|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duple mame sa RR!
31.5.2010 0:39:25   
sike
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Duple mame sa RR!
2.8.2010 11:19:48   
cokoladi
POZDRAC SVIMA JA SAM TEK SE  UCLANILA I NOVA NA F.
OVAKO KOD MENE SU
                                  user posted image SAJRA 17-12-2007
                                  user posted image DANIN 17-12-2007

RODJENI PRIJEVREMENO I TO U 29 SEDMINI.. PRAVI DATUM JE 28-2-2008
TAKO DA SLAVIMO MALTE  NE DVA RODJ..
POZZZZZZ

(odgovor članu Dijanam)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Duple mame sa RR!
3.9.2010 20:14:08   
Micc
Cao svima(: nova sam ovde,zaista je forum predivan! user posted image ja imam 16. godina i veoma volim decu(: pogotovo blizance! jako zelim da ih imam kada odrastem! mozete li mi dati koji savet za kasnije?(: unapred hvala!
Milica(: user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Duple mame sa RR!
3.9.2010 21:00:16   
Yuna
Milice draga nemoj puno visiti na ovom forumu, nije to još za tebe. user posted image

Ovo nije šala nego ozbiljan savjet, da ne bi i ti dobila koju bebu prije vremena.

(odgovor članu Micc)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Duple mame sa RR!
3.9.2010 21:04:20   
Micc
Ne , necu(:
Samo zelim da znam sta me kasnije ceka!
user posted image

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Duple mame sa RR!
3.9.2010 23:22:11   
sike

IZVORNA PORUKA: cokoladi

POZDRAC SVIMA JA SAM TEK SE  UCLANILA I NOVA NA F.
OVAKO KOD MENE SU
                                  user posted image SAJRA 17-12-2007
                                  user posted image DANIN 17-12-2007

RODJENI PRIJEVREMENO I TO U 29 SEDMINI.. PRAVI DATUM JE 28-2-2008
TAKO DA SLAVIMO MALTE  NE DVA RODJ..
POZZZZZZ


E hvala bogu da se javila i jedna "dupla".Nase mame sa foruma Dvojke,trojke...su ve c odavno zaspale ili su preumorneuser posted image .Eto i kod mene je musko i zensko samo sto su mladji oko godinu i po,cini mi se.Ja sam se porodila u 39.sedmici,desetak dana prije termina.Bas bih voljela da se sretnemo na forumu za dvojke i da razmjenjujemo iskustva,tj.da me savjetujes jer ipak si iskusnija dupla.Super ti je to sa dva rodjendanauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu cokoladi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Duple mame sa RR!
9.12.2010 23:00:53   
ivuncica
Drage moje,
evo da se i tuspasim, nadam se da cemo se lijepo druziti. Ocekujemo djevojcicu i djecaka u martu :)
Puno vas pozdravljaaaaaamo user posted image user posted image

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Duple mame sa RR!
19.12.2010 15:08:41   
Lejla87
Evo da se i ja javim. Nova sam na RR i ujedno dupla mama aBda user posted image
Trenutno sam u 10. sedmici i pomalo sam isprepadana, jer mi je ovo ujedno i prva trudnoca user posted image

Puno pozdrava svim duplim mamama na RR user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivuncica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Duple mame sa RR!
18.1.2011 11:45:33   
mirna
Tu sam i ja.Majka sa blizancima od 8 mjeseci.
SAJRA  I AJNUR user posted image user posted image
Rođeni u 35.sedmici  12.05.2010 user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Duple mame sa RR!
22.1.2011 18:28:59   
Lejla87
Ipak ima neko na forumu i to mama s iskustvom  user posted image  Kad budem imala pitanja nadam se da ces biti tu user posted image

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Duple mame sa RR!
22.1.2011 21:51:02   
Gemelli
super jedna buduca mama blizanaca user posted image vidim po predhodnom postu da smo jako blizu po terminu,
kako ide kod tebe trudnoca, raste li stomak kao iz vode user posted image
pozzz

< Poruku je uredio malena27 RR -- 24.1.2011 9:45:26 >

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Duple mame sa RR!
24.1.2011 16:36:57   
Lejla87
Kod mene se stomak jedva primjeti. MM je zabrinut, svima se zali kako se ne primjeti stomak, kao da nisam trudna user posted image
Kakvo je stanje kod tebe? user posted image

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Duple mame sa RR!
24.1.2011 19:07:27   
Gemelli

Ja evo 21 nedelja stomak, ogorman, inace sam mrsavica, dobila sam 6,5 kg i sve u stomak, rekao bi covjek da sam 7,8 mjesec :))
ne znam, ali stvarno je odmah poceo da raste

gdje ti vodis trudnocu, kako je podnosis user posted image

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Duple mame sa RR!
28.1.2011 18:21:16   
Lejla87
Prva tri mjeseca sam tesko podnosila trudnocu, sad se vec lagano navikavam i nemam nekih poteskoca. Kako kod tebe? user posted image
Trenutno mi trudnocu vodi privatni doktor, kod kojeg sam odlazila i ranije, ali uskoro se planiram prebaciti na Jezero.
Ja sam u 16. sedmici, mozda dostignem tvoju kilazu do 21. Do sada sam se udebljala 3kg user posted image

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Duple mame sa RR!
2.3.2011 11:33:15   
futuremam
AkoBogda,termin je 30.08 a još uvijek ne znam spol djece jer sam u 4-om mjesecu tek.
U subotu sam bila na pregledu sve je hvala Bogu ok samo što mi je rekla da se sljedeći put pripremim za ginekološki pregled.Zaboravila sam je pitati zbog čega?Pa,ako neka od vas ima odgovor unaprijed se zahvaljujem.Inače ovo mi je druga user posted image s tim što sam u prvoj rodila mrtvog sina kojeg sam iznijela do kraja trudnoće(pupčana vrpca oko vrata) a na početku ove sam imala blago krvarenje koje se pojavilo 2-3 puta uz bolove u donjem dijelu stomaka i leđa-Sad se sve hvala Bogu smirilo,jedino taj ginekološki ne znam radi čega jer sam čula da ne valja njih raditi u početku.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Duple mame sa RR!
2.3.2011 18:55:56   
Lejla87
Nemoj da se brines. Meni je dr rekao da se zene koje nose blizance moraju cesce kontrolisati. Vjerovatno i tvoja dr zeli provjeriti jel sve ok. Ja sam u cetvrtom jesecu saznala da nosim  user posted image , pitaj dr da i to provjeri kad odes na kontrolu user posted image

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Duple mame sa RR!
2.3.2011 23:35:38   
futuremam
Hvala Lejla87user posted image Vjerovatno je to u pitnju jer hoće da bude sigurna da je sve ok i zbog prve trudnoće koja je protekla po ps-u ä
završila jako tužno.Pitala sam je za spol ali mi nije mogla dati sigurnu potvrdu pa će vjerovatno na sljedećem(početkom aprila) moći i to utvrditi
mada ja imam predosjećaj da su user posted image .Ne znam radi čega ali to osjećam pa ćemo da vidimo.Javim šta bude-







30.08.2011.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Duple mame sa RR!
2.3.2011 23:41:43   
futuremam
Da li ti već osjećaš bebe?Pošto je meni druga user posted image i vjerovatno radi toga ja sam prije par dana počela da osjećam.Ne pokrete,nego bebu i to ovu što su joj noge kod moga pupkauser posted image a evo i ovdje sam čitala da majke blizanaca prije osjete bebu.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Duple mame sa RR!
5.3.2011 0:52:45   
Lejla87
Danas sam bila na UZVu i doktor je jednom user posted image nasao cistu na glavi. Jako sam zabrinuta, pa evo dokasno citam o tome. Nadam se da ce sve biti ok user posted image user posted image user posted image
Bebe vec duze vremena osjecam, ponekad su toliko aktivni da me zaboli stomak o udaraca, ne zelim ni zamisliti kako ce mi tek kasnije biti user posted image
Ja sam predosjecala da su user posted image i ispostavilo se da sam upravu...mozda je i kod tebe ista situacija user posted image
Nadam se da ce ti ova trudnoca zavrsiti sretno user posted image

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Duple mame sa RR!
5.3.2011 12:43:06   
Gemelli
Draga vidi nasla sam ti neki link, na forumu gdje su neke trudnjace vec spominjale slican problem, uglavnom se na kraju ispostavilo sve ok, evo procitaj ili tu pitaj nesto sto te muci
http://www.ringeraja.ba/forum/m_173498/mpage_1/key_/tm.htm#173498 ili
http://www.ringeraja.rs/forum/m_326638/mpage_1/key_/tm.htm#326638
zalim ti sve najbolje u nastavku trudnoce user posted image

< Poruku je uredio Gemelli -- 5.3.2011 12:45:58 >

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Duple mame sa RR!
5.3.2011 17:58:13   
futuremam
Hvala Lejla87,nadam se da će sa bebicama biti sve ok.Ma na jednom od ovim tema sam rekla da mi dr.rekla da mi jedno neće ostati ali u dvije sedmice je stgao ovoga drugoga i na drugom UZ su razlike između njih 3mmuser posted image .Znam da ti nije svejedno ali najbolje je ne brinuti se
jer je to ono šta u trudnoći najmanje treba.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.3.2011 10:50:56 >

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Duple mame sa RR!
6.3.2011 11:32:01   
Lejla87
Gemelli hvala na linkovima, mada sam ti ja to sve procitala po 10ak puta user posted image Nasla sam na engleskom neku stranicu, kaze zena da joj je beba imala 4 ciste i rodila se zdrava, a moja user posted image ima 1 sto me jako utijesilo user posted image

futuremam Evo prosla su 2 dana od toga, vec sam se smirila, tjesim se time da se potpuno jednako razvijaju osim sto jedna user posted image cistu , doktor kaze da je ostalo ok, te da nema drugih abnormalnosti user posted image

Doktor mi je rekao ako je beba zdrava da bi do sljedeceg UZV cista trebala nestati, pa mi ne preostaje nista drugo nego da brojim dane i vjerujem da ce se sve dobro zavrsiti user posted image

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Duple mame sa RR!
7.3.2011 20:03:09   
bokicans
Drage mame jel mame i trudnice jel mogu da vam se prikljucim ?Ja mama blizanaca,dva decaka,od tri meseca,pošto na mojoj rr slabo ima,mama blizanaca je reko malo vama da se priljucimuser posted image

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Duple mame sa RR!
8.3.2011 21:28:24   
ElmaB
Draga Bokicans,dobro nam došla!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tu smo za sva tvoja pitanja i savjete!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Duple mame sa RR!
9.3.2011 12:55:59   
futuremam
Dobro nam došla,svakako će i tvoja iskustva pomoći nama akoBogda budućim duplim mamama!


Usput jedno pitanje,koliko je tačno da kod duplih mama nastupi prije porođaj?Čitala sam članak od ElmeB(usput hvalauser posted image ) pa me zanima vaše iskustvo.


Pozdrav i lijep dan vam želimuser posted image !



30.08.2011

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *