|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duple mame sa RR!
10.3.2011 12:20:06   
Gemelli

Koliko sam ja citala 37 nedelja je prosijek normalne trudnoce ...

Ali meni su doktori rekli da mogu ocekivati od 35, ali da se potrudimo da ne bude tako user posted image

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Duple mame sa RR!
10.3.2011 16:51:44   
bokicans
Ja sam se porodila u 40 nedelji ,samo 4 dana pre termina i to da me nisu stavili na indukciju posto sam bila otvorena ali bez bolova ,još bih ih nosila.Rekli su mi da nosimuser posted imageuser posted image ,kad ono iznenadjenjeeeee Dva decaka!!!Bebe su imale po 2980-50cm i 2760-47cm!Prirodno sam se porodila,pošto su obe bebe prednjacile glavicomuser posted image ,A I  i drugi mi je porodjaj,povracala  sam svih 9 meseci,cak i na porodjaju ali vredelo je.Slobodno pitajte sta vas zanima ,tu sam!!!!!user posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 10.3.2011 16:56:24 >

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Duple mame sa RR!
10.3.2011 20:49:40   
futuremam
MašaAllah beba,baš su pokrupne.Sve je to zavisno od trudnice do trudnice,ja sam u prvoj prenijela 14 dana (nadam se da sada nećuuser posted image ).
Lijepo iznenađenje,ja bih isto kada dođe vrijeme akoBogda, voljela prirodnim putem se poroditi jer sam ¨lahkog poroda ¨ a ako se ne okrenu bebe
šta bi morat ćemo na CR.Inače,meni su zbog smrti bebe u prvoj user posted image rekli da mogu da mogu bez problema tražiti CR,čak i da nisu blizanci.Vidjet ćemo,kako dragi Bog bude dao.
Znaš šta i meni to povraćanje nikako da se smiri,nemam nešto puno mučnine ali me kiselina i povraćanje slomiše a i jako malo mogu pojesti
jer imam osjećaj da mi je želudac tako malen.

Hvala ti unaprijed za pitanja koja ćemo imati!


< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:10:10 >

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Duple mame sa RR!
10.3.2011 21:04:53   
Gemelli
ma ovo je za pozeliti, cini mi se da ce i meni biti iznenadjenja na porodu, do sad su mi davali sve moguce prognoze, user posted image user posted image , user posted image user posted image i user posted image user posted image zadnja user posted image

i ja imam jedno pitanje, jesu li obje bebare prednjacile glavicom ili se jedna okrenula mozda u medjuvremenu
jer je meni prognoza CR jedna prednjaci glavicom druga zadkom, ova sto je zadkom ona je desna i nize je, pa sad ne znam

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:10:27 >

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Duple mame sa RR!
11.3.2011 18:59:32   
bokicans
Meni je desna beba u pocetku bila karlicno postavljena i okrenula se u tamo oko 28 nedelje a leve beba od pocetka uspravnom.Ja pravo da vam ,kazem nemam pojma kako je ova druga beba imala mesta da se okrene,ali uspela je...Tako da su obe bebe prednjacile glavicom,razlika na porodjaju je 3 minutauser posted image Cuvajte se i odmarajte,ljubim vas

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 10:56:41   
Gemelli

haj mozda i ja budem tvoje srece pa se desna okrene user posted image
kako bebe danas slusaju, koliko sam kontalala imaju po 3 mjeseca, imas li 2 krevetica ili jedan, sorry ako sam dosadna user posted image

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 15:09:11   
bokicans
Nisi ni malo dosadna.slobodno pitaj sve sta te zanimauser posted image .Da imaju po 3 meseca,super su ,za sada samo sisaju,napredovali su po 1500 i 1400samo su 2.3puta dobili po 30ml dohrane ,pošto sam imala neku frku sa laktacijom i to je sve.i dalje su u jednom kreveticu ali ne još zadugo,pošto su veliki.I Totalno su razliciti,evo sad cu staviti sliku.Levo je Ognjen a desno Relja.


user posted image

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 15:16:16   
reallove
ja slucajno otvorila ovu temu i vidjeh ovo...preslatkouser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:11:02 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 21:32:03   
R&T@
slatkisiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve duple mame su za mene heroji...
Divim vam se,drage moje...

Da vam dragi bog da snage i zdravlja


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 22:28:04   
futuremam
Preslatki suuser posted image ,da im dragi Bog da dug i lijep život.Samo meni imaju neke sličnosti npr.okice jedino da nisu karakterom različiti.Jesi li imala problema sa spavanjem,jel se bude zajedno ili ono jedan zaspi drugi se budi?Meni večeras muž kaže ,ja se malo zezala rekoh jednu bebu ti drugu ja kada zaplače a on ti na to meni:¨Selim se u susjednu sobu¨user posted image user posted image user posted image user posted image




< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:11:23 >

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 23:21:28   
bokicans
jOJJJ totalno su drugaciji karakterom Ognjen je mrgud i uvek mu nesto neodgovara i jako je oset_ljiv na promene,a Relja je smesko,uvek mu sve odgovara i svima se smeje.U prvih 6,7 nedelja su zajedno ustajali pošto su bili uobroceni,to je bio haos ,nocu nervozni a stavljala sam ih zajedno da sisaju,pa dok se ne nameste probude mi cerkicu Nadju,pa ona place a i ona ima 3.5 godineuser posted image , posle je Relja poceo da spava po celu noc a ubrzo i OGnjen tako da je sve došlo na svoje i sada je ok.Futhermam u pravu si ,imaju slicne okice,samo sto su se na toj slici ,oboje zacudili sto ih slikamuser posted image user posted image user posted image I ne brini procice kiselina kada se porodišuser posted image user posted image user posted image user posted image Ljubim vas tako duple 2u1

< Poruku je uredio bokicans -- 12.3.2011 23:27:14 >

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Duple mame sa RR!
12.3.2011 23:23:16   
bokicans
Sve mame su same po sebi heroji!



< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:12:00 >

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Duple mame sa RR!
13.3.2011 10:40:28   
Gemelli
Boze dragi ima li sta sladje na svijetu user posted image , ali lice malo kao sto futuremam rece okice, mada ima brace koja nisu blizanci pa jako lice , a i obrnuto
ja svoje bebare fakt ne mogu docekati, ali hvala ti info za krevetic, posto cemo biti u jako velikom trosku mozda mi je bolje opremiti sobicu, sa jednim kreveticem i jos nekim sitnicama nego odmah dva, drugi kupiti, za koji mjesec user posted image

pa jos sestrica, sto je kod vas veselo user posted image , big happy family

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:12:17 >

(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Duple mame sa RR!
13.3.2011 10:44:18   
ElmaB
Dječaci su ti preslatki!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bokicans)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Duple mame sa RR!
13.3.2011 17:39:14   
enči80
Samo da prijavim da sam promijenila korisničko imeuser posted image user posted image user posted image .Ovo prijašnje je bilo od moje sestre pa eto natjerala sam se da se prijavim i da imam svoje vlastito.Prijavljivala sam se još jednom ,nekad prije 2 godine pa mi nešto nije uspjelo.

Ljubim vas !!!


Bivša futuremam!

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Duple mame sa RR!
15.3.2011 7:45:19   
Gemelli

IZVORNA PORUKA: enči80

Samo da prijavim da sam promijenila korisničko imeuser posted image user posted image user posted image .Ovo prijašnje je bilo od moje sestre pa eto natjerala sam se da se prijavim i da imam svoje vlastito.Prijavljivala sam se još jednom ,nekad prije 2 godine pa mi nešto nije uspjelo.

Ljubim vas !!!


Bivša futuremam!

user posted image user posted image primljeno k znanju

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Duple mame sa RR!
15.3.2011 13:08:06   
enči80
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Duple mame sa RR!
10.4.2011 22:52:15   
Lejla87
Drage moje buduce duple mame, kako ste mi? Ja sve teze podnosim "drugo stanje", a imam jos puna 3 mjeseca do termina...Zabinuta sam kako cu izdrzati user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Duple mame sa RR!
11.4.2011 9:10:41   
enči80
Daga Lejla,strpi se još malo.Meni kada dođe gusto ja samo pomislim na svoje bebice kako ih uzimam u naručje i automatski se smirim.Ja sam u 5 mjesecu a već mi stomak smeta ali nekako ću izdeverati.Drži se i ne brini,sad će to user posted image .


Gemelli draga,pravo si me zabrinula jer se ne javljaš pa haman 20 dana.Nadam se da je sve ok.

Pusa sa dupole mame gdje god da ste.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 12.7.2011 21:12:47 >


_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Duple mame sa RR!
13.4.2011 19:39:42   
Lejla87
Ja sam vec u 7. tako da su me pocele hvatati krize, ne mogu spavati, nemam apetita, bole me leđa....i tako user posted image Sretna sam sto su sada obe bebe dobro i zdravo, a ja se nadam boljim danima za koji mjesec user posted image

Da nije Gemelli "iznenada" postala mama, mozda su bebe pozeljele ranije doci na svijet, pa nam se ne javlja? user posted image

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Duple mame sa RR!
15.4.2011 11:02:53   
malena131
Drage moje mame  i one sto ce postati aBd...Sve hocu da vam se javim al ne stizem. Mozda kad bi se klonirala koji put lakse bi mi bilo, ovako je ludnica...Poso, kuća, djeca...
Moje user posted image drage, uzivajte u trudnoci kiliko mozete i samo spavjte i spavjte i spavjte :))))) Ja se evo nisam naspavala puni 15mjeseci i jos koji mjese u trudnoći.
Znam koliko vam je tesko sad ko je pred kraj trudnoce. Uh polovina 8 mjeseca i do kraja trudnoce ne znam ni kako sam spavala, svaki put kad sam morala da se okrenem prije toga bi ustala, a wc, nema broja koliko bi puta isla. Sve sam kontala da mi se porodtiti, a kad se porodite e tek je taca veselje :)))))
Javite se ako vam sta treba, svjet, pomoć, razgovor...
PUSA velika za sve mame, bebe i buduce mame blzanaca...

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Duple mame sa RR!
15.4.2011 23:02:14   
Lejla87
malena131 reci mi kako da se naspavam, to mi nikako ne uspjeva user posted image nadam se da imas neki koristan savjet user posted image
pusa i od mene

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Duple mame sa RR!
15.4.2011 23:06:13   
enči80
Zdravo Lejla,koristiš li ti banana jastuk?Pošto je u tebe već veliki stomak trebalo bi ti to pomoći.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Duple mame sa RR!
15.4.2011 23:10:13   
enči80

IZVORNA PORUKA: Lejla87

Ja sam vec u 7. tako da su me pocele hvatati krize, ne mogu spavati, nemam apetita, bole me leđa....i tako user posted image Sretna sam sto su sada obe bebe dobro i zdravo, a ja se nadam boljim danima za koji mjesec user posted image

Da nije Gemelli "iznenada" postala mama, mozda su bebe pozeljele ranije doci na svijet, pa nam se ne javlja? user posted image



Nešto mi rano da se porodi,vidi joj ticker tek ima 32,sedmice.Iskreno se nadam da je uredu jer je bila nešto u bolnici pa rekoh da nije opet zaglavila.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Duple mame sa RR!
20.4.2011 13:06:07   
Gemelli

Drage duple mame super sam vam, malo su me setali po bolnici, ali evo drzi mo se jos u pupi, najrizicniji period je prosao i sad pocinjem lagano da se opustam, hvala vam na brizi
nadam se da ste mi i vi ok,a i vase bebare,

za spavanje necu nista da kazem, ja spavam mozda max 5 sati dnevno, ni jedna mi pozda vise ne odgovara, ako se umiri desna beba, smeta lijevoj i obrnuti, ako njima godi ne godi meni user posted image

al evo abd proce ovo brzo, pa ce se mama naspavati

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *