|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
16.12.2009 20:35:27   
triplemama
Dana 20.12.2009. godine, u trajanju od 12:00 do 14:00h udruzenje DjeCa održati će besplatni pregled autosjedalica za sve roditelje u Sarajevu. Sponzori ovog pregleda su Baby Centar i BBI centar, koji su prepoznali važnost ove aktivnosti, i svojim uključivanjem omogućili što kvalitetniju realizaciju.
Pregled autosjedalica obuhvata kontrolu ispravnosti sjedalice, kontrolu ispravnosti njenog postavljanja, ukazivanje roditeljima na najčešće pogreške prilikom montiranja i pružanje savjeta u vezi sa ispravnom upotrebom autosjedalica, a provode ga educirani savjetnici udruženja DjeCa.
Pregledi autosjedalica su izuzetno važni jer samo ispravno postavljena autosjedalica koja odgovara vašem djetetu će odigrati pravu ulogu koja joj je dodjeljena. Prema statističkim podacima, u svijetu gdje je ovo uobičajena praksa, i gdje se upotreba autosjedalica kreće između 80 i 90% u razvijenim zemljama, svega dvadeset do trideset posto autosjedalica ispravno je postavljeno.
Za sve roditelje koji dođu na pregled BBI i Baby Centar su obezbjedili za sami pregled besplatno parking mjesto na kojem će sjedalica biti pregledana od strane naših savjetnika. Roditelji čija autosjedalica bude pregledana će dobiti potvrdu o tome od naših savjetnika, a potom će je uposlenici Baby centra verificirati svojim pečatom. Prilikom izlaska sa parkinga istu je neophodno pokazati uz parking kartu kontrolorima naplate.
Mogućnost zadržavanja sa ovom potvrdom je jedan sat.
Ovom prilikom se želimo zahvaliti Baby centru i BBI centru što su omogućili da se pregled, unatoč lošim vremenskim prilikama nesmetano održi, i da svi roditelji dobiju potrebne savjete i informacije.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
16.12.2009 20:39:58   
new mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super,to sam cekalauser posted image user posted image user posted image koliko sam shvatila,ovaj pregled ce biti u BBI centru jeluser posted image

< Poruku je uredio new mama -- 16.12.2009 20:41:29 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
16.12.2009 23:42:05   
triplemama

IZVORNA PORUKA: new mama

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image super,to sam cekalauser posted image user posted image user posted image koliko sam shvatila,ovaj pregled ce biti u BBI centru jeluser posted image

jaste user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
19.12.2009 17:36:38   
triplemama
Sutra pregled bujrum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
8.1.2010 12:24:11   
bobilica
mi nažalost nismo bili u Sarajevu...
zna li iko hoće li se ovaj pregled ponavljati nekada uskoro?

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
27.3.2010 11:39:13   
new mama
Da li neko zna gdje bi mogli montirati AS jer smo promijenili auto pa sad moramo AS ponovo montirati,ali bi ipak voljela da to neko strucan uradi,a sad nema pregleda,a nama se zuri pa eto ako neko zna nek mi javi postoji li mogucnost da to uradim igdjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu bobilica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
27.3.2010 14:47:39   
Lejla Ka
New mama, otiđi na ovaj link: http://djeca.org/site//index.php?option=com_content&task=view&id=636&Itemid=80
Nazovi navedene brojeve telefona radnim danom, prvo probaj mobilni, reci ta ti treba, pa će ti neko sigurno pomoći, najvjerovatnije će otići do naih prostorija, tj. do igraonice gdje će te po dogovoru sačekati savjetnik za sjedalice.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
27.3.2010 14:56:46   
new mama
Lejla Ka hvala mila na informaciji user posted image user posted image nasla sam na FB broj na njihovoj stranici i rekli su mi da mogu doci kod njih da namjeste sjedalicuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
9.4.2010 8:52:37   
maya83
10.04.2010. od 12:00h do 14:00h parking na Dobrinji pored Merkatora će biti besplatan pregled u Sarajevu.Za sve koji nisu stigli u BBI:)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
9.4.2010 11:57:11   
gvendolina
superuser posted image user posted image user posted image sve cekam kad ce pregled u Sarajevu da provjerimo je li sve OK,a Dobrinja nam super odgovara,doci cemo aBd

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
9.4.2010 16:10:03   
maya83
Za sve one koji ne stignu u subotu, svakim radnim danom od 11 do 13h je u Kreativnom Centru dežurni savjetnik....

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
10.4.2010 11:16:00   
DM
A bude li prevelika gužva na ovim pregledima,djeca mi malo kašlju pa ne znam hoću li čekati predugo,a tek sam pročitala informacijau,tako da , dok i h spremim i stignem do Sa...

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
7.5.2010 22:00:07   
čupkica
da li možda znate nekog da prodaje autosjedalicu za bebu do 3mjeseca a da nije skupa unaprijed hvala svimauser posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pregledi Autosjedalica SARAJEVO
10.6.2010 13:28:22   
Anoniman
pregled autosjedalica 13.06 od 9,30-11,30 ispred Tusa u Mostaruuser posted image  oprostite nestalo mi pola interp.znakova na kompu al nadam se da je sve jasnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čupkica)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pregledi Autosjedalica
10.6.2010 13:54:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

pregled autosjedalica 13.06.2010.godine od 9,30-11,30 ispred Tusa u Mostaruuser posted image  


evo malo da podignemo temu...da nam vide forumašice iz HNK....user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pregledi Autosjedalica
18.6.2010 17:30:53   
Visnja RR
proslijedicu mail nasih prijatelja iz Udruzenja DjeCa


"Danas sam imala priliku upoznati nevjerovatno odgovornog oca. Naime, on je roditelj trojki, tri dječaka starosti 2 godine i par mjeseci.
U želji da obezbjedi sigurnost svojoj djeci, a usljed nemanja dovoljno finansijskih sredstava za kupovinu tri nove sjedalice, on je svojoj djeci napravio sjedalice od kolica.
Djeca su se od prvog dana vozila u 0+, koje su dobili, ali sad jednostavno nemaju način da kupe nove.
Pitanje je da li iko od vas, ili neko od ljudi koje znate ima sjedalicu grupe I (od 9 do 18kg) koja mu ne treba, da ih posudi.
Nadam se da će se neko javiti, jer mi je bilo strašno reći tom ocu da njegove sjedalice nisu sigurne, a iz price definitivno nisu u mogucnosti kupiti nove...
Hvala svima sto ste procitali ovaj mail.
Pozz
Lana"

da li neko ima da pomogne roditeljima koji zele sigurnost svojoj djeci?
Hvala!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pregledi Autosjedalica
9.7.2010 7:34:25   
maya83
Drage forumašice:
Pošto je ekipa autosjedaličara kao putujući Jindasi trenutno se pokušavamo odlučiti gdje oržati naredni pregled autosjedalica. U ovom trenutku je na grupi autosjedalice na našem portalu otvorena diskusija za glasanje, pa vas molim da se i vi pridružite, ili ovdje ili tamo.
Za sad dva glasa, jedan za Zenicu jedan za Tuzlu...
Potrebno nam je da idetifikujemo gdje u ovom trenu ima više roditelja kojima treba pomoć oko as:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pregledi Autosjedalica
9.7.2010 8:25:41   
Nedi
Jos jedan glas za ze ukoliko ce pregled biti do 16.07...

(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pregledi Autosjedalica
9.7.2010 13:14:37   
maya83
Ponuđeni termin za Zenicu je 18sti. Jedino nedeljom može cijela ekipa ići, jer neki savjetnici rade i subotom, pa nema volontiranja:)
Isto važi za Tuzlu i ostale gradove...
Ovdje su ponuđeni gradovi, u kojima nije dugo održan pregeld:
http://www.djeca.org/zajednica/groups/viewdiscussion/14-Besplatni+pregled+autosjedalica?groupid=1
Prije ne može jer dok se usaglasimo gdje ići, treba obavjestiti blagovremeno roitelje, za što je potrebno barem 7 dana.. Stoga molim da se što prije uključite u odluku:)
U ponedeljak bi trebali objaviti već mjesto i lokaciju...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pregledi Autosjedalica
30.8.2010 17:40:58   
IvanaTz
Sta bi sa ovim glasanjem, jel to gotovo?
Kad ce biti pregled u Tuzli? Mi kupujemo novu AS pa da mi je da strucnjaci provjere da li je dobro montirana...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pregledi Autosjedalica
30.8.2010 17:59:28   
maya83
nije zavreno, godinji su odmori tako da se malo ljudi javilo:)
za sad su
Tuzla
Zenica
Doboj izabrani gradovi...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pregledi Autosjedalica
30.8.2010 22:24:24   
Hannan
Super ako je i TZ na spisku,  jedva cekam, taman i seki da javim.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pregledi Autosjedalica
21.9.2010 11:27:21   
maya83
U subotu će biti održan pregled u Zenici, na parkingu ispred Džananović centra, od 10:00 do 12:00h. Molba za sve koji odluče doći na pregled: Ukoliko imate originalno pisano uputsvo za vašu as, molim vas da ga obavezno ponesete.
Da ne bude zabune (obično bude zbog ovog), to ne znači da ne trebate doći na pregled ako ne posjedujete uputstvo, ali je obaveza savjetnika da uvijek pogleda uputstvo proizvođača prije montaže, a u propratnoj dokumentaciji su onda uvijek bolje objašnjena od samo osnovnog prikaza na samoj AS:

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pregledi Autosjedalica
21.9.2010 12:01:40   
Nedi
Dolazimo obavezno :-)

(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pregledi Autosjedalica
21.9.2010 12:10:45   
mala86
super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hvala hvala puno


dolazimo

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *