se i dalje zalio....opet odemo pedijatru, ona nam dala uputnicu za jezero.... gore rekli da uradimo snimak abdomena i sve nalaze....u petak zavrsimo sa antibiotikom a odmah u ponedjeljak uradimo nalaze....sve ok...odemo na ultrazvuk u UNITC kod dr. Amre, katasrofa nalaz...upala slijepog crijeva i kamenac u crijevu user posted image user posted image user posted image reklada idemo hitno na djecju hirurgiju....

pregladala ga prvo jedna doktoricapaje onda zvala sefa djecje hirurgije, oni prezadovoljni kakvo je dijete...veseo, nije reagovao na dodire kad su mu gledali stomacic, nista....

ali su rekli da je nalaz optuzujuci i da ih samo brine cinjenica stoje tek ispio antibiotik pa se boje da nije on umirio eventualnu upalu...


mi smo bas isprepadani...ne znamo sta uraditi jer o dr. Amri Mornjakovic smo culi samo rijeci hvale i da vrijedi za najboljeg djecjeg radiologa....

sta vi misliste? kome bih ga jos mogla odvesti?




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Slijepo crijevo
9.8.2013 21:37:00   
Hanady RR
ja sa svojim ličnim iskutvom sa dr. Amrom Mornjaković njoj bih vjerovala ....
ti ćeš morati sa svojim iskutvom odlučiti o istom

kakvi su laboratorijski nalazi...


nisma baš shavtila što kažu na dječjoj hirurgiji ali nedavno je kećr moje prijateljica 5 noći završavala hitna---pedijatrija i kad je puklo slijepo crijevo operisana je hitno...
u bolnici su bile duže nego se ostaje...
no hB malena je super prošla ako je moglo biti...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *