|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hranilica
7.8.2009 23:48:40   
dinciii
mi smo danas uzeli ovu i presretni smo

user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: hranilica
8.8.2009 0:19:13   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: dinciii

mi smo danas uzeli ovu i presretni smo

user posted image



Super izgleda, samo mi cudna ta kao korpa ispod? Za sta sluzi? Nije valjda za hranu user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: hranilica
8.8.2009 0:34:36   
dinciii
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: dinciii

mi smo danas uzeli ovu i presretni smo

user posted image



Super izgleda, samo mi cudna ta kao korpa ispod? Za sta sluzi? Nije valjda za hranu user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pise da je za igracke user posted image da uvijek imas u blizini nesto od toga.user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: hranilica
8.8.2009 0:35:26   
Okarica
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: dinciii

mi smo danas uzeli ovu i presretni smo

user posted image



Super izgleda, samo mi cudna ta kao korpa ispod? Za sta sluzi? Nije valjda za hranu user posted image


Ta korpa je meni odlična stvar. Tu držim igračke kojima se igra dok jede. U suprotnom joj hrana vrlo brzo dosadi. Korpa je uvijek puna igračaka prije jela. Dok jede, ja joj stavljam jednu po jednu igračku na onaj pult, a ona ih baca. Poslije jela, igračke opet idu u korpu. Što više igračaka završi na podu,  više je zalogaja završilo u stomačiću.user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: hranilica
8.8.2009 0:36:18   
dinciii
okarice dobra ideja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: hranilica
8.8.2009 0:49:33   
Okarica
Eh, moja dinciii, kod mene hranjenje samo tako funkcionira user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: hranilica
8.8.2009 1:09:02   
mamina cura
Ja sam mislila za krompir user posted image user posted image user posted image  Ma zezam se malo user posted image

Inace nije dobro dijete zabavljati dok jede jer treba svjesno uzimati zalogaje i uzivati u hraniuser posted image  Nemojte to uciti bebu ako bas ne treba i ne moze drugacije. To je moja veeelika greska sa Timurom koji i dan danas ne zeli da jede i hrana mu ne predstavlja nikakav uzitak. Sad Hena pojede prije njegauser posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: hranilica
8.8.2009 1:17:39   
aazra
Kod nas je marka neo - nato,
kupljena u wisi, ne znam koliko je kostala jer smo je dobili na poklon.
Do 18 kg je, ima vise polozaja i nivoa, korpu za igracke - slicna kao na slici koju je postavila Okarica.
Meni je ekstra, i bebi je udobno, korpa za igracke je izuzetno prakticna.
Bilal cesto i zaspi u njojuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 8.8.2009 1:19:10 >


_____________________________








(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: hranilica
8.8.2009 19:16:31   
Anoniman
user posted image

e i mi smo se obnovili danas ...konacno smo je kupili,
Gledala sam i u wizi camove...ona koja se meni svidjela je 280 KM...pa je ipak cijena presudilauser posted image ..mada nije ni ova jeftina...ali je eto da kazem sredina neka...ima dvije tacne koje se skidaju, ima tri polozaja...podesivu visinu...sve u svemu smo pozurili da ne bi pisala postove na temi "koliko dugujete svome djetetu"...

Kada sve rezimiram, razocarana sam ponudom a i cijenama

jah..nema ni korpu za krompiruser posted image user posted image


< Poruku je uredio dadada -- 8.8.2009 19:17:15 >

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: hranilica
8.8.2009 21:43:00   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

e i mi smo se obnovili danas ...konacno smo je kupili,
Gledala sam i u wizi camove...ona koja se meni svidjela je 280 KM...pa je ipak cijena presudilauser posted image ..mada nije ni ova jeftina...ali je eto da kazem sredina neka...ima dvije tacne koje se skidaju, ima tri polozaja...podesivu visinu...sve u svemu smo pozurili da ne bi pisala postove na temi "koliko dugujete svome djetetu"...

Kada sve rezimiram, razocarana sam ponudom a i cijenama

jah..nema ni korpu za krompiruser posted image user posted image



Pa gdje ces kupovati bez korpe za krompiruser posted image user posted image user posted image
Mi imamo Brevijevu kupljenu u Mercuru na otoci. Dobro nam sluzi, sve kaiseve smo skinuli odavno a inace ne razumijem zasta sluzeuser posted image  Kao da cemo u tome voziti dijete user posted image  Inace je svaka beba u tome totalno sigurna i zasto je vezati kad je mama uvijek tu. Jedino ako imaju mame koje ostave bebe u tome da se igraju sa hranom. user posted image
E sad, moja stolica ima tu plasticnu presvlaku koju je Hena probila u tom frontalnom dijelu gdje im dodju nogice. Tako da sam uzela makaze i lijepo iskruzila jer kad plastika pocne da se para ode sve. Sad imamo tu prvu stepenicu i sjedalo sa otvorenim dijelom za noge user posted image  Svaki put pokusava da se sama popenje ali je to ipak visoko pa joj bas i ne ideuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: hranilica
8.8.2009 21:53:45   
aazra

Ma bez korpe za krompir nikakouser posted image

Naida, ja nekad ostavim malenog samog u stolici da bih otisla do wc-a (da oprostis), ili u kuhinju, ili da bi se spremila. Na podu ili nedaj boze na krevetu nema sanse.,
Iskoristim priliku nakon sto ga nahranim, malo ga "zavalim" dam mu igracku ili jos bolje ako je na tv-u Deen ili reklame, i eto dobijem pet - deset minuta za sebe ako treba da nesto obavimuser posted image

_____________________________








(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: hranilica
8.8.2009 21:56:23   
aazra


Da napomenem jos da je ta "korpa za krompir" meni glavno odlagaliste igracaka jer je pravo velika,
dakle ne trebaju mi nikakve kutije za igracke sve stane tuuser posted image

_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: hranilica
8.8.2009 22:03:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamina cura

IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

e i mi smo se obnovili danas ...konacno smo je kupili,
Gledala sam i u wizi camove...ona koja se meni svidjela je 280 KM...pa je ipak cijena presudilauser posted image ..mada nije ni ova jeftina...ali je eto da kazem sredina neka...ima dvije tacne koje se skidaju, ima tri polozaja...podesivu visinu...sve u svemu smo pozurili da ne bi pisala postove na temi "koliko dugujete svome djetetu"...

Kada sve rezimiram, razocarana sam ponudom a i cijenama

jah..nema ni korpu za krompiruser posted image user posted image



Pa gdje ces kupovati bez korpe za krompiruser posted image user posted image user posted image
Mi imamo Brevijevu kupljenu u Mercuru na otoci. Dobro nam sluzi, sve kaiseve smo skinuli odavno a inace ne razumijem zasta sluzeuser posted image  Kao da cemo u tome voziti dijete user posted image  Inace je svaka beba u tome totalno sigurna i zasto je vezati kad je mama uvijek tu. Jedino ako imaju mame koje ostave bebe u tome da se igraju sa hranom. user posted image
E sad, moja stolica ima tu plasticnu presvlaku koju je Hena probila u tom frontalnom dijelu gdje im dodju nogice. Tako da sam uzela makaze i lijepo iskruzila jer kad plastika pocne da se para ode sve. Sad imamo tu prvu stepenicu i sjedalo sa otvorenim dijelom za noge user posted image  Svaki put pokusava da se sama popenje ali je to ipak visoko pa joj bas i ne ideuser posted image


i ovo je brevi-jupiteruser posted image ...a vidis, znaci kajisevi se mogu skinuti...hmmmmuser posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: hranilica
8.8.2009 22:04:03   
mamina cura
Ma shvacam ali ja svoju bebicu radije ostavljam na podu. Beba pocinje sjediti u hranilici od 6mj a moja je vec tad puzala tako da nisam imala problema sa podom nikada. Mi smo nekako uvijek u pokretu i nebi bila mirna u stolici bez mene ni min.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: hranilica
8.8.2009 22:04:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra


Ma bez korpe za krompir nikakouser posted image

Naida, ja nekad ostavim malenog samog u stolici da bih otisla do wc-a (da oprostis), ili u kuhinju, ili da bi se spremila. Na podu ili nedaj boze na krevetu nema sanse.,
Iskoristim priliku nakon sto ga nahranim, malo ga "zavalim" dam mu igracku ili jos bolje ako je na tv-u Deen ili reklame, i eto dobijem pet - deset minuta za sebe ako treba da nesto obavimuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: hranilica
8.8.2009 22:16:07   
aazra

I moj maleni je propuzao prije sest mjeseci, a do sada je usavrsio tu "vjestinu" kao i ustajanje drzeci se uza sve zivo ukljucujuci komodu, stol..i svoje dijete ne mogu ostaviti bukvalno ni minutu samog na podu ako ja nisam tu.
A u hranilici nakon sto jede, cesto kao sto sam rekla i zaspe ili se igra ili gleda tv...
Tada iskoristim da nesto obavim (i to moram ponekad) pa mu stavim te kajseve - za svaki slucajuser posted image
Dadada,
sto nas nisi poslusalauser posted image , ali nema veze bitno je da je hranilica kvalitetna i stabilna, da je navlaka periva - vjeruj mi to puno znaciuser posted image ,
i da moze djetetu koristiti jedno izvjesno vrijeme dok ne krene jesti sa ostalim ukucanimauser posted image
Vjerovatno bi i ja kupila neki pristupacniji model ali ovo sam dobila na poklon iskoristila sam kada su me rodjaci pitali sta mi treba - i rekla sam hranilicauser posted image
Iako su oni kontali da mi uzmu neka ekstra kolica, ili As ja sam prezadovoljna sto sam izabrala upravo hranilicuuser posted image jer bi i nama ova sigurno bila preskupa.

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: hranilica
8.8.2009 22:21:38   
Anoniman
ma ona camova je fakat lijepa al' je razlika u 40 km presudila...a i tjesim se sve posto joj je tacna cini mi se roza ...reko nemre to mom muskarciniuser posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: hranilica
8.8.2009 22:22:34   
mamina cura
Pa draga, dijete je u kuci, treba kucu prilagoditi djetetu a ne obratno. Skloni sve sto moze da skrsi i skloniti sve prepreke. Treba dozvoliti dijetetu da otkriva svijet i navikavati ga i da ponekad bude samo. Ako si sve sklonila onda nema briga. I kod mene je sve okrenuto kako su djeca dosla ali meni to nije briga.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: hranilica
8.8.2009 22:38:21   
aazra
user posted image

Ne znam koliko se ovdje vidi hranilica...Ovo je bilo negdje s pola godine (prije tri mjeseca).
sad sam veci i ne koristim vise duduuser posted image
ako koga zanima konkretno model (neo-nato) napravit cemo i takvu sliku da se sve fino vidiuser posted image

_____________________________








(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: hranilica
8.8.2009 22:42:48   
dinciii
Od sada svakom savjetujem da kupuje hranilicu sa korpom za krompire user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: hranilica
9.8.2009 0:28:42   
Okarica
IZVORNA PORUKA: mamina cura


Inace nije dobro dijete zabavljati dok jede jer treba svjesno uzimati zalogaje i uzivati u hraniuser posted image  Nemojte to uciti bebu ako bas ne treba i ne moze drugacije. To je moja veeelika greska sa Timurom koji i dan danas ne zeli da jede i hrana mu ne predstavlja nikakav uzitak.



Znam, draga moja, nije mi drago što je moram zabavljati igračkama, ali nažalost,  to mi je jedini način da je nahranim. Inače je "mrzojedac". To su moji očajnički pokušaji da nešto pojede. Vjerovatno nikad neće uživati u hrani. Izgleda da je takav tip. U svakom slučaju, "korpa za krompir" mi je zakon!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: hranilica
9.8.2009 1:30:49   
majaaaa
user posted image user posted image user posted image
Mi smo nasu kupili u Fisu.Kostala je 112km.Efikasna je skroz i mi smo prezadovoljni.Prije sam htjela drvenu zbog stola i stolice,ali mi je plasticna ipak bolja.Nasa ima pet nivoa i tri polozaja.Dok je Dzana bila manja,nisam stavljala tacno pa sam ju vezala,ali sad imamo tacnu pa ju ne vezem.Skinula sam kajseve jer ih trpa u usta:)Stolica je pravi spas za nas.Hranu joj dam u rukicu(bananu,keks i sl.)Sva se umelja,ali i rucki .Ispod stolice stavim casaf jer mrvi,a njega je ipak lakse oprati:) Imamo i korpu za igracke i ona nam je iskoristena.
Cesto zaspi u njoj:) Nije neka poznata marka,ali se zaista pokazala super.Nadam se da ces i ti naci odgovarajucu.
Pozz od nasuser posted image

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: hranilica
9.8.2009 11:46:00   
škorpija
joj dobila sam na poklon hranilicu iz robota marke robot, znam da je to najnekvalitetnija kineska roba. šta mi savjetujete, koliko je ta hranilica (ne)sigurna, da li da je batalim i kupim novu?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: hranilica
9.8.2009 12:19:36   
mamabb
Mi imamo onu što se pričvrsti (ušarafi) za sto i odlična je, prezadovoljna sam s njom. Nema pomjeranja, nosanja, ništa.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: hranilica
9.8.2009 12:22:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamabb

Mi imamo onu što se pričvrsti (ušarafi) za sto i odlična je, prezadovoljna sam s njom. Nema pomjeranja, nosanja, ništa.


e i te sam gledala...i to mi je super stvaruser posted image

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *