|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: A kako ste vi dobili ime?
3.3.2009 22:34:00   
adissa_
Ime mi je babo izabrao,ne znam sto ali uglavnom mi se svidja user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: A kako ste vi dobili ime?
3.3.2009 23:19:00   
cija
sestra...bilo Jasmina ili Jasminka i na kraju Jasmina

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: A kako ste vi dobili ime?
3.3.2009 23:47:51   
Adana
Hmmm... Baka i deda su predlagali da mi nadiju ime Jadranka, jer su mami trudovi poceli na moru pa... Mami se svidjalo Dijana, ali tatinoj familiji jok, nije muslimansko!!! user posted image  Nekome od njih se dopadalo Adisa. Drago mi je sto nisu ni to prihvatili. user posted image  Na kraju je mami u ruke dosla knjizica imena i njoj se svidjelo ime koje mi je dala, mada ne sa naglaskom sa kojim me uglavnom svi zovu, a i ja se predstavljam. user posted image  I tako ja postadoh Adaleta...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: A kako ste vi dobili ime?
4.3.2009 9:55:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Mama i tata su slusali Štulica,pa tako da je Azra bila jedina opcija. user posted image


Mauser posted image bravo

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: A kako ste vi dobili ime?
6.3.2009 0:33:36   
najjda
bila je opcija MARELICA  jer je mama samo jela marelice i dan i noc ...al tati se to bas i nije svidjelo pa ostadoh mirela........njegovo objasnjenje je bilo
MIRELA MIRELA MIRELA KOME CU RUZE DA DAM .......I OSTADOH MIRELA


_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: A kako ste vi dobili ime?
9.3.2009 22:41:45   
akica b
83' je ispaljena prva raketa u francuskoj koja se zvala Ariana,tako i ja dobih imeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: A kako ste vi dobili ime?
10.3.2009 0:34:53   
tweety
Da se moja rahmetli nena pitala ja bih se danas zvala Silvana user posted image Ali se mojoj mami sviđalo ime Ajla,tako me prijaviše.I meni se sviđa moje ime user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: A kako ste vi dobili ime?
10.3.2009 11:55:12   
idana_85
Moji su razmatrali Amina ili Amila, nikako da se odluce, i kad sam trebala na bocu, morali reci ime i tata kaze zaboravio sta mu je mama rekla i upisao prvo koje mu je naumpalo (al u limburgu,to ne smije pred mamo reci) i tako ja postadoh Aida

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: A kako ste vi dobili ime?
10.3.2009 12:45:55   
HannaS
Po mami,trebala sam se zvati Aldijana,al babo se odlucio za ime svoje nene user posted image Tako da nije ni rekao mami kad je trebalo da mi upisu ime i ja dobi ime babine nene user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: A kako ste vi dobili ime?
10.3.2009 12:51:43   
mišur
Ja dobila ime po pjesmi "Marina, Marina, zar ne znaš da volim te ja..."

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: A kako ste vi dobili ime?
10.3.2009 12:55:30   
visibaba
Ja se trebala zvati Melisa i ono 5 do 12 se predomislise, sto, boga pitaj,
i dadose mi
tada jako rijetko bilo (barem kod nas) Alisa

prezadovoljna uvjek s odlukom bila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 17:42:08   
Babyy
po  tatinoj zelji Andjela..ttetki se svidjelo sejla..mama je u trudnoci citala ljubavne romane i tako je naljetela na ime rahela, i ispuni se mami zelja postadoh rahela na sta se tatanij bunio jer mu se bivsa zvala tako dok je zivio u it...  mama da zna ubila bi ga hehe

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu adissa_)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 17:46:09   
dana3
brat htio da budem arijana ali nisam vec tetka dala ime te davne godine koje je bilo najpopularnije-

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 17:47:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

pošto Šaban snimi pjesmu .. odoh ja u sumu od 1.568.735.439.874. Sanela.user posted image


isto

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 17:55:15   
dzeni_nl
Znam samo da mi je mama dala ime po svojoj doktorici, pa na neki nacin i nisam bas zadovoljna sa svojim imenom, sve dzenane koje poznajem su nesretne, zbog cega ne znam, pa mi se zbog toga ne svidja.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 19:57:45   
new mama
Ja sam se trebala zvati Amra,ali rodica se tako zove,pa mi nisu dali to ime i onda mama predlozila Nerma,a s obzirom da je tata bratu odabrao ime onda se slozio s mamom i tako meni dadose imeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 23:55:54   
NANICA
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

Znam samo da mi je mama dala ime po svojoj doktorici, pa na neki nacin i nisam bas zadovoljna sa svojim imenom, sve dzenane koje poznajem su nesretne, zbog cega ne znam, pa mi se zbog toga ne svidja.



Nemoj tako, ne poznajes one  prave  user posted image . Ja se zovem Dzenana i one koje ja poznajem (nema ih mnogo) su bas sretne (ali sta je sreca) tako da vjerujem da i ti nisi tako nesretna nego se mozda u momentu cini (kao i svakome) tako.
A ako ce ti biti lakse nase ime je perzijsko i znaci "voljena, srce, dusa"
Stoga glavu gore user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: A kako ste vi dobili ime?
14.5.2009 23:58:16   
NANICA
Ali ne rekoh otkud meni ime user posted image user posted image user posted image
Tati se svidjelo i predlozio mami, ona pristala. Mora da mu se neka bivsa zvala (sto neka rece )user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 0:04:27   
adannn
Moja mama htjela da se zovem Azra.Međutim otac je izrazio želju da se njegova kćerka zove Selma i mami bilo žao da mu ne ispuni želju i tako se ja zovem Selma....

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 0:12:09   
triplemama

IZVORNA PORUKA: Babyy

po  tatinoj zelji Andjela..ttetki se svidjelo sejla..mama je u trudnoci citala ljubavne romane i tako je naljetela na ime rahela, i ispuni se mami zelja postadoh rahela na sta se tatanij bunio jer mu se bivsa zvala tako dok je zivio u it...  mama da zna ubila bi ga hehe


EEE i ja sam se trebala zvati Rahela po nekoj divnoj djevojčici ali tatina tetka reče da će me svi zvati Raaahoooo user posted image i tako ja dobi izmišljeno ima koje mi se jako sviđa i znam da je samo jednu osobu koja ima to ime a dobila ga je po meni.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 0:14:16   
Anoniman
moj tata čitao novine i bilo ime neke glumice Adele pa mi tako i dade...a sad u svakoj španskoj sapunici po neka Adela.


joj smiješno mi je ono Sukejna-ko kenjauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu adannn)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 0:17:52   
mila81
A ja dobila ime po ocevoj bivsoj bar tako mi je rekao profesor koji je isao sa ocem na faxu, i dan danas se zovem MUKEREMA

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 0:21:47   
Hanady RR
Kod mene se mama zadala pravo,pisala spisak pa sam trebala biti Adelaida, belma, selma ili šejla...kad ono deda ode kod tate u kancelariju i skonto on ja sam curica rođena u avgustu lav u horoskopu pa da se zovem dijana, kao lav je kralj životinja a dijana boginja lova i tako njih dvojica mene prijaviše. A da naomenem deda je bio mamin babo i ona je njemu jedinica a ja prvo unuče...pa kobi mu odolio.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 1:34:21   
lely
Mama mi je htjela dati ime Merima,a zamalo ne dobih ime i po naniuser posted image ,ali eto moj dragi tetak mi je izabrao ime i svi su se slozili,dakle ja bila i ostala Lejlauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: A kako ste vi dobili ime?
15.5.2009 7:06:39   
Anushka
ja na prevaru dobila ime, mama htjela da budem Kristina, a tata htio Ana, i u sesir stave papirice, stim da je tata stavio 4 papirica sa imenom Ana a samo jedan sa Kristina, i tako se zovem Ana, a i oboje su imali bake Ane. Mama je poslije dala ime bratu:)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *