|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zacece blizanaca!
29.8.2010 10:18:28   
Dida79

IZVORNA PORUKA: nita

Smatra se da su ljevoruke osobe imale jednojajčanog brata/sestru koji su na taj način nestali da bi preživio ovaj drugi. Meni je ovo bilo jako interesantno, jer imam djevojčicu koja je ljevak. Ako je vjerovati tim naučnicima, onda sam ja nosila dvojke.


Ovo bi moglo biti istina...ja sam od prvog dana imala visokorizicnu trudnocu pa sam bila pod stalnim nazorom...prilikom jednog pregleda dr je posumnjao da na UZ vidi blizance ali nije bas siguran jer su zameci bili jako mali i gle cuda moj Vildan je ljevoruk user posted image

(odgovor članu nita)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zacece blizanaca!
4.9.2010 0:23:37   
sike
Ni u mojoj familiji a ni u familiji moga muza nije bilo blizanaca ali mi smo ih na nasu radost dobili.Medjutim,prije trudnoce pila sam antibebi pilule pa mi je doktorica rekla da sam iz tog razloga zanijela dvojke

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zacece blizanaca!
16.9.2010 1:27:05   
ena007
Kako bih ja zeljela blizance,... bilo bi to jako lijepouser posted image user posted image

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zacece blizanaca!
16.9.2010 1:32:33   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: nita

Smatra se da su ljevoruke osobe imale jednojajčanog brata/sestru koji su na taj način nestali da bi preživio ovaj drugi. Meni je ovo bilo jako interesantno, jer imam djevojčicu koja je ljevak. Ako je vjerovati tim naučnicima, onda sam ja nosila dvojke.


Ovo bi moglo biti istina...ja sam od prvog dana imala visokorizicnu trudnocu pa sam bila pod stalnim nazorom...prilikom jednog pregleda dr je posumnjao da na UZ vidi blizance ali nije bas siguran jer su zameci bili jako mali i gle cuda moj Vildan je ljevoruk user posted image


pa i sam ljevoruka.... A ne znam koliko god je interesantno toliko mi je i bizarno... Ali tko zna....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zacece blizanaca!
10.3.2012 19:52:10   
helenalela
zene moj tata ima sestreu bliznakonju znaci blizanac je kolike su meni sanse da imam blizance vec imam jednog djecaka user posted image

_____________________________

Bebe su kao laste nježne
što se raduju prvom letu.
One su najbjelje pahulje snježne
i najtopliji osmijeh na svijetu.

(odgovor članu slatkica19)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zacece blizanaca!
10.3.2012 23:03:32   
Medić*
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: nita

Smatra se da su ljevoruke osobe imale jednojajčanog brata/sestru koji su na taj način nestali da bi preživio ovaj drugi. Meni je ovo bilo jako interesantno, jer imam djevojčicu koja je ljevak. Ako je vjerovati tim naučnicima, onda sam ja nosila dvojke.


Ovo bi moglo biti istina...ja sam od prvog dana imala visokorizicnu trudnocu pa sam bila pod stalnim nazorom...prilikom jednog pregleda dr je posumnjao da na UZ vidi blizance ali nije bas siguran jer su zameci bili jako mali i gle cuda moj Vildan je ljevoruk user posted image


pa i sam ljevoruka.... A ne znam koliko god je interesantno toliko mi je i bizarno... Ali tko zna....




Moj maleni je ljevak user posted image

Ah sto bih ja voljela nardeni put nositi blizance...

U familiji blizanaca za sada nema.

< Poruku je uredio medic slatki -- 10.3.2012 23:04:17 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zacece blizanaca!
19.3.2013 19:58:09   
manfri
evo da se i ja upetljam ovdje kod mene niko nije imao blizance(bar ne koliko ja znam) ali mama je bila ljevoruka , ako to vec ima neke vezeuser posted image ja i mm oboje desnjaci i nikad ni razmisljali o blizancima jednog malog prica imamo kuci i ja nekad krajem 2012 skontam da nema user posted image uradim test kad ono user posted image ih ja sretna kod doktora da to potvrdim kad na UZ kaze doktorica " pa krasno imamo blizance "user posted image user posted image user posted image sok godine !!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image jedno sam ocekivala ali user posted image user posted image e to je bilo bas iznenadjenjeuser posted image user posted image user posted image ali jos veci sok je biokad smo javili familiji user posted image user posted image user posted image user posted image svekrva je skoro srcani prezivjela user posted image user posted image niko u familiji nije nikad ni razmisljao o blizancima a kamoli da ih ima i to s obje strane je tako user posted image Ja nisam pila nikakve pilule niti sta ja znam vec sta jednostavno eto Bog dragi ih dao user posted image i Hvala mu !

Nadam se da svi koji zelče blizance da ih i dobiju , jer je zaista poseban osjecaj imati dvije umjesto jedne bebe, jedva cekam da se rode user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *