|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 20:49:44   
Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: marinčii

bubydinamalena je preslatka ,dušica malena da ti je uvijek zdrava i vesela.
andy i mene znaju leđa zaboliti ako previše radim nešto a i stomak mi se stvrdne na sekund ,sreća brzo prođe pa ne brinem puno.



Ma to su te BH kontrakcije ;) smijes ih imat 10 po danu i nesmiju boliti i bit u pravilnim razmacima. A ja ih imam od 15 sedmice zato mi stalno kontroliraju grlic da se nebi skracivao. Hvala dragom Bogu to je u redu a i kontrakcije su se prorjedile... Nekad imam cjeli dan pa onda 2 nedelje nist ;)

Ja sam opet jela ;(

A šta kad boli stomak kao kad trebaš dobituser posted image joj čuj pitanje od trećerotkeuser posted image , meni je počelo prije 7 dana.Prvo počnu leđa bolit i obda u stomak udari.Tako cijeli danuser posted image odem dr. kaže nisko nosim , zatvorena ali mi nije ništa rekla o grliću jel skraćen.Znam da je pipala i reče da je baš niskouser posted image
Od tad me zaboli uglavnom kad pretjeram sa radom i hodanjem, legnem i nakon nekog vremena prestane bol.
Ali se neki strah uvukao u mene, Bože sačuvaj.
Jedno veče kad sam se okrenula bućnulo nešto iz gospođe, dok sam se ja sjetila da sam stavila vaginaletu pred spavanje , srce mi je lupalo kao ludo, mozak milion priča isceniraouser posted image i sad nikako da se opustim...a uvijek su mi gaće mokre...šta li je touser posted image



Trebala bi da ti izmjeri grlic sa vaginalnom sondom. Ali ako kaze da je sve ok onda nebrini. Sto se tice niskog nosenja malo se manje naprezi i pokusaj sto vise lezat i uzivat ako ti to pase. Jer kao i sama sto kazes boli uvjek kad puno radis.
A mogu misliti kako ti je bilo kad je bljucnilo :) a mokre gacice??? Neznam sta da kazem ja nemam iskustva s tim mozda neko drugi??


< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 9.9.2014 20:51:47 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:01:20   
almondray

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23



IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: marinčii

bubydinamalena je preslatka ,dušica malena da ti je uvijek zdrava i vesela.
andy i mene znaju leđa zaboliti ako previše radim nešto a i stomak mi se stvrdne na sekund ,sreća brzo prođe pa ne brinem puno.



Ma to su te BH kontrakcije ;) smijes ih imat 10 po danu i nesmiju boliti i bit u pravilnim razmacima. A ja ih imam od 15 sedmice zato mi stalno kontroliraju grlic da se nebi skracivao. Hvala dragom Bogu to je u redu a i kontrakcije su se prorjedile... Nekad imam cjeli dan pa onda 2 nedelje nist ;)

Ja sam opet jela ;(

A šta kad boli stomak kao kad trebaš dobituser posted image joj čuj pitanje od trećerotkeuser posted image , meni je počelo prije 7 dana.Prvo počnu leđa bolit i obda u stomak udari.Tako cijeli danuser posted image odem dr. kaže nisko nosim , zatvorena ali mi nije ništa rekla o grliću jel skraćen.Znam da je pipala i reče da je baš niskouser posted image
Od tad me zaboli uglavnom kad pretjeram sa radom i hodanjem, legnem i nakon nekog vremena prestane bol.
Ali se neki strah uvukao u mene, Bože sačuvaj.
Jedno veče kad sam se okrenula bućnulo nešto iz gospođe, dok sam se ja sjetila da sam stavila vaginaletu pred spavanje , srce mi je lupalo kao ludo, mozak milion priča isceniraouser posted image i sad nikako da se opustim...a uvijek su mi gaće mokre...šta li je touser posted image



Trebala bi da ti izmjeri grlic sa vaginalnom sondom. Ali ako kaze da je sve ok onda nebrini. Sto se tice niskog nosenja malo se manje naprezi i pokusaj sto vise lezat i uzivat ako ti to pase. Jer kao i sama sto kazes boli uvjek kad puno radis.
A mogu misliti kako ti je bilo kad je bljucnilo :) a mokre gacice??? Neznam sta da kazem ja nemam iskustva s tim mozda neko drugi??


I sad me želudac zaboli kad se sjetim.Mrkla noć , tišina samo ja i crne misli moje.A tek sam ih počela koristit i od tada ne smijem ni jednu više stavit.Još sam čitala o njima da bas vodenasto izlaze, nije kao kreč ili sl. ali ne mogu da se opustim.
Ima li išta gore kad ne možeš spavati i onda počnu misli sa šta akouser posted image
Biće kako Bog da , nikako drugačije...

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:01:59   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Pozdrav drage moje, ja ustala rano, peglala, kuhala itd ;)
I meni drago da je tema malo zivlja ;)

Nuhalni se mjeri preko ultrazvuka i to preko stomaka izmedju 11+0-13+6 a neznam kako kod vas se to radi u bosni kod nas radi to specijalista odma gledaju i organe i nosnu kost itd ;)

Moj bebac je prava ljencuga postao ... Moj pupo se bas vidi sada i nabacili smo 6 kg do sada 25+2 danas , ja se jako bojim debljanja ;(

Ja ne smijem ni stati na vagu, kako su me prestale mucnine meni je sve slatko, ja bih samo jela, trudim se da malo pripazim, al izmakne se kontroli hihihi, sreca mi je sto radim, pa sam u pokretu, jest da se nekad zna desiti da po cijeli dan sjedim, al ima i dana kad hodam :-D



Pa jel znas koliko si dobila do sada?

Ja se bas bojim jutros 76 kila sada 77,2 valda sto sam jela itd .... Joj koliko cu samo do kraja imati???

Znam da sam imala 75,5 kad sam ostala trudna, sad kad odem kod doktora vagat cu se pa da vidim, a mislim da sam dobila nekih 8 kila.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:05:27   
vanchi88
ja mislim da kad boli tako stomak kad trebas dobiti da se maternica razvlaci i pravi mjesta za bebu...ti si 30a nedelja, jos ce on da raste i dobija na kilazi do termina...
doktor je jedne prilike rekao da je normalno da dobijes tako te menstrualne bolove obicno kad bi trebala dobiti svoj normalni ciklus.... tako bar meni, ja obicno u pocetku mjeseca jer sam tad trebala dobiti imam neke blage bolove..
a za mokre gace, mogu ti reci da je u trudnoci povecan iscjedak zbog progesterona i da je to sasvim ok, meni nekad bijelo gusto bez mirisa izadje kad se brisem ili na gacicama ..
moj bebac danas svugdje hoda po trbuhu, malo sam ga cak i vise osjetila user posted image sigurno nogica ehehe

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:14:43   
Bubydina
andy za tebe je bila slika,
to sam je slikala prije sedmicu dana,a gledam sad koliko je veća i bucmastija,
baš raste i debljauser posted image

unchy kod kojeg doktora ideš

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:16:14   
unchy

IZVORNA PORUKA: Bubydina

andy za tebe je bila slika,
to sam je slikala prije sedmicu dana,a gledam sad koliko je veća i bucmastija,
baš raste i debljauser posted image

unchy kod kojeg doktora ideš

Kod Džinića

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:21:30   
unchy
trudnice moje je li vama oticu noge, moje su pocele malo oticati, pogotovo kad sjedim na poslu, tacno ne znam sta da obujem.

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 21:25:40   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: unchy
Kod Džinića





Ja sam na veliko iznenađenje bila preeezadovoljna sa dr.Salahomuser posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
9.9.2014 22:10:15   
vedada
Hvala na dobrodoslici user posted image
Meni su mucnine prestale sa 16 nedjeljomi tek sam tad pocela jesti do tada smrsala 4 kile , i naravno vratila ih, al je lakse, sad makar imam snage. prvu trudnocu do zadnjeg dana sam imala mucnine i nisam mogla jest.
A bljuzganje bude od vaginaleta,i ja kad sam ih stavljala bas tako bude, tope se.
Tek pola, treba jos ,,,,

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 9:35:37   
marinčii
Jutro zenice .
ALMOND i mene. nekad zna tako pomalo zabolit al koliko znam to je uredu ,zadnji put me doktor gledo vaginalno i veli grlic mi prirodno nisko ali je tvrd i i dobro drzi valjda sam zato se na prvom porodu slabo otvarala.KOje vaginalete si koristila?
VANCHII i meni se desi da mi ruka otrne po noci al ja kontam to zato stto lezim nezgodno na njoj ,uh jedva cekam da rodim pa da se izvalim na stomak i zaspem ..hehe bas mi to fali.
UNCHY mene. noge ne oticu tako da neznam sta da ti kazem al koliko citam to je normalno samo da nine u velikoj mjeri.
ANDY. da znam da su to BH kontrakcije i njsu mi ceste sto kazes nekad ih nemam par dan onda jedan dan bude ih po nekoliko i sve tako.
Sto se tice kupovanja ja jos nista nisam sve nekako jos cekam i strah me rano uzimati,mada ja imam sve vece stvari samo jos neke sitnice moram dokupiti i eto ga.
Svima vam zelim ugodan i lijep dan

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 11:24:18   
Andy_Bec23
Dd.. Moj m je bolestan a evo izgleda i ja :( pa pijem cajeve itd ... Bas me strah da nebude gore jos :(

Marinci draga cega se plasis pa neces da uzimas za bebaca nista??

Vec smo jednom komentirali to mislim , jer kad bi vako gledala nebi smjeli nista kupiti ni sebi jer se svasta moze desiti.. Nebi smjela ni buhovat godisnji ker ko zns sta ce biti. Ja osobno se ne bojim i ne razmisljam idem i kad mi se nesta svidi kupim. Necu da si pravim stress pred porod. A sve mislim i ako ranije dodje voljela bih imat sve spremno ;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 13:43:27   
marinčii
andy znači i tebe je uhvatila prehlada ,baš mi je žao,nadam se da nemaš temperaturu,uzimaj sad puno vitamina i bit će to bolje,probaj iscijediti limun malo ga zasladiti medom i ugrijati pa piti toplo meni uvijek pomogne,a ako imaš temepraturu možeš popiti paracetamol .
Što se tiče kupovanja eto čujem svašta ružno da se toliko istraumiram pa onda u mene uđe taj neki strah iako se ja borim da to izbjegavam jer ne može donijeti ništa dobro al eto opet jače od mene

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 14:23:14   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

andy znači i tebe je uhvatila prehlada ,baš mi je žao,nadam se da nemaš temperaturu,uzimaj sad puno vitamina i bit će to bolje,probaj iscijediti limun malo ga zasladiti medom i ugrijati pa piti toplo meni uvijek pomogne,a ako imaš temepraturu možeš popiti paracetamol .
Što se tiče kupovanja eto čujem svašta ružno da se toliko istraumiram pa onda u mene uđe taj neki strah iako se ja borim da to izbjegavam jer ne može donijeti ništa dobro al eto opet jače od mene



Da izgleda i mene uvatilo ;( pijem limun nako ga iscjedim i popijem ;)

A i ja cujem svasta ruzno al sta ces treba sebe gledat i dalje ici, i ja sam dozivila lose pa sta ces ... Kazem ti nebi smjeli nista da planiramo jer neznsmo sta moze da se desi... A ja to nevolim i kad mi neko kaze nevalja a pojela bi tu osobu. Svako najbolje za sebe odluci pa kad osjetis da si spremna kreni u kupovinu i uzivsj u trudnoci ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 14:37:32   
Andy_Bec23
Hej a temperaturu nemam hvala dragom Bogu :)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 14:42:04   
marinčii
Ma da tako i jeste ,ako je nešto suđeno ono će biti,bez obzira šta mi uradili ili ne ,al eto mi žene smo valjda takve plašljive neznam ni sama ,nisam vala bila ovakva dok ne postado mamauser posted image .
A drago mi je da nema temperaturice malo više vitamine i eto te zdrava opet ko dren.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 15:18:12   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

Ma da tako i jeste ,ako je nešto suđeno ono će biti,bez obzira šta mi uradili ili ne ,al eto mi žene smo valjda takve plašljive neznam ni sama ,nisam vala bila ovakva dok ne postado mamauser posted image .
A drago mi je da nema temperaturice malo više vitamine i eto te zdrava opet ko dren.



Ma sigurno se brinemo i ja sam takva al odlucih necu vise moram se radovat .. Brzo ce proc trudnoca i znam da brige nece prestati sa rodjenjem i bit ce tu cjeli zivot ;)

Moj prinz danas pravo aktivan a ja uzivam ...

Malo me glava pocinje joj kad nebi nista da uzmem ni tabletu ni nista :(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 16:08:18   
marinčii
Ma tako i jest .briga ce uvijek biti moramo se naucit borit s njima i pokusavat mislit pozitivno.
Za glavobolju probaj popit crnu kavu s nekoliko kapi limuna.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 16:14:21   
Mushu

IZVORNA PORUKA: vanchi88

opet ja user posted image

procitala sam predhodnu stranicu MUSHU - tako je i meni isto bilo...mucnina i jos gore kad mi je stomak prazan pa na silu moram jesti ali odmah bude bolje... meni je najgore bilo kad navali da povracam a ja nemam nista u zeludcu da povratim nego se onako samo naprezem i napinjem u wc-u. Konstantno sam nesto grickala i jela, i sad sam u plusu 18kg.....svako individualno dobija kile ali ja sam izgleda sve na pocetku nakupila sa tim grickanjem non stop samo da ublazim muku... sad ok jedem, normalno, ne pretjerujem i samo kad sam gladna.
Jbg, bice kad vremena skidati kile hehehe.. moja drugarica se ugojila preko 35kg

Moja Vanchi ja samo jedem. Muka mi i sta god pomislim da jedem povraca mi se a kad pocnem da jedem nema kraja. A Muka mi non stop i isto odfuram do solje i naprezem se i kasljem a ono sipak. Bas me nervira. Ali onda skontam da je to sve zbog moje mrvice u tibi pa onda sve lakse i podnosim.

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 16:15:35   
Mushu

IZVORNA PORUKA: Bubydina

user posted image


Mashala kao med je medeni. Neka ti je ziva i zdrava dusica pepa user posted image

_____________________________

Sreću čine male stvari

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 19:42:23   
Bubydina
IZVORNA PORUKA: Mushu


Mashala kao med je medeni. Neka ti je ziva i zdrava dusica pepa user posted image


Hvala draga,user posted image user posted image
da i tvoju user posted image docekamo aBd user posted image

< Poruku je uredio Bubydina -- 10.9.2014 19:53:01 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Mushu)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 20:54:15   
vanchi88

user posted image

< Poruku je uredio vanchi88 -- 10.9.2014 20:55:48 >


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 20:55:54   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

Ma tako i jest .briga ce uvijek biti moramo se naucit borit s njima i pokusavat mislit pozitivno.
Za glavobolju probaj popit crnu kavu s nekoliko kapi limuna.



Ja sam sad super, al muza drzi opasno;( kuhala mu domacu pilecu juhu jesmo se najeli bome i ja sam mmmmm

;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 20:56:38   
almondray
Juhu user posted image evo i mene.
Marinči dala mi polyginax a može bit da je sve to i od sekreta.Od večeras ću ponova da počnem sa terapijom i bez budalastih misli.

Što se tiče tog kupovanja unaprijed, pustite gatke s Božijom pomoću će bti onako kako on to želi.Ništa tamo neki peškirić koji čeka bebicu i benkica to neće promjeniti.
Ja sam za obojicu kupila na vrijeme sve , od do.I ništa nam nije bilo.
Sad sam neke stvari već pripremila, dok je bilo sunčanog vremena, imam još jednu kesu za oprat koja isto čeka sunce.

Andy popij slobodno paracetamol, meni moja dr. prepisala buskopan za bolove ali to već ne pijem.Nadam se da ćeš brzo ozdravit.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 20:57:23   
vanchi88
ah, uspjesno podeli sliku!
:D
to je nas maleni decak vidite i osmijeh smo uspjeli dobiti hehehe
umotan je sav u posteljicu pa se ne voli slikati user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u očekivanju beba - Septembar
10.9.2014 20:57:58   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88


user posted image




Maschallaaaaaaa sta se ja smjeskam mami ;) joj prekrasno ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *