|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zacece blizanaca!
4.4.2009 11:48:26   
manuela RR
P.S doduše ja nisam dobila blizance al sam eto odmah ostala trudna :-)

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zacece blizanaca!
15.4.2009 13:00:48   
mišur
Meni je velika želja da dobijem blizance...
Znam da bi bilo jako teško, ali mi je to tako divno...

Pogotovo kad gledam Elminu djecu Lanu i Denija na fb, preslatki su...
I kad vidim kako to Elma i Suzana gurajuuser posted image ...
Elma troje, Suzana doji obojicu...Svaka čast, žene!!!
Gledajući vas dvije, u meni se probudila želja za duplim bebanama...user posted image
Mamina rođena sestra je imala blizance, pa ja sve kontam da imam dobre šanseuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zacece blizanaca!
15.4.2009 14:35:58   
Nedi
I ja imam velike sanse.....sa mamine strane ima blizanackih trudnoca, stoljecima svaka druga generacija zena je rodila blizance. Po toj racunici na mene je red...

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zacece blizanaca!
5.5.2009 23:10:26   
ljubice
prelijepo nesto je roditi dvije bebiceuser posted image  ili vise... cestitam svima koji su roditelji
blizancima, a svima koje to zele, da vam se i ostvare vase zelje,,,,,,,,,,,,,
user posted image user posted image



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zacece blizanaca!
5.5.2009 23:21:00   
teta berta
Želja postoji i kod mene i to veeelika a ima ih sa majčine i očeve strane... To je jedan veliki Božji i blagoslov i želim da ga imaju svi oni koji to žele. Ne znam, ali uvijek sam imala i želju, a i osjećaj da ću ih imati, pa ćemo vidjeti hoću liuser posted image user posted image  A svim duplim mamam iskreno čestitam i one su doista kao naravno i mi sve blagoslovljene mame...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu ljubice)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zacece blizanaca!
9.5.2009 8:46:31   
andjelika
Meni je zivotna zelja da imam blizance.
Dve bebe odjednom, pa to bi iblo predivno!!!!
Ja i moj M vec radimo na trecoj bebi (nazalost vec 3 meseca-nista),
ali bi bilo prelepo da budu user posted image user posted image !!
Pogotovo sto ja vec imam sina (10,5) i cerku (6), tako da bi mi bilo
lako sa user posted image user posted image !!!!!!


(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zacece blizanaca!
9.5.2009 8:51:14   
ElmaB
Drage moje, od srca vam zelim ispunjenje zelja i da zaista postanete sretne duple mame. Ja to vec jesam i zaista jeste dvostruka sreca!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pusa svima!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zacece blizanaca!
9.5.2009 8:55:37   
andjelika
Nadamo se Elma!!!! Nadamo se!!!!!!!!!!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zacece blizanaca!
9.5.2009 9:08:31   
nikita
Uh ja imam gena za trojke, moja baka je rodila trojke al su nazalost umrli jer nije tad bilo inkubatora a oni se rodili maleni.... Kad sam isla na ultrazvuk mislila sam na to, al evo nije su tri , jedna je beba al drugi put zelim troje user posted image i nema vise rađanja, haha Dosta 4-ero djece  !  

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zacece blizanaca!
9.5.2009 21:33:47   
mirnac
kao dupla mama, veceras sam jako umorna, rastu im zubi, prvi zub, i to istovremeno kod obje djevojcice donja lijeva jedinica. kako tuzno placu, i ja sam skoro pocela za njima, a jos mi je teze kad vidim da placu jedna za drugom.
Ali sto su starije sve vise razmisljam kako bi bilo jos jedan par...he he ...samo razmisljam. Poznajem jednu zenu u komsiluku koja je dva puta rodila dva djecaka.
m.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zacece blizanaca!
28.5.2009 23:13:56   
misko
Drage moje,prvi put se javljam i nadam se da me primate u klub dupli mama!
iza sebe i nemam neku lijepu zivotnu pricu u vezi bebaca al eto  dragi BOG mi dade po treci put sansu i bum dvojke !sretni smo i zbunjeni nadam se da me razumijete nakon puno bola i patnje obasja me sunce!u 9sam sedmici trud nosim dvojke i molim boga da nam da snagu da izguramo do kraja!user posted image kod nas niko nema dvojke pa eto mi prvi,tako drage moje nista nije nemoguce sretno vam sima user posted image MISKO

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zacece blizanaca!
29.5.2009 12:34:16   
medigirl
user posted image user posted image user posted image
super, cestitam misko i ja sam bila sokirana pa sam i zaplakala kada sam saznala da cu dobiti blizance od srece naravno) a poslije smo se dali u prakticne stvari da sve obezbijedimo za njih kada akbgd dodju na svijet!!!
zelim ti laganu trudnocu - ja sam imala takvu;)


_____________________________

Girl feb 2001
Boys feb 2009

(odgovor članu misko)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zacece blizanaca!
29.5.2009 17:53:00   
baby
Draga moja misko user posted image user posted image
Prije svega zelim da ti cestitam, i pozelim da sto lakse i bez problema izneses do kraja dva mala andela 
Ja sam sad majka blizanaca koji su stari 10i po mjeseci
Meni je tako lahko bilo mislim ne onako kako su me u pocetku ispepadali oko rengena jer sam ga radila a nisam ni znala da samtrudnai kako sam i ja sama kontala Boze hocul moc hodat od tezine pa sam se samo 18 kg udebljala a rodila jednog 2700 gr 49 cm a drugi 2680gr a 50 cm cak pred odlazak u bolnicu sam se vozila na motoru to je bila atrakcija grada, bez brige dace Bog da sve bude dobro ,
Vidim da si iz Zenice i ja sam mozda se znamo 


_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu medigirl)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zacece blizanaca!
31.5.2009 13:34:41   
misko
user posted image hvala vam puno mamice moje.sad bi plakala a tako sam uzbudena i puno osjetljiva al haj mora nas i takvi biti!Podrskami je potrebna pravo prije 6 mjes sam izgubila bebu u 5mj pa sad me sigurno vise razumijete za strah samo lezim i lezim neradim jer sam krvarila i imala hematome koje kad nisam trudna nemam a cim zatrudnim imam.Dali j neko imao ista slicno ili cuo kako dode do toga.a za dva dana idem na kontr pa vam javim jesul moje dusice dobro i kako napreduju!PUNO VAM HVALA user posted image I NARAVNO SRETNO SVIM MAMAMA A NARAVNO BUDUCIM PUNO PUNO PUNO SRECE!user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zacece blizanaca!
31.5.2009 15:46:08   
Golubica
IZVORNA PORUKA: misko

Drage moje,prvi put se javljam i nadam se da me primate u klub dupli mama!
iza sebe i nemam neku lijepu zivotnu pricu u vezi bebaca al eto  dragi BOG mi dade po treci put sansu i bum dvojke !sretni smo i zbunjeni nadam se da me razumijete nakon puno bola i patnje obasja me sunce!u 9sam sedmici trud nosim dvojke i molim boga da nam da snagu da izguramo do kraja!user posted image kod nas niko nema dvojke pa eto mi prvi,tako drage moje nista nije nemoguce sretno vam sima user posted image MISKO




Mozda je Bog tako htio, uzeo dvoje pa te opet nagradio dvojkama. Nadam se i zelim ti puno srece da to izguras do kraja. Moja mama je nakon sto je rodila mene, izgubila bebu u 8. mjesecu trudnoce, tada je dozivjela nervni slom. Nedugo nakon toga je zatrudnila i bile su dvojke, sada su to vec momci od 23 godine. Bog uzima, ali i daje. Sve ce to ako Bog da biti dobro.


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu misko)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zacece blizanaca!
3.6.2009 22:48:50   
misko
DRAGE MOJE!Nadam se da cete me ostaviti u vasem drustvu kad vam ispricam sta je bilo kod doktora!Bili smo na kontroli,i na ultrazvuku samo jedna beba,druge nemauser posted image tj imala sam hematom velicine i oblika bebe pa je za to i pokazivalo dvojke u maternici to sve mi je lijepo doktor objasnio i reko da je sve iscurilo i da se moje pile dobro razvija i da je sve okuser posted image !iskreno zao mi je bilo ali sam sretna sto ce mi bog dragi dati sansu da budem mama mislim da to ja a i sve druge zene zasluzujemo!Idalje sam na bolovanju s tim da mogu malo setati sto mi je drago jer sam vec mjesec dana  samo u krevetu!

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zacece blizanaca!
4.6.2009 22:02:53   
mirnac
Ne mogu zamisliti kako si se osjecala, jer sam ja imala suprotnu situaciju, nisam znala da su dvojke i onda nakon malog krvarenja, negdje u 7-8 sedmici trudnoce je dr tek vidio na ultrazvuku. To je, naravno, bio pozitivan sok.
Hvala Bogu da je tvoja beba dobro, i ti se cuvaj, budi na bolovanju koliko god treba, nemoj se zaliti da ti je dosadno, tu smo mi na RR da se zabavisuser posted image
Sve najbolje za vas oboje!!!

(odgovor članu misko)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zacece blizanaca!
4.6.2009 22:35:51   
misko
user posted image puno hvala na ovakolijepim rijecima i podrsci puno mi znaci a naravno i tebi sretno ma svima sa foruma!Sta pijes ili pijete od vitamina,meni je dao PRENATAL TABLETE nadam se da je to dovoljno, kako je kod vas sta vi pijete!

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zacece blizanaca!
4.6.2009 22:44:30   
kana
hej lutkoo pa gdje te nadjoh,skontala sam odmah da si ti:))) Za ostale forumasice obavijest-ja sam radna kolegica miske:)
Baby upoznacu vas,mozda ste se i znale,ali akoBogda,sigurno je da cete se znatiuser posted image
volim vas sve duple mame,a i one sto nisu duple:)
bas sam nesto happyuser posted image


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu misko)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zacece blizanaca!
4.6.2009 22:53:31   
mirnac
ja sam se porodila prije 7 mjeseci. Pila sam Prenatal (i tokom dojenja), a prva 3 mjeseca folnu i dabroston, isto samo ispocetka.
Ali nije nam dobra tema za ovu pricu.
Ipak...
Jos sam htjela da kazem- jako mi je pomoglo pri kraju trudnoce i na porodu sto sam tokom cijele trudnoce jako vodila racuna o hrani. tj. totalno sam iskljucila slatko, nisam jela banane ni grozdje, nisam pila sokove kupovne, samo svjeze cijedjene, ili ako mi se bas pije onda bistre a ne guste ili gazirane. A ni u cemu nisam pretjerivala osim u jedenju badema. Jedino slatko mi je bilo sto bih nekad popila kapucino. To je u blizanackoj trudnoci jako vazno i meni se pokazalo kao veliki plus i korist i svima bih preporucila. I ako smijete hodajte maksimalno.
Ne govorim ovo zbog debljanja, vidjecete same duplice, korist je ogromna.
m.


(odgovor članu misko)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zacece blizanaca!
25.11.2009 13:13:33   
irenaSA
" Rasna pripadnost – blizanci su vrlo uobičajeni među Nigerijcima, a vrlo rijetki među Japancima
Obiteljska povijest s majčine strane – očev doprinos je manje vjerojatan
Dob – žene u kasnim tridesetima puno češće imaju blizance
Ako već imate djecu – vjerojatnost se povećava s brojem djece koju već imate "

 
Hahaha čitam predispozicije i vidim da suprug i ja nemamo niti jednu a evo čekamo akbd neidentične blizance!
Nigrijsci nismo a i porijeklo nam je, hehe, koliko znam, "mlnogo daleko od Nigeria" hehehe
Sa moje i njegove strane nema višeplodnih trudnoća!
Ja sam blizu tridesetih - 27 a on 34!
Ovu su nam prva dječica!

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zacece blizanaca!
25.11.2009 13:22:06   
Leva
Veliku šansu za začeće blizanaca i trojčeka imaju parovi koji su podvrgnuti potpomognutoj oplodnji. Pošto spadam u ovu skupinu nadam se da ću biti buduća majka duplića user posted image
Ako bude i samo jedna bebica biću prezadovoljna, a mali duplići su mi uvijek najmedeniji tako da ću sa mamama duplicama svejedno ispijati kafe user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zacece blizanaca!
25.11.2009 13:38:23   
Azure
Leva pronadjoh ja tebe i ovdje hehehe. Zaista ti od srca zelim duplice. Vidim koliko ih prizeljkujes. Znas kazu oprezno sa zeljama mozda se ostvare, a ja zelim da se tvoja ostvari. Inace blizanci se mogu zaceti i iz dva puta. Bas sam cula slucaj kod zene kojoj trudnocu vodi ista dr. koja vodi meni. I rekla mi je da je kod te zene doslo do zaceca blizanaca u razmaku od neke dvije sedmice. Pa eto, na posao user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zacece blizanaca!
25.11.2009 23:34:06   
Almaa
IZVORNA PORUKA: Leva

Veliku šansu za začeće blizanaca i trojčeka imaju parovi koji su podvrgnuti potpomognutoj oplodnji. Pošto spadam u ovu skupinu nadam se da ću biti buduća majka duplića user posted image
Ako bude i samo jedna bebica biću prezadovoljna, a mali duplići su mi uvijek najmedeniji tako da ću sa mamama duplicama svejedno ispijati kafe user posted image user posted image

želim ti baš dupliceuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja uvijek sanjam o blizancima a u mojoj porodici ima dosta blizanaca, kažu da se to nasljeđuje sa ženine straneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zacece blizanaca!
29.8.2010 0:45:08   
slatkica19
drage mame i buduce mame,ja imam sina od 2,5 god i uskoro bi htjeli radit na prinovi i zelimo blizance al od silnih clanaka mi se zavrtilo u glavi...user posted image user posted image al sta dragi Bog da samo nek bude zivo i zdravo.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *