|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
23.3.2009 19:43:08   
stella
Eminice molim te da mi na sms posaljes adresu vrtica,user posted image
Htela sam ti poslati pp,ali mi neda da udjem.Pozz

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu bucolino)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Privatni vrtici u SA
16.4.2009 15:06:01   
mikimaus
Tema je dosta zanimljiva ali je podataka vrlo malouser posted image  . Ja sam trenutno u potrazi za dobrim privatnim jaslicama i interesuje me  vrtić "Palčić" u Jukićevoj koji ima jasličku grupu, privatni vrtić u Čekaluši čiju adresu nemam ali ga hvale i vrtić "Pipi Duga Čarapa" na Skenderiji?
Dajte mi molim vas sve informacije kojima raspolažete, baš me je spopala neka nervoza pri pomisli da moram ostaviti svoga bebača na cijeli dan...znam, nisam jedina.  

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Privatni vrtici u SA
20.4.2009 10:49:17   
mikimaus
Drage mame, stvarno mi treba pomoć u pronalsku privatnih jaslica pa molim sve one koje imaju neke informacije o ovome što tražim da mi pomognu. Pročitala sam iskustvo mame Emine i njenog malog Bakira i slažem se da su privatne jaslice mnogo bolje. Zato bih htjela posjetiti i ove jaslice, ako je moguće dobiti tačnu adresu. Lokacija bi mi stvarno odgovarala. Još nisam krenula u obilazak mada ne znam ni kako ni odakle početi. Trebaju mi vaši savjeti i zato vas još jednom molim da mi pomognete. Veliki pozdrav.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 10:10:29   
Mrva
Drage moje, znate li ista o vrticu 'Smiley'?

I jos jedno pitanje, generalno, vrtici na Ilidzi - privatni/javni, mada me vise zanimaju privatni!

Pusa vam i znam da cete mi pomoci! user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 10:17:27   
Anoniman
MaryamAmina je objavila spisak svih vrtica u Sa, adrese, brojeve telefona, pa vidi ima li negdje taj spisak.

(odgovor članu Mrva)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 11:44:37   
Mirna.akt
Na spisku ima vise javnih vrtica.
Mene interesuje da li netko zna kako se zove privatni vrtic na Mojmilu blizu SOS vrtica? Cula sam da taj privatni vrtic ima prevoz(sto je meni jako bitno).
Hvala

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 22:48:51   
NANICA
Drage mamice,
Zna li neka od vas imaju li (i gdje) u SA privatne jaslice i od koje dobi. Ako se ne varam JU ima ali od godinu dana.
Hvala

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu Mirna.akt)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 22:53:57   
veeseelaa
Juce mi prica jedna prijateljica da joj mali idi u privatno obdanište u B.potoku, odmah na ulazu u B.potok u stambenoj zgradi, veli ima i bebica od 6 mjeseci.
Ako te zanima mogu saznati telefone

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 22:57:39   
NANICA
Hvala ti puno na brzom odgovoru. Ako mozes bila bih ti zahvalna. Iako mi treba tek za 3 mjeseca vec sad me panika hvata pa hocu da prikupim informacija


_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 23:01:36   
veeseelaa
nanice evo tel

033 651 708

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 23:07:45   
NANICA
Ljubice hvala puno

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 23:10:04   
veeseelaa
nema na čemu draga, vidi uvjete pa ako ti se ne dopadne ima obdanište privatno na Ilidži, radi mama od moje prijateljice pa ti mogu naći adresu, i tu uzimaju bebe malene na čuvanje

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Privatni vrtici u SA
26.4.2009 23:11:09   
NANICA
Je li AMEL I NUR mozda

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Privatni vrtici u SA
11.5.2009 21:13:27   
boogy woogy
Da li je neko cuo za vrtic "Kid's no. 1" u ulici Danijela Ozme? Ima li neko iskustva sa tim vrticem?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Privatni vrtici u SA
12.5.2009 11:11:23   
Blue rose RR
Ako je to na "čošku" križanja ulica D. Ozme i one poprečne (mislim da je Jezero ulica), onda sam čula pozitivna iskustva s istim. Od snahine radne koleginice unuk tamo boravi, i isti su prezadovoljni.

Jel to vakat za obdanište ? user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Privatni vrtici u SA
12.5.2009 21:28:27   
boogy woogy
Jest to je taj vrtic. Ustvari adresa mu je Jezero 1 (ja mislim). Pa eto krenuli smo lagano da se adaptiramo, svaki dan po pola satauser posted image Ja imam srece sto mi posao dozvoljava da ga ostavim u vrticu poludnevno (radim u Drugoj gimnaziji) i blizu mi je posla. Trenutno je ovo vise u funkciji igraone jer je mom malom godina i pol. Javit cu ti kako se stvari budu odvijale. Ja tebe cesto vidjam upravo oko Danijela O. i ulici Kosevo. Jel' radis negdje blizu?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Privatni vrtici u SA
13.5.2009 11:48:53   
mamana
da li neko ima iskustva sa privatnim obdaništem na Dobrinji 4 preko puta benzinske pumpe Terex, ne znam ni kako se zove

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Privatni vrtici u SA
13.5.2009 15:34:27   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: boogy woogy

Jest to je taj vrtic. Ustvari adresa mu je Jezero 1 (ja mislim). Pa eto krenuli smo lagano da se adaptiramo, svaki dan po pola satauser posted image Ja imam srece sto mi posao dozvoljava da ga ostavim u vrticu poludnevno (radim u Drugoj gimnaziji) i blizu mi je posla. Trenutno je ovo vise u funkciji igraone jer je mom malom godina i pol. Javit cu ti kako se stvari budu odvijale. Ja tebe cesto vidjam upravo oko Danijela O. i ulici Kosevo. Jel' radis negdje blizu?


Uh, mnogo sreće i tebi i bebici na privikavanju, i boravku u vrtiću. Nadam se da će proći sve u najboljem redu.
A što se tiče sretanja...user posted image  .... ili te nisam skontala ili ko po običaju samo "šaltam iz prve u drugu " i to je to.
A radim malo niže, pa lijevo, pa opet lijevo. user posted image
A te ulice koristim kao put povratka svojoj kućici.

A što se "bona" ne ispitaš user posted image .

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Privatni vrtici u SA
14.5.2009 16:50:45   
mikimaus
Recite mi od koje dobi primaju djecu u vrtić "Kid s no.1"? Jesu li to i jaslice? Pošto ćemo mi u julu imati 13 mjeseci pa se još uvijek raspitujemo.

Pozdravcic

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Privatni vrtici u SA
5.6.2009 12:22:44   
zvjezdice
IZVORNA PORUKA: mikimaus

Drage mame, stvarno mi treba pomoć u pronalsku privatnih jaslica pa molim sve one koje imaju neke informacije o ovome što tražim da mi pomognu. Pročitala sam iskustvo mame Emine i njenog malog Bakira i slažem se da su privatne jaslice mnogo bolje. Zato bih htjela posjetiti i ove jaslice, ako je moguće dobiti tačnu adresu. Lokacija bi mi stvarno odgovarala. Još nisam krenula u obilazak mada ne znam ni kako ni odakle početi. Trebaju mi vaši savjeti i zato vas još jednom molim da mi pomognete. Veliki pozdrav.

Ne znam u kom dijelu grada živiš ali imam vrlo pozitivna iskustva(lična) sa vrtićem Nur na Grbavici cjena za jaslice je 270km(sve oni obezbjeđuju:hranu koja je odlična, pelene i sve što ide uz to). + prevoz ukoliko želiš,broj tel.523-550 .To ti je da upišeš dijete i ako si zadovoljna do škole ne treba mjenjati vrtić,a na Vojničkom polju iza doma zdravlja je vrtić Zvjezdice,gdje žena ima grupu mlađe djece oko10djece),sva je djeca vole.Žena im je maksimalno posvećena,moja curica ide u taj vrtić koji je zbog pozitivnih iskustava bio motiv da moj nickname bude zvjezdice.Cjena je 250km-broj 066-447-140.Žena se zove Ana.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Privatni vrtici u SA
5.6.2009 14:45:02   
mikimaus
Meni bi najviše odgovarala lokacija od Skenderije do Ciglana gdje privatnih vrtića sa jasličkom grupom gotovo da i nema. U svakom slučaju hvala na informacijama, korisne su.

Pozdrav

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu zvjezdice)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Privatni vrtici u SA
13.6.2009 19:56:01   
harun03
Mikimaus, na toj lokaciji ima vrtic Palcic na Kosevskom brdu. Ima jaslicku grupu.
Privatni je vrtic, naravno.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Privatni vrtici u SA
17.6.2009 13:30:19   
mamana
Mi

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Privatni vrtici u SA
22.6.2009 9:04:22   
mikimaus
O vrticu Kids sam cula sve najbolje. Nisu vise na staroj adresi, ali su u istom kvartu.  Inace, imaju i jaslicku grupu koja je vec popunjena, a  ukupno, sa starijim od tri godine, primaju samo 20 djece.
Steta  pa nam se tu nije posrecilo. user posted image

Trazimo dalje, mada mislim da cemo se ipak na kraju zadrzati u Palčiću.

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Privatni vrtici u SA
22.6.2009 9:12:29   
mikimaus
A da, imam i informaciju za Mrvu. Bila sam u vrtiću Smiley koji mi se veoma svidio ali mi nažalost nije usput. Nalazi se u Pehlivanuši 40, vlasnica je Bajramović Zlata koja tu i radi sa još jednom odgajateljicom i tetom koja im kuha. Veoma su prijatne.  Imaju i jaslicku grupu, dosta je mirno jer nema puno djece. Rade po solidnom programu. Sve je okaceno na vratima pa mozes procitati. Posebno mi se svidjela velika ogradena basta gdje djeca borave tokom dana. Puno je cvijeca i zelenila. Prostorije su u visokom prizemlju. Otidi i vidi, tako je najbolje.

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *