|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi Autosjedalica
21.9.2010 15:02:07   
mama2009
super i mi smo u zenici do nedelje dolazimo i mi jeeee

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pregledi Autosjedalica
21.9.2010 19:54:44   
Visnja RR
Obavjest iz Udruzenja DjeCa

Poštovani;
Želimo Vas informirati da će u subotu 25.09.2010, u periodu od 10:00h do 12:00h biti održan  drugi po redu besplatni pregled autosjedalica u Zenici za sve roditelje. Pregled će se održati na parkingu ispred Džananović Šoping centra.

Molimo sve roditelje koji posjeduju originalno uputstvo autosjedalice da ga ponesu sa sobom. Savjetnici Udruženja "DjeCa" stoje na raspolaganju svim roditeljima  za sve informacije koje se tiču pravilne upotrebe, izbora, montaže, kao i svih drugih važnih informacija o upotrebi autosjedalica.
Pregled autosjedalica obuhvata kontrolu ispravnosti sjedalice, kontrolu ispravnosti njenog postavljanja, ukazivanje roditeljima na najčešće greške prilikom montiranja i pružanje savjeta u vezi sa ispravnom upotrebom autosjedalica, a provode ga edukovani savjetnici udruženja DjeCa.
Pregledi autosjedalica su izuzetno važni jer samo ispravno postavljena autosjedalica koja odgovara vašem djetetu će odigrati pravu ulogu koja joj je dodjeljena. Prema statističkim podacima, u svijetu gdje je ovo uobičajena praksa, i gdje se upotreba autosjedalica kreće između 80 i 90% u razvijenim zemljama, svega dvadeset do trideset posto autosjedalica ispravno je postavljeno.  Zbog svega navedenog, nadamo se da ćete obavjestiti javnost o ovom događaju.

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pregledi Autosjedalica
25.9.2010 14:47:02   
Nedi
Želim se zahvaliti savjetnicima što su nam montirali sjedalicu kako treba i što su pokazali mm-a kako se to radi. Steta je samo što mi mijenjamo sjedalicu za koji dan (čim ugrabimo vremena i odemo u Sarajevo da kupimo novu)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pregledi Autosjedalica
28.9.2010 8:46:44   
maya83
Nedi, kad dođeš javi se kako smo i dogovorili. Drago mi je da si zadovoljna, naše zadovoljstvo je upravo u pomaganju roditeljima jer većina nas, savjetnika su roditelji, i upravo iz toga crpimo snagu i entuzijazam za sve naše aktivnosti:)

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pregledi Autosjedalica
29.9.2010 21:06:47   
mala86
samo da se zahvalim ekipi koja je bila u subotu u Zenici!bili ste super user posted image user posted image user posted image ,niti jednog trena dosadni,hvala Lani i Maji sto su nam dale puno savjeta,sto su nam ispravile kaise na sjedalici,ucvrstili je user posted image  user posted image user posted image user posted image !
definitivno svi sa sjedalicama-novim ili starijim bi trebali otic na pregled user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu maya83)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Pregledi Autosjedalica
29.9.2010 21:21:05   
iv@ncica
imali  vas  u  Mostaru  uskoro..ja sam  promasila onaj  zadnji  pregleduser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Pregledi Autosjedalica
14.10.2010 10:34:07   
maya83
Mislim da bi trebali u skorije vrijeme u Mostar...
Evo sad smo u toku pregovora da 24og idemo u Tuzlu:)

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Pregledi Autosjedalica
15.10.2010 13:34:30   
triplemama
Besplatni pregled autosjedalica u Tuzli održati će se dana 24.10.2010 sa početkom u 12:00h. Završetak pregleda u 14:00. Podjsećamo da je korištenje autosjedalica u BiH zakonska obaveza, i da se u sjedalici prevoze djeca od prvog dana rođenja pa sve do 150 cm visine, odnosno 12 godina starosti.
Molimo da roditelji povedu sa sobom djecu i da ukoliko posjeduju originalno uputstvo za postavljanje isto obavezno ponesu sa sobom.
Pregled će biti održan na javnom parkingu ispred merkatora u Tuzli.
Očekujemo vas!

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Pregledi Autosjedalica
27.11.2010 17:59:57   
Visnja RR
Besplatni pregled autosjedalica biće održan u
nedjelju 28.11.2010 od 11:00h do 13:00h na parkingu pored Merkatora na Dobrinji, ulica Salke Lagumdžije.
Molimo sve roditelje koji posjeduju originalno uputstvo da isto obavezno ponesu.
Napominjemo da je upotreba autosjedalica zakonska obaveza od prvog dana rođenja djeteta pa do 150 cm visine.

/Udruenje DjeCa/

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.11.2010 18:00:47 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Pregledi Autosjedalica
6.10.2011 0:41:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Imam i obavještenje za Tuzlanke:

U nedelju, 09.10.2011. godine održati će se besplatni pregled autosjedalica u Tuzli, na parkingu ispred Merkatora, u periodu od 11:00h do 14:00h.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Pregledi Autosjedalica
6.10.2011 0:51:53   
Lejla Ka
Nisam ni znala za ovu temu. Hvala Hanady!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Pregledi Autosjedalica
7.10.2011 23:39:40   
Lejla Ka
Da podignem temu i napomenem. Sutra su naši sjedaličari u Tuzli.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Pregledi Autosjedalica
8.10.2011 13:00:10   
Lejla Ka
Veliko izvinjenje Tuzlankama. Tako je to kad visiš na internetu kasno na večer.
Pregled je sutra, u nedelju.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Pregledi Autosjedalica
17.10.2012 10:28:07   
Lejla Ka
Obavještenje za sve Kaknjce i širu okolinu: u subotu sa početkom od 11 sati u krugu Cementare održat će se besplatan pregled autosjedalica. Naši vrijedni volonteri će vam odgovoriti na sva pitanja u vezi sa autosjedalicama. Povedite djecu obavezno, preporučljivo u autosjedalici, a poželjno je imati upustvo u koristenju autosjedalice.

Dođite pitajte, dozvolite da vam ispravno montiramo sjedalicu kako bi bili sigurni da djecu prevozite sigurno.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 114
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *