|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slijepo crijevo
9.8.2013 23:46:49   
leona81
ja sam operisala slijepo crijevo, i sestra, i mama, kod nas je izgleda zenska linija:)
kod mene su mislili da je trovanje, ali se ustanovilo nalazima, cak me boljelo s obje strane nisam znala vise sta me boli. kod mene je bila teska upala i da me stari doveo par sati kasnije sigurno bi bio belaj...morala sam zbog roga biti 15 dana u bolnici...znam samo da me strasno boljelo, da nisam mogla hodati uopste
svakako bih potrazila drugo misljenje ako sumnjate...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Slijepo crijevo
10.8.2013 10:02:49   
Apotekarka
Anidla moja rodica je u trudnoci imala kronicnu upalu slijepog crijeva,medjurtim antibiotici su to primirili rekli su joj ako je zaboli da dodje medjutim nikad je vise nije zabolilo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Slijepo crijevo
15.8.2013 10:49:28   
anidla
Noa je bolje....ne zali se vise nikako....uredovala se i stolica.... nadam se da ce tako i ostati....slijedece sedmice idemo na kontrolu....

hvala svima koje ste se javile i mislile na nas...


ljubimo vas

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Slijepo crijevo
15.8.2013 10:51:22   
Hanady RR
pa javite se malo češćeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Slijepo crijevo
15.8.2013 10:56:46   
anidla
:)

fakat zabusavamo :)


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Slijepo crijevo
15.8.2013 11:02:41   
pocahontas
Anidla, nisam znala da nam je drug bio loše user posted image
nadam se da je to iza vas, samo to pratiti i vodi ga na kontrolu.. user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Slijepo crijevo
15.8.2013 11:05:16   
anidla
pocy, jesi ti operisala ikad onaj zub? ja sam u prosli ponedjeljak operisana....haos

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Slijepo crijevo
18.8.2015 22:52:24   
severina01
Molim pomoc! Vec nekoliko dana osjecam neki pritisak u podrucju gdje bi se trebalo nalaziti slijepo crijevo a malo mi je bed sam zbog toga ic doktoru. Je li to jedan od znakova upale slijepog crijeva? Trebam li se brinuti?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Zaposlenost
manuela RR

Da li imate posao ili samo vaš muž radi?

Radim samo ja (22%)

Radi samo muž (39%)

Oboje smo zaposleni (36%)

Oboje smo bez posla (3%)


Broj svih glasova: 212

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *