|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 0:23:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Jela milion puta punjene lignje u restoranu i hoću i ja da ih pravim, kupim lignje dođem kući, odmrznem ih, iznenađenje-kupila punjene lignje, super, stavim ih da se prže, kako se lignje prže, tako u kuću od smrada ne možeš ući..ja to-ignore, dolazi mm, ja mu ih serviram...kaže on: Izvini ja ovo ne mogu jesti (ja se naljutim)...a, ja, veliki ljubitelj lignji, nisam ih ni liznula...nejse, šta će ti biti: lignje nisu bile punjene nego NEOČIŠĆENE....
nema gore od mene, jel tako?user posted image user posted image
PS-bilo je to na početku braka, sad sam se kuhinjski opismenilauser posted image


e jojjjjjjjjjjjjj  
izvini al ovo je vrh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 0:26:52   
acudesa
jesam li na top tenuser posted image user posted image user posted image ..ne vidjeh osobe da je u stanju sama sebe obrukati ko JAuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 0:28:30   
škorpija
acudesa no 1

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 0:29:42   
Hanady RR
ja sam na početku braka napravila uljevak od zelja a zaboravila zelje stavit...user posted image

kupila ga dan prije na pijaci, sve uredno očistila i ostavim u frižider do sutra. doletim sa posla . uzmem vangu stavim sira mladog lopatom, pavlake, jaja 3-4 ko ono da mi uljevak bude bogat user posted image , stavim brašno i fino sve umješam i istresem u tepsiju. nisam haman ni brašna dovoljno stavila il onaj sir vodu pustio...uglavnom odzgo korica a unutra i sa kašike spada kusat nema šanse.

jede moj dragi, jede moja zaova i šute...ja gledam i šutim...jedem ja ono mene jede...kad je ručak bio gotov kaže zaova hoćemo naručit picu za večeru a ja se odvalim smijat tek oni skontaše da sam i sama skontala al me nisu htjeli sikirat user posted image user posted image user posted image user posted image

uglavnom sutradan smo za ručak jeli plaho dobru zeljanicu user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 0:32:48   
acudesa
nisi ni ti loša, malauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 0:34:24   
acudesa
IZVORNA PORUKA: škorpija

acudesa no 1

upravu si, ovdje sam neprevaziđenauser posted image user posted image user posted image ...
kud na ovoj temi nema pod anoniman, mirnije bih spavalauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kuharski neuspjesi
2.4.2010 7:28:45   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

acudesa no 1


zato ja ne volim lignje, mozda mi acudesa bila kuharica :))))))))))

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 1:03:01   
Anoniman
Evo jedan najfriskiji :))))

Donio mi muz zelje od sveki da napravim zeljanicu, i ja sam se zadala super zeljanica ispala, malo mi pocudna bila al sjela je user posted image ...Kad se sve fino svarilo odkunjalo punog stomaka zove sveki da mi kaze da je mm pokupio pogresnu kesu on je meni zapravo donio zelenu salatuuser posted image user posted image user posted image ....kaze sveki pa kako nisi prepoznala, de ba reko trava ko trava hahahhahh joj

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 1:06:49   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e svaka ti čast

a garant jel bila dobra...imama salet i ''kunti i panti'' pa da iskoristim


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 1:09:24   
Anoniman
Ma sa domacim jajima i sirom mrak hahahhahahaha...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 1:41:33   
Dida79
Joj jesam se ismijalauser posted image user posted image user posted image
A evo i od mene jedan neuspjehuser posted image
Nakon par mjeseci braka odlucim ja da pravim pitu.Prije toga sam par puta gledala sveki kako pravi,pa reko znam ja touser posted image Stavim ja sve potrebne sastojke za jufke ali sam bila u dilemi dal da stavim jaje ili ne.Ma reko stavit  cu nece biti viskauser posted image user posted image user posted image
Vidjela ja sveki stavi jufku da malo odstoji,ma reko i jacu dok ona malo stane ja cu pripremiti krompir i meso.E dodje vrijeme da i tu jufku razvucem ma znate sta ja je vozim na jednu stranu ona na drugu ma ni naopako nece user posted image user posted image user posted image user posted image
Hajde nekako ja doticnu izmucim pa savijem "pitu" ispece se.Probam je ja onako vrucu debela jeste ali nije ni losa.MM dolazi sa posla a ja ponosna na sebe Reko zena ti napravila pitu.Uze zalogaj dva i govori sta ti je ovo ja u zivotu nista gore nisam probao.
Ma umalo mu nije ona tepsija na glavi zavrsilauser posted image user posted image user posted image user posted image
E sad drage moje budite blage ja sam tad imala jedva  19 goduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 7:05:40   
maja78 RR
dida user posted image user posted image user posted image user posted image

a tako sam i ja, mama otisla na ekskurziju i ja cu praviti pitu tati, bratu i meni, i sve sam ja fino napravila, zeljanica je bila u pitanju, i kad se ispekla ma prekrqasno izgleda ja probam meni super ukus njih dvojica poceli pljuvati, pa reko sta je, kaze jesi ti ovo posolila, elem ja pitu morala sama pojest, ne volim slano i ne solim stvari, tek u braku sams enavikla da moram soliti kad kuham

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 7:36:41   
Private
Hurmasice su moj neuspjeh.
MM voli hurmasice i reko da ga iznenadim.Uzela od mame recept,al uzela pola mjere posto je bila mala tepsija.E kad su se one ispekle nadosle.Reko evo zena pravila da te iznenadi,a on bas si me iznenadila,hurmasice ko cipele br.35.Izgleda stavila previse praska za pecivo.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kuharski neuspjesi
7.5.2010 12:51:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo jedan najfriskiji :))))

Donio mi muz zelje od sveki da napravim zeljanicu, i ja sam se zadala super zeljanica ispala, malo mi pocudna bila al sjela je  ...Kad se sve fino svarilo odkunjalo punog stomaka zove sveki da mi kaze da je mm pokupio pogresnu kesu on je meni zapravo donio zelenu salatu ....kaze sveki pa kako nisi prepoznala, de ba reko trava ko trava hahahhahh joj



Dobra siuser posted image  user posted image  user posted image  tako je moja kćerka gledala moju mamu kako pravi pitu od kupusa, i onda kaže: Majka pravi pitu od salate.user posted image
Samo što je kod tebe baš bila salatauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kuharski neuspjesi
9.5.2010 17:50:20   
Sonja
hehhe a sto se ismija
ne mogu da se sjetim svih svojih neuspjeha al evo jedan..
prije braka mi je mm dolazio cesto kuci i najvise je volio kad napravim grasak sa piletinom i kad smo se vjencali proslo par dana hajd reko da napravim grasak voli on to
i napravim ja al stavim puuuuno lovorovog listauser posted image ne znam sta mi bi da na malu serpu stavim 5-6liski jos se dugo kuhaliuser posted image
elem odem ja kod kume a mm doso s posla i zove mene..aaaaa sta je ovo ne moze se jestuser posted image ti si bolje kuhala kod mame dok si bila...
uhlavnom kad sam kasnije dosla prazna serpa(on pocastio i drugove)user posted image ja sramoteeeeee i danas se sjecaju mog graskauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kuharski neuspjesi
9.5.2010 17:58:16   
Sonja
sjetila sam se jos nestouser posted image
prije 2-3 mj trebali mi gosti doc i hajd reko da napravim tortu i stavim da se pece kora..i pekla se vidim lijepo porudila..
izvarim ja i da okrenem da izadje iz tepsije kad se sve razlijepiuser posted image odozbo malo peceno i odozdo a u sredini sirovo ..
mm crko od smijeha a ja skoro pocela plakat od huje
i hajmo jovo na novouser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 11:52:53   
Anoniman
Evo da vam postavim slike svoje kipeće štrudleuser posted image
user posted image

user posted image

P.S lelis hajd da vidim tebe saduser posted image , imaš li nešto jačeuser posted image

(odgovor članu Sonja)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 11:56:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo da vam postavim slike svoje kipeće štrudleuser posted image
user posted image

user posted image

P.S lelis hajd da vidim tebe saduser posted image , imaš li nešto jačeuser posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka si ti dokumentirala ovaj uspjehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
trbam i ja pocet slikatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:00:00   
Anoniman
noa čekam teuser posted image , sreća ne slikam sveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:04:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

noa čekam teuser posted image , sreća ne slikam sveuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja ne slikam nista samo smotam u papir i bacimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:14:32   
neki
Jao,nisam ni znala za ovu temuuser posted image E ovde trebam staviti sliku torte za Seadov rodj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:19:11   
sheri
IZVORNA PORUKA: neki

Jao,nisam ni znala za ovu temuuser posted image E ovde trebam staviti sliku torte za Seadov rodj.user posted image user posted image user posted image

neki ja cekam tu tortuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:20:05   
leli§
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo da vam postavim slike svoje kipeće štrudleuser posted image
user posted image

user posted image

P.S lelis hajd da vidim tebe saduser posted image , imaš li nešto jačeuser posted image



oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa moja breskva sta je ovo... tjesi se mila moje je jace i te kako jace... odoh se sakriti pod sto dobicu otkaz...''''bem ti placem user posted image user posted image user posted image user posted image

p.s. postavim kad dodjem kuci dok rpebacim sa mob-a

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:22:00   
neki
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: neki

Jao,nisam ni znala za ovu temuuser posted image E ovde trebam staviti sliku torte za Seadov rodj.user posted image user posted image user posted image

neki ja cekam tu tortuuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image Pa dvoumim se da li da je stavim ovde,jer na temi najljepsa torta ne ide nikakouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kuharski neuspjesi
16.12.2010 12:23:06   
Anoniman
Moji najveci kuharski neuspjesi bili su, kao i kod vecine, na samim pocecima "ulazenja" u kuhinju.Mm i ja se zabavljamo, i hocemo neku vecericu...Ono ja sva vazna govorim da ja ovaj put spremam(jer je on uvijek kuhao) i odlucim se za rizu, krompir i piletinu u tepsiji. I sve bi bilo OK da sam ja znala da se u rizu mora nasuti voda....Ovako imali smo krompir i piletinu sa crnim malenim trunjem, koje je bilo tvrdo ko kamen.

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *